Ej pytam was poważnie myśleliście kiedys nad wstąpieniem do zakonu? Jesc dadzą dach nad głową. Brok rozpraszaczy , zyjesz w celibacie jako przegryw to i tak bez roznicy, wolniejszy tryb zycia , mniej normictwa, brak wyscigu szcurow #przegryw #depresja
@Henson_: ile można udawać? I myśalem o takim zakonie na zadupiu gdzie się tlyko żyje jak pustelnik jakiś a nie jakas parafia i msze się odprawia i pogrzeby i inne święta
Wcale by mnie to nie zdziwiło jakby się okazalo ze z całego tagu to tak naprawdę tylko na jestem prawdziwym huopom z krwi i kości a reszta to trollujące oskarki.
Dlaczego jakieś 98% treści na grupach #mgtow i #blackpill w tym takich typu "męski krąg" poświęconych jest babom? Naiwnie myślałem, że te grupy to w większości skupiają się na rozmaitych sposobach samorealizacji mężczyzn, także poza oficjalnym systemem np. zdobywaniu nowych uprawnień, kwalifikacji, zdrowemu stylowi życia, ale też rozrywce, podróżom, motoryzacji, poradom itp. A tu zonk. Prawie wszystkie treści o babach. To na xuja mi takie grupy deklarujące skupienie
@kankes: najleosi są redpillaki którzy uczą się jak być tym mityczny samcem alfa a sam fakt że się trgo muszą uczyć już sprawia że nimi nie są i nigdy nie będą. Z tym trzeba się urodzić
No i co chłopy, jakie samopoczucie na myśl, że obrabowano nas z jednego dnia wolnego i już jutro trzeba będzie rozpocząć pańszczyznę w januszeksie od nowa? C--j z taką majówką, tyle mogę od siebie powiedzieć. Od rana już wibracje niedzieli wieczur. Jak zwykle neeciarze i renciaki wychodzą obronną ręką. #przegryw
Jesteś prawiczkiem = huop
Nie jesteś prawiczkiem = fejkcel
#przegryw