Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ango199169

ango199169

Dołączył 17 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23067
  • Znaleziska 2838
  • Mikroblog 20229
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 41
ango199169
ango199169 27.02.2022, 18:58:05
  • 2
Z ciekawości sprawdziłem oferty z #ps5 na #olx i to jest jakaś masakra. 3/4 ofert od osób, które dopiero co założyły konto, cena super, a do tego całkiem przypadkiem większość dostała konsolę w prezencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. nie chce ktoś sprzedać?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P4tryxus
P4tryxus
P4tryxus
27.02.2022, 19:17:25
  • 3
@ango199169: ja nie chce jak coś, może i gier brak, i wszystko bym ograł na ps4, ale skubana szybka na tyle ze codziennie odpalam
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169
Autor
08.03.2022, 07:18:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nudziarz123: no ja nie widzę, żeby gdzieś było w normalnej cenie
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 17.02.2022, 15:59:10
  • 0
Chanel Coromandel - ktoś wie, czy były podrabiane? Czy może brać z drugiej ręki i się nie zastanawiać?
#perfumy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmnbgszzz
dmnbgszzz
17.02.2022, 16:38:37
  • 2
@ango199169: O ile Chanel jest najczęściej podrabianą marką perfum to nie wiem czy dotyczy to też Coromandela. Wrzuć zdjęcia, ocenimy.
  • Odpowiedz
dmnbgszzz
dmnbgszzz
17.02.2022, 18:11:14
  • 1
@ango199169 Według mnie wygląda raczej ok
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 08.02.2022, 18:57:02
  • 1
Progressive Trance Mix
Mój pierwszy set zagrany na żywo. Jak ktoś ma 1h 30min i lubi klimaty #trance #progressivetrance to zapraszam do posłuchania :) Zdaję sobie sprawę, że technicznie nie jest dobrze, można powiedzieć, że jest średnio, dlatego mile widziane wskazówki co do doboru utworów, przejść między utworami i ogólnie wszystkiego ( ͡° ͜ʖ
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T3sla
T3sla
08.02.2022, 19:11:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ango199169: biorę, ale od razu uprzedzam! Będę pisał prawdę, jak będzie krytyka, to będzie konstruktywna
  • Odpowiedz
VR46
VR46
09.02.2022, 07:37:16 via Zakop
  • 1
@ango199169: ale klasyki
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 06.02.2022, 22:17:39
  • 4
Oglądam drugi raz #dexter Skończyłem właśnie czwarty sezon, końcówka nadal wbija w fotel. W rankingu minimalnie gorszy niż sezon drugi, ale przed sezonem pierwszym.
Do tego słynna scena "Hello Dexter Morgan" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż dla mnie akurat ta scena jest genialna
ango199169 - Oglądam drugi raz #dexter Skończyłem właśnie czwarty sezon, końcówka nad...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ango199169
ango199169 28.01.2022, 18:58:25
  • 6
Po obejrzeniu New Blood postanowiłem jeszcze raz zobaczyć stare sezony. Aktualnie jestem po drugim sezonie i powiem tyle, ten sezon to arcydzieło, kropka.
#dexter
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth
29.01.2022, 14:43:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ango199169: najlepszy. Przez to jak jest dobry, kolejny wydaje się słaby, a to totalna nieprawda.
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169
Autor
29.01.2022, 17:20:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kismeth: u mnie również na pierwszym miejscu. Jestem w połowie trzeciego i kiedyś uważałem go za słaby, ale jest tak jak mówisz. Tak się tylko wydaje, bo drugi i czwarty są genialne :)
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 03.01.2022, 18:46:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przecież oni nie umieją dobrze podać piłki.. #united
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ango199169
ango199169 27.12.2021, 21:29:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Żoelinton i święty Maxymilian robią #united jak chcą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ango199169
ango199169 24.12.2021, 20:05:28
  • 4
Poznałem ten kawałek dzięki użytkownikowi @robid
Szkoda, że przestałeś wrzucać perełki na tag #codziennietrance (╯︵╰,)
Chciałem Ci serdecznie podziękować, bo to jest majstersztyk i mój absolutnie nr 1. No i przy okazji wesołych świąt :)
Będziesz miał coś przeciwko, jeśli przejmę/pożyczę ten tag? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#trance #progressivetrance #muzykaelektroniczna
ango199169 - Poznałem ten kawałek dzięki użytkownikowi @robid
Szkoda, że przestałeś ...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cibronka
cibronka
02.01.2022, 19:19:47 via iOS
  • 1
@ango199169: Najlepszy remix :)
  • Odpowiedz
cibronka
cibronka
03.01.2022, 14:18:16
  • 1
@ango199169:

Pierwszy przykłąd z głowy ;)
cibronka - @ango199169: 

Pierwszy przykłąd z głowy ;)
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 20.12.2021, 22:32:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kupiłem #ekspresdokawy ale nie mam pojęcia jaką kawę kupić na pierwszy ogień. Co polecacie dla kompletnego nowicjusza? Są może jakieś mniejsze zestawy, żeby od razu przetestować kilka? Kupujecie w jakiś specjalnych sklepach, czy mogę poszukać czegoś na allegro albo w biedrze, lidlu itp.?
#kawa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kabzior
kabzior
21.12.2021, 16:15:16
  • 1
@ango199169: czarna kawka albo Blue Orca z allegro na początek, świeżo palona, entry level za ok 50zł/kg
  • Odpowiedz
kabzior
kabzior
21.12.2021, 22:05:34
  • 0
@ango199169: Santos to taki trochę standard, na początek powinien być ok
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 09.12.2021, 13:41:20
  • 0
The Beloved - Sweet Harmony (Kosmas Epsilon & Zorz 'Northern People' Bootleg Mix)

Po usłyszeniu w radiu postanowiłem poszukać remixu w klimacie #trance i nie zawiodłem się.
Może znacie jeszcze inne godne polecenia remixy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ango199169
ango199169 14.11.2021, 19:43:32
  • 0
Szukam smartfona dla brata. Co wybrać do 2000zł? Z wymagań to amoled, porządna bateria i sensowny aparat. Xiaomi raczej odpada, bo miał już dwa i chce coś innego. A no i iphone też :D
Myślałem na Samsung Galaxy S20 FE (nie wiem, czy to ważne, że to zeszłoroczny model). Nada się?
#telefony #smartfon #samsung #kiciochpyta #android
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jempierozki
jempierozki
14.11.2021, 20:51:13
  • 1
@ango199169: zdjęcia nie są wcale takie słabe, gorzej, że snap 888 to piekarnik
  • Odpowiedz
zeek
zeek
16.11.2021, 21:23:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ango199169: bierz S20 FE 5G, tylko i wyłącznie
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 09.11.2021, 10:20:31
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jelen_Szlachetny
Jelen_Szlachetny
09.11.2021, 11:31:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ango199169: Sprawdzałeś jaki czas wysyłki deklaruje sprzedawca czy też patrzyłeś na ten czas przewidywany, który wylicza allegro na podstawie średniego czasu wysyłek?
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169
Autor
09.11.2021, 11:51:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jelen_Szlachetny: patrzyłem na to i na to. Miało być dzisiaj, bo zamówiłem wczoraj coś koło 10 rano.
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 30.10.2021, 17:39:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kupiłem używany kontroler ddj-400 i mam kilka pytań:
1. Jak to jest z licencją? Gdy chciałem aktywować to dostałem komunikat, że klucz już był użyty. Jeśli nie da rady, to po co w ogłoszeniach o tym w ogóle piszą?
2. Jak się nagrywa set? xD
3. Jak idealnie dopasować tempo, co do setnej bez beat sync? Lekko przesuwam, a i tak ciężko trafić :/
#dj
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polejpolej
polejpolej
31.10.2021, 01:35:08
  • 1
@ango199169:
1) Pobierz najnowszą wersję rekordboxa, od pewnego czasu sprzęt jest kluczem i kod już nie jest potrzebny. Wcześniej odbywało się to tak, że przy sprzedaży trzeba było klucz wyrejestrować i można było wtedy go wprowadzić na nowym komputerze.
2) Na samej górze po lewej nad waveformami masz opcje widoku, jedną z nich jest nagrywanie.
3) Moim zdaniem te suwaki są zbyt krótkie, aby się dało. Możesz zobaczyć jaki masz
  • Odpowiedz
Voltrex
Voltrex
05.12.2021, 22:57:46
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

ango199169
ango199169 30.10.2021, 10:19:25
  • 1
Ktoś wie ile waży pełny Spicebomb Extreme 90ml? Na psik-psik jest podane 100ml (były w ogóle takie flachy?)
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jad-Kielbasiany
Jad-Kielbasiany
30.10.2021, 10:23:08
  • 2
@ango199169: 325g razem z zatyczką
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169
Autor
30.10.2021, 11:29:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jad-Kielbasiany: @EugeniuszMotyka: dzięki wielkie :)
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 22.10.2021, 17:04:02
  • 0
Jakie małe autko wybrać do max. 30k? Coś w rozmiarze golfa albo nawet mniejsze.
Zależy mi, aby miało chociaż te 100KM, automatyczną klimę oraz przynajmniej tylne czujniki parkowania.
Jakieś modele i silniki są szczególnie polecane? Szukam i szukam już nie wiem ile, ale dalej nie wiem co wybrać :/
#samochody #motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....q
b.....q
konto usunięte 22.10.2021, 17:42:36
  • 1
@ango199169: i30 2 gen, ale chyba będziesz musiał dołożyć. Nie bierz importa, tylko krajowe, mniejsza szansa na cytrynę.

Ceny mocno pogrzało niestety.
  • Odpowiedz
jejfan1
jejfan1
22.10.2021, 19:07:43
  • 1
@ango199169: Szukaj Ceeda/i30. Nie ma sensu pakować się w auta grupy B, bo ceny są szurnięte xD
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 20.10.2021, 14:56:23
  • 0
Mam problem już z drugim sprzętem (albo z samym sobą). Kupiłem Aune T1S i teoretycznie wszystko działa, no ale.. nie odczuwam w ogóle różnicy względem integry w Lenovo Legion Y540. Podobnie sytuacja miała się z iFi Zen Dac, więc podejrzewam, że to może coś u mnie jest nie tak, jakieś ustawienia, czy coś. Moglibyście mnie naprowadzić co ustawić konkretnie w systemie oraz np. w programie AIMP? Do tego nie działa mi również
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ango199169
ango199169 19.10.2021, 19:09:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Spicebomb Extreme, jak obecne wypusty? Patrząc na Perfumehub, 300zł za 90ml to chyba dobra cena?
#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wielki_beben
wielki_beben
wielki_beben
19.10.2021, 21:26:29
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

wielki_beben
wielki_beben
wielki_beben
19.10.2021, 21:40:43
  • 0
@brn4dg: a ok. Dzięki za info :)
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 18.10.2021, 08:07:08
  • 0
Grzebali coś przy Hacivacie? Bo gdzieś mi kiedyś mignęło takie info. I jak obecne wypusty Spicebomb Extreme?
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro_migo
pedro_migo
18.10.2021, 08:13:37 via iOS
  • 4
@ango199169: Jak to pomoże to kiedyś jednemu mireczkowi opisywałem:

„Hacivata mam 20.11.19/05.02 oraz 20169/05-01. I przyznam, że ten pierwszy - starszy wypust wydaje się być trochę głośniejszy i sam aromat głębszy, ale trwałość obu na identycznym poziomie.”
  • Odpowiedz
pionas1337
pionas1337
18.10.2021, 08:58:42 via iOS
  • 1
@ango199169: na mnie ten z 2021 to mizeria
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 17.10.2021, 09:35:36
  • 3
gardenstate - Inspirations
Kurde, dawno żaden album mi tak nie podszedł :O
A gdyby ktoś nie wiedział to duet gardenstate tworzą Marcus Schössow i Matthew Felner
#muzyka #muzykaelektroniczna #trance #house #progressivetrance #progressivehouse
ango199169 - gardenstate - Inspirations
Kurde, dawno żaden album mi tak nie podszedł...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reevhar
Reevhar
19.10.2021, 17:52:54
  • 1
@ango199169: niezła ciekawostka. Nie wiedziałem, że Marcus tworzy gardenstate :o
Album przedni, dzięki
  • Odpowiedz
Arnate
Arnate
20.10.2021, 12:42:54
  • 1
@ango199169: gardenstate to najlepsze co się przytrafiło Anjunabeats od długiego czasu. Ten album jest kolejnym dowodem na to jak wszechstronnym i utalentowanym producentem jest Marcus Schössow. Śledzę jego dokonania od kiedy usłyszałem jego "Chase My Rabbit" na ISOS6 i wciąż utrzymuje światowy poziom. Z niecierpliwością czekam też na wydanie "Gratitude", które można było usłyszeć podczas ABGT450 w secie A&B.
  • Odpowiedz
ango199169
ango199169 20.09.2021, 21:27:09
  • 6
Drugi raz walczyłem z Sifem. Zrobiło mi się mega smutno, gdy mając mało hp zaczął się przewracać i kuleć :(
Za pierwszym razem nawet tego nie zauważyłem.
#darksouls
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
21.09.2021, 06:49:51
  • 4
@ango199169: powalcz z nim po pokonaniu Artoriasa, dopiero wtedy poznasz prawdziwy smutek :(
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 18
  • Strona 12 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.09.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.02.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking