Wytłumaczy mi ktoś fenomen Toya? Dlaczego ten stock jest taki popularny? Paweł Malik na to naganiał?
#gielda
#gielda
@RunningMan: to pewnie przez fantastyczną komunikację spółki z rynkiem oraz modelową politykę dywidendową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sam mam trochę tego szrotu, na szczęście niewiele
sam mam trochę tego szrotu, na szczęście niewiele
@RunningMan: bo względnie łatwo da się przewidywać fluktuacje przychodów i marż firm, które zajmują się importem dóbr konsumpcyjnych. Najwidoczniej wielu inwestorów uważa, że wkraczamy w fazę cyklu, gdzie Toya będzie sobie dobrze radzić.
- 27
@RunningMan: niewiele się mówi o wynikach za Q2, będzie zaskoczenie że znowu są tak dobre.
@RunningMan: Myślę, że męczennicy już przyzwyczajeni
@RunningMan: Chryste niech to wejdzie chociaż na 32/33 i się pozbywam
- 12
I co tam eksperci od rakiety na cyber_boczniaku? Paliwa już zabrakło. Sprzedaje to chyba i kupuje serwis teraz bo te polskie "SaaSy" to dramat
#gielda
#gielda
@RunningMan: kupuj, sprzedawaj, trzymaj. Ważne by się kręcilo jak rakieta
RunningMan via Wykop
- 1
@CipakKrulRzycia: kupuj plotki sprzedawaj fakty
- 20
- 19
@RunningMan: dobrze, zrzucać dziada na 55, zlecenia na mstr same się nie zrealizują po niższych cenach
@RunningMan: Kiedy sprzedałeś BTC kilkanaście dni temu i wrzuciłeś to na giełdę, po czym straciłeś jeszcze więcej
@RunningMan: na pewno nie pije PERONI
@RunningMan: rel z tego sa potężne zasięgi po takiej wygranej
- 13
@RunningMan: good guy, bedziesz zadowolony. reszta bedzie kupowac jak w pojdzie w gore 200 baksow w tydzien.
@RunningMan: Też bym kupił, ale już niestety gotówy już nie ma :/. Powodzenia
@RunningMan: all in w Sigmę
RunningMan via Wykop
- 2
@rakaniszu: ehh czytasz mi w myślach bo na niego postawiłem ale był drugi niestety…
@RunningMan: dla jednych promocja dla innych krach pokoleniowy
- 26
@RunningMan: wygrała jednak? K---a a na ruską stawiałem
@RunningMan: hamuj się tam, Majusi nie obrażaj
- 21
Dla mnie to top signal jak normiki na twitterze piszą takie posty. Następny będzie o tym, że zwalnia się z roboty, żeby handlować śmieciuchami na nasdaqu
#gielda
#gielda
źródło: Screenshot 2026-06-03 at 12.01.56
Pobierz@RunningMan:
>Napiszę maksymalnie s---------ą rzecz
>hurr durr wkładam kij w mrowisko, jestem taki mądry
@RunningMan: dziecko hossy.
teraz wysyp inwestorów na X, ciagle mi się jakiś pokazuje, jakie to zyski, ten cały JAG pewnie cały pokój zabrudził..
teraz wysyp inwestorów na X, ciagle mi się jakiś pokazuje, jakie to zyski, ten cały JAG pewnie cały pokój zabrudził..
@RunningMan: Otóż rośnie dlatego, że sprzedałem
Osiągnięcia
Rocznica
od 17.03.2026Rocznica Gadżeciarz
od 01.04.2014Gadżeciarz Mikroblogger
od 14.10.2019Mikroblogger



















#gielda #bitcoin