Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
VaizardOmbre
VaizardOmbre

VaizardOmbre

Dołączył 2 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2304
  • Znaleziska 47
  • Mikroblog 2257
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 23.03.2025, 21:12:42
  • 1
Zawistne serce Polaka zakuło.
Znajomemu rodzice dadzą 150 tys. na wkład własny + jego siostra, która ma świetną pracę w korpo weźmie z nim kredyt, aby wyrobić mu zdolność kredytową. Jeszcze w tym roku odbierze 50-60m2 od dewelopera ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nieruchomosci
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
Autor
23.03.2025, 21:18:52 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: A będzie tylko co raz gorzej.
Rodzice zaciągnęli kredyt na budowę domu 170m2, spłacili go w mgnieniu oka, bo nastąpiła dewaluacja - jakoś coś w tym stylu opowiadali, że wzięli bardzo duży kredyt, który szybko praktycznie od ręki spłacili. Nie rozumiem tego zjawiska do końca.
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 22.03.2025, 14:18:10
  • 0
Podrzuci ktoś link do strony, gdzie zostały umieszczone ceny transakcyjne nieruchomości?
Dzięki z góry (nie Deweloperuch, tylko ta druga).

#nieruchomosci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....z
konto usunięte 22.03.2025, 14:22:30 via Wykop
  • 4
@VaizardOmbre: https://okna-bej.github.io/mieszkanka/, ale to ofertowe, nie transakcyjne
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 20.03.2025, 13:20:38
  • 2
Spermiarze nawet brudnopisowi nie przepuszczą¯\(ツ)/¯

#tinder #spermiarzalert #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
VaizardOmbre - Spermiarze nawet brudnopisowi nie przepuszczą¯\(ツ)/¯

#tinder #spermia...

źródło: IMG_9470

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redbulltabak
Redbulltabak
20.03.2025, 13:24:51 via Android
  • 6
@VaizardOmbre brudnopis na biało symbolizujący czystość ❤️
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
20.03.2025, 13:56:09 via Wypiek
  • 1
@VaizardOmbre 32 "latka". Sama mówi o sobie jak o dziecku.
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 18.03.2025, 21:41:57
  • 1
Ja p------e, przed świętami w grudniu skończyłem kręcić z dziewczyną, z którą spotykałem się prawie trzy miesiące. Ot sprzeczka była i stwierdziła, że to nie to i postanowiła skończyć relacje. Tak jak miałem na to wywalone na początku i przyjąłem to z godnością, to od tygodnia złapała mnie fala tęsknoty. W styczniu widziałem ją na tinderze jeszcze. Walczę z sobą czy się do niej nie odezwać. Po drodze miałem pod koniec grudnia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
Autor
18.03.2025, 23:35:34 via Wykop
  • 0
@Kitku_Karola: No teoretycznie tak, ale nie wiem czy nie odpuściła tej relacji zbyt szybko. Dziewczyna choć 27 lat, to nigdy w związku nie była, problemy z bliskością itp. Sprzeczka to moja wina, ale przeprosiłem od razu :/
  • Odpowiedz
cebulak123456789
cebulak123456789
cebulak123456789
15.03.2025, 07:28:09
  • 9
Mirki nwm co robic skonczyl3m gowno ki3runek ekonomiczny niestety nie ma dla mnie pracy po studiach jest to luzszy okres zasu prywaciarz chce zebym wszystko umiał korporacji szukaja oskarkow. Nwm co robić. Czy jakiś kurs zrobic. W mojej miejscowości wogole nie ma jakichś prac tylko jakieś wymyślne. Nawet nie ma żadnych operatorów tylko jakas ciezka praca fizyczna naprawdę budowa albo ciężkie bramu na produkcji ja nwm co już robić.
#pracbaza
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 15.03.2025, 10:38:53 via Wykop
  • 0
@cebulak123456789:
Ekonomiczny? Naucz się i zdaj egzamin na doradcę podatkowego, dobry hajs.
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius
12.03.2025, 23:23:53
  • 17
Czujniki są w piłce. To znaczy tylko w tym jednym meczu był czujnik, a nawet w tej jednej konkretnej piłce, żeby tego było mało czujnik był w piłce tylko przy tym konkretnym strzale. A potem go wyjęli bo nie był już potrzebny. Historia czujnika. #mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 12.03.2025, 23:25:47 via Wykop
  • 6
@Vinizius: Specjalna technologia opracowana przez radzieckiego uczonego Perezowa.
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 12.03.2025, 23:23:38
  • 6
Oczywiście, że Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu( ͡º ͜ʖ͡º).
Perez wie, że robol z polski jak dostanie "odpowiednią" propozycję w walucie euro to zachowa się tak jak mocodawca go poinstruuje. Sowiecka mentalność polusa Marciniaka wzięła górę i wydrukował rzekome dotknięcie piłki przez Alvareza.
Jak Real dojdzie do finału, to dziwnym trafem też Marciniak będzie sędziował ;)? Ale jak będzie Barca ich rżnąć w dupsko 3-0 do
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EndrjuKatalonia
EndrjuKatalonia
12.03.2025, 23:26:03 via Android
  • 6
@VaizardOmbre 100% racji, to już nawet nie jest śmieszne. Rok temu przekręcił Bayern, teraz Atletico, i dziwnym trafem zawsze to są mecze z realem ( ͡º ͜ʖ͡º) No ale oczywiście to tylko wymysły "barceloniarzy" bo przecież real z prezesem, który doszedł do pieniędzy przez korupcją nigdy by czegoś takiego nie zrobili ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
roman_erotoman
roman_erotoman
roman_erotoman
12.03.2025, 23:35:55 via Android
  • 3
@EndrjuKatalonia historia zwycięstw LM realu to historia kradzieży polecam zagłębić się jeszcze bardziej wstecz
  • Odpowiedz
luktuc
luktuc
12.03.2025, 23:12:54
  • 1
Zamykam dyskusję.
#mecz #realmadryt #ligamistrzow
luktuc - Zamykam dyskusję.
#mecz #realmadryt #ligamistrzow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 12.03.2025, 23:13:47 via Wykop
  • 2
@luktuc: Chyba dziewczynę Święcickiego ALVAREZ dotyka
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 12.03.2025, 23:16:11 via Wykop
  • 0
@Eldoka123322: Wciąż o 4 mniej niż twoja zrogowaciała ogrzyca
  • Odpowiedz
Eldoka123322
Eldoka123322
12.03.2025, 23:03:20
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 12.03.2025, 23:05:25 via Wykop
  • 24
@Eldoka123322:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
CZY TA TECHNOLOGIA JEST Z NAMI W POKOJU TERAZ PAJACU?!xd
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 12.03.2025, 23:01:36
  • 10
Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda pół miliona funtów dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Julian Alvarez dotknął lewą nogą piłki w trakcie wykonywania rzutu karnego w 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt. Po prostu nie dotknął. Dotknął czy nie dotknął po prostu istnieje ogromna możliwość, że nie dotknął. Jest nawet taka wypowiedź Szymona Marciniaka, który anulował karnego Juliana Alvareza, on powiedział kiedyś zmęczony do asystenta na
VaizardOmbre - Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda pół miliona...

źródło: tfuuu

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 12.03.2025, 22:46:48
  • 0
O co chodzi z karnym alvareza? strim mi w------o
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
12.03.2025, 22:47:49 via Wykop
  • 0
@VaizardOmbre: podwójne dotknięcie piłki, najpierw się poślizgnął, lekko dotknął, a potem drugą nogą strzelił
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482
12.03.2025, 22:48:04 via Wykop
  • 0
@VaizardOmbre: 2 kontakty. Dotknął piłkę gdy się poślizgnął, a potem oddał "właściwy" strzał druga nogą.
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 12.03.2025, 20:34:59
  • 0
Jako osoba, która posiada kartę socio Atletico Madryt i jest jego akcjonariusz uważam, że Real Madryt powinien wygrać i, że należał mu się rzut karny( ͡° ᴥ ͡°)

#mecz #realmadryt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 12.03.2025, 20:04:04
  • 23
Wow, jak Atletico utrzyma tempo to będzie 90:0 na koniec meczu :)

#mecz #realmadryt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

red7000
red7000
12.03.2025, 20:07:15 via Android
  • 0
@VaizardOmbre z każdą minutą wygląda to coraz gorzej, ewidentnie spuchli po golu
  • Odpowiedz

1291

20-letni milionerzy z tiktoka i instagrama

20-letni milionerzy z tiktoka i instagrama

Wi-Fi Milionerzy? Kto to jest? To młodzi influencerzy, którzy poprzez social media kreują fałszywy obraz sukcesu finansowego z laptopem na plaży, często promując systemy typu MLM jak iGenius czy Game Changers pod przykrywką tradingu i pakietów inwestycyjnych. Pozując w wypożyczonych Lamborghini i z

ArseneWengerTheAnimatedSeries
z
youtube.com
dodany: 11.03.2025, 17:39:33
  • 246
  • #
    frajerzyzmlm
  • #
    mlm
  • #
    heheszki
  • #
    piramidafinansowa
  • #
    rozwojosobisty
  • #
    biznes
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 12.03.2025, 11:08:33 via Wykop
  • -2
@Cierpienia_mlodego_Pepe:
5k dostają bo pewnie mają status studenta i ze względu na wiek odpada im ZUS i PIT. A na zleceniówce mają stawkę 5k brutto = netto.
Kończą studia i 26 rż i 5k netto staje się 5k brutto = 3.5k netto.
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 11.03.2025, 22:44:34
  • 0
Czyli potężny Rapinhia ze złotą piłką ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

#mecz #fcbarcelona
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

giorgioborgio
giorgioborgio
11.03.2025, 22:44:49 via Android
  • 0
@VaizardOmbre Lamina Jamal
  • Odpowiedz
hastur87
hastur87
11.03.2025, 22:45:39 via Android
  • 2
@VaizardOmbre Chyba Dembele ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 09.03.2025, 14:29:49
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaskun
Blaskun
09.03.2025, 15:40:21 via Wykop
  • 1
@VaizardOmbre: Tak to na pewno ci sami
  • Odpowiedz
andbatros
andbatros
andbatros
10.03.2025, 12:27:57 via Wykop
  • 0
polscy mężczyżni są przeciwko imigracji z Afryki

to nagle husaria krzyczy, aby dać mu polskie obywatelstwo😆


@VaizardOmbre: Lol.. Od kiedy SARA to męskie imię.
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 07.03.2025, 21:23:26
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Icouldbeyourmom
Icouldbeyourmom
07.03.2025, 21:33:46 via Wykop
  • 0
@ObserwatorZamieszania: może ojczyznę Dzierżyńskiego?
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
07.03.2025, 21:35:19 via Android
  • 0
@ObserwatorZamieszania no jak to? Przecież mówią, że Lwów jest Polski, a leży na Ukrainie, więc nadal jest to Polska, czego nie rozumiesz
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre 07.03.2025, 21:17:52
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szurszur
szurszur
07.03.2025, 21:19:26 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
07.03.2025, 21:36:35 via Android
  • 1
@VaizardOmbre 10. Femboy z kocimi uszkami dla każdego chętnego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Strona 12 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 17.07.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 31.05.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking