Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Warcomx
Warcomx

Warcomx

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7569
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 7541
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 12
Warcomx
Warcomx
Warcomx 21.05.2026, 06:41:56
  • 15
Przypomniało mi się mądre powiedzenie mojej babci.

„Gadaj z dupą, to Cię osra”.

Idealnie to pasuje do prowadzenia jakiejkolwiek dyskusji z pisocwcami, konfederuskimi lub skrajnymi lewusami.

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 20.05.2026, 10:55:31
  • 133
J----e nieroby z solidarności zostali uruchomieni na pomoc pisowcom bo okręt złodziejskiego k--------a mozolnie, ale schodzi na dno.

W tle na proteście solidarności leci Rota, jakieś kościelne religijne wycie, ja p------e jakie to są łachudry przebrzydłe.

#polityka #bekazpisu
Warcomx - J----e nieroby z solidarności zostali uruchomieni na pomoc pisowcom bo okrę...

źródło: image_picker_619F1BB9-AC00-4C38-A12E-00CE4A928017-66509-00001146F31B9E58

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przeciwko78
przeciwko78
20.05.2026, 11:20:13 via Android
  • 44
@Warcomx: mój kolega górnik z podstawówki tam jest, właśnie wrzucił relację.
Był najsłabszy z całej klasy.
  • Odpowiedz
siepan
siepan
20.05.2026, 12:42:29 via Wykop
  • 13
@Kostor95: twój awatar dobrze koresponduje z twoim intelektem
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 19.05.2026, 12:37:00
  • 44
Ja tam akurat w to wierzę, że knur pisowski się tylko przebierał.

Patrząc na jego bebech to tyle żre, że pewnie popuścił kleksa w gacie, a asystentki puknąć nie mógł bo na bank jest impotentnem.

#tvrepublika #polityka #bekazpisu
Warcomx - Ja tam akurat w to wierzę, że knur pisowski się tylko przebierał. 

Patrząc...

źródło: image_picker_703D5260-B8D9-433C-9E31-4B29CB4FD2F0-55051-000010352A3022BD

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx
Autor
19.05.2026, 18:47:47 via Wypiek
  • 0
@asenjo wypowiedzi samego Sakiewicza i prokuratury?
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 19.05.2026, 08:38:44
  • 863
To jest niesamowite.

To jest k---a niesamowite kogo Polaki wpuściły na najwyższy urząd w tym antyludzkim państwie.

Powiedzcie proszę, że dałem się złapać na fejka AI.

#polityka #bekazpisu
Warcomx - To jest niesamowite. 

To jest k---a niesamowite kogo Polaki wpuściły na na...

źródło: image_picker_A9D7F9C9-3BD2-4356-8BC6-161EC3BC36CD-52195-00000FF0FA307065

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

buntowniczaczupakabra
buntowniczaczupakabra
19.05.2026, 09:12:22 via Wykop
  • 843
@Warcomx: Patologia aż się wylewa z tego zdjęcia... :(
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
19.05.2026, 09:29:52 via iOS
  • 750
@xer2--her: fajnie mariusz, czujesz dumę z patusa prezydenta ściskającego się z innymi patusami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 18.05.2026, 09:39:32
  • 164
A Wojciech Kowalczyk to legendarny menel, alkoholik, zwykły debil.

#mecz
Warcomx - A Wojciech Kowalczyk to legendarny menel, alkoholik, zwykły debil. 


#mecz

źródło: image_picker_2E8CA4C5-5E2C-4399-96A9-8F25BB94CF2D-42347-00000EF3A24967DA

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-jedon
tomasz-jedon
tomasz-jedon
18.05.2026, 09:49:24 via Wykop
  • 152
@Warcomx: No ale ma trochę racji, za 5 czy 10 lat Lewandowski będzie tylko wspomnieniem dla kibiców w Barcelonie, jak wielu innych dobrych piłkarzy. Kto dzisiaj żywnie wspomina Eto'o, który statystyki miał podobnie imponujące?

Więc pewnie 300 czy 400 to przesada, ale to nie jest i nie będzie "legenda FC Barcelony" wspominana przez kolejne pokolenia.
  • Odpowiedz
jandiabeldrugi
jandiabeldrugi
18.05.2026, 10:07:31 via Wykop
  • 124
@Warcomx: zasadniczo ma trochę racji, ale powiedział to w typowy dla siebie, pełen pogardy sposób, więc nie dziwi mnie oburzenie. W ogóle ciężko go było wczoraj słuchać w lidze minus. Legia wczorajszym zwycięstwem w ostatnich minutach rozsierdziła tego łysego grzyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 18.05.2026, 08:19:06
  • 2
#mecz

Czuję się jak na wielkim kacu, a przecież nie piłem.

Lewy jest starszy ode mnie o 8 lat i całe moje nastoletnie i dorosłe życie go podziwiałem, kibicowałem drużynom, w których grał.

Dawał
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69
18.05.2026, 08:33:26 via Wykop
  • 0
@Warcomx: Pojdzie na ten rok do arabow, zgranie te 90 baniek, a pozniej sobie wroci na sezon/dwa do jakiegos np. milanu pyknac sobie sezonik jeszcze z modriciem.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 17.05.2026, 21:31:10
  • 0
#mecz

Robert come to Galatasaray
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 17.05.2026, 21:20:42
  • 0
#mecz

No i c--j no i cześć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 17.05.2026, 21:15:19
  • 1
#mecz

Lewy dawaj sezon albo dwa w Serie A, tam wjedziesz jeszcze +20 goli w sezonie lekko.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 17.05.2026, 21:06:05
  • 10
#mecz

Te Rafinie, Jamale i inne piłkokopy fawelarskie to maja iloraz inteligencji na poziomie gówna, więc czego od nich oczekujemy? Gdyby nie od wieków trenowane s----------e przed tygrysami i bronią palną to by nawet warunków fizycznych do takiej gry nie mieli.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 17.05.2026, 21:01:45
  • 3
Łezka się kręci chłopu, bardziej niż gdy Małysz kończył karierę.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 17.05.2026, 20:44:22
  • 0
#mecz

Czy odejście z Bayernu z perspektywy czasu to był dobry ruch Bobka?

  • Tak 91.5% (43)
  • Nie 8.5% (4)

Oddanych głosów: 47

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99
17.05.2026, 20:46:06 via Wykop
  • 0
@Warcomx: Pewnie że tak. Co tam miał niby jeszcze robić? Niemcy i tak go nigdy by nie uznali za legendę.
  • Odpowiedz
Zakolencjusz
Zakolencjusz
17.05.2026, 20:52:44 via Wykop
  • 1
@Warcomx: odejscie tak ale nie do barcy. On tu kompletnie nie pasuje do stylu. Tak samo jak Ibra. Do barcy pasuje jedynie dynamiczna 9 jak etoo villa suarez. Tak krecil dobre liczby, ale uwazam ze w zespole grajacym z kontry jak real mialby o wiele wiecej goli
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 16.05.2026, 22:25:57
  • 22
#eurowizja

Co do c---a, kompromitacja cweli.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 16.05.2026, 22:19:03
  • 4
#eurowizja

Dzieki Ursula.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 16.05.2026, 22:18:33
  • 5
#eurowizja

Tusk to jest fachowiec. Für Polen.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 16.05.2026, 21:29:39
  • 1
#eurowizja

O której wyniki? bo nie wiem czy zdążę iść umyć dupe
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xydeN-
xydeN-
16.05.2026, 21:30:21 via Wykop
  • 0
@Warcomx: w okolicy 24 chyba albo po 24
  • Odpowiedz
rail_man
rail_man
16.05.2026, 21:30:25 via Wykop
  • 0
@Warcomx: o polnocy zaczną rozdawać jurorskie
  • Odpowiedz
pawel_je
pawel_je
16.05.2026, 21:16:15
  • 0
Dobra ta prezenterka
#eurowizja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 16.05.2026, 21:17:09 via Wypiek
  • 0
@pawel_je dobra dobra, a jak dowiesz się jak ma na nazwisko to można by powiedzieć, że to taki diament jest.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 16.05.2026, 21:21:19 via Wypiek
  • 0
@pawel_je Swarovski
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx 16.05.2026, 21:03:06
  • 9
#eurowizja

Mariano Italiano
Warcomx - #eurowizja 

Mariano Italiano

źródło: image_picker_C1D7C3BF-E423-41D6-AB86-C3586C8DC5C7-25911-00000D66E583866E

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 16.05.2026, 20:57:13
  • 0
#eurowizja
Uaaa aż by się człowiek wybrał na Cypr, jakaś Larnake zwiedził. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx 16.05.2026, 20:45:34
  • 5
#eurowizja

Eurowizja 2027 Radom
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.04.2024

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 06.08.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking