Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cabeiu
cabeiu

cabeiu

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5259
  • Znaleziska 872
  • Mikroblog 4387
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 30
Cris666
Cris666
18.06.2025, 23:39:54
  • 1
Pograł bym w D2 res ale warto ? co ile resety LD są ?
#diablo2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 18.06.2025, 23:53:52 via Wykop
  • 1
@Cris666: co 4 miesiące
  • Odpowiedz
Gorthin
Gorthin
18.06.2025, 06:25:51
  • 0
Szukam distro. Nie śledzę trendów, nowości więc szukam polecenia.
Potrzebuję dwóch rodzajów distro:
1/ Do pracy w korpo. Praca przez VPN (prawdopodobnie potrzebny może być intune, zscaler w przyszłości, od cisco mamy odchodzić). Teoretycznie w domu i w biurze po kablu (rzadziej wifi), myszka i klawiatura Logitecha, więc dobrze jakby distro nie robiło problemów (GHub gdyby działał było by super), do tego mam monitor 45 cali, więc obsługa tego bez problemów potrzebna,
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 18.06.2025, 06:48:10 via Wykop
  • 16
@Gorthin: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cabeiu - @Gorthin: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 06e40c96150d02f1524eeb7647e27f123d47f2c3_2_720x531

Pobierz
  • Odpowiedz
kadet5523
kadet5523
kadet5523
16.06.2025, 11:38:01
  • 1
Mirki mam składam budżetowy zestaw PC zerkniecie czy ok?

https://www.morele.net/inventory/info/9af73e8f/

#komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 16.06.2025, 12:03:04 via Wykop
  • 0
@kadet5523: za mało RGB
  • Odpowiedz
DKK1306
DKK1306
12.06.2025, 17:30:36
  • 1
Mirki, szukam mini PC, którego chciałbym wrzucić na stałe za wiszący na ścianie telewizor.
Jedyne jego zastosowanie to będzie wyświetlanie obrazu na telewizorze w 4k 60hz - YT, filmy puszczane w przeglądarce.

Telewizor mam ze smartem, ale denerwują mnie reklamy, filmów też nie oglądam w apkach streamingowych. Obecnie mam podpiętego starego lapka DELL E5450 z i5 5300u, który nie wyrabia powyżej full HD, zresztą ma tylko wyjście hdmi 1.4 i nawet nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 13.06.2025, 06:11:43 via Wykop
  • 1
Biorę pod uwagę też te chińskie n100 lub n150, ale obawiam się czy dadzą radę z 4K.


@DKK1306: czemu miałyby nie dać? prędzej dadzą radę niż coś starszego co może nie obsługiwać enkodowania.

Pierwsza rzecz, sprawdź czy nie ma jakiegoś adblocka do zainstalowania na twój telewizor.
A jak nie, to bym prędzej szedł w te n100/n150 niż starsze rzeczy
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
09.06.2025, 05:39:09
  • 1
Czy ktoś wie jak to zmienić? Z dnia na dzień Windows 11 postanowił zmniejszyć mi prędkość neta do 10mbps xD Na drugim kompie (też win11) jest ustawione na 1000/1000.

Nie pomaga reinstal sterowników, wymiana kabla itd. Gmerałem też w ustawieniach zaawansowanych karty sieciowej i przy prędkości zamiast auto dałem 1000mbps i też nie działa.

Ogólnie net jest od Playa (kiedyś UPC) i ciągnę go z Horizonu. Ale jeśli Horizon by padł to by
Pituch - Czy ktoś wie jak to zmienić? Z dnia na dzień Windows 11 postanowił zmniejszy...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 09.06.2025, 05:42:00 via Wykop
  • 4
@Pituch: to nie Windows, sprawdź piny w gniazdach, sprawdź kabel jeszcze raz czy faktycznie nie ma przy pinach jakiegoś syfu.
  • Odpowiedz
fakundo
fakundo
fakundo
22.05.2025, 05:44:51
  • 0
hej, #pcmasterrace. Czemu wywala komunikat na konfiguratorze Komputronika. "Obecna konfiguracja zawiera błędy" I wywala że konflikt płyta główna i RAM. Czy dla takiej konfiguracji nie lepiej dać lepszą płytę główną? 860 albo X870?

AMD Ryzen 9 7900X
GOODRAM IRDM 64GB [2x32GB 6800MHz DDR5 CL34 DIMM]
ASUS TUF GAMING B850-PLUS WIFI
ASUS GeForce RTX
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 22.05.2025, 05:57:45 via Wykop
  • 0
ENDORFY Navis F360 ARGB


@fakundo: opie zlituj sie
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
19.05.2025, 14:36:36
  • 0
Krótka piłka. Gdybyście mogli kupić jedną z tych gier, którą byście wybrali? Hogwarts Legacy czy Dead Cells?
#gry #steam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 19.05.2025, 14:43:12 via Wykop
  • 0
@kluha666: bez dlc? hogwarts
  • Odpowiedz
hulk98
hulk98
hulk98
10.05.2025, 09:32:34
  • 1
Mój nowy fragmovie z CS2, jak ktoś lubi oglądać takie drobne kilka fragów to czujcie się swobodnie żeby dać znać czy jest G, uczę się więc będzie coraz lepiej ;)
https://www.youtube.com/watch?v=sa7905a1MCw&t=1s

#cs2 #youtube #fragmovie #gry #gaming #highlight
hulk98 - Mój nowy fragmovie z CS2, jak ktoś lubi oglądać takie drobne kilka fragów to...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 10.05.2025, 09:40:55 via Wykop
  • 0
uczę się więc będzie coraz lepiej ;)


@hulk98: ale uczysz się grać czy montować fragmovie?
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
09.05.2025, 17:43:48
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 09.05.2025, 17:54:02 via Wykop
  • 0
Poza tym ten trailer nie ma żadnego klimatu


@LamajHarma: jak i każda gra tej serii
  • Odpowiedz
Erados
Erados
04.05.2025, 08:26:29
  • 0
#gry szuka ktoś fajnej gry to pisać pw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 04.05.2025, 08:39:16 via Wykop
  • 0
@Erados: pw
  • Odpowiedz
walokid
walokid
23.04.2025, 19:33:05
  • 0
Gdzie zamawiacie części do telefonów? Ja jak na razie w gsmok albo na aledrogo i jest spoko jednak nie mają wszystkiego co potrzebuje i szukam alternatyw. Polećcie kochani jakieś sprawdzone sklepy.

#serwisgsm #naprawatelefonu #majsterkowanie #naprawalaptopow #elektronika

walokid - Gdzie zamawiacie części do telefonów? Ja jak na razie w gsmok albo na aledr...

źródło: gsmokPNG

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 23.04.2025, 20:23:48 via Wykop
  • 1
@walokid: mar-cell
  • Odpowiedz
vajroos
vajroos
16.04.2025, 12:34:59
  • 0
Do odpalenia 30 kontenerów dla laba, nie są jakieś potężne ale ilość podnosi wymagania. Poszukuję VPS, tani, który pozwoli to uruchomić. Co znajduje to koszt około 100zl za miesiąc gdzie w tej cenie 4vCPU, 16GB RAM i 100 GB dysku

Na allegro idzie dostać poleasingowe stacjonarki z Intel Xeon E3 3,5 GHz (8watkow), 32GB RAM, sensownym dyskiem w cenie 600-1000zl. A może inny proc? Zostaje do postawienia jakiś docker compose albo coś
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 16.04.2025, 13:18:27 via Wykop
  • 4
@vajroos: 30 kontenerów to może być zarówno 300MB RAMu jak i 300GB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz sprawdzone ile dokładnie potrzebujesz, albo czy wszystko musi być jednocześnie aktywne?
  • Odpowiedz
Grysik
Grysik
24.03.2025, 10:08:32
  • 0
Szykuje się do zmiany PCta. Granko, VR + grafika 3d. Z tym, że jak gram to w starocie, VR leży i się kurzy, a grafika 3d pod bardzo prostu druk 3D.
Także bez fajerwerków i spiny na jakieś tubo osiągi.
W związku z tym pytanko - Zatrzymałem się na intel + geforce. Na większości polecanych zestawów widzę AMD + radeony. Czy jest aż tak duża różnica w wydajności w podobnych cenach, że nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 24.03.2025, 10:13:54 via Wykop
  • 4
@Grysik: AMD top w tej chwili, intel miał wpadkę z procesorami 13 i 14 generacji, przez co zaufanie do Intela mocno spadło i nie ma sensu tego brać, zwłaszcza patrząc na ofertę AMD.
3060/Ti to chyba najgorszy wybór jeśli chodzi o cena/jakość.celowałbym w AMD 7700xt, może nawet 7800xt jak trafisz na przecenę.
  • Odpowiedz
_anomim2002
_anomim2002
_anomim2002
20.03.2025, 10:26:48
  • 0
#windows #microsoft #komputery #laptopy #systemyoperacyjne

Czy Windows 10 Enterprise LTSC to dobry wybór na laptopa z dyskiem HDD?

  • TAK 31.0% (9)
  • NIE 69.0% (20)

Oddanych głosów: 29

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 20.03.2025, 10:28:48 via Wykop
  • 13
@_anomim2002: na laptopa z dyskiem hdd jedyny dobry wybór to kosz na śmieci
  • Odpowiedz
kacius
kacius
22.02.2025, 10:20:26
  • 0
Gdzieś zjeść coś dobrego i żeby było przytulnie i cicho? #rzeszow i okolice #kuchnia #gotowanie #restauracja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 22.02.2025, 10:32:24 via Wykop
  • 6
@kacius: pytasz o 3 różne lokale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
07.02.2025, 22:17:40
  • 694
wfyokyga

źródło: temp_file4365192424816135040

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cabeiu
cabeiu
cabeiu 08.02.2025, 08:48:21 via Wykop
  • 3
@tygrysowiec: king of the hill
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12
  • Strona 5 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 31.12.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking