Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RunningMan

RunningMan

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5212
  • Znaleziska 165
  • Mikroblog 5047
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 56
RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 13:35:59
  • 4
Zielona szmata miała paliwo tylko na jeden dzień wzrostów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teeeeeee3
teeeeeee3
03.06.2026, 11:40:35
  • 0
napisałem tydzień temu że zapakowałby się w co, nagoniony wówczas na microna mam teraz +25%

dlatego powtarzam ten manewr, ponieważ zapakowałby się w co znowu

#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 11:42:08 via Wykop
  • 0
@teeeeeee3: telefoniarz
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 11:44:33 via Wykop
  • 1
@teeeeeee3: nokia
  • Odpowiedz
kone
kone
kone
03.06.2026, 11:26:05
  • 1
$IREN
https://x.com/BCDNewsBot/status/2062128109185376451

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 11:27:28 via Wykop
  • 3
@kone: Oj tak maleńka. Teraz tylko deal z Anthropic i jedziemy na 100 dolarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 11:20:58
  • 26
Szczur tak ruszył bo gówniara z paletką i logiem xtb wygrała? XD

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69
03.06.2026, 11:21:58 via Wykop
  • 3
@RunningMan: wygrała jednak? K---a a na ruską stawiałem
  • Odpowiedz
PaczekRecords
PaczekRecords
03.06.2026, 11:26:33 via Android
  • 21
@RunningMan: hamuj się tam, Majusi nie obrażaj
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 10:02:46
  • 21
Dla mnie to top signal jak normiki na twitterze piszą takie posty. Następny będzie o tym, że zwalnia się z roboty, żeby handlować śmieciuchami na nasdaqu

#gielda
RunningMan - Dla mnie to top signal jak normiki na twitterze piszą takie posty. Nastę...

źródło: Screenshot 2026-06-03 at 12.01.56

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
03.06.2026, 10:03:52 via Wykop
  • 14
@RunningMan:

>Napiszę maksymalnie s---------ą rzecz

>hurr durr wkładam kij w mrowisko, jestem taki mądry
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99
03.06.2026, 10:20:51 via Wykop
  • 3
@RunningMan: dziecko hossy.

teraz wysyp inwestorów na X, ciagle mi się jakiś pokazuje, jakie to zyski, ten cały JAG pewnie cały pokój zabrudził..
  • Odpowiedz
perpetz
perpetz
03.06.2026, 09:08:48
  • 3
Gdzie jest dno cdr?
#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 09:10:43 via Wykop
  • 9
@perpetz: czemu się katujecie codzinnie kursem tego CDR? Kupić, zamknąć appkę i sprawdzić za rok
  • Odpowiedz
b7kj
b7kj
b7kj
03.06.2026, 08:59:43
  • 0
Biorę po 100 zł i słucham szanowne grono inwestorów:

Wisi mi na IKZE 100 akcji PZU z zyskiem 38%, ale coś to się kręci jak g---o w przeręblu, dywidenda ze 100 akcji też nie robi wrażenia.

Korci mnie pchnąć to w cholerę i wejść w CDPR póki promocja albo ETF na semisy. Co myślicie?

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 09:00:24 via Wykop
  • 3
@b7kj: 100% CDR
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 08:54:51
  • 1
Ktoś wie pod co Kęty tak rosną? XD dzisiaj cały wig umiera a ten jedzie na nowe ATH

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand
03.06.2026, 09:01:14 via Wykop
  • 2
@RunningMan: Otóż rośnie dlatego, że sprzedałem
  • Odpowiedz
m0rdeczka
m0rdeczka
03.06.2026, 09:17:40 via Wykop
  • 0
@RunningMan: @Eigerstand potwierdzam, sprzedałem połowę, by dokupić Kruka.
Czemu to sobie robię?
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
03.06.2026, 08:26:48
  • 8
#gielda cdp to nowy ubisoft?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 08:31:06 via Wykop
  • 0
@kromeczek: tak, będą akcje zaraz do zakupów w lidlu dodawać w gratisie
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 02.06.2026, 14:17:49
  • 4
DAWAJ IRENKO, SPOĆ SIĘ DLA MNIE MALEŃKA

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widmo82
widmo82
02.06.2026, 12:22:05
  • 2
Też czekacie na podwójny dolek ~350 by kupić sobie ptasiora #kruk ?
:)
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 02.06.2026, 12:23:56 via Wykop
  • 6
@widmo82:
RunningMan - @widmo82:

źródło: nie-chce

Pobierz
  • Odpowiedz
Luk_1mex
Luk_1mex
02.06.2026, 11:15:34
  • 0
#gielda
nagońcie mnie na cos, tak na 2-5lat moge potrzymac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
raczej us ale gpw w ostatecznosci tez moze byc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 02.06.2026, 11:16:55 via Wykop
  • 7
@Luk_1mex: CDR
  • Odpowiedz
ethize
ethize
02.06.2026, 11:12:15
  • 0
#gielda NVIDIA I Arm naganiają na Tajwan
ethize - #gielda NVIDIA I Arm naganiają na Tajwan

źródło: 1000017369

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 02.06.2026, 11:13:19 via Wykop
  • 0
@ethize: TSMC bulisz
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
02.06.2026, 10:49:06
  • 0
Wczoraj chciałem o--------ć CDP i kupić sivers ale uznałem, że to głupie XDD #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 02.06.2026, 10:50:27 via Wykop
  • 1
@BrakWolnegoLoginu: o--------ć CDP na dołku i kupić sivers na górce. Zgodnie z belką tagu, gratulacje
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 02.06.2026, 11:02:06 via Wykop
  • 1
@HAMSKLOSS89: @Glupiii nie doczytałem, że wczoraj sorry XD
  • Odpowiedz
ThisSpitefulSnake33
ThisSpitefulSnake33
02.06.2026, 09:04:16
  • 3
#gielda ładować się w cdp? Zarzućcie jakimś argumentem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 02.06.2026, 09:07:57 via Wykop
  • 1
@ThisSpitefulSnake33:
RunningMan - @ThisSpitefulSnake33:

źródło: Screenshot 2026-06-02 at 11.06.33

Pobierz
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 02.06.2026, 09:11:08 via Wykop
  • 3
@kromeczek: co Ty za przeproszeniem p--------z? Przecież DLC ma być na red engine a remake na unreal engine to robią zupełnie inni ludzie
  • Odpowiedz
nitrovski30000
nitrovski30000
nitrovski30000
02.06.2026, 08:51:37
  • 14
#gielda Zacząłem z giełdą 2 miesiące temu, aż się boję kiedy mnie grubas wyleszczy, ale na razie bawię się świetnie. Słucham tylko tagowiczów i tego chłopa od SIVE i to procentuje
nitrovski30000 - #gielda Zacząłem z giełdą 2 miesiące temu, aż się boję kiedy mnie gr...

źródło: 1000004630

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 02.06.2026, 08:52:29 via Wykop
  • 1
@nitrovski30000: BUY THE DIP i wybieraj kolor lambo
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 02.06.2026, 07:50:12
  • 98
#gielda
RunningMan - #gielda

źródło: ChatGPT Image Jun 2, 2026, 09_50_02 AM

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
02.06.2026, 07:51:40 via iOS
  • 75
@RunningMan: XD
Makarony Polskie AI OPTIC PROVIDER
  • Odpowiedz
pietryna123
pietryna123
pietryna123
02.06.2026, 08:10:12 via Wykop
  • 20
@vladi_putin: Może nie do końca przezierne, ale robienie długich prętów już mają opracowane. Teraz tylko zmienić materiał.
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
02.06.2026, 07:37:34
  • 0
#gielda ale ten mobruk to śmieć j----y. Jak tylko drgnie w góre to leci na ryj.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 02.06.2026, 07:39:57 via Wykop
  • 0
@Gilgamesz69: wywaliłem tego nomen omen śmiecia po wynikach bo myślałem, że ruszy coś w końcu. Niby dobre wszyscy chwalą, "top pick" a kurs zakońćzył dzień na oszałamiających +0.5% XD
  • Odpowiedz
Manden
Manden
01.06.2026, 14:28:40
  • 2
#gielda #meczennicykruk

Kruk trójka z przodu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 01.06.2026, 14:35:23 via Wykop
  • 1
@Manden: szybko poszło xd
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 01.06.2026, 12:01:46
  • 4
Co się dzieje na synektiku, że taka zwała nagle?

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
01.06.2026, 12:06:08 via Wykop
  • 3
@RunningMan: może im się roboty skończyły
  • Odpowiedz
TheDarkSideOfTheMoon
TheDarkSideOfTheMoon
01.06.2026, 12:07:27 via Wykop
  • 1
@RunningMan: sprzedałem akcje aby kupić IBM
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 19
  • Strona 3 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking