Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RunningMan

RunningMan

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5212
  • Znaleziska 165
  • Mikroblog 5047
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 56
  • Dodane (352)
  • Komentowane (1435)
  • Plusowane (3260)
RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 13:56:26
  • 6
Komputerowy piniądz zaraz złamie 60k

#gielda #bitcoin
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 13:52:03
  • 0
Ale śmieciuchy skoczyły na główkę do pustego basenu

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 12:33:05
  • 8
Dzisiaj znowu zawody w wyciąganiu Microna z wody?

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 09:59:50
  • 0
Wytłumaczy mi ktoś fenomen Toya? Dlaczego ten stock jest taki popularny? Paweł Malik na to naganiał?

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmateuszj
jmateuszj
przedwczoraj, 10:01:07 via Wykop
  • 4
@RunningMan: to pewnie przez fantastyczną komunikację spółki z rynkiem oraz modelową politykę dywidendową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sam mam trochę tego szrotu, na szczęście niewiele
  • Odpowiedz
szajbix
szajbix
przedwczoraj, 10:07:31 via Wykop
  • 2
@RunningMan: bo względnie łatwo da się przewidywać fluktuacje przychodów i marż firm, które zajmują się importem dóbr konsumpcyjnych. Najwidoczniej wielu inwestorów uważa, że wkraczamy w fazę cyklu, gdzie Toya będzie sobie dobrze radzić.
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 09:25:56
  • 27
Szczur jak w końcu przybije opór na 110zł

#gielda
RunningMan - Szczur jak w końcu przybije opór na 110zł

#gielda

źródło: source

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
przedwczoraj, 09:46:44 via Wykop
  • 2
@RunningMan: niewiele się mówi o wynikach za Q2, będzie zaskoczenie że znowu są tak dobre.
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 09:24:05
  • 5
I jak tam panowie Dino po REWELACYJNYCH wynikach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IlikeTrains
IlikeTrains
przedwczoraj, 09:41:50 via Wykop
  • 5
@RunningMan: Myślę, że męczennicy już przyzwyczajeni
  • Odpowiedz
eSports24
eSports24
przedwczoraj, 09:56:28 via Wykop
  • 1
@RunningMan: Chryste niech to wejdzie chociaż na 32/33 i się pozbywam
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 09:07:21
  • 12
A podjadłem jeszcze CDR trochę bo chyba uklepał dno

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 07:13:10
  • 0
I co tam eksperci od rakiety na cyber_boczniaku? Paliwa już zabrakło. Sprzedaje to chyba i kupuje serwis teraz bo te polskie "SaaSy" to dramat

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
przedwczoraj, 07:16:08 via Wykop
  • 0
@RunningMan: kupuj, sprzedawaj, trzymaj. Ważne by się kręcilo jak rakieta
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
Autor
przedwczoraj, 07:17:23 via Wykop
  • 1
@CipakKrulRzycia: kupuj plotki sprzedawaj fakty
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 07:02:47
  • 20
Gówniara z paletkom vs KNF
2:0

#gielda #meczennicyxtb
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan przedwczoraj, 06:27:04
  • 19
#gielda
RunningMan - #gielda

źródło: IMG_2264

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
przedwczoraj, 06:30:56 via Wykop
  • 5
@RunningMan: dobrze, zrzucać dziada na 55, zlecenia na mstr same się nie zrealizują po niższych cenach
  • Odpowiedz
Quoluz
Quoluz
przedwczoraj, 06:47:58 via Wykop
  • 6
@RunningMan: Kiedy sprzedałeś BTC kilkanaście dni temu i wrzuciłeś to na giełdę, po czym straciłeś jeszcze więcej
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 04.06.2026, 18:04:00
  • 4
Prezes największej firmy świata jest alkusem a wy się potem dziwicie, że kurs nie rośnie

#gielda
RunningMan - Prezes największej firmy świata jest alkusem a wy się potem dziwicie, że...

źródło: IMG_2261

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
04.06.2026, 18:05:22 via Wykop
  • 26
@RunningMan: na pewno nie pije PERONI
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 04.06.2026, 17:31:45
  • 6
Gówniara z paletką w finale, jutro szczur się nie otworzy

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sforce
sforce
04.06.2026, 17:36:40 via iOS
  • 2
@RunningMan: rel z tego sa potężne zasięgi po takiej wygranej
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 04.06.2026, 16:35:26
  • 13
A c--j kupiłem ten CRWV jak tak naganialiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
04.06.2026, 16:38:12 via Wykop
  • 8
@RunningMan: good guy, bedziesz zadowolony. reszta bedzie kupowac jak w pojdzie w gore 200 baksow w tydzien.
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca
04.06.2026, 18:07:56 via Wykop
  • 0
@RunningMan: Też bym kupił, ale już niestety gotówy już nie ma :/. Powodzenia
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 04.06.2026, 13:05:08
  • 7
GPW zamknięte to poszedłem na konie obstawiać. Lambo albo szambo

#gielda
RunningMan - GPW zamknięte to poszedłem na konie obstawiać. Lambo albo szambo

#gield...

źródło: IMG_2255

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rakaniszu
rakaniszu
04.06.2026, 13:06:13 via Wykop
  • 3
@RunningMan: all in w Sigmę
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
Autor
04.06.2026, 13:07:33 via Wykop
  • 2
@rakaniszu: ehh czytasz mi w myślach bo na niego postawiłem ale był drugi niestety…
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 04.06.2026, 07:22:14
  • 0
Telefoniarz na promocji

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turkotka
Turkotka
04.06.2026, 07:25:48 via Wykop
  • 5
@RunningMan: dla jednych promocja dla innych krach pokoleniowy
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 13:59:31
  • 0
Meta jak zwykle w drugą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 13:35:59
  • 4
Zielona szmata miała paliwo tylko na jeden dzień wzrostów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 11:20:58
  • 26
Szczur tak ruszył bo gówniara z paletką i logiem xtb wygrała? XD

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69
03.06.2026, 11:21:58 via Wykop
  • 3
@RunningMan: wygrała jednak? K---a a na ruską stawiałem
  • Odpowiedz
PaczekRecords
PaczekRecords
03.06.2026, 11:26:33 via Android
  • 21
@RunningMan: hamuj się tam, Majusi nie obrażaj
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 10:02:46
  • 21
Dla mnie to top signal jak normiki na twitterze piszą takie posty. Następny będzie o tym, że zwalnia się z roboty, żeby handlować śmieciuchami na nasdaqu

#gielda
RunningMan - Dla mnie to top signal jak normiki na twitterze piszą takie posty. Nastę...

źródło: Screenshot 2026-06-03 at 12.01.56

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
03.06.2026, 10:03:52 via Wykop
  • 14
@RunningMan:

>Napiszę maksymalnie s---------ą rzecz

>hurr durr wkładam kij w mrowisko, jestem taki mądry
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99
03.06.2026, 10:20:51 via Wykop
  • 3
@RunningMan: dziecko hossy.

teraz wysyp inwestorów na X, ciagle mi się jakiś pokazuje, jakie to zyski, ten cały JAG pewnie cały pokój zabrudził..
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 03.06.2026, 08:54:51
  • 1
Ktoś wie pod co Kęty tak rosną? XD dzisiaj cały wig umiera a ten jedzie na nowe ATH

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eigerstand
Eigerstand
03.06.2026, 09:01:14 via Wykop
  • 2
@RunningMan: Otóż rośnie dlatego, że sprzedałem
  • Odpowiedz
m0rdeczka
m0rdeczka
03.06.2026, 09:17:40 via Wykop
  • 0
@RunningMan: @Eigerstand potwierdzam, sprzedałem połowę, by dokupić Kruka.
Czemu to sobie robię?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking