Wpis z mikrobloga

@szuchal: mnie osobiście brakuje w tej pizzy jakieś takiej spójności, jadłem z mięsem mielonym kukurydzą, papryką, fasolą i jalapeno i smakowo niby ok, ale miałem wrażenie że pizza i ser to jedno a dodatki się wysypały po prostu na to.
  • Odpowiedz
@szuchal: La Gondola? Największy szajs w ZG, sanepid miałby tam co robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spleśniałe sosy do pizzy, słabej jakości wędlina, zepsuta kiełbasa, tłusta carbonara - tłuszcz od niewysmażonego boczku się wylewał.

A to tylko kilka wizyt moich i znajomych.
Wziąłem pizzę - spędziłem popołudnie, noc i cały następny dzień w toalecie.
Kiełba tak fatalnej jakości, że psu bym nie dał
  • Odpowiedz
@szuchal: A jak salami? bo wygląda na te z tańszych, ale mogę się mylić. Dla mnie kwestia wędlin na pizzy jest dość istotna i jak serwują te słabej jakości to w takich nie zamawiam.
Słonecznik na pizzy mają jeszcze w Gioconda, Litte Italy i chyba w Papa Pizza
  • Odpowiedz
@anetaha: Nie wymyślam, tylko mówię z doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze nigdy nie miałem tak wielkiego rozstroju żołądka, jak po tym śmierdzącym placku...
  • Odpowiedz
@ogrod87: Może ja miałem akurat szczęście.
@karpatka_: Hmm szczerze nie zapadło mi w pamięć, ale myślę, że średnia półka.
@anetaha:
Little Italy dla mnie jedna z najgorszych, dwa razy zamawialiśmy i za każdym razem byliśmy zawiedzeni i to bardzo.

Wczoraj byliśmy w Ciao Italia, pizza nienajgorsza, ale nam trafiło dosyć przypalone ciasto, które resztę zepsuło.
  • Odpowiedz
@szuchal: Dla mnie Little Italy to średniawka. Bierzemy w pracy tylko dlatego, że w poniedziałki są 3 pizze w cenie 2 dla studentów. To któryś z naszych praktykantów nam zamawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anetaha: Może tam pracujesz, albo masz znajomego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja chętnie bym tam sanepid wysłał. O "czystości" w ich kuchni też wiele złego slyszałem.
  • Odpowiedz