Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RandomBash

RandomBash

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1050
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 1049
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
  • Dodane (3)
  • Komentowane (34)
  • Plusowane (1012)
chrzano
chrzano
27.01.2021, 19:10:36
  • 681
To już rok zleciał w JetBrains. (。◕‿‿◕。)

Zatem kolejne #rozdajo dla #programista15k (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Jako, że dostałem z #pracbaza trochę tzw. swagów na
chrzano - To już rok zleciał w JetBrains. (。◕‿‿◕。)

Zatem kolejne #rozdajo dla #pro...

źródło: comment_1611774018iltAv03rV6hqhHmdE9pbNE.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwei
zwei
27.01.2021, 19:12:26
  • 23
Zielonki out.


@chrzano: zielonki to juniorzy wykopu
  • Odpowiedz
chrzano
chrzano
Autor
27.01.2021, 20:08:47
  • 8
@CuckCuckKlan: Zgadza się.

@cecyl: Niestety nie.

@Potezny_Odyniec: Od 2014 po godzinach tworzyłem Plugin .ignore, który w 2019 wciągnęli i zaproponowali współpracę. Do tego jeszcze inne pluginy i udzielanie się w open-source i na StackOverflow (130k+). I co ciekawe, to miało znaczenie na stanowisku Developer Advocate. Generalnie wywodzę się z webdev od 2006.
  • Odpowiedz
I.....o
I.....o
konto usunięte 19.01.2021, 05:00:59
  • 2705
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ig3r
ig3r
19.01.2021, 05:34:27
  • 1253
@ImInLoveWithTheCoco: W gimnazjum kolega przez 3 lata na pożyczonych długopisach pisał, czasami mi pożyczył bo miał więcej xD
  • Odpowiedz
Ogau
Ogau
Ogau
19.01.2021, 06:21:16
  • 723
1 zeszyt do wszystkiego


@Kalafjoreg: no patusy tak miały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FHA96
FHA96
FHA96
18.01.2021, 16:03:17
  • 4281
Obiecałem zawołać plusujących i słowa dotrzymałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/36710743

Jerzy Brzęczek przestał dziś pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski.

#reprezentacja
FHA96 - Obiecałem zawołać plusujących i słowa dotrzymałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www....

źródło: comment_1610986228VgqHy7ZVj7pef6KoyWrgpm.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Husejnow
Husejnow
18.01.2021, 16:04:40 via iOS
  • 484
Nara Buzzer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Husejnow - Nara Buzzer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1610985880EquADybfcHzOg8JRaqtDaR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
S.....a
S.....a
konto usunięte 18.01.2021, 16:06:01 via Android
  • 600
@FHA96 kolejnym selekcjonerem ma być Thomas Hajtić, urodzony w Niemczech w rodzinie uchodźców z Jugosławii
S.....a - @FHA96 kolejnym selekcjonerem ma być Thomas Hajtić, urodzony w Niemczech w ...

źródło: comment_1610985961jm8jUpKRSYqTD3zA07pZWv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kozajsza
Kozajsza
16.01.2021, 10:29:13
  • 1016
Wiecie kim jest Jason Schreier?

To taki koleś, który opisał jak to się stało że Anthem od BioWare był takim niewypałem. Teraz Jason napisał artykuł dla Bloomberga wyjaśniajacy co stało się z Cyberpunkiem 2077. Rozmawiał z 20 byłymi i obecnymi devkami, którzy pracowali nad grą.

Skrót wniosków z artykułu poniżej.

-
Kozajsza - Wiecie kim jest Jason Schreier?

To taki koleś, który opisał jak to się ...

źródło: comment_1610792934XdBo5ey9CHdAWCjtOE9Uzj.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

E.....y
konto usunięte 16.01.2021, 10:37:44
  • 410
@Kozajsza: Najbardziej to mi szkoda tych devów, którzy byli najbardziej zajarani grą i wkładali w ten produkt całe serce, a wyszło jak wyszło. Tutaj masz wywiad z quest designerem Pawłem Sasko. Wystarczy posłuchać jak opowiadał o grze. Widać, że chcieli aby wyszło jak najlepiej, ale przez z-----e zarządzanie firmą wiadomo przez jakich panów wyszło rozczarowanie
E.....y - @Kozajsza: Najbardziej to mi szkoda tych devów, którzy byli najbardziej zaj...
  • Odpowiedz
Kozajsza
Kozajsza
Autor
16.01.2021, 10:39:37
  • 333
@EnJoyyy: Jego to mi strasznie szkoda, bo mam wrażenie graniczące z pewnością że masa questów które rozpisał została wywalona do kosza albo poprzerabiana, a widać że gość jest mega zajarany tym co robi.
  • Odpowiedz
Aeciatko
Aeciatko
13.01.2021, 20:11:38 via iOS
  • 1217
Pierwsze trzy sztuki jelonków-piżamic są już dla was przygotowane! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla niewtajemniczonych Jelonki szydełkuje moja żona. Zabawki pełnią rolę edukacyjną ponieważ do ich środka można schować piżamę, dzięki czemu uczymy dzieci utrzymywać porządek. Poza tym same Jelonki są milusie w dotyku (。◕‿‿◕。)
W grudniu pochwaliłem się hobby mojej żony i tak wam przypadły zwierzaki do gustu, że żona wieczorami nie robi już
Aeciatko - Pierwsze trzy sztuki jelonków-piżamic są już dla was przygotowane! ( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_1610568730ee9gh9xeOBvAl1bjN6lv7D.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B.....e
B.....e
konto usunięte 13.01.2021, 20:17:16
  • 79
@Aeciatko: piękne! :)
  • Odpowiedz
Aeciatko
Aeciatko
Autor
13.01.2021, 20:52:51 via iOS
  • 309
@Aeciatko: wrzucam do FAP folderu, pozdrawiam


@majkel_bialkov: tu masz lepsze zdjęcie w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aeciatko - > @Aeciatko: wrzucam do FAP folderu, pozdrawiam

@majkel_bialkov: tu masz ...

źródło: comment_1610571170MXwShdC06HWxsrBYhObFGf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
j.....t
konto usunięte 13.01.2021, 19:04:44
  • 1185
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

89adr89
89adr89
89adr89
13.01.2021, 19:12:30
  • 294
@jaxonxst: Dużo zdrowia życzę, bo od takiej dawki propagandy niejeden by padł. Świetna robota od wielu miesięcy, za co należą się brawo.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
13.01.2021, 19:17:59 via Android
  • 343
"Przedwyborcza mobilizacja" to propagandowy majstersztyk. Żaden program podróżniczy, żadna książka, żaden podręcznik nie przybliży Polakowi tak Korei Północnej jak ten materiał.
  • Odpowiedz
Fako
Fako
09.01.2021, 04:58:49 via Android
  • 726
Fako

źródło: comment_1610168329KOY2CsQ2B9pN4eSWuFZvHW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irinolld
Irinolld
09.01.2021, 05:03:42
  • 90
@Fako: za jebiście
  • Odpowiedz
c.....y
c.....y
konto usunięte 09.01.2021, 08:05:54
  • 494
@Irinolld:
c.....y - @Irinolld:

źródło: comment_1610179552AZTM8HbnwsnA6HYIJxNys9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
28.12.2020, 04:12:34 via Android
  • 3021
#dziendobry #poniedzialek i #pracbaza ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jestem_Tutaj - #dziendobry #poniedzialek i #pracbaza ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: comment_1609128754ZjCnDy0MzUnINzpVGJaZsl.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....n
w.....n
konto usunięte 28.12.2020, 04:29:00
  • 512
@Jestem_Tutaj: najgorzej jak nie odbierze, odetchniesz spokojnie, że tym razem się udało, idziesz do łazienki za potrzebą, a on oddzwania kiedy siedzisz na sedesie i przeglądasz śmieszne memy
  • Odpowiedz
ProjektGdansk
ProjektGdansk
ProjektGdansk
28.12.2020, 08:36:37
  • 231
@Jestem_Tutaj: Ja tam całe życie byłem nieśmiały. Zadzwonić po pitce? To chyba jendak nie jestem głodny. Do lekarza? Mame, zadzwon prosze za mnie. Obecnie kilka razy dziennie rozmawiam z obcym języku z klientami rozsianymi po róznych zakątkach świata i sam też dzwonie bardzo chętnie, nawet wtedy kiedy nie jest to konieczne. Sytuacje zyciowe nieraz wymuszają na nas zachowania, których byśmy się po sobie nie spodziewali.
  • Odpowiedz
T.....g
T.....g
konto usunięte 26.12.2020, 13:28:08
  • 230
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....r
konto usunięte 26.12.2020, 13:30:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 138
@Totenburg: ok boomer
  • Odpowiedz
ciachostko
ciachostko
26.12.2020, 14:37:39
  • 511
@Totenburg: w------e mam na tego całego magika, nigdy nie byłem fanem ale takie wpisy świadczą tylko o przerośniętym ego autora, który uważa się za mądrzejszego od wszystkich, a z tej mądrości żadnego pożytku
  • Odpowiedz
roztentegowywacz
roztentegowywacz
23.12.2020, 09:50:17 via Android
  • 1648
Juz juutro ( ͡º ͜ʖ͡º)
#heheszki #nosaczsundajski #humorobrazkowy #swieta
roztentegowywacz - Juz juutro ( ͡º ͜ʖ͡º)
#heheszki #nosaczsundajski #humorobrazkowy #...

źródło: comment_1608717017RnGWR5JAbfyMkx3RLIDXZc.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartd
bartd
bartd
23.12.2020, 09:54:42
  • 297
@roztentegowywacz: mułem, nie błotem
  • Odpowiedz
P.....a
P.....a
konto usunięte 23.12.2020, 10:05:16
  • 326
@roztentegowywacz:
P.....a - @roztentegowywacz:

źródło: comment_1608717914ZpWmRfiAlOOKkohxaCyutO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Freapy
Freapy
Freapy
14.12.2020, 18:33:09
  • 3701
Cześć postawiłem 108 kuponów w lotto :) Jutro o 22:00 powiem wam ile wygrałem. #lotto
Freapy - Cześć postawiłem 108 kuponów w lotto :) Jutro o 22:00 powiem wam ile wygrałe...

źródło: comment_1607970783vw0DEXW428ugSHmw9SCADq.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

el_capitano_grande
el_capitano_grande
14.12.2020, 18:34:48 via Android
  • 771
@Freapy obstawiam że nic, ale będę trzymał kciuki. Jak byś wygrał to weź kopsnij proszę 10 koła PLN - uratujesz mi życie.
  • Odpowiedz
UnikalnyChill
UnikalnyChill
14.12.2020, 18:34:49
  • 583
@Freapy: zawołaj mordeczko
  • Odpowiedz
Passer93
Passer93
13.12.2020, 07:56:35
  • 201
Jeśli uwielbiacie E385 czyli sól wapniowo-disodową to plusujcie tego pysznego s-------a bo on ma go w obfitości!
To tylko taki niegroźny dodatek, może jedynie zaburzyć wchłaniania żelaza, miedzi i cynku, a w dużych ilościach prowadzić do zaburzeń układu pokarmowego, wymiotów, biegunek oraz krwiomoczu.

Ale kto by się przejmował? Przecież każdy majonez musi być naszprycowany syntetycznymi dodatkami, prawda?
Spójrzmy na skład kieleckiego: olej rzepakowy rafinowany, musztarda, woda, żółtka jaj kurzych.
Oh wait.
Passer93 - Jeśli uwielbiacie E385 czyli sól wapniowo-disodową to plusujcie tego pyszn...

źródło: comment_1607845359C64xILfoL9p86cx1hZ1zMl.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nivixi
nivixi
13.12.2020, 07:59:45
  • 479
@Passer93: Ile zjadasz EDTA a ile go trzeba zeby wywolal te negatywne skutki o ktorych piszesz? Zamiast kieleckiego polecam ocet - taniej i pewnie bardziej ci zasmakuje.
  • Odpowiedz
Chlejus
Chlejus
13.12.2020, 08:08:43 via Android
  • 235
@Passer93 jak sama nazwa wskazuje z to jest majonez do dekoracji, nie do jedzenia.
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
12.12.2020, 10:13:20
  • 355
Czy umarłem? Bo chyba jestem w niebie 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
bArrek - Czy umarłem? Bo chyba jestem w niebie 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: comment_1607767997Aa0ICgrkRC6AyOH4kKCQEn.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rebahr
rebahr
rebahr
12.12.2020, 10:16:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@bArrek: kurde lata tego nie jadłem.
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
12.12.2020, 10:19:52
  • 283
@bArrek: one są nie dobre xD Całe dzieciństwo marzyć o nich, bo wyglądają zajebiście, po czym rozczarowanie (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
e.....u
e.....u
konto usunięte 07.12.2020, 11:36:06
  • 2139
Twoim powikłaniem szczepienia będzie:

1. Usuniesz konto na wykopie
2. Będziesz bronić moderacji
3. Będziesz popierać PiS
4. Będziesz fanem Kolonki
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....t
P.....t
konto usunięte 07.12.2020, 11:39:17
  • 105
@elon_w_zbozu: przy takich powikłaniach wolę się nie szczepić
  • Odpowiedz
domciod
domciod
domciod
07.12.2020, 12:29:10
  • 85
ten pierwszy punkt brzmi zachęcająco ale pozostałe tak średnio :/
  • Odpowiedz
pawelkoszalin2
pawelkoszalin2
02.12.2020, 06:39:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 258
Pytanie do kierowców, którzy po zmroku stojąc na światłach przed skrzyżowaniem, duszą z uporem maniaka pedał hamulca, zamiast delikatnie zaciągnąć ręczny, dlaczego? Przecież kierowca za wami jest oślepiany.
#motoryzacja #pytaniedoeksperta
pawelkoszalin2 - Pytanie do kierowców, którzy po zmroku stojąc na światłach przed skr...

źródło: comment_1606891185jEKRVCAMrdCQ73ThjLh3HG.jpg

Pobierz
  • 347
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o.....u
konto usunięte 02.12.2020, 06:46:56 via iOS
  • 2043
Musiałbym dać na N i wcisnąć przycisk. Odsuń się troszkę ode mnie następnym razem.
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
02.12.2020, 06:50:04
  • 1969
kierowca za wami jest oślepiany.


@pawelkoszalin2: pan delikatniusi

Mam automat, nie mogę inaczej, a gdybym próbował (stojąc w korku na światłach z D na N i ręczny) byłoby to niezdrowe dla skrzyni
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 51
  • Strona 13 z 51
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.05.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking