Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RunningMan

RunningMan

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5212
  • Znaleziska 165
  • Mikroblog 5047
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 56
RunningMan
RunningMan wczoraj, 09:07:21
  • 12
A podjadłem jeszcze CDR trochę bo chyba uklepał dno

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
wczoraj, 07:48:30
  • 87
przegiolem co ale nie mam sily do tej kruczej kutwy
#gielda
vladi_putin - przegiolem co ale nie mam sily do tej kruczej kutwy
#gielda

źródło: kruczysko

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan wczoraj, 07:50:22 via Wykop
  • 19
@vladi_putin: kup sobie szczura to znormalniejesz
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
wczoraj, 07:46:53
  • 1
#gielda

Jak bardzo głupim pomysłem bedzie zabranie pieniędzy z boczniaka synektika i załadowanie w bumecha pod (oby) następny taki wystrzał jak juz robił w tym roku x2-x3?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan wczoraj, 07:47:59 via Wykop
  • 9
@Guezeman: bardzo głupie bo niedługo wyniki synektika i może być grubo
  • Odpowiedz
kotlet_schabowy_panierowany
kotlet_schabowy_panierowany
wczoraj, 07:44:36
  • 1
Szczur dzisiaj ładnie żre. Szykować tromby
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan wczoraj, 07:46:37 via Wykop
  • 2
@kotlet_schabowy_panierowany: dzisiaj raczej nie ale w przyszłym tygodniu jak gówniara znowu wygra to kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax
wczoraj, 07:31:15
  • 3
#gielda #cdprojektred #meczennicycdr Huh ? Czyli projekt Hadar to będzie autorska marka CD Projekt ? Żaden wiedźminiorz ani cyberpunkciorz ? No ciekawe co z tego wyjdzie
Nybbax - #gielda #cdprojektred #meczennicycdr Huh ? Czyli projekt Hadar to będzie aut...

źródło: 1000004261

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan wczoraj, 07:32:36 via Wykop
  • 2
@Nybbax: zanim to wyjdzie to ja nie wiem czy dożyję tego momentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
StitchandLilo
StitchandLilo
wczoraj, 07:25:39
  • 2
#gielda
Co to za g---o wpisy o WIELKIM KRACHU? Gdzie wy macie wielki krach xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan wczoraj, 07:26:28 via Wykop
  • 7
@StitchandLilo: jak masz szczura w portfelu to nic nie czujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan wczoraj, 07:13:10
  • 0
I co tam eksperci od rakiety na cyber_boczniaku? Paliwa już zabrakło. Sprzedaje to chyba i kupuje serwis teraz bo te polskie "SaaSy" to dramat

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
Autor
wczoraj, 07:17:23 via Wykop
  • 1
@CipakKrulRzycia: kupuj plotki sprzedawaj fakty
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan wczoraj, 07:02:47
  • 20
Gówniara z paletkom vs KNF
2:0

#gielda #meczennicyxtb
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan wczoraj, 06:27:04
  • 19
#gielda
RunningMan - #gielda

źródło: IMG_2264

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
wczoraj, 06:30:56 via Wykop
  • 5
@RunningMan: dobrze, zrzucać dziada na 55, zlecenia na mstr same się nie zrealizują po niższych cenach
  • Odpowiedz
Quoluz
Quoluz
wczoraj, 06:47:58 via Wykop
  • 6
@RunningMan: Kiedy sprzedałeś BTC kilkanaście dni temu i wrzuciłeś to na giełdę, po czym straciłeś jeszcze więcej
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 18:04:00
  • 4
Prezes największej firmy świata jest alkusem a wy się potem dziwicie, że kurs nie rośnie

#gielda
RunningMan - Prezes największej firmy świata jest alkusem a wy się potem dziwicie, że...

źródło: IMG_2261

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
przedwczoraj, 18:05:22 via Wykop
  • 26
@RunningMan: na pewno nie pije PERONI
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 17:31:45
  • 6
Gówniara z paletką w finale, jutro szczur się nie otworzy

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sforce
sforce
przedwczoraj, 17:36:40 via iOS
  • 2
@RunningMan: rel z tego sa potężne zasięgi po takiej wygranej
  • Odpowiedz
rofloller
rofloller
rofloller
przedwczoraj, 17:21:26
  • 0
#gielda potrzebuje kosmicznego smieciucha. Polećcie cos
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 17:27:37 via Wykop
  • 2
@rofloller: rklb
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 16:35:26
  • 13
A c--j kupiłem ten CRWV jak tak naganialiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
przedwczoraj, 16:38:12 via Wykop
  • 8
@RunningMan: good guy, bedziesz zadowolony. reszta bedzie kupowac jak w pojdzie w gore 200 baksow w tydzien.
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca
przedwczoraj, 18:07:56 via Wykop
  • 0
@RunningMan: Też bym kupił, ale już niestety gotówy już nie ma :/. Powodzenia
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 13:05:08
  • 7
GPW zamknięte to poszedłem na konie obstawiać. Lambo albo szambo

#gielda
RunningMan - GPW zamknięte to poszedłem na konie obstawiać. Lambo albo szambo

#gield...

źródło: IMG_2255

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
Autor
przedwczoraj, 13:07:33 via Wykop
  • 2
@rakaniszu: ehh czytasz mi w myślach bo na niego postawiłem ale był drugi niestety…
  • Odpowiedz
Ragnar_Lodbrok
Ragnar_Lodbrok
przedwczoraj, 11:51:44
  • 1
Ale ropa i złoto szarpie niemiłoiernie (ʘ‿ʘ)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 11:57:56 via Wykop
  • 10
@Ragnar_Lodbrok:
RunningMan - @Ragnar_Lodbrok:

źródło: IMG_2096

Pobierz
  • Odpowiedz
Vestor
Vestor
przedwczoraj, 11:22:01
  • 11
Ostatnia przecena na pamieciorzu, która miała go doszczętnie zniszczyć dała +50% w kilkanaście dni. Teraz niby ma być inaczej? xD
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 11:23:38 via Wykop
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
przedwczoraj, 09:42:58
  • 75
Jak wykopki na coś nagonią, to żyć nie umierać xD
#gielda
krystekw2 - Jak wykopki na coś nagonią, to żyć nie umierać xD
#gielda

źródło: 1000018601

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 09:45:18 via Wykop
  • 2
@krystekw2: nie będzie kebaba gemuse (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 07:22:14
  • 0
Telefoniarz na promocji

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turkotka
Turkotka
przedwczoraj, 07:25:48 via Wykop
  • 5
@RunningMan: dla jednych promocja dla innych krach pokoleniowy
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 13:59:31
  • 0
Meta jak zwykle w drugą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siodemkaxx
siodemkaxx
03.06.2026, 13:37:49
  • 0
#gielda co te rakieciorze tak lecą
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 13:39:15 via Wykop
  • 1
@siodemkaxx: przecież RKLB po 150 dolarów to już miał w cenie kolonizację marsa XD trochę się musiały te ceny urealnić a ten wybuch rakiety był tylko powodem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking