Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ReggieReggie69
ReggieReggie69

ReggieReggie69

Dołączył 9 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1333
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1333
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
balatka
balatka
01.04.2017, 18:22:00 via Android
  • 213
#gliwice #koty #kot #wykopefekt #csiwykop
może ktoś coś?
balatka - #gliwice #koty #kot #wykopefekt #csiwykop 
może ktoś coś?

źródło: comment_KmMJkGctjJf1veT6tlZ8Qlcla8Of8Tgv.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 02.04.2017, 05:39:39
  • 1
@balatka: czy tylko ja sie smieje z Odrowążów?
Węże z Odry, ja cie sunę
  • Odpowiedz
JamesMoriarty
JamesMoriarty
01.04.2017, 07:10:57
  • 1138
#heheszki #humorobrazkowy

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
JamesMoriarty - #heheszki #humorobrazkowy

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: comment_65uydI0G13L9rvfEH9nhhOrnmTmBMp25.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 02.04.2017, 04:43:49
  • 0
@Tytanowy_Lucjan: xcart.com czy cart.com?
  • Odpowiedz
ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 02.04.2017, 04:16:10
  • 6
#krakow #mpk Zwięzłość informacji na pasku newsów jest na bardzo wysokim poziomie:


  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enron
enron
enron
04.04.2017, 15:11:43
  • 0
@ReggieReggie69: no i jeszcze gdzie: w Polsce, Małopolsce, w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta?
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
31.03.2017, 09:40:42
  • 58
#anonimowemirkowyznania
Jakis rok temu moj #rozowypasek stwierdzil ze moglbym troche przytyc. Nie byłem jakimś tam przecinkiem ale mam szybka przemiane materii i nigdy misiowato nie wygladalem. Ona znowu chciala schudnac. Wymyslila ze bedziemy chodzic na siłownie. Ona zrzuci a ja nabiore muskułów.

Kupilem nam po karnecie ale ona po miesiacu zrezygnowala, że to nie dla niej. Ja chodziłem regularnie 4 razy w tygodniu ale po 2 miesiacach zaczely sie
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 01.04.2017, 09:51:25
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: a Ty znajdz inna
  • Odpowiedz
FHA96
FHA96
FHA96
31.03.2017, 17:49:18
  • 2
Cześć @ReggieReggie69,

dziękuje za wiadomość. Przed Tobą jest 87 osób, zgłoszenia realizują zgodnie z kolejnością. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Pozdrawiam :)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 31.03.2017, 18:10:51 via Android
  • 0
@FHA96 spoko, dzieki za info. Napisalem bo biore udzial juz w 4 Twojej zabawie. Z pierwszych dwoch nie dostalem zadnej odpowiedzi, wiec spodziewalem sie, ze koge zostac olany kolejny raz
  • Odpowiedz
ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 31.03.2017, 18:24:29 via Android
  • 0
@FHA96 doceniam profesjonalizm, ale poczekam. Wystarczy mi tylko jesli tym razem o mnie nie zapomnisz
  • Odpowiedz
aloszkaniechbedzie
aloszkaniechbedzie
31.03.2017, 08:13:05
  • 717
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 31.03.2017, 17:06:38
  • 2
@aloszkaniechbedzie: na poczatku grudnia tez rzucilem robote za marne 2k (za jeden miesiac nawet dostalem mniejsza wyplate, a reszte mialem dostac pozniej. Gdybym sie nie upomnial to bym ich nie dostal), a zdarzalo mi sie zaczynac o 7 i wychodzic w nocy dopiero. Odszedlem z dnia na dzien, szybko znalazlem robote w jakims kebabie. Po dwoch miesiacach zatesknilem za zawodem. Udalo mi sie wbic na dzien probny do jednego laboru...
  • Odpowiedz
FHA96
FHA96
FHA96
27.03.2017, 21:47:49
  • 283
Na czym zabawa polega? Pod każdą cyfrą kryje się zajęcie bądź wyzwanie, które należy zrealizować w ciągu 3 dni od jego otrzymania. W komentarzu pod tym wpisem, proszę napisać liczbę z zakresu 1-30. W ciągu 72 godzin, otrzymacie prywatną wiadomość - proszę również w tym miejscu o odblokowanie skrzynek.

Miło będzie jeżeli poinformujecie uczestników pod tagiem #mirkowyzwanie bądź #mirkozajecie o tym co wylosowaliście wraz z oceną :)

Prosiłbym również o
  • 693
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 28.03.2017, 01:47:07
  • 2
@FHA96: 13
  • Odpowiedz
MGfilms
MGfilms
19.03.2017, 10:37:47
  • 501
Mirki! Zaczynam powoli ruszać z moim kanałem motoryzacyjnym, stworzyłem więc krótki wstęp tego co w nim będzie.
A mianowicie nakręciłem Golfa 4 VR6, wiem.. nie jest to Ferrari ale nie martwcie się, na kanale pojawi się większość ciekawych maszyn ;)
Z tejże okazji postanowiłem zorganizować #rozdajo w postaci kluczyka pendrive volkswagen!

Parę kluczyków już rozdałem, mędzyinnymi BMW oraz Porsche, dziś pora na Gulfa :)
A jeśli ktoś zainteresowany moim kanałem to nie obrażę się
MGfilms - Mirki! Zaczynam powoli ruszać z moim kanałem motoryzacyjnym, stworzyłem wię...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 19.03.2017, 17:00:40
  • 0
@MGfilms: ładne ujęcia, subuje od kopa
  • Odpowiedz
Pshemeck
Pshemeck
10.03.2017, 02:24:33
  • 668
Matterhorn Szwajcaria... Jakie oni mają widoki :)
#widoczki #gory #goryboners #szwajcaria #natura
Pshemeck - Matterhorn Szwajcaria... Jakie oni mają widoki :)
#widoczki #gory #gorybo...

źródło: comment_NLVL2egoVTi2lupD5OxII7GJowLVN67b.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 10.03.2017, 16:20:34
  • 0
@kordian-filon: mozesz opowiedziec cos wiecej o tym jakbtam sie dostac?
  • Odpowiedz
verruct
verruct
07.03.2017, 08:16:55
  • 629
#chemiczneopowiesci #bezpieczenstwowprzemysle

Ten wpis będzie trochę, jak „Archiwum X“, bo nie dotyczy on mnie bezpośrednio a opisuje pewne wydarzenie historyczne (późne lata 70) i kradzież „stulecia“ w Azotach.

Pewnego poranka, na zmianie dziennej, wpadła do nas ekipa automatyków i zaczęli montaż monitoringu. Kamera w rogu hali, w miejscu, gdzie nie było widać utleniacza, trochę kabli i na sam koniec monitor na sterowni. Pytanie – po co to? „Wkładem“
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 08.03.2017, 05:21:29
  • 0
@verruct: azoty w tarnowie-moscicach?
  • Odpowiedz
T.....i
T.....i
konto usunięte 05.03.2017, 13:30:32
  • 59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 05.03.2017, 21:46:47
  • 1
@Turqi: co to?
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
23.02.2017, 09:42:05
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 23.02.2017, 19:54:28
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 23.02.2017, 15:53:37
  • 2
Mam pytanie drogie Mirki.
Dostalem dzis sms od bylej szefowej, ze do 28.02 mam czas zeby odebrac dokument pit-11. Oczywiscie planuje isc po niego jutro bo akurat mam wolne.
Jednak zawsze myslalem, ze pracodawca ma obowiazek dostarczyc pit pracownikowi. Co jesli akurat nie mialbym dnia wolnego? Nie chce robic inby, ale jesli juz bym ja robil to wyszedlbym na debila?
#pracbaza
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69
Autor
23.02.2017, 17:29:06 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Scot
Scot
23.02.2017, 10:48:52
  • 1
Miruchy golił ktoś z was okolice #benis na łyso maszynką? Pytam się bo chce ogolić krzaczory ze wzgledów estetyczno-chigienicznych a boje się że bedzie szczypać w chui. A nie chce chodzić i się drapać po kroczu xD Wiec jak to z tym jest? Ktoś coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta #niebieskiepaski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 23.02.2017, 10:58:10 via Android
  • 0
@Scot ja uzywam trymera... Tylko wora nie gól bez nakładki. Ostrza Ci go potnom, cos o tym wiem
  • Odpowiedz
FHA96
FHA96
FHA96
16.02.2017, 19:36:03
  • 321
Jeżeli chcesz mieć zajęcie na jutrzejszy piątkowy wieczór to napisz komentarz.
Nie zapomnij również o zaplusowaniu postu!

Wołam zainteresowanych :)

#glupiewykopowezabawy
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 16.02.2017, 19:49:12 via Android
  • 0
@FHA96 no czekam moze za trzecim razem w koncu cos mi wymyslisz. Jak nie to nastepnym mnie nie wołaj
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
10.02.2017, 08:53:02
  • 232
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 10.02.2017, 15:39:52 via Android
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania trzymam kciuki. Powodzenia
  • Odpowiedz
kirinasta
kirinasta
06.02.2017, 13:05:01
  • 460
No witam witam stejtrony dawca!

Parę dni temu oddałem komórki macierzyste całkowicie obcej osobie, która choruje na białaczkę. Może część z Was jest ciekawa jak przebiega cały proces, jak to wygląda w rzeczywistości. Widziałem do tej pory jeden taki opis od kogoś kto oddawał szpik metodą pobrania z talerza kości biodrowej. Ja natomiast miałem pobranie metodą z krwi obwodowej (częstsza).

Na samym początku była oczywiście rejestracja w Fundacji DKMS. Spowodowane było to w dużej
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ReggieReggie69
ReggieReggie69
ReggieReggie69 06.02.2017, 19:37:48 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 3 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.10.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.02.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking