Czemu polska prawica nie jest w stanie wytwarzać żadnych dzieł kultury? Jakiekolwiek filmy, muzyka, spektakle teatralne, no wszystko dosłownie jest robione przez ludzi uznawanych szeroko za lewicę/libków. Praktycznie żaden przykład mi do głowy nie przychodzi oprócz niesławnego filmu "Smoleńsk" i ewentualnie mszy w kościele.
@MYexodus: Polska kultura to była w PRL max. Teraz mamy bandę przygłupów, którzy swoją tffurczością wyciągają pieniądze z budżetu. A takie shejmingowe teksty w stosunku do ludzi, którzy słusznie pałają oburzeniem na rząd tuska za wielomiliardowy transfer środków od biednych kasjerek, kołchoźników etc. do jand, ostaszewskich, sewerynów możesz sobie wsadzić w dupę.
@MYexodus: Na co argumenty? Na propagandowy wysryw: ugabuga prawica nie tworzy kultury i teraz krytykuje przekazanie miliardów złotych na bandę nierobów? Obaj dobrze wiemy po co powstał twój wpis, nie jest zresztą oryginalny, bo czytałem już kilku twoich kolegów z peowskiej trollowni, pisali podobnie. Na całe szczęście jedyne co osiągniecie to trochę plusów od trolli/idiotów a Pan Prezydent Nawrocki tego legislacyjnego potworka spuści w kiblu. Miłej niedzieli.
@bonczurexxx: Na wojnie walczą biedni. Piłkarzyki i celebryci są od pustych gestów, owijania się flagami, ustawiania nakładek na profilowym żeby biedaki nie skumały, że tylko oni są mieleni.
@423frewq4f23: Zaraz się zlecą propagandziści z przekazem o 20 gospodarce świata i będą ci wmawiać jak cudownie się w Polsce żyje, a żeby żyło się jeszcze lepiej powinniśmy nawpuszczać ukraków, pakoli i kongijczyków.
#ukraina oddaliśmy tyle sprzętu krajowi który chcę być kojarzony z upa super decyzja nasi przodkowie w pocie czoła robili czołgi żeby nas nikt nie napadł żeby teraz były zniszczone na ukrainie
Nie wiem jak środowiskom ukrainofilskim spina się to, że z jednej strony Ukraina to tysiącletnia tradycja, wyrastająca z Rusi Kijowskiej, starsza od mongolskiej Rosji, a z drugiej stwierdzenie, że nie mają innych bohaterów i muszą sięgać do UPA i Bandery.
Nie spina się oczywiście i jest wewnętrznie sprzeczna. Prawdą jest po prostu to, że Ukraina to bardzo młody naród, choć sięgający korzeniami bogatej tradycji ruskiej to jednak w istocie od niej oderwany. Procesy
@VZee: Zupełnie zgadzam się z pierwszą częścią i kompletnie nie rozumiem walenia sobie gruchy do husarzy, odsieczy wiedeńskiej etc. Nie rozumiem dlaczego taki oświecony europejczyk jak ty krytykuje zażywanie substancji dopuszczonych do użytku w najbardziej wolnościowym kraju jakim jest Szwecja, negatywnie wypowiada się na temat pracy w branży sexworkingu oraz brzydko pisze o kibicach Lechii takich jak tusk.
@MamByleJakiNick: Został, a jego kadencja upłynęła dwa lata temu. Teraz niczym się nie różni od afrykańskich watażków ciągnących wojny latami byleby utrzymać się u władzy.
@MamByleJakiNick: Czyli zajęcie kilku wioch przez sądsiada automatycznie odbiera kilkudziesięciu milionom obywateli możliwość wybrania władz? Druga sprawa, ludzie z terenów zajętych przez Rosję wybrali na prezydenta Janukowycza, co lwowianom, kijowianom i reszcie banderowskiej swołoczy przeszkadzało na tyle, że dopuścili do przewrotu skutkującego usunięciem legalnych władz, więc może niech pozwolą wschodnim ukraińcom (którzy nawet po ukraińsku mówić nie potrafią) dołączyć do Rosji, skoro tak ich bolą ich decyzje? Po trzecie, dlaczego
@donatien-de-sade: Każde jedno napisane przez ciebie na wykopie słowo jest antypolską propagandą. Z najnowszych to obrona kredytu na zbrojenia, które sprezentujemy ukraińskim oligarchom, osrywanie Pana Prezydenta Nawrockiego, obrona ukrów i ćpuna, który uzurpuje od dwóch lat urząd ich prezydenta. Jak czytam jakiś idiotyzm na wykopie, to zastanawiam się czy to napisałeś ty, @VZee czy @Aldona_Lipska. Poproście o podwyżkę giertycha czy kto tam was prowadzi, no chyba że
Tak w temacie kwiku Jadczaka i innych Suwartow po tweecie Tuska o braniu kasy z Funduszu Sprawiedliwosci to zastanawia mnie dlaczego nadal nie opublikowano listy dziennikarzy i innych funkcjonariuszy medialnych ktorzy brali kase od PiSu, czyli wlasnie z Funduszu Sprawiedliwosci, z Orlenu czy od jakichs innych fundacji
Przeciez na 150% na takiej liscie znalazlby sie Stanowski, Jadczak i inni propagandysci udajacy niezaleznych typu ten przyglup Swiniarski - a majac na to w
@ExtractVitae: Albo też nie ma takich list i wyobrażacie sobie ich istnienie patrząc jak dotujecie z publicznych pieniędzy swoich politruków. A używanie słów "tusk" i "prawda" w jednym zdaniu to top kek
W tej całej inbie nakręconej przez PiS najbardziej śmieszni są konfederaci. Czy oni nie widzą, że batyr na zlecenie Nowogrodzkiej robi cyrk pod publiczkę, żeby przejąć antyukrainską narrację i elektorat? #polityka #bekazprawakow #konfederacja
@fidelio-fidelio: ja bronię Konfederacji, a dzban coś się odpala o pisie. Dla twojej wiadomości na pis też sram, a zwłaszcza na takie persony jak morawiecki i kaczyński. Na szczęście Pan Prezydent Nawrocki wydaje się odcinać od lizania ukrackiego odbytu i liczę, że nowy rząd właśnie w tym kierunku będzie zmierzał. Oby kaczyński wyciągnął kopyta do tego czasu, wtedy będzie łatwiej, w pisie jest parę osób twardo stąpających po ziemi, u
@Filipterka25: Jeżeli już miałbym wybierać, to wolę takiego srającego na ulicy hindusa niż ukraków, którzy plują na Polskę. Jeżeli już, to cokolwiek warci są ci ze wschodu (kiedyś ukrainy, za chwilę zachodniej Rosji), którzy plują na komika. Natomiast cały ten plebs z zachodu ukrainy należy gonić na każdym kroku, co zamierzam kontynuować w swoim kołchozie od poniedziałku.
@mir_anonim: nie mam problemu. Na całe szczęście rok temu wybraliśmy prezydenta z prawdziwego zdarzenia, który zawetował platformiarską ustawę kagańcową i możemy swobodnie wyrażać swoje poglądy. Zabawne tylko jak tusk zauważył, że twardy język cieszy się popularnością i bezrefleksyjnie tę twardość kopiuje choćby tymi wypowiedziami o zakutych łbach. Szkoda tylko, że ta twardość brzmi komicznie w ustach gościa, który pozwolił sobie r----ć żonę, a później pozwolił jej to opisać w książce.
@dr_papieros: bezczelność lewarów: wprowadzają jakieś g---o pokroju butelkomatów, SPP czy wielomiliardowych dofinansowań dla swoich przydupasów jand, ostaszewskich et consortes a później zbulwersowani, że ludzie to krytukują i radzą im by żyli swoim życiem. Będziemy żyć jak już się was pozbędziemy.
Czy wam samotnym, bezdzietnym też ludzie dokuczają? Za każdym razem, gdy znajdę się w grupie osób, temat zawsze schodzi na tematy rodzinne, dzieci, itd. za każdym razem jestem obiektem drwin, bo jestem jestem osobą samotną i bezdzietna. Dlaczego ludziom się wydaje, że wolno im poniżać takie osoby? Jak sobie z tym radzicie? #ludzie
@MargarynaPalma: To tak jakby gruby się śmiał ze szczupłego albe bezrobotny z takiego co pracuje? Po co aię tym przejmować? To lamusy, które podświadomie wiedzą, że wdepnęły w kupę i jedynie wyśmiewanie innych pozwala im na chwilę zapomnieć o tym fakcie.
@Mawid_Dotyka: Pogniecione, więc ja tu widzę zysk niemieckich i duńskich korporacji, które skorumpowały hennig kloske i reszte platformiarskiego syfu, by to wprowadzić. 5 złotych w jeden dzień*365*38mln Polaków. Złodziejstwo na wielką skalę. Ta gruba locha powinna za to trafić pod ścianę.
@HeinzGuderian: ale po co miałby to robić, skoro silniczki i tak zagłosują na niego co by nie zrobił? Elektorat platformy to elektorat najmniej wymagający od swoich włodarzy ever. Rząd tworzy ustawy, których wymagają różnego rodzaju lobbyści, ludzi mają w dupie i słusznie jak widać skoro nadal powyżej 30%
@HeinzGuderian: uczciwie, szkoda że reszta polonusów mieszkających poza granicami Polski od kilkudziesięciu lat, tego nie rozumie i uparcie w-------a się w wybory, które ich nie dotyczą.
@GodEmperorWasRight: przecież z tą kidawą to był tylko sondaż. Gdyby ją wystawili, to polecielibyście na nią głosować z wywieszonymi jęzorami. Rozumiem że pisząc g---o odnosisz się do Pana Prezydenta Nawrockiego? Tak, głosowałem na niego, bardziej przeciwko rafałkowi, ale to jak was platformiarze od roku rozstawia po kątach, sprawia że już nie czuję, że głosowałem na mniejsze zło.
Moja matka chciała oglądać dziś tenis, ale okazało się, że nie ma Eurosportu, więc wjechało wpolsce24. Ehh, w poniedziałek zmienię jej ten pakiet, może choć minimalnie uda się ją oderwać od tych głupot. #polityka
@kochamcovid: stare baby i stare dziady chcą wybierać nam władze, kpina. Powinno się wprowadzić maksymalny wiek wyborczy. Idziesz na emeryturę, tracisz prawo do głosowania.
Prawica nie jest wstanie tworzyć kultury.
#polityka