Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cagedindreams

cagedindreams

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 35472
  • Znaleziska 83
  • Mikroblog 35389
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 55
Lujdziarski
Lujdziarski
21.10.2022, 05:07:37 via iOS
  • 49
#pokazkota Jest tylko dodatek kaczki w postaci serc i bambaryla zaczyna znowu czyścić miski, nie feringa czy grau, a animonda mu odpowiada. Aż zdziwiony jestem, bo ostatnio brzydko jadł.
Lujdziarski - #pokazkota Jest tylko dodatek kaczki w postaci serc i bambaryla zaczyna...

źródło: comment_1666328856v75nV02uC3KeGRCzHxUsp3.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 21.10.2022, 06:41:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hellgihad: u mnie to samo
  • Odpowiedz
cagedindreams
cagedindreams 16.10.2022, 15:40:42
  • 1
Ej, a kiedy wchodzi ten talent kupiony z BvB przez Barce za kase z Neymara?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krucafiks
krucafiks
16.10.2022, 06:39:39
  • 158
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 16.10.2022, 09:29:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@krucafiks: opie
cagedindreams - @krucafiks: opie

źródło: comment_1665912549ndACdXHJfCkXvtioXlvZtj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
s.....0
konto usunięte 13.10.2022, 12:02:25
  • 11
Super. Nawet się nie zaczęło, a już się skończyło

#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
s.....0 - Super. Nawet się nie zaczęło, a już się skończyło

#logikarozowychpaskow ...

źródło: comment_1665662543eAyoF2ZEQcBOHtzuDf44y1.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 13.10.2022, 15:09:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@switcher20: powiedz że baitujesz z tym co odpisałeś xD
Typie ogarnij się, nigdy tak nie pisz, musisz mieć w------e a nie się płaszczyć
cagedindreams - @switcher20: powiedz że baitujesz z tym co odpisałeś xD
Typie ogarnij...
  • Odpowiedz
Cinoski
Cinoski
12.10.2022, 11:12:45
  • 2
Różowy przygarnął kotka spotkanego na chodniku, wczoraj zgłosiła się jego właścicielka.
Powiedziała, że możemy go zatrzymać bo już ma nowego kota ¯\_(ツ)_/¯
#truestory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 12.10.2022, 11:19:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinoski: ale taguj #c--------------l
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
11.10.2022, 15:25:40
  • 136
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 11.10.2022, 18:45:44
  • 24
Ktoś potrafi mi wytłumaczyć czemu takie strzelanie na oślep służy?


@cebulowy_wojownik: ja byłem na paintbollu czy na tym strzelaniu na pistolety z kulek i każdy był obsrany żeby się wychylić żeby nie dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°), a co dopiero na wojnie gdzie możesz zginąć
  • Odpowiedz
A.....s
konto usunięte 11.10.2022, 10:50:20
  • 3
Czy myślicie o czymś przed snem? Jeśli tak, to o czym myślicie? Czy robicie to dla relaksu, bo pozwala wam to lepiej zasnąć, czy dla poukładania pewnych spraw?

Dla przykładu
Ja zawsze przed pójściem spać dużo myślę i sobie wyobrażam różne rzeczy, najlepiej działa na sen myślenie np o eksploracji obcego ekosystemu, gdzie odkrywam inne gatunki roślin i zwierząt z innej planety, czy o postapokaliptycznym świecie, gdzie trzeba walczyć o przeżycie...

A wy?
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 11.10.2022, 10:52:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlienFromWenus: planuje kolejny dzień
  • Odpowiedz
cagedindreams
cagedindreams 11.10.2022, 11:15:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlienFromWenus: tak obowiązki, łącze pracę z uczelnią, siłownią itd. Mam mało czasu i muszę go dobrze organizować dlatego zawsze przed snem planuje co będę robić kolejnego dnia.
  • Odpowiedz
Zbieracz_kapiszonuf
Zbieracz_kapiszonuf
Zbieracz_kapiszonuf
08.10.2022, 20:10:31
  • 144
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 08.10.2022, 21:23:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zbieracz_kapiszonuf: spiknij się z tą jej najlepszą przyjaciółką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio to trzymaj się tam bo z tego co piszesz łatwo nie miałeś ale dobrze że ogarnąłeś się z piciem bo marnie byś skończył
  • Odpowiedz
cagedindreams
cagedindreams 08.10.2022, 21:45:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zbieracz_kapiszonuf: widzę że chyba coś wleciało i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jak Ty to widzisz ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Potem będziesz żałował że nawet nie sprobowałeś.
  • Odpowiedz
Walnij_Kielona
Walnij_Kielona
08.10.2022, 12:24:32 via Android
  • 321
#humorobrazkowy #heheszki #takaprawda
Problemu dorosłego życia
( ͡º ͜ʖ͡º)
Walnij_Kielona - #humorobrazkowy #heheszki #takaprawda
Problemu dorosłego życia 
( ͡º...

źródło: comment_1665231872CY9Djr0rVajttHCCyw113b.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 08.10.2022, 17:33:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
D.....y
D.....y
konto usunięte 07.10.2022, 11:12:07
  • 1
Zamówiłem se mikrofon do telefonu, ale wydaje mi się że na tej płytce czegoś brakuje. To jest coś ważnego? Zakładać to jak jest czy wypieprzyć? Tel to #huawei P30 Pro.

#telefony
D.....y - Zamówiłem se mikrofon do telefonu, ale wydaje mi się że na tej płytce czego...

źródło: comment_1665141078iWt6sVQAs3VNyrwgsR3jiE.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 07.10.2022, 12:23:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DonRzoncy: czyli załatwione, zamykam temat w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niezdiagnozowany
niezdiagnozowany
niezdiagnozowany
06.10.2022, 05:06:18
  • 349
Jaki blakpyl co wy nie tu chłopaki mowita. Bierzesz dziewczynkę na kolanka tu ją gładzisz, a potem ślynka ślyneczka i jest twoja.
#blackpill #chlopakidowziecia
niezdiagnozowany - Jaki blakpyl co wy nie tu chłopaki mowita. Bierzesz dziewczynkę na...

źródło: comment_1665032757N65Dth0jv9zaxdLtbXkDZo.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 06.10.2022, 09:35:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tajnerXamv: można gdzieś to znaleźć? XD
  • Odpowiedz
cagedindreams
cagedindreams 05.10.2022, 15:37:03
  • 0
Kurde kupiłem radio Sony DSX-A410BT za 350 zł i nie mogę podpiąć pod nie tylnich głośników. Radio ma 4 wyjścia RCA i 2 są chyba hardkodowane jako subwoofer i nie idzie tego zmienić, albo ja jestem debilem.
BTW polecacie jakieś fajne radio samochodowe z 4x pre out? subwoofera i tak nie mam.
Ktoś kiedyś audio przerabiał i wymienił wszystkie głośniki, podłączył do wzmacniacza z tyłu a z niego wychodzą 4 x rca
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams
Autor
05.10.2022, 15:47:27
  • 0
@cybulion: hmm to jakaś opcja, tyle że ja zielony jestem w temacie audio
Nie będzie lepiej grało jak kupię takie radio z 4 wyjściami?
  • Odpowiedz
cagedindreams
cagedindreams
Autor
05.10.2022, 18:02:21
  • 0
@czerwonyziemniak: radio idzie na zwrot, kto to widział za taką kasę a nie można nawet zmienić z subwoofera na głośniki, jakiś żart
Kurde myślę o tym Alpine właśnie co podałeś albo Pioneer MVH-S320BT.
Jesteś zadowolony z alpinki?
  • Odpowiedz
cagedindreams
cagedindreams
Autor
05.10.2022, 18:38:22
  • 0
@czerwonyziemniak: dobra nie będę ryzykował i wleci alpinka, co sobie będę mógł zmienić kolor na pomarańczowy taki jak w e46 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzięki za pomoc
  • Odpowiedz
cagedindreams
cagedindreams
Autor
05.10.2022, 21:30:52
  • 0
@czerwonyziemniak: zdjęcie UTE-200BT z tyłu, ta sama sytuacja co z sony i przeczesałem instrukcje i tak samo nie można zmienić z subwoofera na głośniki także tego
cagedindreams - @czerwonyziemniak: zdjęcie UTE-200BT z tyłu, ta sama sytuacja co z so...

źródło: comment_1665005445AvtLhckQxLOtsBRARubAom.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
cagedindreams
cagedindreams
Autor
05.10.2022, 21:41:30
  • 0
@czerwonyziemniak: no ciekawe właśnie ale chyba nie będę ryzykował i wleci niestety ten pioneer
  • Odpowiedz
moll
moll
05.10.2022, 18:24:05
  • 365
Rośnie i rośnie i końca nie widać (╥﹏╥)

#ciaza #pokazbrzuch
moll - Rośnie i rośnie i końca nie widać (╥﹏╥)

#ciaza #pokazbrzuch

źródło: comment_1664994234MNOK633gfzdVrjiZWaqKcS.jpg

Pobierz
  • 393
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 05.10.2022, 19:48:49
  • 0
ale lekarz bardzo dobrze mnie zszył i nie mam z tego powodu powikłań


@moll: przepraszam za pytanie ale czy lekarz może tak zszyć żeby było ciaśniej niż przed porodem?
  • Odpowiedz
Vegasik69
Vegasik69
04.10.2022, 10:55:00
  • 0
Gdze kupić dobry #pad do #playstation4 #ps4 ,który będzie normalnie działać bo już na prawdę nie wiem gdzie szukać. ;(((( #pomocy #pomoc #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
Vegasik69 - Gdze kupić dobry #pad do #playstation4 #PS4 ,który będzie normalnie dział...

źródło: comment_1664880897GHUXsRxOvnIOWSmdhtP8gG.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 04.10.2022, 11:07:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vegasik69: pepper -> szukaj pad ps4
Niedawno sam kupiłem nówkę białą od Amazona za +- 200 zł
  • Odpowiedz
Daniell236
Daniell236
Daniell236
04.10.2022, 11:00:43
  • 1
Chłop chciał zmienić pracę z 2.6 na 4.5 i nie pykło wykryli mi brak widzenia przestrzennego. Teraz jestem bezrobotny i nigdzie mnie nie chcą :/ Gdzie szukać pracy bez tego widzenia? #praca #szukampracy
#pracbaza
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cagedindreams
cagedindreams 04.10.2022, 11:03:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Daniell236: wojsko czy inna służba mundurowa?
Witam w klubie nie widzących 3d xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12
  • Strona 5 z 12
  • >
  • GANGSTA RAP MADE ME DO IT

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.10.2019

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 18.01.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking