Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Strus

Strus

Dołączył 17 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 87505
  • Znaleziska 25313
  • Mikroblog 62192
  • Obserwujący 34
  • Obserwowane 91
  • Dodane (917)
  • Komentowane (8390)
  • Plusowane (52885)
lewoprawo
lewoprawo
przedwczoraj, 18:38:12
  • 405
Błażej Poboży (doradca Nawrockiego) przed chwilą na Polsacie:

Wszyscy widzą, że kohabitacja szkodzi Polsce, dlatego trzeba zrobić wszystko, żeby w przyszłym roku wygrały środowiska patriotyczne bliskie prezydentowi.


Już się zaczyna odwracanie o 180 stopni narracji z poprzedniej kampanii, że prezydent i premier nie powinni być z jednej opcji politycznej.

#polityka #bekazpisu
lewoprawo - Błażej Poboży (doradca Nawrockiego) przed chwilą na Polsacie:  
Wszyscy w...

źródło: images

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
przedwczoraj, 18:45:23 via Wykop
  • 280
@lewoprawo: Jakoś Lech Kaczyński nie miał takich problemów z Tuskiem. Może to nawrocki po prostu się nie nadaje?
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
przedwczoraj, 19:20:29 via Android
  • 283
@lewoprawo: to już wiemy jaki przez ten rok będzie przekaz Kanału Ziobro
  • Odpowiedz
szychun
szychun
przedwczoraj, 19:26:19
  • 506
#polityka #bekazpisu uuu a się zaraz Przydacze i inne Szefernakery odpalą xD
szychun - #polityka #bekazpisu uuu a się zaraz Przydacze i inne Szefernakery odpalą x...

źródło: 1000019054

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szychun
szychun
Autor
przedwczoraj, 19:41:35 via Wypiek
  • 330
@Hissis 1) prezydent nie jest od negocjowania traktatów 2) wiedział, jak wyglądają prace nad traktatem
z fartem
  • Odpowiedz
Niedobry
Niedobry
przedwczoraj, 20:00:33 via Wykop
  • 273
@Hissis:
Moze tez cpac i srac. I do myszki putina jechac tam na kolanka.
Przeciez ten kibolek trzecioligowy o niczym nie powinien decydowac. A co dopiero o Kraju i traktatach.
Typ ni c---a nie rozumie co czyta i co sie dzieje.
Prosta sprawa.
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Winatuska
Winatuska
przedwczoraj, 16:39:14
  • 509
W dwa lata urodziło sie z in vitro 15 tys. dzieci. Czyli Pis zmarnowalo 8 lat codaje 60 tys. dzieci.
#polityka #pis #bekazpisu #bekazkonfederacji
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Winatuska
Winatuska
Autor
przedwczoraj, 17:50:35 via Wykop
  • 261
@ali_baba: nie potrafisz przemnożyć 7,5 tys.rocznie x 8 lat?
  • Odpowiedz
WieszakKrzak
WieszakKrzak
przedwczoraj, 18:04:19 via Wykop
  • 483
@Winatuska: Nie umie, bo Krzysio mu nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
przedwczoraj, 08:22:30
  • 294
Powiem wam, że ubiegłoroczne wybory okazały się najtragiczniejsze w historii Polski po 1989. Tylko sam nie wiem co było gorsze, to że wygral człowiek z kartoteką jakiej nie powstydziłby się kryminalista czy to, że poparcie 6% zdobył ktoś kto jest jawną agenturą kremla a polaczki jeszcze się cieszą z tego.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
przedwczoraj, 08:58:22 via Android
  • 163
@RetorykaPisowska: smutniejsze jest to że za rok całkiem możliwe że będą jeszcze tragiczniejsze.
  • Odpowiedz
PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
przedwczoraj, 09:00:07 via Wykop
  • 14
@RetorykaPisowska: Co Ty bredzisz? Najgorsze oczywiście były wybory z 1990, gdzie prezydentem został TW Bolek.
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
przedwczoraj, 09:02:45
  • 391
2026 rok.
AI, loty w kosmos, wojny dronowe... a prezes największej partii w sejmie - Kaczyński nazywa homoseksualizm anomalią i patologią przed którą trzeba chronić Polskę xD

2026 rok, a psychoprawica znowu zbuduje kampanię wyborczą na nienawiści do:
- gejów
- imigrantów
codziennaKasia - 2026 rok.
AI, loty w kosmos, wojny dronowe... a prezes największej p...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wolny_kot
wolny_kot
przedwczoraj, 09:17:34 via Wykop
  • 324
@codziennaKasia: najgorsze w tym jest to że sam jest gejem. Hipokryta. Dla politycznej gry wykorzysta wszystko.
  • Odpowiedz
Skorvez_957_
Skorvez_957_
przedwczoraj, 09:20:41 via Wykop
  • 271
@codziennaKasia: co jak co ale Yaro jest ekspertem od homoseksualizmu
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
przedwczoraj, 09:22:17
  • 454
Mnie to tak w-----a, że na takie gnidy jak ten Woś ktokolwiek głosował
W głowie mi się nie mieści, że ktoś idzie na wybory i stwierdza, że głos na takich złodziei to jest zajebista decyzja xD
#polityka #bekazpisu
emerald-city - Mnie to tak w-----a, że na takie gnidy jak ten Woś ktokolwiek głosował...

źródło: 1000012802

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Supernowa
Supernowa
Supernowa
przedwczoraj, 09:27:32 via Wykop
  • 205
@emerald-city: przeceniasz i zakladasz ze jego wyborcy myslą i dochodzą do jakichś wniosków
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
przedwczoraj, 09:27:40 via Wykop
  • 335
@emerald-city: I to powinno wystarczyć wszystkim tym, którzy myślą, że jakby w wyborach wystawili nie Trzaskowskiego a Sikorskiego to prawaki nie hejtowałyby go.
Uja tam prawda, nawet jakby Tusk papieża wystawił to by jeździli po nim jak po burej suce byleby tylko to pis wygrał.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
przedwczoraj, 08:16:38
  • 332
#polityka #bekazpisu Niemcy kasą z polskiej pożyczki z------e od Monachium po Hannover (╥﹏╥)
szychun - #polityka #bekazpisu Niemcy kasą z polskiej pożyczki z------e od Monachium ...

źródło: 1000019033

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szychun
szychun
Autor
przedwczoraj, 08:17:07 via Android
  • 97
szychun

źródło: 1000019036

Pobierz
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
przedwczoraj, 08:25:59 via Wykop
  • 405
@szychun: Wypuszczenie tej grafiki miesiące temu i tak by nic nie dało. Cała tuba propagandowa snusiarza i PiSu, wszystkie Stanowskie, Gawryluki, Rymanowskie i cała Republika i tak by walili, że hurr durr pieniędzy jeszcze nie ma, a uni już mapki wrzucają. Do zakutych łbów i Mariuszków i tak by trafiało wyłącznie to, a nie fakty.
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
przedwczoraj, 10:00:14
  • 843
"Każdy minister PiS mógłby pracować w Google lub Apple" - Ryszard Czarnecki, 2018
Czy któryś z byłych ministrów PiS pracuje już w google lub NASA? Może chociaż obajtek w jakimś BP?

#polityka #gimbynieznajo #cytatywielkichludzi #bekazpisu
ciagleloginzajety - "Każdy minister PiS mógłby pracować w Google lub Apple" - Ryszard...

źródło: 1000035005

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk
przedwczoraj, 10:02:57 via Android
  • 511
@ciagleloginzajety: Andrzej Duda pracuje na YouTube. Liczy sie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bn1776
bn1776
przedwczoraj, 10:39:57 via Wykop
  • 192
Liczy sie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hrjk: tak samo się liczy jak liczba oglądających pod jego filmami xD
w dobrym momencie dojdzie do 3 widzów, jak zagubiony algorytm YT włączy komuś w tle
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
przedwczoraj, 08:34:34
  • 600
Proszę was, już nie śmiejcie się z wyznawców pisu i konfederosji, że to głąby bez wykształcenia, z Polski B/C i zakute łby jednocześnie łykające z otwartymi dziobami każdą najgłupszą, tępą propagandę i szurię swoich bożków politycznych...

BO SIĘ OBRAŻĄ I NA ZŁOŚĆ WAM ZAGŁOSUJĄ W WYBORACH NA PIS / KONFEDEROSJĘ ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
codziennaKasia - Proszę was, już nie śmiejcie się z wyznawców pisu i konfederosji, że...

źródło: image

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emasele
emasele
emasele
przedwczoraj, 08:58:52 via iOS
  • 69
@codziennaKasia: i tak głosują.
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
Autor
przedwczoraj, 09:03:55 via Wykop
  • 343
i tak głosują.


@emasele: na tym polega śmieszność tego spinu.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 09:08:41
  • 1200
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #stanowski
splinter96 - #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #stanowski

źródło: 1000029161

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
przedwczoraj, 09:16:57 via Android
  • 855
@splinter96: spoko wystarczy że radny KO z Zadupia Dolnego puści bąka na sesji rady gminy to Stano i Mazurek zrobią program o tym jaki partia rządząca ma szacunek do instytucji demokratycznych.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
przedwczoraj, 09:58:38 via iOS
  • 711
@TS_X9: po prostu kpiny z hipokryzji Krzysia.

Jakby otwarcie w końcu przyznał, że jest rzecznikiem PISu to byśmy go olali jak Bochenka czy innych rzeczników partii. Tylko on ciągle kreuje się na najbardziej obiektywnego na świecie i jeszcze z góry ocenia innych dziennikarzy nazywając ich kapłanami propagandy
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
przedwczoraj, 07:56:08
  • 741
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #afera
Grzali aferę na cały kraj, Kierwiński miał być do dymisji, Tusk do dymisji, rząd do dymisji, a tutaj magicznie z dnia na dzień afera przestała w pisowskich mediach istnieć, co za przypadek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #afera
Grzali aferę na cały kraj, Kierwiń...

źródło: obraz_2026-06-01_095500521

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
przedwczoraj, 08:00:11 via Wykop
  • 566
@Krs90: Ja jednak poczekam na komentarz pana stana i pana mazurka
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
przedwczoraj, 08:30:00 via iOS
  • 679
@na_pierwszej_linii_kas: Stanowski teraz akurat na grillu
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
31.05.2026, 13:02:34
  • 402
Na Twitterze piszą, że to podobno jakiś PiSowski adwokat. Jak się potwierdzi to nie zazdroszczę osobom które się dały namówić na odstawianie szopki dla politycznych korzyści. Trafią do więzienia. A raczej PiS nie stanie w ich obronie, bo nastąpi wówczas całkowita kompromitacja.

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Na Twitterze piszą, że to podobno jakiś PiSowski adwokat. Jak się potwierdzi t...

źródło: IMG_8413

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
31.05.2026, 13:06:02 via Wykop
  • 236
@gr0m1t: Masz. Czytaj. Chociaż wolę mieć kilka źródeł. Dlatego piszę „podobno” :)
Sin- - @gr0m1t: Masz. Czytaj. Chociaż wolę mieć kilka źródeł. Dlatego piszę „podobno”...

źródło: IMG_8414

Pobierz
  • Odpowiedz
Kermit11
Kermit11
Kermit11
31.05.2026, 13:07:40 via Wykop
  • 282
@Sin-: jak to faktycznie gośc powiazany z pisem, to spokojnie - jak go nie bedzie chronil pis, to poopowiada na czyje polecenie działał^^
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
31.05.2026, 10:47:38
  • 870
xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000029088

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XeNinja
XeNinja
31.05.2026, 10:55:49 via Wykop
  • 198
@splinter96: Że też ludzie się łapią na tak oczywiste zarzutki to już o nich świadczy.
  • Odpowiedz
uryziel
uryziel
31.05.2026, 12:45:53 via Wykop
  • 268
@IntruDroid: które ustawy czy działania były proinflacyjne za czasów PO które spowodowały takie zmiany?
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
31.05.2026, 11:13:12
  • 899
Przegrał Pan, Panie Nawrocki.
Przegrał Pan z kretesem, nie udało się Panu, mimo desperackich prób zablokowania programu SAFE. Gigantyczna rzeka 180 miliardów złotych właśnie popłynęła – głównie na wschodnią ścianę Polski, tam, gdzie macie swój elektorat.
Teraz wszyscy zobaczą, kto naprawdę działał na szkodę kraju, a kto buduje bezpieczeństwo i przynosi konkretne pieniądze. Pierwsze umowy podpisane, tylko dzisiaj na 79 mld złotych, fabryki ruszają, miejsca pracy powstają – a Pan zostaje z
donatien-de-sade - Przegrał Pan, Panie Nawrocki. 
Przegrał Pan z kretesem, nie udało ...

źródło: IMG_7646

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
31.05.2026, 11:19:25 via Wykop
  • 769
@donatien-de-sade: ubrali żula w garnitur i nazywają prezydentem, won do lasu gdzie jego miejsce
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71
31.05.2026, 11:48:42 via Wykop
  • 252
@Ravau23: na pewno mniejsza niż straty NBP 🤦
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4121
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stallion45
Stallion45
31.05.2026, 10:23:48 via Wykop
  • 1223
@programista30k: nie mogę się doczekać aż w końcu donald tusk dojdzie do władzy i zmieni ten absurdalny przepis.
  • Odpowiedz
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
31.05.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 155

Komentarz usunięty przez moderatora

szychun
szychun
29.05.2026, 09:53:00
  • 412
#polityka #bekazpisu #ukraina w wojnie z ruskimi wiadomo kto jest zły i kogo trzeba bić. Decyzja Ukrainy o nadaniu jednemu oddziałowi nazwy związanej z UPA to dla nas policzek i skandal. Mam nadzieję, że jakoś tę sprawę załatwimy bez populistycznych zagrywek w stylu Nawrockiego.
szychun - #polityka #bekazpisu #ukraina w wojnie z ruskimi wiadomo kto jest zły i kog...

źródło: 1000018966

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
29.05.2026, 10:01:29 via Wykop
  • 414
@szychun: polskie onuce chca juz blokowac pomoc wojskowa dla ukrainy xD z takim zrozumieniem interesu narodowego to mnie zupelnie nie dziwi 123 lata zaborow.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
Autor
29.05.2026, 10:05:52 via Wypiek
  • 129
@matti-nn no i zaraz będzie więcej takich onuc jak Nawrocki nie będzie próbował podejść do tego inaczej. Rządowi Ukrainy należy się krytyka za tę decyzję (i w sumie za wiele innych też) a nasze wladze powinny tę sprawę rozwiązać bez potęgowanie antagonizmów.
  • Odpowiedz
jfrost
jfrost
29.05.2026, 11:47:57
  • 968
rodzina prosi o niezadawanie pytań

#p0lka
jfrost - rodzina prosi o niezadawanie pytań

#p0lka

źródło: image

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
29.05.2026, 11:53:06 via Wykop
  • 993
@jfrost: "dziecko" całe i zdrowe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
29.05.2026, 12:01:38 via Wykop
  • 945
@jfrost: dziecko
xd
I tak do pięćdziesiątki.
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
30.05.2026, 03:41:02
  • 438
#ukraina
Widzę wielką radość na patoprawicy, dostaliście dzisiaj to co najważniejsze w waszym życiu i właściwie jedyne co macie, czyli nowego wroga, teraz będziecie mogli sobie walczyć z wymyślonym wrogiem i czuć się potrzebni
jutro max pojutrze dostaniecie nowego wroga pewnie znów niemca i tak do śmierci
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedobry
Niedobry
30.05.2026, 05:21:16 via Wykop
  • 327
@Kroledyp: Ktos musi byc winny ze passat nie odpala, baba gruba i niewierna, a szef nie chce placic za lezenie. Pan Slawek mowil ze to przez miliardy na Ukraincow... XD
  • Odpowiedz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
30.05.2026, 06:02:33 via Wykop
  • 134
@Kroledyp: Wyzywaj od patoprawicy jednocześnie broniąc ukraińskiego nacjonalizmu xD
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
30.05.2026, 01:09:12
  • 298
InnyWymiar90

źródło: temp_file6595834516750085661

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uuroboros
Uuroboros
30.05.2026, 01:10:07 via Wykop
  • 87
@InnyWymiar90:
Uuroboros - @InnyWymiar90:

źródło: 9G0jKRZf1wE1ZaoX

Pobierz
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
30.05.2026, 01:17:26 via Wypiek
  • 18
@InnyWymiar90 zamek w drzwiach:
Umeraczyk - @InnyWymiar90 zamek w drzwiach:

źródło: 1428

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
29.05.2026, 19:54:30
  • 206
Udało się dojść do wrightwood i jakaś Niemka zaoferowała ze mnie podwiezie do miasteczka więc skoczytslem bo jakoś zmęczony czuję się . Siedzę se teraz na tyłach sklepu typu hardware i jest tu hikerbox gdzie wygrzebałem p--o i pije w spokoju . Takie miejsca są niby w każdym miasteczku po drodze. Tutaj typek mówił że można se podładować telefon . Pójdę coś zjeść i wracam na szlak .
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Udało się dojść do wrightwood i jakaś Niemka zaoferowała ze mnie...

źródło: image_picker_44561214-6596-4543-9986-43C60AD8C1F6-54860-000005F689D59710

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
29.05.2026, 19:59:22 via Wypiek
  • 68
P--o
ChlopoRobotnik2137 - P--o

źródło: image_picker_496E15DA-3A32-46E5-9545-4FF300CB9093-54860-000005F7D6E85F5F

Pobierz
  • Odpowiedz
mco111
mco111
29.05.2026, 20:00:38 via Wykop
  • 96
U nas nie do pomyślenia takie hiker boxy i inna pomoc turystom.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 2996
  • Strona 1 z 2996
  • >

Strus

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.07.2011

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 24.12.2022

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 29.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.02.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.04.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking