Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko130
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bedels
bedels

bedels

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2972
  • Znaleziska 1472
  • Mikroblog 1500
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 17

1331

Dlaczego trudno zdać na prawko? Bo 70% przychodu WORD to opłaty za poprawki

Dlaczego trudno zdać na prawko? Bo 70% przychodu WORD to opłaty za poprawki

Jesteśmy na końcu Europy pod względem zdawalności i na czele pod względem wypadków. Wniosek? System szkolenia to patologia.

katarasinski
z
youtube.com
dodany: 17.11.2016, 11:57:28
  • 251
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
bedels
bedels
bedels 17.11.2016, 15:12:00
  • 12
U---------ą i będą dopóki ktoś się za to nie weźmie. Sporo ludzi uwala na wstępie na łuku który to mało co ma wspólnego z rzeczywistą jazdą. Pójdziesz na kurs jazdy i uczą: zobaczysz pachołek kręć kierownicą 3 razy w prawo a potem 2 w lewo. Potem masz prawko i nie wiesz jak cofnąć na mieście bo pachołków już nie ma i zasada dwa obroty kierownicą się nie sprawdza.
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bedels
bedels
bedels 17.11.2016, 16:03:15
  • 0
@pman: Nie wiem gdzie w ruchu ulicznym po pasie jedziesz do tyłu, chyba że pod prąd wjedziesz i chcesz wycofać.
bedels
bedels
bedels 17.11.2016, 16:32:50
  • 0
@_komentator_: Można, 30-40% na tym oblewa.
bedels
bedels
bedels 17.11.2016, 18:52:29
  • -2
@triceraptor: Co ma łuk do tego czy umiem cofać czy nie, ja akurat z łukiem problemów nie miałem. Dwa razy uwalił mnie na parkowaniu równoległym tyłem a było to 11 lat temu i zasady inne. Parkowałeś co do centymetra między dwie linie, a jak by na tych liniach stały samochody to drzwi byś nie otworzył.
Tu nie chodzi o to czy umiesz cofać czy nie, tylko o to że przywalą
bedels
bedels
bedels 17.11.2016, 22:57:14 via Android
  • 0
@Brodeon Czy na napisałem gdzieś że oblalem na luku? Ponad 30 procent oblewa na placu to widocznie mają z tym problem
LaRauxe
LaRauxe
17.11.2016, 21:27:19
  • 1
Jakis serial o I lub II wojnie światowej? Pacyfik i Kompania Braci odpadają.
#seriale
#netflix
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 17.11.2016, 21:47:42
  • 0
@LaRauxe: Kompania braci jeden z lepszych jakie powstały.
  • Odpowiedz
s.....z
s.....z
konto usunięte 14.11.2016, 19:10:07
  • 1
Wołam wszystkich od #cebuladeals gdzie są jakieś bonusy startowe na jedzenie przy pierwszym zamówieniu albo rejestracji, chodzi mi o te portale gdzie się zamawia pizze itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 14.11.2016, 19:31:27
  • 1
@seryjny_janusz:
bedels - @seryjny_janusz:
  • Odpowiedz

297

Rząd szykuje akcyzę na e-papierosy

Pokaż treści 18+

Rząd szykuje akcyzę na e-papierosy

W Ministerstwie Finansów powstał specjalny zespół, którego zadaniem jest opracowanie przepisów obejmujących elektroniczne papierosy akcyzą – dokładnie tak, jak się to ma z analogowym tytoniem. Ceny mogą znacznie wzrosnąć.

antyradio
z
antyradio.pl
dodany: 14.11.2016, 11:26:02
  • 145
  • #
    polska
  • #
    epapierosy
  • #
    epapieros
  • #
    technologia
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
bedels
bedels
bedels 14.11.2016, 18:36:48
  • 4
bedels

źródło: comment_Bw5wxcFGGDPDYZrJlMf4FLOvmqCblDxH.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nick230
nick230
nick230
11.11.2016, 10:02:19
  • 4
Mirki i Mirabelki, jakie znacie najpopularniejsze amerykańskie stacje radiowe, gdzie nie gadają głupot o Kim Kardashian i innych gwiazdach? Szukam bardziej coś w stylu "radio news" bez muzyki, żeby czasem do posiłku posłuchać. Lubię też słuchać wywiadów ze znaczącymi osobami. Brytyjskie też mogą być ale z tego co kojarzę, to jest to całe bbc.
#usa #angielski #radio
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 11.11.2016, 10:32:44
  • 1
@nick230: Brytyjskie, same rozmowy: http://www.lbc.co.uk/
i z USA: http://radio.foxnews.com/player-files/radio.html?1142014
  • Odpowiedz
saimonm
saimonm
10.11.2016, 17:30:20
  • 2
Dzisiaj zacząłem przygodę z #netflix i jak na razie jestem zadowolony, obejrzałem Stranger Things - mocno mnie wciągnęło i obejrzałem za jednym posiedzeniem, no i teraz mam pytanie, co polecacie obejrzeć?

Podobały mi się takie seriale (niekoniecznie z netflixa):
-Stranger Things
-Wikingowie
-Lost
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 10.11.2016, 17:44:50
  • 1
@saimonm: Ray Donovan są na netflixie 3 sezony, wciąga ładnie serial.
  • Odpowiedz
kopek
kopek
08.11.2016, 18:31:53
  • 1
Jak dojezdzacie do skrzyżowania z taką prędkością że nie trzeba już dodawać gazu to dojezdzacie na luzie czy na wrzuconym biegu? - oczywiście bez dodawania gazu wszystko bo nie potrzeba.
Podobno dojezdzanie na luzie z wlaczonym silnikiem coś p------i w aucie ?
#pytanie #polskiedrogi #jazda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 08.11.2016, 18:59:12
  • 0
@kopek: Na biegu aż silnik sam zgaśnie przed skrzyżowaniem. Potem odpalam jak się zapali zielone, w ten sposób oszczędzam paliwo tzw. Eco Driving. Nowe samochody mają już to zaimplementowane start-stop czy jakoś tak.
  • Odpowiedz
Scorpio412
Scorpio412
06.11.2016, 19:08:36 via Android
  • 64
Promocja za każde 2zl, minus Złotówka.
41piw, 51,09 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#cebuladeals #biedronka
Scorpio412 - Promocja za każde 2zl, minus Złotówka. 
41piw, 51,09 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■...

źródło: comment_bVdjeBNhDTMkinQCVcZ3Utv0olyqtW9W.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 06.11.2016, 19:15:22
  • 0
@stekelenburg5: koneser sie znalazl
  • Odpowiedz
cefalotos
cefalotos
05.11.2016, 22:10:06
  • 3
Mam na sprzedaż swojego laba. Cena jest oczywiście do negocjacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie detale na olx:
https://www.olx.pl/oferta/cisco-lab-switch-3550-emi-2950-router-2610xm-1721-ccna-ccnp-CID99-IDir04N.html

#cisco #ccna #ccnp #sprzedam #technikinformatyk #siecikomputerowe
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 05.11.2016, 22:25:16
  • 1
@cefalotos: Ładny kawał sprzetu skompletowales. Zamiesc tez ogloszenie na ccie.pl
  • Odpowiedz
rzezol
rzezol
05.11.2016, 12:22:24
  • 1
#lte #internet #rbm #redbullmobile
Mireczki, potrzebuję pomocy .
Na byłem starter Redbull Mobile 9zł (ten z puszką i nielimitowanym LTE). Do tego mam modem Alcatel Link Zone.
Kartę włożyłem do modemu, uruchomiłem modem ale nie działa. W panelu administracyjnym modemu mam tylko info że jestem w sieci Play, jak próbuję przestawić przycisk łączenia to chwilę myśli po czym wraca do stanu poprzedniego czyli nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 05.11.2016, 12:31:02
  • 1
@rzezol: A karte zarejestrowales?
  • Odpowiedz
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
04.11.2016, 19:46:55
  • 3
Mam małą przepychankę słowną w domu, czy:
One another i each other to samo znaczy i kiedy można użyć, jakiś przykład zdań
Z góry dziekuję
-------------------
#angielski #angielskiztuskiem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 04.11.2016, 19:56:25
  • 0
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: To samo znaczenie.
You can use one another instead of each other:
How long have you and Ben know each other? or known one another?
  • Odpowiedz
k.....a
k.....a
konto usunięte 02.11.2016, 17:56:33 via Android
  • 3
Jakie jest/mieliście najlepszy sposób uczenia się listy słówek z angielskiego?
#angielski #jezykiobce
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 02.11.2016, 18:06:15
  • 0
@kashmirowa: anki
  • Odpowiedz
bedels
bedels
bedels 02.11.2016, 16:11:54
  • 2
Nie wiem czy było ale oglądałem dzisiaj konferencję Cisco i jest za friko kurs linuxa.
NDG Linux Essentials ponad 70h materiału, oraz cena promocyjna na kurs NDG Linux I & II za 40$ przygotowujący do egzaminu CompTIA Linux+ lub podobnych.
https://www.netacad.com/courses/linux-essentials/
https://www.netacad.com/courses/ndg-intro-linux/
#linux
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pussyrider
pussyrider
01.11.2016, 21:00:17
  • 8
O j--------i, brakuje tylko żeby sobie na tym Hiluxie jeszcze działko pierdzielnął! Ludzie to mają fantazję!

#polskiedrogi #januszemotoryzacji #yanosik #polska
pussyrider - O j--------i, brakuje tylko żeby sobie na tym Hiluxie jeszcze działko pi...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 01.11.2016, 21:22:39
  • 0
@pussyrider: janusz polskich dróg.
  • Odpowiedz
esseddesoj
esseddesoj
esseddesoj
31.10.2016, 14:11:52
  • 2
Chciałem kupić jutro Xiaomi redmi 3s od goldwaya, ponieważ chyba będzie na niego obniżka, tylko jest jeden problem. Planowałem kupić wysyłkę bez vatu, ale jest napisane, że ta opcja jest niedostępna. Co w takim razie polecacie zrobić? Czy jeśli kupi przesyłkę DHL to jest większa szanse że dowalą mi VAT, niż w normalnej przesyłce? Czy może lepiej i taniej będzie kupić od kogoś innego?
#xiaomi #redmi3s
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 31.10.2016, 14:47:16
  • 1
@esseddesoj: Ta opcja wysyłki jest cały czas dostępna. Przeczytaj dokładnie co tam pisze.
  • Odpowiedz
smerfoso
smerfoso
30.10.2016, 14:31:18
  • 1
Mireczki, określiłbym swój angielski jako dobry, plus minus C1, ale poszukuję źródeł do nauki bardziej zaawansowanego słownictwa jak i gramatyki. Ktoś coś?
#angielski
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedels
bedels
bedels 30.10.2016, 14:32:38
  • 0
@smerfoso: Według mnie C1 to bardziej zaawansowany niż dobry.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Strona 13 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.08.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.08.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia