Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RunningMan

RunningMan

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5509
  • Znaleziska 165
  • Mikroblog 5344
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 56
  • Dodane (395)
  • Komentowane (1555)
  • Plusowane (3394)
RunningMan
RunningMan 13 godz. i 35 min temu
  • 6
Robociarz ATH. I pomyśleć, że chciałem dziada sprzedać po wynikach jak się zamknął na minus. Na szczęście jestem zbyt leniwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #synektik
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP
13 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@RunningMan: in robociarz we trust
  • Odpowiedz
rakaniszu
rakaniszu
13 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@RunningMan: wypluj te słowa, dla robociarza powinien być tylko jeden przycisk w aplikacji - KUP
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 24.06.2026, 10:16:04
  • 13
#gielda
RunningMan - #gielda

źródło: IMG_2711

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 19:10:06
  • 12
Synektik AI optoelectronics BULISZ*

*to jest porada inwestycyjna

#gielda #synektik
RunningMan - Synektik AI optoelectronics BULISZ*

*to jest porada inwestycyjna 

#gie...

źródło: IMG_2319

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
Autor
12.06.2026, 19:19:08 via Wykop
  • 0
@ruut: a mówiłem “Kubica sprzedaj tylko połowę” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ruut
ruut
12.06.2026, 19:20:01 via Wykop
  • 0
@RunningMan: a c--j bedzie na wakacje
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 07:01:51
  • 3
KtÓrE To W Tym RoKu oDcIĘciE DyWidEnDy Na XtB?!

#gielda
RunningMan - KtÓrE To W Tym RoKu oDcIĘciE DyWidEnDy Na XtB?!

#gielda

źródło: brainlet

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
12.06.2026, 07:02:35 via Wykop
  • 0
@RunningMan: sell in may and go away. a cfszczura ebać
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 06:17:47
  • 14
Panowie mam ważny komunikat. Jutro wyjeżdżam na wakacje do Kirgistanu na 2 tygodnie i pewnie nie będę miał za bardzo zasięgu gdzieś głęboko w górach. Sprawdzanie notowań i shitopostowanie na tagu będzie utrudnione więc mam to was prośbę żebyście przypilnowali moich boczniaków na bananie, nasdaqa żeby nie wykipiał, naganiali dalej na naszego polskiego czempiona CDR i karmili szczura. DZIĘKUJE ZA UWAGĘ DLA TEJ SPRAWY!

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
12.06.2026, 06:19:03 via Wykop
  • 4
@RunningMan: jak dzis cie nie r---------i to mozesz jutro spokojnie jechac. a jak r---------i to i tak jedz i tam sobie zostan, znajdz jakas szara kirgizke i pasaj owce.
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
Autor
12.06.2026, 06:29:11 via Wykop
  • 4
@cytr0netx99: ehh jadę z babom już to kirgizka za bardzo nie wchodzi w grę... Ale takom buchankę bym chętnie kupił i jeździł gdzieś po stepie
RunningMan - @cytr0netx99: ehh jadę z babom już to kirgizka za bardzo nie wchodzi w g...

źródło: 71v+ywS+LmL._AC_UF1000,1000_QL80_

Pobierz
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 19:57:29
  • 10
ASML +10% świat i ludzie

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miji1000
miji1000
miji1000
11.06.2026, 19:58:19 via Wykop
  • 0
@RunningMan: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sarevok123
sarevok123
sarevok123
11.06.2026, 19:59:11 via iOS
  • 0
@RunningMan: co tu się stało (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 19:14:48
  • 12
Wczoraj zamiast dokupić micrusa jak człowiek to dokupiłem zieloną szmatę... Kompromitacja cwela

#gielda
RunningMan - Wczoraj zamiast dokupić micrusa jak człowiek to dokupiłem zieloną szmatę...

źródło: 6b1b36cd88f5af3262397729deb7572874f6ec20850f178adcf6ae40fc992e2f,w400

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aett
aett
11.06.2026, 19:20:18 via Wykop
  • 1
@RunningMan: szacunek ze mowisz o tym glosno
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 18:20:17
  • 19
SELL IN MAY AND GO AWAY

#gielda
RunningMan - SELL IN MAY AND GO AWAY

#gielda

źródło: brainlet

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 15:40:14
  • 0
Niech Jensen powie coś o zielonej szmacie może zacznie w końcu rosnąć

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 13:37:57
  • 4
Ale ten ASML jest k------o mocny. Na wszystkich dużych semisach boczniak a ten +4%

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 12:29:38
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bpnn
Bpnn
Bpnn
11.06.2026, 12:31:46 via Wykop
  • 2
@RunningMan: czują się tak samo jak grający w kasynie
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
Autor
11.06.2026, 12:32:43 via Wykop
  • 24
@Bpnn: ale przy maszynie przynajmniej masz wesołą muzyczkę jak Ci wszystko miga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 11:55:31
  • 0
#gielda

Szczur zamknie jutro lukę po dywidendzie?

  • tak 68.3% (28)
  • nie 31.7% (13)

Oddanych głosów: 41

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 11:31:34
  • 0
Kurde pogoniłbym tego synektika ale jak to zrobię to od razu zacznie się rajd na 300zł XD

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudekk602
dudekk602
11.06.2026, 11:35:42 via Wykop
  • 1
@RunningMan: może prezes jutro oczaruje i trochę uratuje kurs
a może nie i spadnie do 270 xD
  • Odpowiedz
damer135
damer135
11.06.2026, 12:09:07 via Wykop
  • 0
czyli jednej


@RunningMan: trzymaj, 300 PLN bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 09:48:35
  • 6
#gielda
RunningMan - #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
11.06.2026, 09:50:06 via Wykop
  • 7
@RunningMan: prędzej hemoroidy popękają peroniarzom od siedzenia na peronie
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
11.06.2026, 10:11:10 via Wykop
  • 2
@RunningMan:
Average-CottonWorld-Enjoyer - @RunningMan:

źródło: images (49)

Pobierz
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 07:46:34
  • 13
Przekonajcie mnie, że inwestowanie fundamentalne zamiast vibe investingu ma jeszcze sens. Moje przykłady z ostatnich miesięcy:

-Silne przekonanie o dobrych wynikach cyber_folks i synektika i regularne skupowanie - boczniak
-Nvidia zajebiste wyniki tania wskaźnikowo - boczniak
-Meta tania wskaźnikowo, wzrost przychodów +33% r/r - kibel
-Jensen albo pomarańczowy powiedział o jakiejś firmie +30% - Marvell, IBM
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
11.06.2026, 07:48:43 via Android
  • 10
@RunningMan:

Ma sens jeśli na giełdzie jesteś dłużej niż rok xd to czas gdy małpy które weszły na giełdę orientują się, że nie zawsze wszystko rośnie i wcześniej czy później wszystko wróci do adekwatnych do rzeczywistości wycen.
  • Odpowiedz
vinmcqueen
vinmcqueen
11.06.2026, 07:53:21 via Wykop
  • 6
inwestowanie fundamentalne


@RunningMan: większe szanse że z czasem po prostu będzie rosło a ty nie gibasz się każdego dnia o 15:30 jak pewien austriacki malarz

vibe
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 07:32:41
  • 6
Szczur jako jedyny trzyma fason na tym GPW

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
11.06.2026, 07:36:19 via Wykop
  • 1
@RunningMan: przypominam, ze po ostatnich wynikach szczur też sie c-----o zachował xD
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
Autor
11.06.2026, 07:37:35 via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn: ale szybko odrobił w miarę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 07:19:55
  • 10
HEJ BRYGADA UŚMIECHAMY SIĘ! W piątek konfa może prezes powie coś ciekawego i ruszy kursem

#gielda #synektik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 11.06.2026, 07:12:17
  • 23
Moja reakcja na widok kursu Synektika po wynikach

#gielda
RunningMan - Moja reakcja na widok kursu Synektika po wynikach

#gielda

źródło: gif

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

burns
burns
11.06.2026, 07:15:16 via Wykop
  • 0
@RunningMan: A co z tym kursem nie tak?
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 10.06.2026, 20:21:25
  • 3
Semisy dalej bulisz

#gielda
RunningMan - Semisy dalej bulisz

#gielda

źródło: Screenshot 2026-06-10 at 22.21.05

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
10.06.2026, 20:25:37 via Wykop
  • 3
@RunningMan: ale p-------------e siana
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
10.06.2026, 20:28:32 via Wykop
  • 0
@RunningMan: ja chyba coś źle czytam, ale 90B to ma być przychodu, a nie capexu w 2027 roku xd
no i czytam, że dołożą 40b długu xD
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 10.06.2026, 20:10:44
  • 4
Ehh a jutro o 9 znowu zwała na bananie

#gielda
RunningMan - Ehh a jutro o 9 znowu zwała na bananie 

#gielda

źródło: im-tired-boss-v0-wfekdensjdtf1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking