Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tony47
Tony47

Tony47

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3865
  • Znaleziska 260
  • Mikroblog 3605
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 0
Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 12:38:03
  • 5
Niepopularna opinia :

Jesteś prawiczkiem = huop
Nie jesteś prawiczkiem = fejkcel

#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Henson_
Henson_
03.05.2026, 12:17:25
  • 6
Ej pytam was poważnie myśleliście kiedys nad wstąpieniem do zakonu? Jesc dadzą dach nad głową. Brok rozpraszaczy , zyjesz w celibacie jako przegryw to i tak bez roznicy, wolniejszy tryb zycia , mniej normictwa, brak wyscigu szcurow
#przegryw #depresja
Henson_ - Ej pytam was poważnie myśleliście kiedys nad wstąpieniem do zakonu? Jesc da...

źródło: IMG_0260

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 12:20:49 via Wykop
  • 3
@Henson_: szczerze to myśalem ale ja nie wierzę w magiczne moce i ludzika w chmurkach więc pewnie bym tam nie wytrzymał długo
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 12:26:08 via Wykop
  • 3
@PawelW124: ale wiesz ze od tak cie nie wezmą
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 12:27:01 via Wykop
  • 3
@Henson_: ile można udawać? I myśalem o takim zakonie na zadupiu gdzie się tlyko żyje jak pustelnik jakiś a nie jakas parafia i msze się odprawia i pogrzeby i inne święta
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
03.05.2026, 12:11:19
  • 0
Ja nigdy nie pracował dla Bloomberga ani JP Morgan #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 12:25:27 via Wykop
  • 0
@antistar1: Janusz Company SA
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 11:07:41
  • 2
#przegryw

Wcale by mnie to nie zdziwiło jakby się okazalo ze z całego tagu to tak naprawdę tylko na jestem prawdziwym huopom z krwi i kości a reszta to trollujące oskarki.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47
Autor
03.05.2026, 11:08:57 via Wykop
  • 0
@SamiecCzlowiekaNierozumnego: każdy tak mówi
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 11:03:46
  • 12
#przegryw #blackpill

Co tarzan może wiedziec o przegrywie. Śmieje się ze linia włosów, żuchwa i ogólnie wygląd nie ma tak dużego znaczenia a sam to wszystko ma XDD
Tony47 - #przegryw #blackpill 

Co tarzan może wiedziec o przegrywie. Śmieje się ze l...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
03.05.2026, 11:05:41 via Wykop
  • 15
@Tony47:

Co tarzan może wiedziec i przegrywie

Może wiedzieć, jak zarabiać na temacie i wyświetleniach
  • Odpowiedz
BlackpillNaCalego
BlackpillNaCalego
03.05.2026, 17:07:42 via Wykop
  • 8
@Tony47: to zwykły łeb jest co wszystko p---------a z wykopu a potem robi z tego normickie g---o jak większość tego typu kanałów
  • Odpowiedz
szonBojowy
szonBojowy
03.05.2026, 10:23:07
  • 4
#przegryw ostatni raz pryczyłem 13 lat temu więcej grzechów nie pamietam
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 10:25:04 via Wykop
  • 8
@szonBojowy: @Firlej_ ok oski. Ja prawiczek
  • Odpowiedz
szonBojowy
szonBojowy
03.05.2026, 10:07:37
  • 4
#przegryw wstydzę się wyjść z chaty
Jestem jakimś łbem źle wychowanym na złych wzorcach
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 10:09:51 via Wykop
  • 3
@szonBojowy: ja też. Jak dk paczkomatu muszę iść to czekam aż się zrobi ciemno i dopiero wtedy się skradam jak złodziej jakiś.
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
03.05.2026, 10:04:11
  • 8
Moi rodzice mówią na mnie "dżepetto" kiedyś podsłuchiwałem ich rozmowę i chyba chodzi o to że czasami słychać jak się masturbuje w pokoju #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 10:05:31 via Wykop
  • 1
@Tozsamosc_prawdziwa: xddddd
  • Odpowiedz
sensualnaibezpieczna
sensualnaibezpieczna
03.05.2026, 08:03:32
  • 15
#golab #natura #przegryw #ptaki
sensualnaibezpieczna - #gołąb #natura #przegryw #ptaki

źródło: IMG_1906

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 08:13:31 via Wykop
  • 0
@sensualnaibezpieczna: obetnij pazury
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 08:27:58 via Wykop
  • 0
@sensualnaibezpieczna: nadal widać krogulce
  • Odpowiedz
xhmjmesyxext
xhmjmesyxext
03.05.2026, 08:23:12
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 08:25:56 via Wykop
  • 2
@xhmjmesyxext: grok to już wogole zdziadzial. Kiedyś takie ekstremalne rzeczy robił a dziś nawet zwykłego zdjęcia bez premium ci nie wygeneruje
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 08:15:16
  • 6
#przegryw
Tony47 - #przegryw

źródło: 1000043694

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47
Autor
03.05.2026, 08:17:38 via Wykop
  • 2
@SamiecCzlowiekaNierozumnego: bo dopiero będzie
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
03.05.2026, 07:48:04
  • 19
Przeciętna kobieta dostaje milion atencji , przeciętnemu chłopowi zostaje samotnosc
#przegryw #blackpill
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 07:48:38 via Wykop
  • 4
@Henson_: oto słowo Boże...
  • Odpowiedz
BiednyZaToGlupi
BiednyZaToGlupi
03.05.2026, 07:15:19
  • 14
#przegryw 0 kontaktu z rodziną od lat
0 znajomych
Odkad nie pracuję z nikim nie rozmawiałem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 07:48:15 via Wykop
  • 1
Odkad nie pracuję z nikim nie rozmawiałem


@BiednyZaToGlupi: nawet że sobą pod prysznicem?
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
03.05.2026, 07:41:43
  • 9
Dlaczego jakieś 98% treści na grupach #mgtow i #blackpill w tym takich typu "męski krąg" poświęconych jest babom? Naiwnie myślałem, że te grupy to w większości skupiają się na rozmaitych sposobach samorealizacji mężczyzn, także poza oficjalnym systemem np. zdobywaniu nowych uprawnień, kwalifikacji, zdrowemu stylowi życia, ale też rozrywce, podróżom, motoryzacji, poradom itp. A tu zonk. Prawie wszystkie treści o babach. To na xuja mi takie grupy deklarujące skupienie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 07:44:30 via Wykop
  • 8
@kankes: najleosi są redpillaki którzy uczą się jak być tym mityczny samcem alfa a sam fakt że się trgo muszą uczyć już sprawia że nimi nie są i nigdy nie będą. Z tym trzeba się urodzić
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
03.05.2026, 07:40:44
  • 5
No i co chłopy, jakie samopoczucie na myśl, że obrabowano nas z jednego dnia wolnego i już jutro trzeba będzie rozpocząć pańszczyznę w januszeksie od nowa? C--j z taką majówką, tyle mogę od siebie powiedzieć. Od rana już wibracje niedzieli wieczur.
Jak zwykle neeciarze i renciaki wychodzą obronną ręką.
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 07:42:12 via Wykop
  • 2
@sruba_m3: a ja mam nocki i już dziś wieczór do kołchozu
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 07:36:52
  • 3
#przegryw

Huop od wczoraj sika na zielono. Śmiechu warte
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47
Autor
03.05.2026, 07:40:59 via Wykop
  • 0
@K-S-: nie wiem ale piłem wczoraj kawę zieloną i to też mogło mieć coś wspólnego
  • Odpowiedz
futanari
futanari
03.05.2026, 07:34:49
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Tony47
Tony47
Tony47 03.05.2026, 07:37:38 via Wykop
  • 3
@futanari: w naplecie. Mam stulejke. Nic się nie ubrudzi potem idę to normalnie wysikać. Czysta robota
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21
  • Strona 3 z 21
  • >

Tony

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.06.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 25.08.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 10.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking