THE CREW WRACA 15 WRZEŚNIA Garstka społeczności potrafi to czego warte miliardy korpo nie potrafi... Ciekawe kiedy pozew #gry #piratujo #stopkillinggames #thecrew
Legend of Pirates Online i Soapbox Race World działają już 10 lat i nie dostali żadnych c&d a prawa do oryginalnych gier ma Disney i EA.
Jest różnica między jakimiś niszowymi markami które zdechły bo nikogo nie interesowały, a The Crew które dostało 2 kontynuacje z czego jedna w zeszłym roku
Żadnego listu nie dostaną, o ile jasno zadeklarują, że nie mają powiązań z firmami, które mają własność intelektualną, więc nie p-----l
Gdzie w Rzeszowie lub okolicy warto zjeść pizzę? Zwłaszcza gdzie klasyczną i gdzie neapolitańską? Czy są jeszcze jakieś inne dobrze robione? #rzeszow #pizza
#gry na Microsoft store widziałem już za 20 zł Ale myślę podnoszą ceny z uwagi na steam deck i VR dlatego stare gry są tyle warte Dlatego mówią że Polska ma najdroższe gry c W takim razie najlepiej omijać steam chcesz mieć tania grę jej cena zależy od gadżetów steam Przez Nintendo switch też idzie w górę
Jak Stellar Blade wygląda obecnie na PC? Wiem, że były jakieś problemy optymalizacyjne na początku i ciekawi mnie, czy jest już grywalny i opłacalny? #gry
Czy mógłby ktoś rzucić okiem na spec i powiedzieć czy jest ok, ewentualnie co mógłbym dać do zmiany. Ważne by zmieścić się w tej kwocie. Dzięki za info, pozdrawiam
@pentoento: Arctic Liquid Freezer III pro najlepsze obecnie, jak nie, to jakiś model od innej sprawdzonej firmy która AiO produkuje od dawna i ma trochę modeli, typu Thermalright, CoolerMaster, bequiet. W Navisach pompki lubią padać, jakoś częściej niż w innych modelach.
poszukuję sprawdzonego programu, który jest w stanie znaleźć duplikaty plików na dyskach, uporządkować je i jest w miarę prosty ( w j. polskim) w obsłudze. Mam sporo plików nazbierane przez ponad dekadę i wiem, że tych backupów się trochę porobiło na różnych dyskach, a potrzebuję miejsca, to chciałbym to jakoś uporządkować.
Mirki, już wiem, że FC25 to kicha i nie kupować. Podpowiedzcie więc jaką piłkę nożną na PC pod Steama warto kupić. Chodzi mi o czyste granie, jak najmniej menadżerów. Najważniejsza kopanina :)
Szukam gry z dziecinstwa, nie pamietam zupelnie jak sie nazywala. Wiem, ze bylo sie tam wojownikiem, troche jakby ninja i mozna bylo rzucac shurikenami, byl chyba kop albo uderzenie, ktore zawsze bylo bezuzyteczne, bo wrogowie predzej cie zabijali. Gra 2D. Dosc trudna, bo nigdy jej nie ukonczylem. Byli przeciwnicy ninja lub podobni w roznych kolorach, czerwony, niebieski itd. Byla to gra z jakiegos czasopisma, wydaje mi sie, ze z Entera, ale nie
#programowanie #devops #bazydanych #technologia #cloudflare Nie podoba mi się polityka Amazona, Googla i Microsoftu dotycząca łamania prywatności, praktyk monopolistycznych i sposobu traktowania pracowników. Dlatego nie uśmiecha mi się korzystanie z ich usług. Pytanie tylko co innego mógłbym wybrać? Cloudflare wydaje mi się lepsze pod względem etycznym, ale być może się mylę.
Dlaczego obecnie nigdzie nie można kupić gier z serii Unreal? Poszukałem w necie ale za bardzo nie ma konkretnych informacji poza przypuszczeniami, że podobno Epic skupia się na innych projektach, co szczerze mówiąc średnio mnie przekonuje bo przecież to kultowa seria i na pewno mogliby ją sprzedawać, a nawet odświeżyć. W końcu mogliby chyba skupiać się na innych grach a te spokojnie udostępnić w swoim sklepie. #gry #steam
Garstka społeczności potrafi to czego warte miliardy korpo nie potrafi... Ciekawe kiedy pozew
#gry #piratujo #stopkillinggames #thecrew
źródło: IMG_5479
PobierzJest różnica między jakimiś niszowymi markami które zdechły bo nikogo nie interesowały, a The Crew które dostało 2 kontynuacje z czego jedna w zeszłym roku