@Potezny_Odyniec: Od 2014 po godzinach tworzyłem Plugin .ignore, który w 2019 wciągnęli i zaproponowali współpracę. Do tego jeszcze inne pluginy i udzielanie się w open-source i na StackOverflow (130k+). I co ciekawe, to miało znaczenie na stanowisku Developer Advocate. Generalnie wywodzę się z webdev od 2006.
To taki koleś, który opisał jak to się stało że Anthem od BioWare był takim niewypałem. Teraz Jason napisał artykuł dla Bloomberga wyjaśniajacy co stało się z Cyberpunkiem 2077. Rozmawiał z 20 byłymi i obecnymi devkami, którzy pracowali nad grą.
@Kozajsza: Najbardziej to mi szkoda tych devów, którzy byli najbardziej zajarani grą i wkładali w ten produkt całe serce, a wyszło jak wyszło. Tutaj masz wywiad z quest designerem Pawłem Sasko. Wystarczy posłuchać jak opowiadał o grze. Widać, że chcieli aby wyszło jak najlepiej, ale przez z-----e zarządzanie firmą wiadomo przez jakich panów wyszło rozczarowanie
@EnJoyyy: Jego to mi strasznie szkoda, bo mam wrażenie graniczące z pewnością że masa questów które rozpisał została wywalona do kosza albo poprzerabiana, a widać że gość jest mega zajarany tym co robi.
Pierwsze trzy sztuki jelonków-piżamic są już dla was przygotowane! ( ͡°͜ʖ͡°) Dla niewtajemniczonych Jelonki szydełkuje moja żona. Zabawki pełnią rolę edukacyjną ponieważ do ich środka można schować piżamę, dzięki czemu uczymy dzieci utrzymywać porządek. Poza tym same Jelonki są milusie w dotyku (。◕‿‿◕。) W grudniu pochwaliłem się hobby mojej żony i tak wam przypadły zwierzaki do gustu, że żona wieczorami nie robi już
"Przedwyborcza mobilizacja" to propagandowy majstersztyk. Żaden program podróżniczy, żadna książka, żaden podręcznik nie przybliży Polakowi tak Korei Północnej jak ten materiał.
@Jestem_Tutaj: najgorzej jak nie odbierze, odetchniesz spokojnie, że tym razem się udało, idziesz do łazienki za potrzebą, a on oddzwania kiedy siedzisz na sedesie i przeglądasz śmieszne memy
@Jestem_Tutaj: Ja tam całe życie byłem nieśmiały. Zadzwonić po pitce? To chyba jendak nie jestem głodny. Do lekarza? Mame, zadzwon prosze za mnie. Obecnie kilka razy dziennie rozmawiam z obcym języku z klientami rozsianymi po róznych zakątkach świata i sam też dzwonie bardzo chętnie, nawet wtedy kiedy nie jest to konieczne. Sytuacje zyciowe nieraz wymuszają na nas zachowania, których byśmy się po sobie nie spodziewali.
@Totenburg: w------e mam na tego całego magika, nigdy nie byłem fanem ale takie wpisy świadczą tylko o przerośniętym ego autora, który uważa się za mądrzejszego od wszystkich, a z tej mądrości żadnego pożytku
Jeśli uwielbiacie E385 czyli sól wapniowo-disodową to plusujcie tego pysznego s-------a bo on ma go w obfitości! To tylko taki niegroźny dodatek, może jedynie zaburzyć wchłaniania żelaza, miedzi i cynku, a w dużych ilościach prowadzić do zaburzeń układu pokarmowego, wymiotów, biegunek oraz krwiomoczu.
Ale kto by się przejmował? Przecież każdy majonez musi być naszprycowany syntetycznymi dodatkami, prawda? Spójrzmy na skład kieleckiego: olej rzepakowy rafinowany, musztarda, woda, żółtka jaj kurzych. Oh wait.
@Passer93: Ile zjadasz EDTA a ile go trzeba zeby wywolal te negatywne skutki o ktorych piszesz? Zamiast kieleckiego polecam ocet - taniej i pewnie bardziej ci zasmakuje.
Pytanie do kierowców, którzy po zmroku stojąc na światłach przed skrzyżowaniem, duszą z uporem maniaka pedał hamulca, zamiast delikatnie zaciągnąć ręczny, dlaczego? Przecież kierowca za wami jest oślepiany. #motoryzacja #pytaniedoeksperta
Zatem kolejne #rozdajo dla #programista15k (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jako, że dostałem z #pracbaza trochę tzw. swagów na
źródło: comment_1611774018iltAv03rV6hqhHmdE9pbNE.jpg
Pobierz@chrzano: zielonki to juniorzy wykopu
@cecyl: Niestety nie.
@Potezny_Odyniec: Od 2014 po godzinach tworzyłem Plugin .ignore, który w 2019 wciągnęli i zaproponowali współpracę. Do tego jeszcze inne pluginy i udzielanie się w open-source i na StackOverflow (130k+). I co ciekawe, to miało znaczenie na stanowisku Developer Advocate. Generalnie wywodzę się z webdev od 2006.