Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RunningMan

RunningMan

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5212
  • Znaleziska 165
  • Mikroblog 5047
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 56
ZwinnaBetoniara
ZwinnaBetoniara
30.05.2026, 12:40:45
  • 0
#gielda Mam przeczucie ze AMD przy obecnych wycenach wywalonych w komsos moze sporo poleciec, jak nvidia oglosi na computexie ze powaznie wchodzi w rynek CPU oparty o architekturze ARM. Jeszcze dodatkowo to ipo spacex i fundy skads pieniazki musza wziac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 30.05.2026, 12:44:04 via Wykop
  • 0
@ZwinnaBetoniara: ja się nie zdziwię jak gruby zrobi zwałę na Nvidii bo stwierdzi coś w stylu, że po c--j się pchać w jakieś laptopy z "kiepską" marżą jak można wszystko pchać w data center XD
  • Odpowiedz
clrshck
clrshck
30.05.2026, 10:00:39
  • 6
czy powstał już jakiś alternatywny "giełdowy subtag" dla peroniarzy pamieciorzy, gejów-etfiarzy oraz 97-letnich bumerów nadal inwestujących w staromodny sposób?

nie było mnie na tagu z dwa dni, więc mogłem przegapić, a potrzebuję przestrzeni wolnej od propagandy śmieciuchów, gdzie będziemy mogli klepać się po plecach i pisać merytoryczne wysrywy analizując portfele robiące 5% YTD bez konieczności oglądania wykresów spółek robiących kolejne brum +50% dziennie wrzucanych w tempie 5 postów na sekundę. przestrzeni, gdzie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 30.05.2026, 10:15:29 via Wykop
  • 23
@clrshck: no ale serio co się teraz o--------a na tej giełdzie to jest jakiś szok XD kiedyś człowiek się cieszył jak zrobił na czymś 30% w rok a teraz wchodzę na tag i co chwilę widzę jakieś stocki co robią tyle dziennie. I jak tu FOMO sobie nie nakręcać
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 30.05.2026, 12:23:05 via Wykop
  • 2
@clrshck: najlepsze rozwiązanie to odciąć się od tagu i Xa na jakiś czas, realizować po prostu swoją strategię i nie rozmyślać za bardzo o sprzedanych pozycjach co odpaliły albo o których myśleliśmy i odpaliły. Ale sam wiem jak ciężko to zrobić bo uwielbiam shitpostować na tagu i trudno mi tutaj po prostu nie wchodzić. Od X łatwiej się odciąć bo tam jest dużo buców i abonamenciarzy
  • Odpowiedz
Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
29.05.2026, 14:04:51
  • 4
ale laga dyga na ttwo. Znowu jakieś ploty o trailerze?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 14:06:53 via Wykop
  • 0
@Zebrzysta_Zebra: CDP też odżył nie wiedzieć czemu
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 15:36:15 via Wykop
  • 1
@Boloo2000: no wiem ale niemrawo było z rana a na koniec dnia prawie +3 nagle
  • Odpowiedz
urus2137
urus2137
29.05.2026, 15:24:03
  • 9
#gielda jaki jest sens robienia własnego reaserchu, skoro trump podaje tickera, I myk +30%?

No właśnie, naganiał na coś znowu pomarańczowy pan? XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 15:27:22 via Wykop
  • 7
@urus2137: CDR
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 15:16:55
  • 4
Thank you mr president

#gielda
RunningMan - Thank you mr president 

#gielda

źródło: IMG_2218

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
Autor
29.05.2026, 15:21:45 via Wykop
  • 4
@zjadlbym_kebaba: algosy. Ropa już poleciała w dół trochę
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
29.05.2026, 13:36:39
  • 2
Męczy nas Meta

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 13:45:30 via Wykop
  • 1
@breakdown1: wywaliłbym to ale boję się, że zaraz po tym pojedzie na 800 dolarów XD
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
29.05.2026, 11:25:27
  • 3
k---a ja zartowalem z tym krukiem po 420 i wiecznym boczniakiem xDDDDDDDDDDD

niesamowite jest to, ze jeszcze jakis rok temu ludzie sie do mnie rzucali ze jak go smiem nazywac wiecznym boczniakiem
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 11:26:55 via Wykop
  • 9
@Glupiii: dla mnie to jest fenomen jakiś, że ludzie po odcięciu dywidendy sprzedają zamiast dokupić XD ale to świadczy tylko o "jakości" tej spółki
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
29.05.2026, 10:14:13
  • 90
✨️ Coming Out na Giełdzie - Moje Doświadczenia Ⓘ
Trudno o coming out, ale etfiarz od grudnia 2022 here ( ͡° ͜ʖ ͡°) Just keep buying. Oczywiście smieciuchami w małym zakresie też trwa zabawa ( ͡° ͜
mirko_anonim - ✨️ Coming Out na Giełdzie - Moje Doświadczenia Ⓘ
Trudno o coming out, ...

źródło: IMG-20260529-092520

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 10:19:07 via Wykop
  • 5
@mirko_anonim: Musicie się tutaj obnosić z tymi swoimi etefami?!
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 10:09:10
  • 6
17 mlionów wyświetleń w 2 dni. Rozbieżność pomiędzy opiniami graczy a inwestorów na temat dodatku nie potrwa długo

#gielda #cdprojekt
RunningMan - 17 mlionów wyświetleń w 2 dni. Rozbieżność pomiędzy opiniami graczy a in...

źródło: Screenshot 2026-05-29 at 12.07.58

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
29.05.2026, 10:10:09 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
29.05.2026, 09:39:13
  • 2
Jak CDP wzrośnie do 780zł za akcje to wtedy będę mógł kupić mieszkanie w Bydgoszczy bez kredytu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 09:50:18 via Wykop
  • 1
@Kloanj: @BrakWolnegoLoginu dokładnie potrzebny jest duży hajp żeby tu wjechał naprawdę gruby kapitał. Przecież jakiś John z Goldmana nie ma ustawionego na terminalu kursu Nvidii, Della, Orlenu i CDP. Dopiero jak kampania pod W4 się rozkręci na dobre to się zainteresuje ale wtedy bilety na ten pociąg będą już dużo droższe
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 10:02:08 via Wykop
  • 1
@ercee: tu nie trzeba naganiać nawet. Wejdź na X i zobacz sobie jakie zasięgi robi post o dodatku. To samo w końcu dotrze do zarządzających funduszami w USA ale to musi potrwać trochę niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 09:06:20
  • 20
CD Projekt what a company. Really incredible people. The BEST games. Everybody knows it. They made The Witcher, huge success, absolutely tremendous, and Cyberpunk despite what the fake news gamers said at first now it’s doing GREAT. People love it. Poland should be very proud, frankly. Thank you for attention to this matter

DJT

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
29.05.2026, 09:07:01 via Wykop
  • 2
@RunningMan: fake, nigdy by nie powiedzial tak o cedepe. juz w makarony polskie jestem w stanie bardziej uwierzyc XD
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
29.05.2026, 09:07:14 via iOS
  • 0
@RunningMan: President Karol Nowrocky (I love this guy) also played Witcher.
  • Odpowiedz
low_behavior_score
low_behavior_score
low_behavior_score
29.05.2026, 08:53:19
  • 2
#gielda

HOOD - wczoraj mocne wybicie na sporym wolumenie po dłuższym okresie konsolidacji
lowbehaviorscore - #gielda 

HOOD - wczoraj mocne wybicie na sporym wolumenie po dłuż...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 08:54:16 via Wykop
  • 1
@low_behavior_score: miałem ten syf i sprzedałem na 0 XD to g---o chodzi razem z bitcoinem bo na tym głównie zarabia. Lepiej szczura kupić przynajmniej dywidendę płaci
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
29.05.2026, 08:47:43
  • 4
Jestem na siłowni żeby potem móc wyrwać jakąś julke z #frajerzymlm zqpoznać jak działa prawdziwa #gielda i ten piękny tag a potem pokazać jej szczura jak rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PozdroMleczny - Jestem na siłowni żeby potem móc wyrwać jakąś julke z #frajerzymlm zq...

źródło: 1000020546

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 08:49:07 via Wykop
  • 3
@PozdroMleczny: powiedz jej, że jesteś akcjonariuszem jednego z najszybciej rozwijających się fintechów w Europie to od razu majtki przez głowę ściągnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
29.05.2026, 08:42:20
  • 0
Podrzuccie jakies fajne spoleczki z duzym dlugiem i PE powyzej 400

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 08:44:31 via Wykop
  • 1
@bonzo_fugazi: Iren top spółeczka z dużym długiem
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
29.05.2026, 08:40:42
  • 12
Wczoraj wieczorem oglądałem coś takiego. Jakie łebki tam są to głowa mała. Niestety Polska myśl inwestycyjna u ludzi 40-50 to skarpeta, ziemia, nieruchomości, złoto. PPK oczywiście nie, bo “nie mam zaufania” i “nie przekonała mnie ta koncepcja” 🤣

Cieszę się, że młodzi trochę lepiej ogarniają i ładują choćby w krypto, a nie w grunty rolne i beton beton beton, ewentualnie skarpetę

Zachęcam do obejrzenia jako ciekawostkę jaki jest stan świadomości inwestycyjnej Polaków
breakdown1 - Wczoraj wieczorem oglądałem coś takiego. Jakie łebki tam są to głowa mał...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 08:43:47 via Wykop
  • 26
@vladi_putin: krypto w porównaniu do NQ teraz to zachowuje się jak obligacje XD Kiedy bitcoin zrobił +40% w jeden dzień jak Dell?
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
29.05.2026, 08:33:05
  • 0
Jest na Twitterze jakiś bot co obserwuje wpisy trumpa i mówi co zostało ogłoszone GREAT COMPANY?

A jak się zastanawiacie co trump ma w portfelu według gemini

Pozycje o wartości od 1 000 000 USD do 5 000 000 USD (Największe zakupy giełdowe)
Nvidia (wielokrotne zakupy w tym przedziale)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 08:34:46 via Wykop
  • 5
@dzony77: mógłby napisać, że Jensen to jego przyjaciel i Nvidia is great company to może by coś w końcu ruszyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vestor
Vestor
29.05.2026, 07:29:10
  • 7
Nielota kruka to nawet na odcięciu dywidendy sprzedają xD
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 07:30:26 via Wykop
  • 0
@Vestor: a chciałem to g---o trzymać do dywidendy XD Na szczęście sprzedałem miesiąc temu i kupiłem etf na semisy
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
29.05.2026, 06:58:33
  • 5
Jak dostać taką robotę jako analityk? Pewnie nieźle płacą, a jak widać można produkować w świat losowe rzeczy oparte o nie wiadomo co XD #gielda
BrakWolnegoLoginu - Jak dostać taką robotę jako analityk? Pewnie nieźle płacą, a jak ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 06:59:09 via Wykop
  • 5
@BrakWolnegoLoginu: oni po prostu po tyle chcą kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 06:49:26
  • 1
Freak the fuck out and panic sell everything right now. It’s fucking over.

Warren Buffet

#gielda
RunningMan - Freak the fuck out and panic sell everything right now. It’s fucking ove...

źródło: IMG_2214

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vestor
Vestor
29.05.2026, 06:52:46 via Wykop
  • 16
na wykresie spada to obniżamy, fajrant.
  • Odpowiedz
funky-koval
funky-koval
29.05.2026, 06:53:47 via Wykop
  • 1
@RunningMan: widziałem to, chyba brednie
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
29.05.2026, 05:31:35
  • 0
#gielda jakbym nie miał w co inwestować to bym szukał dużych, technologicznych firm o których małpa jeszcze nie zdążyła wspomnieć i mają siedziby i fabryki w USA. Mark my word!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 29.05.2026, 05:49:59 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: CDR ma studio w Bostonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 19
  • Strona 5 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking