Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
badteeth

badteeth

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16217
  • Znaleziska 1453
  • Mikroblog 14764
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 43
Wujek_Fester
Wujek_Fester
23.12.2017, 22:26:32
  • 184
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badteeth
badteeth 23.12.2017, 22:41:08
  • 24
@Wujek_Fester: Aż miło się to czyta. Zazdroszczę Ci Mirku i życzę dalszych sukcesów :-)
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
22.12.2017, 15:44:56
  • 6
Już niedługo na każdym polskim stole Wigilijnym

#polskiedomy #wigilia
arkan997 - Już niedługo na każdym polskim stole Wigilijnym

#polskiedomy #wigilia

źródło: comment_lcXjDCEE6jIhJxjG9UW5veh3FTe8fktY.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badteeth
badteeth 22.12.2017, 16:35:29
  • 0
@arkan997: Całe życie gardziłem, a rok temu spróbowałem i mi nawet zasmakowało xD
  • Odpowiedz
ETplayer
ETplayer
15.12.2017, 13:35:52 via iOS
  • 1112
U-----i mi całe jelito grube. Podobno jak mnie rozcięli to prześwit jego był na grubość obwodu małego palca Xd

Jest już kilka dni po operacji i nawet mogę chodzić!
Dajcie kilka plusów to mi może w koncu dadzą coś do jedzenia po 5 dniach (╥﹏╥)
#szpital #crohn #operecja
ETplayer - U-----i mi całe jelito grube. Podobno jak mnie rozcięli to prześwit jego b...

źródło: comment_eDjzwqjmSvLfLq6Zw1CnN3ijta8vga6C.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badteeth
badteeth 16.12.2017, 15:23:33
  • 1
@anonimowy_kot: Też jestem jelitowym popaprańcem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po świętach do szpitala i będę już trzeci raz startował na leczenie biologiczne...
  • Odpowiedz
r.....7
r.....7
konto usunięte 27.11.2017, 21:56:24
  • 6
Jak wiążesz swoją przyszłość z Polską? #polska #zycie #emigracja #pytanie #ankieta

Twoje nastawienie do emigracji

  • Kocham nasz kraj, Polskę 49.2% (31)
  • Bilet kupiony, dzisiaj wypierdolę 50.8% (32)

Oddanych głosów: 63

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badteeth
badteeth 27.11.2017, 23:50:33
  • 0
@rados717: Nie kocham Polski. Kocham moją najbliższą rodzinę, kota, morze i góry, ale wszystkie te rzeczy mogą być równie dobrze w obrębie granic choćby Niemiec albo Czech. Mój jedyny przejaw patriotyzmu to sympatia do naszego języka.
Możliwe, że kiedyś stąd wyjadę, ale mam tu jeszcze sporo rzeczy do zrobienia.
  • Odpowiedz
badteeth
badteeth 15.11.2017, 16:07:22
  • 108
Tak, tak. W umywalce najlepiej xD
#pokazkota #koty #kitku #smiesznekotki
badteeth - Tak, tak. W umywalce najlepiej xD
#pokazkota #koty #kitku #smiesznekotki

źródło: comment_4vSQipFllLZOwolUzOwG4qGwtg54cDyb.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badteeth
badteeth
Autor
15.11.2017, 16:19:50
  • 1
@Erlade: już przeżyła kilka kąpieli. trochę się buntuje, ale nie jest źle xD
  • Odpowiedz
badteeth
badteeth
Autor
15.11.2017, 22:43:56
  • 1
@Milady88: proszę bardzo :D
badteeth - @Milady88: proszę bardzo :D

źródło: comment_ph34fk9vdTdxC6qt22K5lIILWWI547aS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
badteeth
badteeth
Autor
15.11.2017, 22:47:21
  • 1
@Milady88: albo takie:
badteeth - @Milady88: albo takie:

źródło: comment_6CmXaMdIVzmr5nsyKpARaXbhn57VrrPu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
P.....a
P.....a
konto usunięte 04.11.2017, 19:39:39
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badteeth
badteeth 15.11.2017, 00:52:28
  • 1
@PyraPrzeznaczenia: to przerażające, ale pamiętam każdy kawałek. ech, nostalgłem (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
WalvaterWotan
WalvaterWotan
11.11.2017, 00:26:56
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badteeth
badteeth 11.11.2017, 00:43:41
  • 0
@WalvaterWotan: szkoda, że nikt nikt się nie konsultuje... trochę nuda :(
  • Odpowiedz
p.....h
p.....h
konto usunięte 06.11.2017, 23:47:24
  • 1
a jeszcze lepiej

jak człowiek kochał, kocha i będzie kochać.
#niebieskipasek ta sama sytuacja.
pare lat razem, ale juz od kilku osobno.
ale bez szans na powrót.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badteeth
badteeth 07.11.2017, 00:30:20
  • 1
@pla-jh: Mam to samo... tylko u mnie dopiero rok osobno :(
W dodatku nie potrafię się zaangażować w nic nowego.
  • Odpowiedz
Kazach_z_Almaty
Kazach_z_Almaty
25.10.2017, 10:46:17
  • 1058
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badteeth
badteeth 25.10.2017, 23:47:44
  • 0
Nie podoba mi się ten potworek. Wygląda przytłaczająco i kiczowato. Nie mieszkam we Wrocławiu, nie jestem też specjalistą od architektury, ale mój zmysł estetyki płacze, gdy widzę te zdjęcia.
Jeszcze to ich logo... Wygląda jak logo jakiejś pseudoekskluzywnej potupajki dla plebsu.
  • Odpowiedz

1040

Klasowe zdjęcie ze szwedzkiej szkoły wywołało żywe reakcje w Norwegii

Klasowe zdjęcie ze szwedzkiej szkoły wywołało żywe reakcje w Norwegii

Niezwykłą popularnością cieszy się w sieciach społecznościowych zdjęcie klasowe zrobione w jednej ze szwedzkich podstawówek. Internauci bowiem zauważyli na nim białą uczennicę Nie do śmiechu jest jednak Norwegom, którzy zaczęli dopytywać, czy ich kraj czeka ten sam los. Okazuje się, że...

jacynty
z
magnapolonia.org
dodany: 25.10.2017, 19:31:39
  • 250
  • #
    europa
badteeth
badteeth 25.10.2017, 22:24:20
  • 41
@Ramzan: Tak, tak. Homoseksualizm tutaj najwięcej zawinił. W końcu to jest zaraźliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
s.....l
s.....l
konto usunięte 25.10.2017, 11:45:09
  • 27
Po waszych wpisach skorzystałem z pizzeri, którą podobno prowadzi mirek - Lemmy Woods. Wraz z @as92 się nie zawiedliśmy. Możemy śmiało polecić ją innym.
#zielonagora #pizza #pizzaportal #pysznepl
s.....l - Po waszych wpisach skorzystałem z pizzeri, którą podobno prowadzi mirek - L...

źródło: comment_PzNMEDLfBvmF6D6MJuawJkQG8iepoyVb.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badteeth
badteeth 25.10.2017, 20:33:53
  • 0
ja też miałem okazję zwiedzić wiele pizzerii w zielonej. generalnie nie lubię zamawiać z dowozem, bo wolę taką ciepłą prosto z pieca, a w dodatku miło jest wyjść z piwnicy i pójść w fajne miejsce.
byłem ostatnio pierwszy raz w little italy i wyszedłem bardzo zadowolony. na duży plus jest też gioconda, koloseum...
jakiś czas temu skuszony wieloma dobrymi opiniami wybrałem się do papa pizzy i byłem okropnie rozczarowany. nie wiem co
  • Odpowiedz
LukaszW
LukaszW
05.10.2017, 20:41:22
  • 14
Fotorelacja z dzisiejszego #blackout w #zielonagora (na Wyspiańskiego)...
LukaszW - Fotorelacja z dzisiejszego #blackout w #zielonagora (na Wyspiańskiego)...

źródło: comment_gKXabQ6UuKnYkVwZn1sTmLQnz0BmVBFA.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badteeth
badteeth 05.10.2017, 22:04:00
  • 0
@LukaszW: Pamiętam, że mniej więcej rok temu też drzewo spadło na samochód w tym samym miejscu...
  • Odpowiedz

452

Szwecja: Cześć, nazywam się Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116

Szwecja: Cześć, nazywam się Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116

Sąd okręgowy nałożył na rodziców grzywnę 5000 koron za niezarejestrowanie imienia chłopca przed jego 5urodzinami. W reakcji na karę rodzice zaproponowali liczące czterdzieści trzy znaki imi, twierdząc, że jest ono „znaczącym, ekspresyjnym osiągnięciem, które postrzegają jako wytwór artystyczny”.

Paralotnia
z
pl.wikipedia.org
dodany: 14.09.2017, 15:38:01
  • 62
  • #
    swiat
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
  • #
    szwecja
badteeth
badteeth 14.09.2017, 19:16:45
  • 4
@Brfxccxxmnpccllmmnprxvclmnsqlbb1116: zgubiłeś jedną jedynkę w liczbie na końcu xD
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 7 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.11.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking