Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
botato

botato

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 369
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 368
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
botato
botato 6 godz. i 15 min temu
  • 2
#gielda PRZESTAŃCIE MOJEGO KRUKA PRZEŚLADOWAĆ REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaysan
Kaysan
5 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 2
@botato: *naszego
Kaysan - @botato: *naszego

źródło: Screenshot_2026-06-03-10-50-01-123_com.xtb.xmobile2

Pobierz
  • Odpowiedz
botato
botato 19 godz. i 12 min temu
  • 9
#gielda tęsknie za czasami kiędy rządził olejorz i szczur, teraz hazardziści kupują te komputery całe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sos_sojowy_jasny
sos_sojowy_jasny
wczoraj, 10:25:53
  • 1
#gielda

Czy układ 70% allworld 30% nasdaq będzie bardziej agresywny niż sam sp500? Czy zamiast allworld postawić na sp500 w tym udziale? Tak na 10-15 lat 1k co miesiąc kup i zapomnij. Ale trochę bardziej agresywnie niż Sp500. Może coś innego? Jakiś etf i pojedyncza spółka lub dwie z potencjałem.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato wczoraj, 10:27:03 via Wykop
  • 0
@sos_sojowy_jasny: albo etf na mag7 albo obligi edo, nie ma nic pomiedzy.
  • Odpowiedz
botato
botato wczoraj, 10:22:20
  • 1
#gielda o ktorej godzinie koniec krachu?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dalegor_
Dalegor_
wczoraj, 10:23:06 via Wykop
  • 3
@botato: 15:30
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
wczoraj, 10:33:46 via Android
  • 1
@botato: taki krach to ja mogę mieć codziennie, o 9 i 15:30
  • Odpowiedz
botato
botato przedwczoraj, 15:48:33
  • 0
#gielda zakupy zrobione, jutro jeszcze dorzuce bo mi limit blika wyskoczyl a nie chce mi sie zmieniac. widzimy sie za miesiac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid121213
dawid121213
dawid121213
28.05.2026, 05:38:01
  • 0
Chciałbym zostać eteefiarzem kosmiczno-pólprzewodnikowym ale mam opory żeby nie gonić pociągu który dawno odjechał że stacji #gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 28.05.2026, 06:20:22 via Wykop
  • 3
@dawid121213: wiadomo, podboj kosmosu sie skonczyl, teraz juz tylko spadki
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
28.05.2026, 06:18:03
  • 6
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 28.05.2026, 06:19:02 via Wykop
  • 34
@mimik739: Same fakty
  • Odpowiedz
botato
botato 25.05.2026, 09:26:17
  • 1
#gielda Hej, słyszałem że giełda jest fajna bo wszystko rośnie, polećcie coś dla poczatkującego. Nie lubie ryzyka, ale chciałbym tak +40% przynajmniej rocznie mieć z tego na początek.

Jakie inwestycje najlepsze dla początkującego

  • Betonowe złoto 4.5% (5)
  • Obligacje mezopotamspkie 1000 letnie 13.5% (15)
  • hajs z bachorów 800+ 13.5% (15)
  • cfd na cokolwiek, ważne żeby lewar był duży 21.6% (24)
  • ciepły etf 20.7% (23)
  • kolekcja klasyki, olejorz i szczur 6.3% (7)
  • śmiecuch typu amerykańskie korpo 4.5% (5)
  • żapsy 7.2% (8)
  • losowy memcoin 2.7% (3)
  • inwestycja w siebie (granie w gierki typu peja) 5.4% (6)

Oddanych głosów: 111

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tonawetnielogin
Tonawetnielogin
25.05.2026, 09:33:25 via Wykop
  • 6
@botato: tylko CFD, ale pamiętaj, że akceptowalne na tagu jest tylko na #xtb
  • Odpowiedz
ratty
ratty
25.05.2026, 09:56:10 via Wypiek
  • 0
@botato za 4 bombelkow oprocz 4x800 masz w PIT kwotę wolną od podatku do 30+85 tysięcy rocznie, plus drugie tyle dla drugiego rodzica, wiec bym się zastanowiła :>
  • Odpowiedz
ReganRphl
ReganRphl
ReganRphl
22.05.2026, 08:14:09
  • 0
#gielda Opłaca się jeszcze teraz budować pozycję na Digital Network, czy już pociąg odjechał?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 22.05.2026, 08:20:55 via Wykop
  • 3
@ReganRphl: jak bedzie roslo, to sie oplaca
  • Odpowiedz
botato
botato 22.05.2026, 11:12:53 via Wykop
  • 0
@ReganRphl: nie wiem xD
  • Odpowiedz
zin707
zin707
22.05.2026, 04:36:28
  • 12
#przegryw nie dam rady dziś chyba ja ledwo dojechał do robolni
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 22.05.2026, 04:39:55 via Wykop
  • 4
@zin707: powodzenia
  • Odpowiedz
Konrad2114
Konrad2114
21.05.2026, 21:58:35
  • 20
a wgl se w nocy robilem dalej pixelart i zrobilem domek i dałem kolorki zamiast szarych, myślałem żeby tylko w 4 kolorkach robić ale nie da się roślinek w donicach zrobić żeby to było czytelne
Konrad2114 - a wgl se w nocy robilem dalej pixelart i zrobilem domek i dałem kolorki ...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 21.05.2026, 22:24:05 via Wykop
  • 3
@Konrad2114: chlop co lavender town narysował
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
21.05.2026, 22:10:00
  • 11
Słyszeliście jak brzmi klawiatura za 10 000 tyś $? To się z tego materiału dowiecie
#pcmasterrace #klawiatura #ciekawostki #komputery
wfyokyga - Słyszeliście jak brzmi klawiatura za 10 000 tyś $? To się z tego materiału...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 21.05.2026, 22:21:04 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: hehe niezłe
  • Odpowiedz
panoski
panoski
21.05.2026, 18:06:44
  • 7
Moja średnia na Świętym Olejorzu 59.52 PLN, kto da mniej

#gielda #meczennicypkn
panoski - Moja średnia na Świętym Olejorzu 59.52 PLN, kto da mniej

#gielda #meczenni...

źródło: 1000031146

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 21.05.2026, 18:43:41 via Wykop
  • 0
@StdPtr: 25, to kupowales, ale wątpiłeś
  • Odpowiedz
botato
botato 21.05.2026, 18:58:17 via Wykop
  • 0
@StdPtr: szanuje, święta dwójca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
21.05.2026, 18:16:33
  • 7
#gielda

Mój portfel IKE wg XTB jest jeszcze 50zl na minusie, ale w praktyce jest na nowym ATH (nie wiem jak oni to liczą), zatem z tego powodu popełniłem mema.

Trump, dawaj ten pokój!

#bibliainwestora
nieumieminwestowac - #gielda 

Mój portfel IKE wg XTB jest jeszcze 50zl na minusie, a...

źródło: 1000007901

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 21.05.2026, 18:42:42 via Wykop
  • 2
@nie_umiem_inwestowac: co prawda nie popwlniles mema, a wygenerowales gowno ai, ale przynajmniej tokeny przepaliles wiec nasdaq rosnie, dziekuje
  • Odpowiedz
botato
botato 21.05.2026, 18:51:59 via Wykop
  • 2
@nie_umiem_inwestowac: luzik kolego, nie obrażaj się, po prostu nie uważam obrazków generowanych w ai za memy, z fartem
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
21.05.2026, 18:27:35
  • 10
Gielda rosnie chery coke jest pity zero potrzeb
#gielda
kreeker - Gielda rosnie chery coke jest pity zero potrzeb 
#gielda

źródło: IMG_0045

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 21.05.2026, 18:40:53 via Wykop
  • 0
@kreeker: z 2009 roku piszesz?
  • Odpowiedz
Torqux
Torqux
21.05.2026, 18:31:48
  • 0
Witam, szanownych inwestorów, czy Manpower jeszcze urośnie?

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 21.05.2026, 18:39:54 via Wykop
  • 5
@Torqux: taguj #europauniversalis
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
21.05.2026, 09:33:01
  • 2
Ciekawostka bo wlasnie robie testy na prawko: Jak kiedyś bedziecie musieli komuś wykonać resuscytację to utwór Bee Gees - Stayin' Alive ma tempo 103bpm, czyność ta powinna być wykonana w tempie 100-120 ucisnięć na minutę więc możecie w głowie sobie puścić i w rytm muzyki n---------ć #ciekawostki #medycyna #prawojazdy #muzyka
curiousboi - Ciekawostka bo wlasnie robie testy na prawko: Jak kiedyś bedziecie musie...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 21.05.2026, 09:36:28 via Wykop
  • 9
@curiousboi: https://youtu.be/ssIY8NYwvh4?si=aFvAuMcaNdqjzLLg&t=149
botato - @curiousboi: https://youtu.be/ssIY8NYwvh4?si=aFvAuMcaNdqjzLLg&t=149
  • Odpowiedz
pol-scot
pol-scot
21.05.2026, 07:38:11
  • 12
Pijta kompot i jedzta krówki! Szef zgodził się żebym pracował z Polski! Żegnaj Szkocjo, piękny kraju!
#szkocja #polska #uk #praca #offshore
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 21.05.2026, 07:39:09 via Wykop
  • 1
@pol-scot: Gratulacje
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
21.05.2026, 07:07:39
  • 1
#gielda

Znowu grubas nas wyr... I co mu zrobimy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

botato
botato 21.05.2026, 07:30:10 via Wykop
  • 1
@mimik739: zwykla promocja, pakuj wiecej mamony, jak nie masz to dzwon do bociana
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking