U-----i mi całe jelito grube. Podobno jak mnie rozcięli to prześwit jego był na grubość obwodu małego palca Xd
Jest już kilka dni po operacji i nawet mogę chodzić! Dajcie kilka plusów to mi może w koncu dadzą coś do jedzenia po 5 dniach (╥﹏╥) #szpital #crohn #operecja
@rados717: Nie kocham Polski. Kocham moją najbliższą rodzinę, kota, morze i góry, ale wszystkie te rzeczy mogą być równie dobrze w obrębie granic choćby Niemiec albo Czech. Mój jedyny przejaw patriotyzmu to sympatia do naszego języka. Możliwe, że kiedyś stąd wyjadę, ale mam tu jeszcze sporo rzeczy do zrobienia.
Nie podoba mi się ten potworek. Wygląda przytłaczająco i kiczowato. Nie mieszkam we Wrocławiu, nie jestem też specjalistą od architektury, ale mój zmysł estetyki płacze, gdy widzę te zdjęcia. Jeszcze to ich logo... Wygląda jak logo jakiejś pseudoekskluzywnej potupajki dla plebsu.
Niezwykłą popularnością cieszy się w sieciach społecznościowych zdjęcie klasowe zrobione w jednej ze szwedzkich podstawówek. Internauci bowiem zauważyli na nim białą uczennicę Nie do śmiechu jest jednak Norwegom, którzy zaczęli dopytywać, czy ich kraj czeka ten sam los. Okazuje się, że...
Po waszych wpisach skorzystałem z pizzeri, którą podobno prowadzi mirek - Lemmy Woods. Wraz z @as92 się nie zawiedliśmy. Możemy śmiało polecić ją innym. #zielonagora #pizza #pizzaportal #pysznepl
ja też miałem okazję zwiedzić wiele pizzerii w zielonej. generalnie nie lubię zamawiać z dowozem, bo wolę taką ciepłą prosto z pieca, a w dodatku miło jest wyjść z piwnicy i pójść w fajne miejsce. byłem ostatnio pierwszy raz w little italy i wyszedłem bardzo zadowolony. na duży plus jest też gioconda, koloseum... jakiś czas temu skuszony wieloma dobrymi opiniami wybrałem się do papa pizzy i byłem okropnie rozczarowany. nie wiem co
Sąd okręgowy nałożył na rodziców grzywnę 5000 koron za niezarejestrowanie imienia chłopca przed jego 5urodzinami. W reakcji na karę rodzice zaproponowali liczące czterdzieści trzy znaki imi, twierdząc, że jest ono „znaczącym, ekspresyjnym osiągnięciem, które postrzegają jako wytwór artystyczny”.