Raylayan via Wykop
@d4rwin: Przecież to polski aktor

Link do postu może uda się namierzyć https://www.facebook.com/share/v/1N8Sw1veVD/
z
źródło: 1735295571992
Pobierz
źródło: temp_file6181093778982683534
Pobierz
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
źródło: ognistyslimak
Pobierz
źródło: 1000002358
Pobierz
źródło: obraz
Pobierz
Kredyt 0% udupiliśmy mocą wykopu, teraz czas na wprowadzenie podatku od pustostanów. Niech ci co kiszą mieszkania będą musieli je w końcu uwolnić dla zwykłych ludzi. Koniec wyzyskiwania klasy robotniczejj! DOSC TEGO
zRocznica
od 23.09.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Pracuje teraz w biurze 7-15 jako inspektor w zakresie elektrycznym w miejskiej spółce, ogólnie niby nie jest źle, trochę sie coś robi, ale też można się obijać, ostatnio nawet sporo. No i sam nie wiem co myśleć bo w sumie to się nudzę trochę, a samo siedzenie na tyłku mnie męczy, rozwoju tu raczej nie ma, presji raczej też nie, ludzie raczej pomocni. Finansowo to minimalna plus premia,
Ale może w Energetyce kolejowej jest trochę lepiej.