Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kupiłem używany kontroler ddj-400 i mam kilka pytań:
1. Jak to jest z licencją? Gdy chciałem aktywować to dostałem komunikat, że klucz już był użyty. Jeśli nie da rady, to po co w ogłoszeniach o tym w ogóle piszą?
2. Jak się nagrywa set? xD
3. Jak idealnie dopasować tempo, co do setnej bez beat sync? Lekko przesuwam, a i tak ciężko trafić :/
#dj
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ango199169:
1) Pobierz najnowszą wersję rekordboxa, od pewnego czasu sprzęt jest kluczem i kod już nie jest potrzebny. Wcześniej odbywało się to tak, że przy sprzedaży trzeba było klucz wyrejestrować i można było wtedy go wprowadzić na nowym komputerze.
2) Na samej górze po lewej nad waveformami masz opcje widoku, jedną z nich jest nagrywanie.
3) Moim zdaniem te suwaki są zbyt krótkie, aby się dało. Możesz zobaczyć jaki masz
  • Odpowiedz
@polejpolej: Dzięki bardzo, bo myślałem, że to zwykła ściema z tym kluczem :D Jednak jeśli chodzi o nagrywanie, to niestety mam info, że w moim planie nie jest dostępna ta funkcja :/ Co do trzeciej opcji tak właśnie zrobiłem i rzeczywiście jest trochę lepiej :)
  • Odpowiedz
@ango199169: nagrywanie powinno działać, bo 400 jest "pełnym" kluczem - wiem, że był z tym problem przy korzystaniu z serwisów streamingowych (tidal), może jak wyłączysz to w opcjach, to pójdzie? jak windows, to może nowsze sterowniki? Ale w sumie to nie wiem, ja jednak bardziej serato ogarniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz