Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sin-

Sin-

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43399
  • Znaleziska 15029
  • Mikroblog 28370
  • Obserwujący 36
  • Obserwowane 55
  • Dodane (1996)
  • Komentowane (4202)
  • Plusowane (22172)
Sin-
Sin- 01.06.2026, 18:48:25
  • 106
Zaczynam rozumieć, dlaczego prawica tyle mówi o kryzysie rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Zaczynam rozumieć, dlaczego prawica tyle mówi o kryzysie rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: IMG_8453

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
01.06.2026, 18:49:33 via Wykop
  • 28
@Sin-: Ale u nich to nie problem, bo to wyjątkowa sytuacja
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
01.06.2026, 18:50:57 via Wykop
  • 12
bo to wyjątkowa sytuacja


@zjadlbym_kebaba: Wyrwane z kontekstu, serwery padly itp :D
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 01.06.2026, 15:39:50
  • 22
- Zna Pan działalność brata?
- Nie.
- A chciał Pan poznać?
- Też nie.
- To skąd Pan wie, że ma problemy?
- No i tu zaczynają się schody ( ͡° ͜
Sin- - - Zna Pan działalność brata?
- Nie.
- A chciał Pan poznać?
- Też nie.
- To ską...

źródło: IMG_8451

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaperX
SaperX
01.06.2026, 15:47:00 via Android
  • 20
@Sin-: spokojnie, zaraz sakiewicz oglosi że braciszek dał 2zł na Owsiaka i będą gotować temat przez tydzień :)
Widzowie Russpubliki łykną każde g*wno.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
01.06.2026, 15:50:42 via Wykop
  • 24
@SaperX: Pech chciał, że ten adwokat podawał wpisy Stanowskiego. I jest mocno prawicowy.
Będą się musieli kumple natrudzić, żeby go skleić xD
Jego profil można znaleźć na X i ma ponad 30 tys akcji. Wszystko prawica ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 01.06.2026, 14:37:20
  • 15
W tym PiSie to nikt nikogo nie zna i nie utrzymuje kontaktów xD
Tylko dziwnym trafem wszystkie afery zaczynają się od PiSu.

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/polityk-pis-potwierdza-w-rozmowie-z-wp-zatrzymany-to-jego-brat-7292108704672128a

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - W tym PiSie to nikt nikogo nie zna i nie utrzymuje kontaktów xD 
Tylko dziwnym...

źródło: IMG_8448

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin- 01.06.2026, 09:32:06
  • 144
Szybko poszło. Nadal kibicuję gorąco temu co robi Nawrocki. Trzeba zejść do 20% poparcia. Samo się nie zrobi ¯\(ツ)/¯

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Szybko poszło. Nadal kibicuję gorąco temu co robi Nawrocki. Trzeba zejść do 20...

źródło: IMG_8428

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
01.06.2026, 09:44:01 via Android
  • 116
@Sin-: jedyny sondaż jaki się liczy to ten w 2030 roku w drugiej turze, a tam znów może dostać 51 % głosów.
  • Odpowiedz
buntowniczaczupakabra
buntowniczaczupakabra
01.06.2026, 11:18:47 via Wykop
  • 23
@Sin-: Spokojnie, będą kolejne wybory to znowu koalicja "anty tusk" / "byle lewaków d--a bolała" się odpali i znowu będzie 51-52%. Chyba że do tego czasu władzę przejmie PIS, to swoją propagandą sprawi, że będzie i 55-60%.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 31.05.2026, 13:02:34
  • 402
Na Twitterze piszą, że to podobno jakiś PiSowski adwokat. Jak się potwierdzi to nie zazdroszczę osobom które się dały namówić na odstawianie szopki dla politycznych korzyści. Trafią do więzienia. A raczej PiS nie stanie w ich obronie, bo nastąpi wówczas całkowita kompromitacja.

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Na Twitterze piszą, że to podobno jakiś PiSowski adwokat. Jak się potwierdzi t...

źródło: IMG_8413

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
31.05.2026, 13:06:02 via Wykop
  • 236
@gr0m1t: Masz. Czytaj. Chociaż wolę mieć kilka źródeł. Dlatego piszę „podobno” :)
Sin- - @gr0m1t: Masz. Czytaj. Chociaż wolę mieć kilka źródeł. Dlatego piszę „podobno”...

źródło: IMG_8414

Pobierz
  • Odpowiedz
Kermit11
Kermit11
Kermit11
31.05.2026, 13:07:40 via Wykop
  • 282
@Sin-: jak to faktycznie gośc powiazany z pisem, to spokojnie - jak go nie bedzie chronil pis, to poopowiada na czyje polecenie działał^^
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 31.05.2026, 07:57:23
  • 66
Powiadam Wam: PiS tak przegnie z tymi referendami w sprawie odwołań włodarzy miast, że spadnie w sondażach o kolejne 5%. A w wyborach samorządowych nie będzie co z PiSu zbierać.
Możecie sobie ten post zapisać.

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Powiadam Wam: PiS tak przegnie z tymi referendami w sprawie odwołań włodarzy m...

źródło: IMG_8402

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11
31.05.2026, 07:58:36 via Wykop
  • 22
@Sin-: no ludzie sie w-----c moga jak sprobuja odwolac kogos, kto jest lubiany
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
31.05.2026, 08:06:15 via Wykop
  • 165
@Kermit11: najlepsze ze w Krakowie znowu wygra ktos z PO albo Lewicy XD juz sie tak zakute łby podniecaly Zabrzem i wygral znowu z PO XD to zamkneli morde i udawali ze nic nie bylo
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 29.05.2026, 14:46:50
  • 266
Rosja kolejny raz grozi Polsce. Czekam, aż Braun i Bosak równie stanowczo potępią Kreml, jak potrafią krytykować innych.

Czy nasi „patrioci” znów będą udawać, że nie widzą problemu?

#polityka #polska #rosja #konfederacja #wojna
Sin- - Rosja kolejny raz grozi Polsce. Czekam, aż Braun i Bosak równie stanowczo potę...

źródło: IMG_8368

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
29.05.2026, 14:55:48 via Wykop
  • 80
@qluch: Jak ktoś pisze o wspaniałym Putinie to nie mam z nim o czym pisać…
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
29.05.2026, 15:27:56 via Wykop
  • 84
@Basiura89: O czym Ty piszesz?
@guwno79281
Sin- - @Basiura89: O czym Ty piszesz?
@guwno79281

źródło: IMG_8369

Pobierz
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 29.05.2026, 11:36:23
  • 7
Naprawdę nie rozumiem kultu UPA i Stepana Bandery na Ukrainie.

Niezależnie od tego jak ocenia się ukraińskie dążenia niepodległościowe, trudno ignorować fakt, że OUN i UPA mają na swoim koncie działania, które wielu historyków określa jako terrorystyczne. Mówimy o zamachach politycznych, mordach na ludności cywilnej oraz czystkach etnicznych wymierzonych nie tylko w Polaków, ale także w Żydów, Ukraińców i przedstawicieli innych narodowości.

Sam Bandera nie uczestniczył bezpośrednio w rzezi wołyńskiej ponieważ w tym czasie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

washington
washington
29.05.2026, 11:40:43 via Wykop
  • 4
@Sin-: chcialbym jeden racjonalny powod dla ktorego zelenski to teraz wrzucil, straszny szkodnik szkoda tylko ukraincow ktorzy tu siedza i musza za niego teraz zbierac po lbie
  • Odpowiedz
qluch
qluch
29.05.2026, 11:47:32 via Wykop
  • 2
Zapewne jakby Polacy nie pchali się na Wołyń


@Filipterka25: XD Większej bzdury nie usłyszę dzisiaj.

MIRECZKU, takie coś jak U-kraina NIE ISTNIAŁA kiedy Polacy tam tworzyli podwaliny cywilizacji po POGROMIE MONGOLSKIM. To Polacy stworzyli Ukrainę. Jeśli mówimy o nachodźcach to tereny dzisiejszej Lwowszczyzny i Wołyńszczyzny są rdzennie polskie.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 26.05.2026, 15:31:00
  • 223
45,3 proc. Polaków chce mocniejszej współpracy militarnej z Europą, a tylko 25,3 proc. stawia przede wszystkim na USA.
Widocznie ciągłe podważanie NATO, flirtowanie z Putinem i grożenie sojusznikom jednak jakoś wpływa na sondaże. Kto by pomyślał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #usa #polska #bekazpisu #trump
Sin- - 45,3 proc. Polaków chce mocniejszej współpracy militarnej z Europą, a tylko 25...

źródło: IMG_8355

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skorvez_957_
Skorvez_957_
26.05.2026, 15:36:27 via Wykop
  • 114
@Sin-: nawet elektorat Konfy uważa Trumpa za debila a najbardziej radykalni pouciekali do Brauna
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
26.05.2026, 16:23:19 via Wykop
  • 19
45,3 proc. Polaków chce mocniejszej współpracy militarnej z Europą, a tylko 25,3 proc. stawia przede wszystkim na USA.

Widocznie ciągłe podważanie NATO, flirtowanie z Putinem i grożenie sojusznikom jednak jakoś wpływa na sondaże. Kto by pomyślał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sin-: Moim zdaniem to jest przede wszystkim kwestia tego, że ludzie jako społeczeństwo wraz z upływającym czasem po prostu przestali w większości idealizować Stany Zjednoczone jako
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 25.05.2026, 16:31:56
  • 10
Jestem za. Sami Rosjanie do tego doprowadzili to niech teraz wychodzą na ulice i walczą o swoje prawa.
I niech to będzie też ostrzeżenie dla wyborców PiSu i Konfederacji. Zarówno w USA jak i w Rosji wolność słowa jest obecnie mocno ograniczana.
W Rosji panuje totalna cenzura i blokady a w USA kasta miliarderów Trumpa przejęła media społecznościowe. Teraz robią finalne przejęcia antymonopolowe i też ludzie w US będą się mogli pożegnać
Sin- - Jestem za. Sami Rosjanie do tego doprowadzili to niech teraz wychodzą na ulice...

źródło: IMG_8348

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
25.05.2026, 17:47:17 via Wykop
  • 8
@Sin-: jego córka też w częściach. Może stąd pomysł he he
  • Odpowiedz
siadaj_Kulson
siadaj_Kulson
25.05.2026, 17:59:36 via iOS
  • 2
@pozdroxxx666 i w chmurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 25.05.2026, 15:34:46
  • 12
Dostać bana u Jadczaka za cytowanie pełnej odpowiedzi ABW to jednak mocny symbol naszych czasów xD

Najpierw Jadczak wrzuca tekst z wyrwanym fragmentem pisma, buduje tezę, że ABW obaliło Tuska a potem blokuje ludzi pokazujących cały kontekst odpowiedzi.

A nawet ładną grafikę mi AI stworzyło.
Szkoda, żeby się marnowała.
Sin- - Dostać bana u Jadczaka za cytowanie pełnej odpowiedzi ABW to jednak mocny symb...

źródło: IMG_8344

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
25.05.2026, 15:59:23 via Wykop
  • 2
O nie. Jeszcze chwila i się okaże, że rosyjskie trollownie śledzą mnie za… czytanie całych komunikatów ABW xD
Sin- - O nie.  Jeszcze chwila i się okaże, że rosyjskie trollownie śledzą mnie za… cz...

źródło: IMG_8346

Pobierz
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 24.05.2026, 07:24:32
  • 8
No i niestety moim zdaniem to jeszcze nie koniec.
Powtórzę się ale za dużo prowokacji mieliśmy ostatnio w Polsce. Te anonimowe telefony. Akcja z tym Ukraińcem i farmy botów.
Rosja nasila działania wobec nas kiedy szykuje coś dużego bo mamy być zajęci sobą.

#polityka #polska #ukraina #rosja
Sin- - No i niestety moim zdaniem to jeszcze nie koniec. 
Powtórzę się ale za dużo pr...

źródło: IMG_8322

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kontaktronov
Kontaktronov
Kontaktronov
24.05.2026, 07:49:00 via Wykop
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

CzarnyTroll
CzarnyTroll
24.05.2026, 08:29:34 via Wykop
  • 1
@Sin-: ruscy coś ostatnio grozili Estoni. Zaczynają srogo p-----------c z Ukrainą i wydają się w końcu to rozumiec. Oby im nic głupiego do łba nie strzeliło z desperacji
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 23.05.2026, 22:28:54
  • 2
Za dużo prowokacji ostatnio u nas w Polsce. Fałszywe zgłoszenia telefoniczne i inne głośne prowokacje (jak z tym Ukraińcem) To znaczy, że w najbliższym czasie coś się będzie działo większego na Ukrainie.
Rosja coś planuje.

#polityka #rosja #wojna #ukraina
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix
23.05.2026, 22:35:30 via Wykop
  • 11
najbliższym czasie coś się będzie działo większego na Ukrainie


@Sin-: Otoż nie, rzeczywistość jest prostsza - r0syjskie korwy wspierają psychoprawicowe korwy oddelegowane przez kreml do Polski. To preludium maksymalnego wsparcia z kremla i od czitosowej maupy na przyszłoroczne wybory.
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
23.05.2026, 22:38:41 via Wykop
  • 3
@Sin-: Żeby tylko nie jakaś wojna
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 22.05.2026, 11:35:06
  • 12
Premier Tusk pogratulował Nawrockiemu załatwienia sprawy z amerykańskimi żołnierzami którzy maja zostać wysłani do Polski. Oczywiście wszystkie media to rozgłosiły. Politycy prawicy będą bić pianę przez najbliższy tydzień albo dłużej.
Nawrocki przy okazji też podziękował Trumpowi i samemu sobie za najlepsze kontakty z Trumpem xD
Szef NATO też podziękował Trumpowi, że chce wysłać do Polski żołnierzy.

Tymczasem…
W Pentagonie szok bo oni się na to nie pisali xD
Sin- - Premier Tusk pogratulował Nawrockiemu załatwienia sprawy z amerykańskimi żołni...

źródło: IMG_8321

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
22.05.2026, 11:41:32 via Wykop
  • 34
@Sin-:

To jest właśnie różnica klas - Tusk potrafi pogratulować Batyrowi, a snusowy szczur gratuluje sam sobie i liże j---a pomarańczowej małpie.

Tak samo było z uwolnieniem Poczobuta kiedy łysol i boChójski gratulował sami sobie xD
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
22.05.2026, 12:36:34 via Wykop
  • 4
@Barakun91:

tak załatwił, że się do niego nie dodzwonił xD to jest dopiero fikołek
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 22.05.2026, 09:18:48
  • 109
O królu złoty xD

To jest Game Over.

#polityka #konfederacja #wipler #zondacrypto
Sin- - O królu złoty xD 

To jest Game Over. 

#polityka #konfederacja #wipler #zonda...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

audiofanatyk
audiofanatyk
22.05.2026, 10:34:18 via Wykop
  • 42
@Sin-: kolejny złodziej do koryta
  • Odpowiedz
new-object
new-object
22.05.2026, 10:45:40 via Wykop
  • 114
@Sin-: najbardziej brudny polityk z wszystkich, i kłamca. I PISowiec, co najlepsze. Z PISu się wywodzi, i przeszedł do Konfederacji. Więc tak konfederaci, takich ludzi popieracie.
new-object - @Sin-: najbardziej brudny polityk z wszystkich, i kłamca. I PISowiec, co...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 22.05.2026, 08:53:44
  • 22
#polityka #bekazpisu #polska #usa
Sin- - #polityka #bekazpisu #polska #usa

źródło: IMG_8320

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
22.05.2026, 15:44:09 via Wykop
  • 1
@Sin-: Nic dziwnego, że amerykańscy kongresmeni są oburzeni. Polska i ludzie z Polski dla nich są dość ważnym elementem w pewnych kwestiach gorzej z samym Trumpem.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 22.05.2026, 06:40:02
  • 438
Najpierw ZondaCrypto, teraz Cinkciarz. I znowu wokół wielkiej afery finansowej pojawiają się ludzie oraz środowiska związane z Przemysławem Wiplerem i on sam ;)
Tym razem zgarnął 350 tys.
Politycy, którzy opowiadają o wolnym rynku i państwie minimum, dziwnym trafem ciągle krążą wokół biznesów, po których tysiące ludzi zostają bez pieniędzy.

Źródło: https://www.money.pl/gospodarka/tworca-cinkciarz-pl-zatrzymany-w-tle-znowu-spolka-zalozona-przez-wiplera-7288305258367136a.html

#polityka #konfederacja #wipler #polska
Sin- - Najpierw ZondaCrypto, teraz Cinkciarz. I znowu wokół wielkiej afery finansowej...

źródło: IMG_8317

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
22.05.2026, 06:45:29 via Wykop
  • 275
@Sin-: bo konserwatyści złodziejstwo mają we krwi, dlatego tak przeszkadzają im panstwowe regulacje.
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
22.05.2026, 07:19:00 via Wykop
  • 133
@Sin-: wipler to jest chyba jeszcze bardziej umoczony w kor… tzn w lobbing niż psl-uchy. Co jakiś szwindel finansowy to jest tam jego nazwisko.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 21.05.2026, 07:49:36
  • 5
Polski MSZ wzywa izraelskiego charge d’affaires po skandalicznym traktowaniu aktywistów z pomocą humanitarną dla Gazy.
Ben-Gvir i skrajnie prawicowy rząd Izraela już pchnęli kraj w stronę brutalnego nacjonalizmu. Kara śmierci dla Palestyńczyków, odczłowieczający język wobec całego narodu i przyzwolenie na p-----c wobec cywilów oraz więźniów nie biorą się znikąd. Tak kończy się oddawanie władzy skrajnej prawicy. Zawsze zaczyna od „bezpieczeństwa” a kończy na odbieraniu życia innym.

Hitler ma dziś swoich następców.

Źródło: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-sikorski-wzywa-charge-d-affaires-izraela-domagamy-sie-uwolni,nId,23481069
Sin- - Polski MSZ wzywa izraelskiego charge d’affaires po skandalicznym traktowaniu a...

źródło: IMG_8313

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
21.05.2026, 08:28:36 via Wykop
  • 1
@Sin-: Plus dla Radka, będzie miał w domu młyn
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 20.05.2026, 10:03:32
  • 111
Teraz rozumiem dlaczego PiSiorstwo jest wpatrzone w Trumpa jak w obrazek.
Więcej dodawać nie trzeba ;)

#polityka #bekazpisu #usa #trump
Sin- - Teraz rozumiem dlaczego PiSiorstwo jest wpatrzone w Trumpa jak w obrazek. 
Wię...

źródło: IMG_8309

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
20.05.2026, 10:21:25 via Wykop
  • 2
@Sin-: To nie fejk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
20.05.2026, 10:28:15 via Wykop
  • 30
@Polakmaly85: Niestety nie.

https://www.reuters.com/legal/government/trump-irs-settlement-forever-bars-audits-into-tax-claims-trump-his-family-2026-05-19/
  • Odpowiedz
Sin-
Sin- 20.05.2026, 08:20:31
  • 62
W sensie jak Czarnek zostanie premierem to będziemy dodatkowo wysyłać naszych żołnierzy do Iranu na wojnę? Czy będziemy więcej kupować sprzętu USA którego finalnie nie dostaniemy albo będzie bezużyteczny (patrz: deale Błaszczaka z USA)

#polityka #bekazpisu #usa #polska
Sin- - W sensie jak Czarnek zostanie premierem to będziemy dodatkowo wysyłać naszych ...

źródło: IMG_8307

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
20.05.2026, 08:23:13 via Android
  • 8
@Sin-: będziemy 52. stanem
  • Odpowiedz
dziedzicpruski
dziedzicpruski
20.05.2026, 09:41:48 via Wykop
  • 13
będziemy 52. stanem


@galicjanin: Nie. To się USA nie opłaci. Będziemy bantustanem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 78
  • Strona 1 z 78
  • >
  • Prywatnie branza IT. Politycznie Centryzm. Zainteresowania to 3xG czyli Geopolityka, Gospodarka, Gielda.
  • Wroclaw
  • X (dawny Twitter)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.11.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.06.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking