@BlackWidower: i dobrze. Bo jeśli będzie wałek jak to widać po sprawozdaniach to się zrobi gruby dym i jeszcze się bedoesowi oberwie za dzisiejsze bronienie fundacji xD
Najbardziej mnie rozwaliło, że facjaty tych "twórców" zblurowane, bez nazwisk, głosy zmodulowane, a Sławko normalnie wjeżdża z imienia i nazwiska, z facjatą i z prawdziwym głosem. Wreszcie jest sławny i jeszcze Emilian ze wstawką, brakło tylko Mariolki jak przysepleniła podpowiadając xD #kononowicz #patostreamy
No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w celu zwrócenia akcji Oracle. Serdecznie pozdrawiam Pana Jacka. Pełna profeska. Akcjomariusz w akcji. #gielda
Jedynie co mogę polecić jako osoba patrząca życzliwie na działania Olgierda w kontekście walki z mleczną ośmiornicą - pozbądź się tych ludzi ze swojego środowiska lub mocno ich selekcjonuj.
@mexicofan: O to to, Olo skumał się z ludźmi, którzy ciągną go w dół i przysparzają mu wrogów. Gdyby nie było tej milenki, która grubo narozrabiała to teraz on niebyłby na celowniku ludzi chcących odwet za krzywdy z jej strony i
#gielda Tak, jak chcieliście w komentarzach - oto podsumowanie najlepszych wydarzeń i stron mojego inwestowania w 2025 roku.
Dla osób, które widzą mnie pierwszy raz - mam obecnie w portfelu giełdowym lekko ponad 7000zł, z czego zysku nie ma tutaj w ogóle. Większość portfela to akcje w USA, ale znajdzie się tam też Europa (10%), Polska (5%) oraz ETF (15%), obligacje (5%) i inne.
#latwogang
@Karni: tys widzial kto na te streamy przychodzil?