#gielda tęsknie za czasami kiędy rządził olejorz i szczur, teraz hazardziści kupują te komputery całe
#gielda
Czy układ 70% allworld 30% nasdaq będzie bardziej agresywny niż sam sp500? Czy zamiast allworld postawić na sp500 w tym udziale? Tak na 10-15 lat 1k co miesiąc kup i zapomnij. Ale trochę bardziej agresywnie niż Sp500. Może coś innego? Jakiś etf i pojedyncza spółka lub dwie z potencjałem.
Czy układ 70% allworld 30% nasdaq będzie bardziej agresywny niż sam sp500? Czy zamiast allworld postawić na sp500 w tym udziale? Tak na 10-15 lat 1k co miesiąc kup i zapomnij. Ale trochę bardziej agresywnie niż Sp500. Może coś innego? Jakiś etf i pojedyncza spółka lub dwie z potencjałem.
botato via Wykop
- 0
@sos_sojowy_jasny: albo etf na mag7 albo obligi edo, nie ma nic pomiedzy.
- 1
#gielda o ktorej godzinie koniec krachu?
- 0
#gielda zakupy zrobione, jutro jeszcze dorzuce bo mi limit blika wyskoczyl a nie chce mi sie zmieniac. widzimy sie za miesiac
Chciałbym zostać eteefiarzem kosmiczno-pólprzewodnikowym ale mam opory żeby nie gonić pociągu który dawno odjechał że stacji #gielda
botato via Wykop
- 3
@dawid121213: wiadomo, podboj kosmosu sie skonczyl, teraz juz tylko spadki
- 6
- 1
#gielda Hej, słyszałem że giełda jest fajna bo wszystko rośnie, polećcie coś dla poczatkującego. Nie lubie ryzyka, ale chciałbym tak +40% przynajmniej rocznie mieć z tego na początek.
Jakie inwestycje najlepsze dla początkującego
- Betonowe złoto 4.5% (5)
- Obligacje mezopotamspkie 1000 letnie 13.5% (15)
- hajs z bachorów 800+ 13.5% (15)
- cfd na cokolwiek, ważne żeby lewar był duży 21.6% (24)
- ciepły etf 20.7% (23)
- kolekcja klasyki, olejorz i szczur 6.3% (7)
- śmiecuch typu amerykańskie korpo 4.5% (5)
- żapsy 7.2% (8)
- losowy memcoin 2.7% (3)
- inwestycja w siebie (granie w gierki typu peja) 5.4% (6)
@botato za 4 bombelkow oprocz 4x800 masz w PIT kwotę wolną od podatku do 30+85 tysięcy rocznie, plus drugie tyle dla drugiego rodzica, wiec bym się zastanowiła :>
#gielda Opłaca się jeszcze teraz budować pozycję na Digital Network, czy już pociąg odjechał?
- 12
#przegryw nie dam rady dziś chyba ja ledwo dojechał do robolni
- 20
botato via Wykop
- 3
@Konrad2114: chlop co lavender town narysował
- 11
Słyszeliście jak brzmi klawiatura za 10 000 tyś $? To się z tego materiału dowiecie
#pcmasterrace #klawiatura #ciekawostki #komputery
#pcmasterrace #klawiatura #ciekawostki #komputery

- 7
źródło: 1000031146
Pobierz#gielda
Mój portfel IKE wg XTB jest jeszcze 50zl na minusie, ale w praktyce jest na nowym ATH (nie wiem jak oni to liczą), zatem z tego powodu popełniłem mema.
Trump, dawaj ten pokój!
#bibliainwestora
Mój portfel IKE wg XTB jest jeszcze 50zl na minusie, ale w praktyce jest na nowym ATH (nie wiem jak oni to liczą), zatem z tego powodu popełniłem mema.
Trump, dawaj ten pokój!
#bibliainwestora
źródło: 1000007901
Pobierz
botato via Wykop
- 2
@nie_umiem_inwestowac: co prawda nie popwlniles mema, a wygenerowales gowno ai, ale przynajmniej tokeny przepaliles wiec nasdaq rosnie, dziekuje
botato via Wykop
- 2
@nie_umiem_inwestowac: luzik kolego, nie obrażaj się, po prostu nie uważam obrazków generowanych w ai za memy, z fartem
- 10
- 0
botato via Wykop
- 5
@Torqux: taguj #europauniversalis
Ciekawostka bo wlasnie robie testy na prawko: Jak kiedyś bedziecie musieli komuś wykonać resuscytację to utwór Bee Gees - Stayin' Alive ma tempo 103bpm, czyność ta powinna być wykonana w tempie 100-120 ucisnięć na minutę więc możecie w głowie sobie puścić i w rytm muzyki n---------ć #ciekawostki #medycyna #prawojazdy #muzyka

- 12
- 1

















źródło: Screenshot_2026-06-03-10-50-01-123_com.xtb.xmobile2
Pobierz