Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cabeiu
cabeiu

cabeiu

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5257
  • Znaleziska 872
  • Mikroblog 4385
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 30
ysztyy
ysztyy
03.09.2025, 06:09:17
  • 334
THE CREW WRACA 15 WRZEŚNIA
Garstka społeczności potrafi to czego warte miliardy korpo nie potrafi... Ciekawe kiedy pozew
#gry #piratujo #stopkillinggames #thecrew
ysztyy - THE CREW WRACA 15 WRZEŚNIA 
Garstka społeczności potrafi to czego warte mili...

źródło: IMG_5479

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 03.09.2025, 06:35:24 via Wykop
  • 4
@ysztyy: zanim wystartuje to dostaną C&D i po temacie. takich rzeczy nie ogłasza się przed startem.
  • Odpowiedz
cabeiu
cabeiu
cabeiu 03.09.2025, 08:37:23 via Wykop
  • 0
Legend of Pirates Online i Soapbox Race World działają już 10 lat i nie dostali żadnych c&d a prawa do oryginalnych gier ma Disney i EA.


Jest różnica między jakimiś niszowymi markami które zdechły bo nikogo nie interesowały, a The Crew które dostało 2 kontynuacje z czego jedna w zeszłym roku

Żadnego listu nie dostaną, o ile jasno zadeklarują, że nie mają powiązań z firmami, które mają własność intelektualną, więc nie p-----l
cabeiu - > Legend of Pirates Online i Soapbox Race World działają już 10 lat i nie do...
  • Odpowiedz
rr777
rr777
rr777
27.08.2025, 13:24:35
  • 0
Gdzie w Rzeszowie lub okolicy warto zjeść pizzę? Zwłaszcza gdzie klasyczną i gdzie neapolitańską? Czy są jeszcze jakieś inne dobrze robione?
#rzeszow #pizza
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 27.08.2025, 13:54:06 via Wykop
  • 0
@rr777: Sapori lub NOBO
  • Odpowiedz
cabeiu
cabeiu
cabeiu 27.08.2025, 14:50:09 via Wykop
  • 0
@Deadapricot: kurevsko nedobre novinky
  • Odpowiedz
trinty
trinty
22.08.2025, 21:16:02
  • 0
#gry na Microsoft store widziałem już za 20 zł
Ale myślę podnoszą ceny z uwagi na steam deck i VR dlatego stare gry są tyle warte
Dlatego mówią że Polska ma najdroższe gry
c
W takim razie najlepiej omijać steam
chcesz mieć tania grę jej cena zależy od gadżetów steam
Przez Nintendo switch też idzie w górę
trinty - #gry na Microsoft store widziałem już za 20 zł
Ale myślę podnoszą ceny z uwa...

źródło: 1000023734

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 22.08.2025, 22:23:34 via Wykop
  • 0
@trinty: https://www.gamersgate.com/product/rise-of-the-tomb-raider-20-year-celebration/ klucz na steam za 13zł, strasznie drogo faktycznie
  • Odpowiedz
allocer
allocer
09.08.2025, 15:00:09
  • 0
Jak Stellar Blade wygląda obecnie na PC? Wiem, że były jakieś problemy optymalizacyjne na początku i ciekawi mnie, czy jest już grywalny i opłacalny?
#gry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 09.08.2025, 15:07:54 via Wykop
  • 2
Wiem, że były jakieś problemy optymalizacyjne na początku


@allocer: nie było żadnych
  • Odpowiedz
pentoento
pentoento
pentoento
02.08.2025, 15:53:35
  • 1
Siemanko wszystkim, jestem w trakcie składania komputera do projektowania w SketchUp oraz w Archicad.

https://www.x-kom.pl/lista/wc9tj84e3

Czy mógłby ktoś rzucić okiem na spec i powiedzieć czy jest ok, ewentualnie co mógłbym dać do zmiany. Ważne by zmieścić się w tej kwocie.
Dzięki za info, pozdrawiam
pentoento - Siemanko wszystkim, jestem w trakcie składania komputera do projektowania...

źródło: spec

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 02.08.2025, 15:59:03 via Wykop
  • 0
@pentoento: weź jakieś normalne AIO jak już masz brać AIO.
  • Odpowiedz
cabeiu
cabeiu
cabeiu 02.08.2025, 16:21:07 via Wykop
  • 0
@pentoento: Arctic Liquid Freezer III pro najlepsze obecnie, jak nie, to jakiś model od innej sprawdzonej firmy która AiO produkuje od dawna i ma trochę modeli, typu Thermalright, CoolerMaster, bequiet.
W Navisach pompki lubią padać, jakoś częściej niż w innych modelach.
  • Odpowiedz
weeden
weeden
14.07.2025, 09:51:54
  • 0
Cześć Mircy,

poszukuję sprawdzonego programu, który jest w stanie znaleźć duplikaty plików na dyskach, uporządkować je i jest w miarę prosty ( w j. polskim) w obsłudze. Mam sporo plików nazbierane przez ponad dekadę i wiem, że tych backupów się trochę porobiło na różnych dyskach, a potrzebuję miejsca, to chciałbym to jakoś uporządkować.

Z góry dziękuję za pomoc!

#windows10 #windows11 #pcmasterrace #backup
weeden - Cześć Mircy,

poszukuję sprawdzonego programu, który jest w stanie znaleźć d...

źródło: YFbk9lCaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy8wYzZlNGEyZWMzYmYxODk5ZmJhM2E2MDRjNzAxYTNlNy5qcGVnkpUDGADNAm7NAV6TBc0BaMzK3gACoTAHoTEE

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 14.07.2025, 10:10:05 via Wykop
  • 5
@weeden: https://github.com/qarmin/czkawka
  • Odpowiedz
npwjsn
npwjsn
10.07.2025, 21:54:54
  • 0
Mirki, już wiem, że FC25 to kicha i nie kupować. Podpowiedzcie więc jaką piłkę nożną na PC pod Steama warto kupić. Chodzi mi o czyste granie, jak najmniej menadżerów. Najważniejsza kopanina :)

#gry #pcmasterrace #steam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 10.07.2025, 21:58:42 via Wykop
  • 3
@npwjsn: rematch
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
10.07.2025, 16:25:41
  • 1
Szukam gry z dziecinstwa, nie pamietam zupelnie jak sie nazywala. Wiem, ze bylo sie tam wojownikiem, troche jakby ninja i mozna bylo rzucac shurikenami, byl chyba kop albo uderzenie, ktore zawsze bylo bezuzyteczne, bo wrogowie predzej cie zabijali. Gra 2D. Dosc trudna, bo nigdy jej nie ukonczylem. Byli przeciwnicy ninja lub podobni w roznych kolorach, czerwony, niebieski itd. Byla to gra z jakiegos czasopisma, wydaje mi sie, ze z Entera, ale nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 10.07.2025, 16:32:47 via Wykop
  • 0
@sosiwoczostkowe: little fighter 2?
  • Odpowiedz
FireDash
FireDash
10.07.2025, 08:09:59
  • 0
https://www.x-kom.pl/p/1276180-klawiatura-bezprzewodowa-logitech-g915-x-tkl-lightspeed-tactile-bialy.html

Chyba nie ma już czegoś takiego jak dobry sprzęt. Nawet jak chcesz dopłacić sporo kasy, żeby mieć coś na dłużej, to i tak dostaniesz syf.

W tamtym czasie dałem za tą klawiaturę prawie 1k i standardowo jak za dotknięciem magicznej różdżki po 2 latach zaczynają się problemy.

Lepiej
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 10.07.2025, 08:46:07 via Wykop
  • 3
2. Przewodowa, bo chce jak najmniej kabli na biurku


@FireDash: ma sens
  • Odpowiedz
teoretyk_peklunku
teoretyk_peklunku
07.07.2025, 20:02:12
  • 0
https://spolszczenie24.pl/life-is-strange-double-exposure-spolszczenie/#0
czy ta strona jest legit? Byłem na discordzie grupa baxa i jeszcze nie wypuscili. W dodatku każe mi jakis kod qr skanowac by sprawdzic czy jestem człowiekiem, XD #lifeisstrange #gry #pcmasterrace
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 07.07.2025, 20:25:17 via Wykop
  • 4
@teoretyk_peklunku: scam
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
03.07.2025, 06:57:13
  • 0
Mireczki miał ktoś problem z grami kupionymi od fit dziewczyny?

Ściągnąłem sobie Final Fantasy 16 i nie ma pliku setup.exe chociaż w liście zakupowej normalnie jest( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupowałem tam różne inne gierki i problemów nie było

#pcmasterrace
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 03.07.2025, 07:02:10 via Wykop
  • 14
@Kiedys_Mialem_Fejm: jezu wy nawet piracić nie potraficie
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius
02.07.2025, 11:33:57
  • 2
Włączyłem sobie grę z 2008 roku i ta grafika podoba się mi. Nawet jest ciekawiej niż w wielu współczesnych grach. #gry
Vinizius - Włączyłem sobie grę z 2008 roku i ta grafika podoba się mi. Nawet jest cie...

źródło: 1238765

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 02.07.2025, 11:49:30 via Wykop
  • 1
@MAXIMUStheknight: Crysis
  • Odpowiedz
placebo_
placebo_
23.06.2025, 13:37:29
  • 0
#programowanie #devops #bazydanych #technologia #cloudflare
Nie podoba mi się polityka Amazona, Googla i Microsoftu dotycząca łamania prywatności, praktyk monopolistycznych i sposobu traktowania pracowników. Dlatego nie uśmiecha mi się korzystanie z ich usług. Pytanie tylko co innego mógłbym wybrać? Cloudflare wydaje mi się lepsze pod względem etycznym, ale być może się mylę.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 23.06.2025, 13:57:52 via Wykop
  • 0
@placebo_: Cloudflare to GCP, więc no xD
  • Odpowiedz
drobny_czlowiek
drobny_czlowiek
drobny_czlowiek
20.06.2025, 10:53:40
  • 0
Dlaczego obecnie nigdzie nie można kupić gier z serii Unreal? Poszukałem w necie ale za bardzo nie ma konkretnych informacji poza przypuszczeniami, że podobno Epic skupia się na innych projektach, co szczerze mówiąc średnio mnie przekonuje bo przecież to kultowa seria i na pewno mogliby ją sprzedawać, a nawet odświeżyć. W końcu mogliby chyba skupiać się na innych grach a te spokojnie udostępnić w swoim sklepie.
#gry #steam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 20.06.2025, 11:15:28 via Wykop
  • 2
@drobny_czlowiek: wycofali ze sprzedaży jakiś czas temu, można pobrać z oldunreal, patrz podlinkowany tweet.
cabeiu - @drobny_czlowiek: wycofali ze sprzedaży jakiś czas temu, można pobrać z oldu...
  • Odpowiedz
Cris666
Cris666
18.06.2025, 23:45:52
  • 0
Czy posiadacze D2 Lod dostawali za darmo Res ? bo na moim koncie Battlenet coś takiego jest
#diablo2
Cris666 - Czy posiadacze D2 Lod dostawali za darmo Res ? bo na moim koncie Battlenet ...

źródło: d2

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 18.06.2025, 23:53:59 via Wykop
  • 1
@Cris666: nie dostawali
  • Odpowiedz
Cris666
Cris666
18.06.2025, 23:39:54
  • 1
Pograł bym w D2 res ale warto ? co ile resety LD są ?
#diablo2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 18.06.2025, 23:53:52 via Wykop
  • 1
@Cris666: co 4 miesiące
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
  • Strona 4 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 31.12.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking