Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ultimator

Ultimator

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48028
  • Znaleziska 528
  • Mikroblog 47500
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 42
Ultimator
Ultimator 18.05.2026, 17:09:27
  • 1
#1z10 Szanowni Weterani, ile czasu orientacyjnie czekaliście od wysłania zgłoszenia na otrzymanie zaproszenia? Bliżej kilku tygodni, czy raczej roku?

W końcu, po długich kilkunastu latach zwłoki, podjąłem decyzję że trzeba się pojawić wśród dziesiątki przed obliczem Pana Tadeusza Sznuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator
Autor
18.05.2026, 17:25:08 via Wykop
  • 1
@piotr-glabik: To i tak nieco lepiej, niż się spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze liczę, że uzbierało się dostatecznie dużo kandydatów z mojej części Polski, by jakiś termin ogarnąć.
  • Odpowiedz
neib1
neib1
17.05.2026, 18:00:12
  • 15
chwila
zara
#niedzielawieczur
neib1 - chwila 
zara
#niedzielawieczur

źródło: image_picker_E71E227F-E7DD-42C3-BD27-5613F95D7BFD-13824-00000B7324B8D5D7

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 17.05.2026, 18:09:13 via Wykop
  • 8
@neib1: niiii (╥﹏╥)
Ultimator - @neib1: niiii (╥﹏╥)

źródło: niedziela smutny dzień zwłaszcza wieczur

Pobierz
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 17.05.2026, 16:40:38
  • 16
#awanturaokase killer kategoria, wielka pula, decydujący moment, a pytanie z gatunku "w 1z10 w 3 sekundy" xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr-glabik
piotr-glabik
17.05.2026, 16:41:15 via Wykop
  • 4
@Ultimator: No przecież produkcja nie pozwoli na uwalenie ich tak wcześnie
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
17.05.2026, 16:19:51
  • 1
#awanturaokase

Parówki biorą się z zabitych świń, gówniarze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 17.05.2026, 16:24:00 via Wykop
  • 1
@piotr-glabik: mawia się jeszcze o psach zmielonych z budą xd
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 17.05.2026, 16:11:46
  • 7
#awanturaokase Moskwa, ale ta druga część o stolicy potęgi coś nie pasuje.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr-glabik
piotr-glabik
17.05.2026, 15:59:33
  • 2
#awanturaokase Islandia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czytałem niedawno jak się to przyrządza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 17.05.2026, 16:00:36 via Wykop
  • 3
@piotr-glabik: ta izolacja chyba im nie służy. Jak nie jedzą zgniłego mięsa rekina, to baranie łby z oczami i zębami( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
agaaa_
agaaa_
17.05.2026, 15:57:33
  • 3
#awanturaokase wszędzie muszą przemycić jakieś polsatowe goowno
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 17.05.2026, 15:58:33 via Wykop
  • 2
@agaaa_: imho lepiej niech już pytają o Jantar niż znowu o Smolastego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 16.05.2026, 16:04:27
  • 5
#awanturaokase a to się zdezaktualizowało właśnie xD dwa tygodnie temu chłop wyłowił 133 cm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator
Autor
16.05.2026, 16:07:58 via Wykop
  • 1
@piotr-glabik: właśnie widzę, że nigdzie masy nie podają, a jednocześnie wspominają o pobiciu rekordu z 1970
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 16.05.2026, 15:54:50
  • 2
#awanturaokase dostali upomnienie to teraz prewencyjnie się pospieszyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lawsonik
Lawsonik
16.05.2026, 15:49:53
  • 1
#awanturaokase kiedyś to sie nazywało polsat superhit festiwal a czemu teraz bez "super"
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 16.05.2026, 15:53:07 via Wykop
  • 0
@Lawsonik: pamiętam jeszcze jak nazywało się TOPtrendy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Był okres, że każda z trzech wielkich telewizji (TVP, TVN i Polsat) miały swój własny fest w Operze Leśnej.
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
15.05.2026, 04:56:34
  • 92
#ukraina #rosja #polskieonuce
wshk - #ukraina #rosja #polskieonuce

źródło: obraz

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 15.05.2026, 07:25:04 via Wykop
  • 4
polscy patrioci? Chyba nie bardzo....


@Wachatron: nie pierwszy raz. Organizacja Wandy Wasilewskiej powołana w czasach II wojny światowej, mająca przygotowywać grunt pod przejęcie władzy przez komunistów, też nazywała się "Związkiem Patriotów Polskich".

Więc aby propaganda sowiecka mogła to jakoś przetwarzać wymyślono, jeszcze w latach 40-tych, jakieś zjednoczenia, zrzeszenia słowiańsko-pansłowiańskie, oczywiście pod światłym przywództwem narodu russkiego.


@ydtski: koncept panslawizmu i zrzeszenia wszystkich Słowian pod "światłym" przywództwem Rosji jest sporo
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 11.05.2026, 18:21:24
  • 3
#milionerzy w medycynie gaz rozweselający, w motoryzacji jako dopalacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
11.05.2026, 18:23:02 via Wykop
  • 2
@Ultimator: chyba na odwrót
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 11.05.2026, 18:04:18
  • 6
#milionerzy wie bez wariantów i wywala dwa koła, bo nie jest pewien.
Ultimator - #milionerzy wie bez wariantów i wywala dwa koła, bo nie jest pewien.

źródło: angery kitku

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr-glabik
piotr-glabik
11.05.2026, 18:07:06 via Wykop
  • 1
@Ultimator: Szkoda, bo chłop widać ze ogarnięty i nie pitoli bez sensu próbując swoją niewiedzę zakryć. Może bez kół coś ugra jeszcze?
  • Odpowiedz
neib1
neib1
10.05.2026, 17:48:40
  • 22
i to naprawdę już? ludzie kochani
#niedzielawieczur
neib1 - i to naprawdę już? ludzie kochani
#niedzielawieczur

źródło: image_picker_B12749AF-9E6B-4E5C-899D-E742585BC131-16134-000001A3E6D982A3

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 10.05.2026, 17:50:02 via Wykop
  • 14
@neib1: za oknem dnia blask wciąż, a w sercu znowu ból ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ultimator - @neib1: za oknem dnia blask wciąż, a w sercu znowu ból ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: niedziela wieczur damage

Pobierz
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 10.05.2026, 16:37:42
  • 2
#awanturaokase jeszcze pięć pytań o 18:37. No nie wróżę sukcesu xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 10.05.2026, 16:18:03
  • 1
#awanturaokase ojojoj, czyżby ten kto siał wiatr zebrał burze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JapczanPotasu
JapczanPotasu
JapczanPotasu
10.05.2026, 16:20:24 via Wykop
  • 2
@Ultimator: czychający w zbożu
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
10.05.2026, 16:07:45
  • 3
#awanturaokase Mój sokole... (śpiewa dalej @uncle_freddie)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 10.05.2026, 16:08:42 via Wykop
  • 1
@piotr-glabik: w tym sezonie chyba w każdym teleturnieju Dumka się przewinęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 10.05.2026, 16:11:39 via Wykop
  • 1
@uncle_freddie: Jaakże pyytaać mam Kozakaa
Ultimator - @uncle_freddie: Jaakże pyytaać mam Kozakaa

źródło: kozak

Pobierz
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 10.05.2026, 16:07:44
  • 6
#awanturaokase easy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ultimator - #awanturaokase easy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Mewa Chutory

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 10.05.2026, 16:04:21
  • 2
#awanturaokase Bitwa nad Sommą, dobrze kombinują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agaaa_
agaaa_
10.05.2026, 15:49:12
  • 8
#awanturaokase nienawidzę śpiewanych reklam biedronki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 10.05.2026, 15:50:59 via Wykop
  • 1
@agaaa_: tęsknię za czasami serii "Produkty z Biedronki polecają się na...". Co się w ogóle stało z kreatywnymi reklamami w ostatnich latach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >
  • Samozwańczy wykopowy ekspert od języków obcych i paragrafów. Zleceniobiorca Pana George'a Sorosa i piwosz-neofita.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking