Czy to prawda, że na podlasiu dla Mikołaja zamiast ciastek i mleka zostawia się wódkę i zagrychę?
#podlasie #kiciochpyta #heheszki i troszkę świątecznie #wykopaka
#podlasie #kiciochpyta #heheszki i troszkę świątecznie #wykopaka
źródło: comment_1638539299LMSCvDKqJT7Iory9zMUv7M.jpg
Pobierz
źródło: comment_16385784046gdlvUczN9UuIN9WozKFag.jpg
PobierzRocznica
od 19.02.2026
Gadżeciarz
od 18.02.2018
Mikroblogger
od 01.04.2018
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#wykopaka
źródło: comment_1639245807Dqj0tcRiB4jJ9gjeJRfk2A.jpg
Pobierz