Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko131
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ultimator

Ultimator

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48296
  • Znaleziska 528
  • Mikroblog 47768
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 42
KukiScotland
KukiScotland
21.04.2026, 02:31:35
  • 467
#heheszki #niebieskiepaski Tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) i piłka nożna
KukiScotland - #heheszki #niebieskiepaski Tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) i piłka nożna

źródło: comment_16689330263SpLZjhRo2xAkHvbUBOXJ9

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 21.04.2026, 07:27:56 via Wykop
  • 0
where gry wideo?


@majkkali: zależnie od tego w co grasz masz dowolną rzecz z obrazka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Plus, na upartego, "kowboj" po prawej to niemal na pewno Arthur Morgan z RDR2.
  • Odpowiedz
neib1
neib1
19.04.2026, 18:18:00
  • 18
i masz ci los
#niedzielawieczur
neib1 - i masz ci los
#niedzielawieczur

źródło: d0eca6fc5fd8d77737a1d7673280e17c3dda7779775a4060d523416d7fdf8689

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 19.04.2026, 18:19:43 via Wykop
  • 13
@neib1: bez serca, bez myśli, bez ducha, bez sensu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ultimator - @neib1: bez serca, bez myśli, bez ducha, bez sensu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: patyczaki niedziela

Pobierz
  • Odpowiedz
medix
medix
19.04.2026, 16:18:00
  • 7
one?
#awanturaokase
medix - one?
#awanturaokase

źródło: images (1)

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 19.04.2026, 16:19:25 via Wykop
  • 3
@medix: w dobie pandemii byłoby to nielegalne zgromadzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 19.04.2026, 15:58:54
  • 3
#awanturaokase
język polski
looks inside
łacina
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 19.04.2026, 15:54:09
  • 1
#awanturaokase Widmo Brockenu. Ciekawym, czy wymyślą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr-glabik
piotr-glabik
19.04.2026, 15:55:05 via Wykop
  • 2
@Ultimator: Ta, jasne
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
19.04.2026, 15:41:18
  • 4
#awanturaokase ibisz sie zapytał czy to prawidłowa odpowiedź a po chwili dźwięk jakby złej odpowiedzi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 19.04.2026, 15:42:02 via Wykop
  • 1
@Lawsonik: też to usłyszałem. Chyba zrobili spoiler ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
17.04.2026, 16:50:27
  • 3
#1z10 Bry bry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pierwszy rzut oka dzisiaj znowu sami panowie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 17.04.2026, 16:52:52 via Wykop
  • 1
Na pierwszy rzut oka dzisiaj znowu sami panowi


@piotr-glabik: There is 1 impostor among us ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 14.04.2026, 18:28:29
  • 2
#milionerzy Czarny Sabat, Ksiądz Judasz, z gołą babą tatuaż... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ultimator - #milionerzy Czarny Sabat, Ksiądz Judasz, z gołą babą tatuaż...  ( ͡° ͜ʖ ͡...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 13.04.2026, 18:02:19
  • 1
#milionerzy piona wyklucza... no i właśnie mamy ?? i M1 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 13.04.2026, 17:04:57
  • 3
#1z10 Dies Irae, czyli Death Metal doby klasycyzmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
13.04.2026, 06:32:13
  • 736
#wegry #wybory #bekazpisu #polityka
Niesamowite umysły są w konfedepisie
zjadlbym_kebaba - #wegry #wybory #bekazpisu #polityka 
Niesamowite umysły są w konfed...

źródło: 1000052371

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 13.04.2026, 11:33:43 via Wykop
  • 3
@zjadlbym_kebaba: o Czaban widzę rozszerzył swoje specjalistyczne analizy na Węgry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprzejmie przypominam tę w punkt trafną prognozę:
Ultimator - @zjadlbym_kebaba: o Czaban widzę rozszerzył swoje specjalistyczne analizy...

źródło: czaban Trump

Pobierz
  • Odpowiedz
Quardoz
Quardoz
13.04.2026, 08:10:14
  • 11
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow To jakiego Nawrocki ma gwoździa w mózgu sugeruje jedno, nawet Babis pogratulować Magyarowi a Nawrocki czeka xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 13.04.2026, 08:49:40 via Wykop
  • 0
@Quardoz: podobnie było w 2020 z Dudą i Bidenem. Cały obóz liczył na wygraną Trumpa (nawet TVPiS wieszczyło na paskach cyt. "Trump wygra wybory prezydenckie"), a gdy okazało się, że jednak Biden, to nagle zmieszanie i "nie no, poczekajmy na potwierdzenie z komisji wyborczej" (takiej w USA nie ma), potem "no gratki, ale poczekajmy na decyzję Kolegium" (która w amerykańskich realiach jest jedynie formalnością).
Dopiero po 24 lutego 2022, gdy
Ultimator - @Quardoz: podobnie było w 2020 z Dudą i Bidenem. Cały obóz liczył na wygr...

źródło: Screenshot 2026-04-13 at 10-49-06 Wybory w USA. Kuriozalne gratulacje Dudy dla Bidena

Pobierz
  • Odpowiedz
radek-kosiecki
radek-kosiecki
radek-kosiecki
13.04.2026, 07:33:59
  • 2
#bekazprawakow Wczoraj byliśmy świadkami działania systemu JOW-ów, które jednoznacznie sprzyjają partii największej. Orban specjalnie zmienił ordynację wyborczą, żeby jego władza nie była zagrożona. Teraz pytanie, jak Kukiz-p------------c chciał, wprowadzając JOW-y, uzdrowić polską demokrację? xDDDD Przecież to nie trzyma się kupy. Jak antysystemowiec może mówić, że lepszy jest system, w którym wybory zgarnia największa partia?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 13.04.2026, 08:24:07 via Wykop
  • 0
chciał, wprowadzając JOW-y, uzdrowić polską demokrację? xDDDD Przecież to nie trzyma się kupy. Jak antysystemowiec może mówić, że lepszy jest system, w którym wybory zgarnia największa partia?


@radek-kosiecki: każdy, kto ma minimalne pojęcie o systemach wyborczych wie, że JOW to na dłuższą metę zabetonowany system dwupartyjny (USA, UK, Kanada) - ewentualnie z niewielkim bonusem dla partii mocno regionalnych (Szkocka SNP, Bloc Quebecois). Zwyczajnie, nikt poza największymi partiami o rozbudowanych strukturach
  • Odpowiedz
neib1
neib1
12.04.2026, 17:59:18
  • 13
eeee no zara. chwyleczkję. co jest grane
#niedzielawieczur
neib1 - eeee no zara. chwyleczkję. co jest grane
#niedzielawieczur

źródło: image_picker_8B5065FD-0374-4CCC-B4CC-158155401B5C-1121-0000168782E542FC

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 12.04.2026, 18:01:35 via Wykop
  • 9
@neib1: niby przed chwilą było jeszcze widno
ale i tak wszyscy smutni
ehhhh (╥﹏╥)
Ultimator - @neib1: niby przed chwilą było jeszcze widno
ale i tak wszyscy smutni
ehh...

źródło: niedziela wieczur piłsudski

Pobierz
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 12.04.2026, 16:40:07
  • 11
#awanturaokase złoto i kość słoniowa.
Nie ma szans, że wpadną.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 12.04.2026, 16:32:38
  • 5
#awanturaokase nawet Ibisz zauważył, że żółci nie umieją into licytacja xD

Oslo: łońskiego to zeszłego roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 12.04.2026, 16:16:24
  • 5
#awanturaokase chodzi o białego. Skoro tak zmieniał kierunki i znalazł się w punkcie wyjścia, musiał być na biegunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia
12.04.2026, 16:17:37 via Wykop
  • 2
@Ultimator: uświadomiłeś mi że to nie było całkiem głupie pytanie bo jak przeczytałem je drugi raz to ogarnąłem że nie doczytałem
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
12.04.2026, 16:18:04 via Wykop
  • 4
@Ultimator: ale żeś mnie oświecił tą odpowiedzią, a ja myślałem że to miała być jakaś matematyka z tymi kilometrami, ale teraz staje się to logiczne po tym co napisałeś
  • Odpowiedz
Najmienkszy_puszkarz
Najmienkszy_puszkarz
09.04.2026, 17:04:44
  • 1
Jakbym dostał pytania Niny to bym się obraził na ten program i przestał oglądać.
#1z10
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 09.04.2026, 17:09:19 via Wykop
  • 4
@piotr-glabik: @Najmienkszy_puszkarz już w pierwszym etapie o kolor maski arlekina w comedia dell'arte - powiedziała czerwony miast czarny (to akurat wiedziałem, ale faktycznie trudne, jak na 1 etap) i o nazwę powtarzającego się fragmentu piosenki - wiedziała, że refren.
Ale o co pytali w drugiej, nie wyłapałem.
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
08.04.2026, 18:21:14
  • 1
#milionerzy O kurde a od kiedy są pytania z obrazem O_o
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 08.04.2026, 18:22:44 via Wykop
  • 3
@piotr-glabik: w Poniedziałek Wielkanocny w odcinku specjalnym (którego widziałem kawałek, bo ich z zasady nie lubię) już były ilustracje.

Ciekawe czy będą też pytania muzyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 08.04.2026, 16:53:57
  • 2
#1z10 wierzchowiec to ten, co jedzie na wierzchu ( ͡º ͜ʖ͡º) #pdk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 20
  • Strona 5 z 20
  • >
  • Samozwańczy wykopowy ekspert od języków obcych i paragrafów. Zleceniobiorca Pana George'a Sorosa i piwosz-neofita.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking