#gielda Mam przeczucie ze AMD przy obecnych wycenach wywalonych w komsos moze sporo poleciec, jak nvidia oglosi na computexie ze powaznie wchodzi w rynek CPU oparty o architekturze ARM. Jeszcze dodatkowo to ipo spacex i fundy skads pieniazki musza wziac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ZwinnaBetoniara















