#gielda zapraszam na osad spolki xtpl - smieciuch z potencjalem na 300% w ciagu 5 lat, czy smrut?
@botato: ryzykowne, startupy są fajne jak trzymają straty w ryzach, a oni tracą dużo i tracić nie przestają.
- 6
#gielda olejorza p------o
@botato: trochę dziwne to, bo dywidenda + nowy podatek od zysków właściwie zjedzą cały zysk za ten rok. A po wojnie jak cykl się skończy, to będzie bardzo bolesny upadek
@pepedros: Też, to wiadomo, natomiast jak ropa nie szybowała to orlen w tym samym czasie przebił własnie nawet to 110 chociaż żadnych radykalnych zmian nie było względem okolic 60-70zł w których się bujał.
Żadnych radykalnych zmian poza gwarancją wyższej dywidendy przez dziure w budżecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żadnych radykalnych zmian poza gwarancją wyższej dywidendy przez dziure w budżecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 415
dobra, bo zrobiło się straszne zamieszanie. więc uporządkowałem trochę te arkusze i udostępniam jak zwykle w pdf.
Jak ktoś ogarnięty to będzie wiedział jak się w tym połapać.
powodzenia
Link do dysku google jak zwykle w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#matura #matura2026 #przeciekizmatury
Jak ktoś ogarnięty to będzie wiedział jak się w tym połapać.
powodzenia
Link do dysku google jak zwykle w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#matura #matura2026 #przeciekizmatury
botato via Wykop
- 6
@pussy_hunter: dzieki, dziala
- 0
Czy wpłacalibyście do PPE dodatkowe składki mają już wypełnione maksimum IKE/IKZE?
#gielda
#gielda
#przegryw
Po Huopa to nawet śmierć nie przyjdzie.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ehhh...
https://www.youtube.com/shorts/f_x6X5cTngA
Po Huopa to nawet śmierć nie przyjdzie.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ehhh...
https://www.youtube.com/shorts/f_x6X5cTngA

botato via Wykop
- 1
@staryhuop0: ale g---o
Kruka dobieracie przed dywidenda?
#gielda
#gielda
botato via Wykop
- 5
@JohnFugazi: ja kupuje i tak, kasyno i sciaganie dlugow to moje ulubione biznesy
- 36
źródło: IMG_20260429_152842
Pobierz- 1
#gielda co łączy wykopków z bezrobotnym? Obaj nie zarabiają xd
- 3
#gielda xtb powinno zrobic apke do klasycznej bukmacherki, apke i know how juz maja
@botato: Przy klasycznej bukmacherce można dostać w dziąsło, jak w kluczowym momencie maszyna nie działa.
- 24
botato via Wykop
- 1
Piekło zamarzło, większość wykopków trafiło z analizą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps. i tak trochę podjadłem za 105
#gielda
ps. i tak trochę podjadłem za 105
#gielda
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-29 095229
Pobierz
botato via Wykop
- 1
botato via Wykop
- 48
@MuszynAfrika: po kim taki chitry na wiedze jestes?
- 11
#gielda sa tylko dwa logiczne wytlumaczenia, czary, albo fizyka czarnej dziury
- 8
#gielda bolesny okres dla longtermowca, cale zycie kupowalem, nie wiem jak sie sprzedaje
- 1
#gielda
Czy macie jakieś ulubione spółki z bardzo przyziemnych branż i prostym modelem biznesowym ?
Jakaś produkcja żywności, wycinka drewna, wydobycie surowców itd.
Z jakiegoś powodu czuję się bardziej pewnie inwestując w takie ferro, grupę kęty albo budimex które są dla mnie bardzo zrozumiałe.
Czy macie jakieś ulubione spółki z bardzo przyziemnych branż i prostym modelem biznesowym ?
Jakaś produkcja żywności, wycinka drewna, wydobycie surowców itd.
Z jakiegoś powodu czuję się bardziej pewnie inwestując w takie ferro, grupę kęty albo budimex które są dla mnie bardzo zrozumiałe.
moze mi ktos wytlumaczyc czemu oplaca sie miec zloto. przeciez jak masz zloto to nie kupisz w sklepie jedzenia ani zadnej rzeczy bo nikt ci tego nie przyjmie, wiec niewiem poco tak ludzie reklamują by oszczednosci trzymac w zlocie skoro za zloto nic nie kupisz albo rzeczy ani wody nic kompletnie nic
#finanse #polska #gielda #zloto
#finanse #polska #gielda #zloto
- 2
#gielda It's over dla olejorz?
- 0
#gielda po co to rosnie, matko, ja przed wyplata, bocian juz nie odbiera
Z plusow - grubas moze sprzeda i do konca miesiaca sie ochlodzi
Z plusow - grubas moze sprzeda i do konca miesiaca sie ochlodzi














#gielda