#kevin iść na Bocellego na narodowy to trzeba mieć nasrane we łbie

agaaa_


źródło: 1000017787
Pobierz@Ularadarowiec: Kraków ubiega się o to, aby stać się siedzibą nowej jednostki Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA)…
Tak jak napisałeś, jesli nie rusza z inwestycjami to nasze miasto rzeczywiście zdechnie.

Komentator
od 12.08.2022
Rocznica
od 30.10.2025
Gadżeciarz
od 26.07.2021
Mikroblogger
od 26.05.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking