Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
daniel-darcio

daniel-darcio

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5557
  • Znaleziska 1791
  • Mikroblog 3766
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 9
KiroNiro
KiroNiro
04.03.2026, 08:44:18
  • 992
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 04.03.2026, 08:50:29 via Wykop
  • 1342
@KiroNiro: nic tak nie poprawia humoru niz problemy innego polaka, szczegolnie takirgo co chwile wczesniej byl szczesliwy na wakacjach, nie ma takiej zabawy, dziekuje, dobranoc
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL
03.03.2026, 18:43:54
  • 13
#gielda ale golenie longów się na ropie się odbywa, cieśnina zamknięta, wała po rafineriach a ropa leci w dół, gruby spuszcza leszczynę
CrytekPL - #gielda ale golenie longów się  na ropie się odbywa, cieśnina zamknięta, w...

źródło: IMG_3479

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 18:46:11 via Wykop
  • 0
@CrytekPL: pan donald to jednak fachowiec
  • Odpowiedz

Selina_
Selina_
03.03.2026, 15:44:05
  • 0
Zna ktoś arabski i mógłby potwierdzić?
#iran
Selina_ - Zna ktoś arabski i mógłby potwierdzić?
#iran

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 15:50:27 via Wykop
  • 0
@Selina_: szkola byla na tym samym terenie co baza, doslawnie budynek obok
  • Odpowiedz
daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 15:47:51
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misiopysio
misiopysio
misiopysio
03.03.2026, 15:53:34 via Wykop
  • 2
@daniel-darcio: Mówisz o cenie paliwa a podajesz wykres ropy Brent w kontraktach na przyszłość? Xd Podaj cenę paliwa
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze
03.03.2026, 16:14:24 via Wykop
  • 1
@daniel-darcio: a da rady polityczne p--------o tagowac odpowiedniio, czy to jasnie pana przerasta?
  • Odpowiedz

mirko_anonim
mirko_anonim
03.03.2026, 15:35:24
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 15:37:59 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: Polska nigdy nie byla bardziej gotowa na
daniel-darcio - @mirko_anonim: Polska nigdy nie byla bardziej gotowa na

źródło: 1000050211

Pobierz
  • Odpowiedz
GdzieJestBanan
GdzieJestBanan
03.03.2026, 15:29:28
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 15:33:57 via Wykop
  • 1
@GdzieJestBanan: nie ma to jak smieci z mwrkoauru, c'nie tuskobocie?
  • Odpowiedz
fraciu
fraciu
03.03.2026, 15:29:41
  • 2
W sumie moglibyśmy zaatakować naszymi czołgami, po co mają się marnować. A abramsy podobno dobre na pustynię. No i wcale daleko niema, wykopek pokazywał na mapie.
#iran #usa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 15:33:06 via Wykop
  • 1
@fraciu: do tego niektore abry maja wciaz jeszcze maja pustynny kamuflarz
  • Odpowiedz
ochucki
ochucki
03.03.2026, 15:24:33
  • 0
Wczoraj miałem okazję lecieć do Krakowa. Samolot na 80 miejsc miał sprzedanych 12. Bilety po 95 zł.
Państwowy przewoźnik oczywiście ma wywalone i może transportować powietrze. Pamiętam czasy gdzie była konkurencja OLT i latało się po Polsce za 50 zł.
#podroze #lot #afera
ochucki - Wczoraj miałem okazję lecieć do Krakowa. Samolot na 80 miejsc miał sprzedan...

źródło: 1000025393

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 15:31:49 via Wykop
  • 2
@ochucki: za pisu LOT osiagal rekordowe zyski, za KO bedzie nierentownosc i powolne bankructwa, na koncu ineres przejmie Lufthansa
  • Odpowiedz

szonBojowy
szonBojowy
03.03.2026, 15:26:00
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 15:30:24 via Wykop
  • 0
@szonBojowy: nie latwiej zmienic kolchoz?
  • Odpowiedz
nieudacznikkk
nieudacznikkk
03.03.2026, 15:28:13
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 15:29:11 via Wykop
  • 0
@nieudacznikkk: autobus arabow?
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
03.03.2026, 14:23:59
  • 1
#kryptowaluty #bitcoin
Dolar jaki wariat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 15:25:28 via Wykop
  • 0
@KucykMocy: to znaczy?
daniel-darcio - @KucykMocy: to znaczy?

źródło: 1000050205

Pobierz
  • Odpowiedz

9

Polska na szarym końcu beneficjentów EIC

Polska na szarym końcu beneficjentów EIC

Środki jednak nie trafiają do Polski. Spodziewaliśmy się tego czy nie?

opartyoszpadel
z
businessinsider.com.pl
dodany: 03.03.2026, 14:38:51
  • 5
  • #
    eic
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    fundusze
  • #
    polityka
  • #
    finanse
  • #
    polska
daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 15:24:37 via Wykop
  • 6
Innowacyjnosc w Polsce? XD a po co w niemieckiej montowni cos takiego?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

M9012_A
M9012_A
M9012_A
03.03.2026, 13:51:37
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 13:53:04 via Wykop
  • 2
@M9012_A: ja wiem ale nie powiem bo dostane bana za naklanianie
  • Odpowiedz

mikelson22
mikelson22
03.03.2026, 13:41:22
  • 0
#polityka Czy gdyby kandydatem KO w wyborach prezydenckich 2025 był Radosław Sikorski, to uważasz, że wygrałby te wybory?
mikelson22 - #polityka Czy gdyby kandydatem KO w wyborach prezydenckich 2025 był Rado...

źródło: 1920x810

Pobierz

Sikorski by wygrał?

  • tak 57.7% (45)
  • nie 42.3% (33)

Oddanych głosów: 78

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 13:47:44 via Wykop
  • 0
@mikelson22: dlaczego nie, moze moglby sie dogadac z kim trzeba
daniel-darcio - @mikelson22: dlaczego nie, moze moglby sie dogadac z kim trzeba

źródło: 1000050199

Pobierz
  • Odpowiedz
daniel-darcio
daniel-darcio 03.03.2026, 13:36:57
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
Autor
03.03.2026, 13:39:14 via Wykop
  • 2
@rozdartapyta: ta?
daniel-darcio - @rozdartapyta: ta?

źródło: 1000050109

Pobierz
  • Odpowiedz

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 28
  • Strona 4 z 28
  • >

Falafel

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.12.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 02.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking