@erni13: moim ulubionym momentem w uniwersum Książula było jak zainstalowałem Revanced Extended na telefonie które wycina zbędne reklamy i promocje i jak oglądałem jeden odcinek Książula to wycieło wszystkie wypowiedzi Wojka jako nieistotne :P
@Remus00: ja miałem atari jak byłem dzieckiem i wychodziłem z pokoju jak się wgrywała taśma z magnetofonu żeby nie "peszyć" wgrywania się a jak mi bardzo zależało to nawet prosiłem komputer żeby się wgrało bo zaraz wrócą rodzice a ja nie mam czasu na drugie wgrywanie. to było z 35 lat temu.
To, co kiedyś wydawało się snem, dziś jest faktem! Bitcoin właśnie przebił barierę 100 000 USD, zapisując się na nowo w historii finansów. Czy to dopiero początek globalnej rewolucji? Co sądzicie o przyszłości BTC?
Dawno, dawno temu, w krainie normalnej sprzedaży gier były sobie gry pudełkowe. Wkładałeś płytę, odpalałeś, grało się. Mogłeś nawet pożyczyć koledze, lub kolega tobie. Zawsze działało. Nieważne czy był windows 98 XP czy Windows 7. Nie miało to znaczenia. Gry z serii nowa extra klasyka kosztowały od 20 do 150 zł. Dało się zaoszczędzić, lub czekać. A dobre czasy się skończyły. Przyszedł steam. Jedno wielkie gufno. Gry uzależnione od platformy, stanowiące zawsze
@Hmrogrz nawet jak usuną to jak kupiłeś to Ty możesz dalej grać. Ja mam grę która kupiłem jak była w early Access ale developer potem chyba zbankrutował i poinformował że nie dokończy jej nigdy. Steam usunąl ją ze Sklepu lata temu a ja sobie normalnie mogę zainstalować i pograć.
@dannykay dużo Januszexów ma premie "uznaniowe" gdzie jak zrobisz coś co nie odpowiada to szef może uznać że Ci się należy mniej premii albo wcale. jest to chore ale tak działa premia uznaniowa. w korpo premie masz "regulaminowa" gdzie jak spełniasz warunki to musisz dostać i woła przełożonego nie ma znaczenia. chyba że np 90% premii regulaminowej to ocena przełożonego ale tutaj ciężej o januszerke bo szef Ci nie może powiedzieć
Od 2017 roku izraelscy osadnicy i żołnierze sabotowali 59 finansowanych przez Holandię projektów pomocowych na Zachodnim Brzegu Jordanu wynika ze śledztwa dziennikarskiego holenderskich mediów. W kilku przypadkach władze Holandii zażądały odszkodowań; Izrael odrzucił te roszczenia.
@tomaszkus: Nie pamietam już kto to pierwszy rzucił ale jak był koncert Taylor Swift to ktoś powiedział że Taylor w ciągu jednego dnia powiedziała więcej po polsku niż prezydentowa przez całą kadencję. Kornhauser oprócz tego że wyżebrała stałą pensję od państwa jako jedyna "prezydentowa" w histori po czym słuch o niej zaginął, co takiego zrobiła dla ludzi?
@mco111 robisz z włączenia Steama/GOG/Epic jakaś filozofię kwantową a to są 2 kliknięcia. A offline też można grać, kolejne dwa kliknięcia. Mam 42 lata, pamiętam narzekanie wujków Januszy jak to Steam będzie końcem świata. Nie jest, został standardem, świat poszedł do przodu a Ty nadal jesteś tym "wujkiem Januszem". A większość gier które mam fizycznie na CD przestalo działać przez zużycie nośnika.
@zachariasz-grundbaum jak to mawiał Adolf Hitler, w życiu masz wymówki albo wyniki. nie bądź cienias, zrób co najmniej pół litra. Ps. A tak serio to nie ;p
Wytłumaczcie mi, jak z firmy może wyparować prawie pół miliarda złotych w rok???? Gdzie są układy zbiorowe dla wierzycieli? Dlaczego nikt nie zabezpiecza majątku dla firm i ludzi, którym są winnI setki miliony złotych? Gdzie jest prokuratura? Ludzie, to WAŁ jakich mało!!!!
@m_k_92 nikt nie okrada pracowników, zgodzili się na takie warunki podpisując umowę. jak nie pasuje to trzeba zmienić pracę na lepiej płatną a nie usprawiedliwiać złodziejstwo.
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz