Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko102
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ultimator

Ultimator

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48456
  • Znaleziska 528
  • Mikroblog 47928
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 42
Kempes
Kempes
przedwczoraj, 05:09:18
  • 323
#polityka #zdrowie #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazkatoli #bekazprawakow #heheszki

Jeszcze brakuje żeby Ksysiu postraszył ludzi HEMITRIALS XD
Kempes - #polityka #zdrowie #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazkatoli #bekazprawa...

źródło: 1000079483

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator przedwczoraj, 09:02:16 via Wykop
  • 3
zawsze lubiłem frakcje upadłych aniołów z DxD


@Idaho597: ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ultimator - >zawsze lubiłem frakcje upadłych aniołów z DxD

@Idaho597: ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: man of culture

Pobierz
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 11.06.2026, 18:00:21
  • 1
#milionerzy Marco Polo. Czytałem o jego wyprawach i upamiętnieniu jakieś dwa tygodnie temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr-glabik
piotr-glabik
11.06.2026, 18:01:31 via Wykop
  • 1
@Ultimator: A ja słyszałem, ze w Pekinie jest taki most, gdzieś z okresu późnego średniowiecza. Dodatkowo jakoś zdjęcie mi znajomo wyglądało.
  • Odpowiedz
brzusio
brzusio
09.06.2026, 08:14:37
  • 580
#heheszki #glupiewykopowezabawy
brzusio - #heheszki #glupiewykopowezabawy

źródło: image

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 09.06.2026, 10:24:12 via Wykop
  • 22
@brzusio:
Princess Pank
Plusquamperfekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ivan i Orka
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
08.06.2026, 18:01:29
  • 2
Ale żeby lokalizacji Pirenejów nie kojarzyć? Szkoda tego koła
#milionerzy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 08.06.2026, 18:02:43 via Wykop
  • 2
@uncle_freddie: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ultimator - @uncle_freddie: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: zejdź mi z oczu

Pobierz
  • Odpowiedz
neib1
neib1
07.06.2026, 17:32:23
  • 131
ciekawe w sumie która to już
chyba już ponad 10 lat wlatują xd
wielu jest tu twardo od początku albo przynajmniej od wielu lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niektórzy już z nami nie śmieszkują ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#niedzielawieczur
neib1 - ciekawe w sumie która to już
chyba już ponad 10 lat wlatują xd
wielu jest tu ...

źródło: 1413be926a1f52dab4cdc060f6de8b4d63a018cf10ed7d830a318c5cdec345ee

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 07.06.2026, 18:10:06 via Wykop
  • 6
wielu jest tu twardo od początku albo przynajmniej od wielu lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@neib1: aż sprawdziłem, ja aktywnie i regularnie się udzielam od 5 lat już ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale plusowałem na pewno wcześniej, bo pamiętam też stałych bywalców i ich teksty, które zanikły.

PS1 normalnie po długim weekendzie i z perspektywą ciężkiego tygodnia mocno bym utyskiwał, ale właśnie
Ultimator - >wielu jest tu twardo od początku albo przynajmniej od wielu lat ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: niedziela wieczur czerwiec

Pobierz
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 07.06.2026, 19:35:22 via Wykop
  • 3
@neib1: na obie Persony, remake 4 (rok temu dali tylko minutowy teaser) i 6 (do dziś nie była nawet oficjalnie potwierdzona). Teraz jestem usatysfakcjonowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż widziałem (patrząc jednym okiem), że ogólnie sporo gierek z różnych gatunków się pojawiało. Na pewno będzie w co grać xd
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 02.06.2026, 18:07:40
  • 452
#milionerzy "nie mam pojęcia kim jest Rudi Schuberth"

Nagle poczułem się jakby był czas trumnę wybierać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator
Autor
03.06.2026, 07:17:30 via Wykop
  • 2
@Ranger: na pytanie sam bym tak od ręki nie odpowiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopiero po chwili zastanowienia:

"Rudi Schuberth śpiewał, że sobie wybuduje szklarnię, albo dwie, a wakacje spędzi w Soczi, Warnie albo..." A. w czeskich Tatrach, B. w NRD, C. w Międzyzdrojach, D. nad Balatonem.
Zdziwiło mnie natomiast, że zawodnik totalnie nie kojarzył samej postaci (próbował wysondować u Huberta, czy "za dzieciaka słuchał niemieckich
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator
Autor
03.06.2026, 09:18:19 via Wykop
  • 2
@Ranger: no zacytowałem przecież xD "Rudi Schuberth śpiewał, że sobie wybuduje szklarnię, albo dwie, a wakacje spędzi w Soczi, Warnie albo.."
  • Odpowiedz
John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
02.06.2026, 17:56:56
  • 1
#milionerzy to są powtórki? Bo nie pamiętam tych odcinków, a premiery miały być do zeszłego czwartku.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 02.06.2026, 17:57:34 via Wykop
  • 3
@John_Edgar_Hoover: mnie wczoraj w komentarzach na fb rzuciło się że do 11.06 premiery.
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 01.06.2026, 18:24:55
  • 2
#milionerzy facet ma mega szczęście - każde z trzech kół siadło idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uncle_freddie
uncle_freddie
01.06.2026, 18:26:32 via Wypiek
  • 2
@Ultimator Koła się skończyły, więc tu lub w następnym pytaniu już będzie po makale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
neib1
neib1
31.05.2026, 17:59:07
  • 20
i znów
#niedzielawieczur
neib1 - i znów 
#niedzielawieczur

źródło: image_picker_10A04FCA-8ED2-4F5A-8965-CB9985DF72AC-83187-0000085B72301A4C

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 31.05.2026, 18:00:57 via Wykop
  • 24
@neib1: and again and again and again ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ultimator - @neib1: and again and again and again ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: niedziela wieczur piłsudski

Pobierz
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
28.05.2026, 18:26:01
  • 4
#milionerzy Dla mnie proste z fizyki (。◕‿‿◕。)

Było gdzieś całkiem niedawno nawet o to pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 28.05.2026, 18:27:38 via Wykop
  • 4
@piotr-glabik: dla mnie też proste, a poważną przygodę z fizyką zakończyłem w liceum na poziomie podstawowym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
27.05.2026, 18:26:19
  • 4
#milionerzy Nie wierzę jakie proste za 500.000 (。◕‿‿◕。)

Zapamiętać na całe życie: F -> C - temp x 9/5 + 32
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 27.05.2026, 18:31:12 via Wykop
  • 2
@piotr-glabik: wystarczy kojarzyć, że u Farenheita 0 to "zima w Gdańsku", a 100 - "stan podgorączkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na szóstkę - że przy -40 obie skale się stykają.

Niemniej rzeczywiście, jak na pytanie za pół dużej bańki - banał.
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 27.05.2026, 18:34:20 via Wykop
  • 2
@piotr-glabik: No to tak, w pierwszym odruchu sam chciałem powiedzieć "32", ale coś mi się nie zgadzało i doczytałem ;p
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
27.05.2026, 18:02:06
  • 2
Nie podoba się dla mnie ta "warszawizacja" pytań w tym sezonie. Innych miast nie ma? Co odcinek muszą wcisnąć coś powiązanego z Warszawą
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
#milionerzy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 27.05.2026, 18:03:58 via Wykop
  • 2
@piotr-glabik: Kraków i zapieksy z okrąglaka też były
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 27.05.2026, 18:00:31
  • 2
#milionerzy
Widzę obrazek
- o, to Biblioteka Jagiellońska!
Hubert: Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Warszawy....
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr-glabik
piotr-glabik
27.05.2026, 18:01:20 via Wykop
  • 1
@Ultimator: Nie tym razem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bardzo_Suabe_Rymy
Bardzo_Suabe_Rymy
26.05.2026, 09:46:46
  • 5
#seriale #kapitanbomba #walaszek

NIEPUBLIKOWANE (ʘ‿ʘ)

obstawiam dokończonie tego badziewia z bekaniem i może jakieś krótkie z początków
BardzoSuabeRymy - #seriale #kapitanbomba #walaszek 

NIEPUBLIKOWANE (ʘ‿ʘ)

obstawiam ...

źródło: 1000012278

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 26.05.2026, 10:33:44 via Wykop
  • 1
@Bardzo_Suabe_Rymy: właśnie od jakiegoś czasu, za każdym razem gdy odpalałem streama, byłem coraz bardziej rozczarowany.
Najpierw zauważyłem, że pomija Kutapokalipsę (po Laserowym Gniewie Dzidy i jednym odcinku promocyjnym Kabury przechodził od razu do Zemsty Faraona). Potem - jakiś miesiąc temu - ze zgrozą odkryłem, że odcinki ewidentnie były nie po kolei, np. od ratowania ekipy przez Jachasia, przeskakiwało prosto do wyborów (gdzie wcięło choćby całą tetralogię Barbariana?).

Może ktoś w
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 26.05.2026, 18:35:22 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 26.05.2026, 18:26:27
  • 2
#milionerzy zająłem się oglądaniem starych odcinków Jednego z dziesięciu i przegapiłem niemal całą grę pierwszej zawodniczki, ale po Waszych komentarzach widzę, że niewiele straciłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr-glabik
piotr-glabik
26.05.2026, 18:27:30 via Wykop
  • 2
@Ultimator: Kupę śmiechu i niedowierzania kolega stracił
  • Odpowiedz
neib1
neib1
24.05.2026, 18:45:25
  • 6
prawie bym zapomniał. w delegacjach jestem w Krakowie i pojechałem zarobaczyć ten słynny Zakrzówek (zajebisty w dym - nawet rower do samochodu wziąłem, żeby fajniej było)
i niby wieczór miły, ale #niedzielawieczur i jednak dla turystyki tu nie jestem xd
neib1 - prawie bym zapomniał. w delegacjach jestem w Krakowie i pojechałem zarobaczyć...

źródło: image_picker_CB199360-FADC-43AC-8920-84A4471F6F14-7379-000014FA4F35999C

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 24.05.2026, 18:49:45 via Wykop
  • 2
@neib1:
nie pomoże nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ultimator - @neib1: 
nie pomoże nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

SPOILER

źródło: niedziela wieczur damage

Pobierz
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 24.05.2026, 16:15:24
  • 3
#awanturaokase o tej porze to raczej odpowiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 24.05.2026, 16:10:42
  • 4
#awanturaokase kto siedzi na tagu będzie wiedział że Gilderoy Lockhart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 24.05.2026, 16:03:34
  • 1
#awanturaokase Myślałem już że dorzuci xDDD

Chociaż tym razem przez niebieskich w obiegu sporo mniej niż zwykle xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 24.05.2026, 15:45:35
  • 1
#awanturaokase Jak nie wiedzą od razu, będzie ciężko wpaść. Tosia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Samozwańczy wykopowy ekspert od języków obcych i paragrafów. Zleceniobiorca Pana George'a Sorosa i piwosz-neofita.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking