Wpis z mikrobloga

To już rok zleciał w JetBrains. ()

Zatem kolejne #rozdajo dla #programista15k ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jako, że dostałem z #pracbaza trochę tzw. swagów na konferencje, które de facto poodwoływano - rozdam kilka tutaj.
( ͡º ͜ʖ͡º)

Do wylosowania po dwie sztuki każdej nalepki i przypinki.
Dla trzech osób. ( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)

I czwartej za najbardziej plusowany komentarz.

Wszystkim mimo wszystko polecam starter do tworzenia pluginów dla JetBrainsowych IDE (mojego autorstwa #chwalesie):

IntelliJ Platform Plugin Template

Czas do jutra do 21.

Wysyłam listem, więc po wylosowaniu proszę o PW z nazwiskiem i adresem.


chrzano - To już rok zleciał w JetBrains. (。◕‿‿◕。)

Zatem kolejne #rozdajo dla #pro...

źródło: comment_1611774018iltAv03rV6hqhHmdE9pbNE.jpg

Pobierz
  • 52
@chrzano: ja Javy to raz na studiach użyłem ale mam pytanie - pracujesz dla nich zdalnie z PL czy się przeprowadzałeś? Pytam bo mam jutro rozmowę z amerykańską firmą co ma najbliższe biuro dla developerów w Czechach, niby oferta full remote ale nie wiem czego się można spodziewać.
@Boska_Klaudia: z założenia pracuję od początku zdalnie z domu, covid niczego w tej kwestii nie zmienił. No może poza konferencjami właśnie, bo z tym związana jest też pozycja Developer Advocate.
Powodzenia Mirku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chrzano: JetBrains IDEA / Android Studio używam już przeszło 8 lat zawodowo. Dobra robota. Widzę że mądrzy ludzie w projekcie który podlinkowałeś: “Weeks of programming can save hours of planning.”. Naklejki na lapka fajna sprawa ale masz może zniżki na kotlin conf albo zaproszenia, tak tylko pytam... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Boska_Klaudia: Po podpisaniu umowy przysłali sprzęt z Pragi jeszcze przed rozpoczęciem pracy.
Miałem te szczęście, że coroczne spotkanie zespołu odbyło się jeszcze przed pierwszym lockdownem.
Założyłem wycieczkę do St Petersburga na tydzień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Anoniemamowy: Pozostają Ci kamerki. ( ͡ ͜ʖ ͡)

@lubie_programowac: Dzięki! Co do KotlinConf - na razie to nawet nie wiadomo, kiedy i czy się