Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PanProgramista

PanProgramista

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9317
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 9316
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 12
  • Dodane (386)
  • Komentowane (2496)
  • Plusowane (6434)
PanProgramista
PanProgramista 11.06.2022, 04:48:18
  • 0
Mam bilet #pkp zakupiony przez firmę. Dostałem gotowy pdf z kodem qr i danymi przejazdu. Czy i jak taki bilet mogę wymienić na wcześniejszy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fatoom87
fatoom87
fatoom87
11.06.2022, 05:03:05 via Android
  • 1
@PanProgramista da się przez zalogowanie do systemu intercity. Ale pewnie nie masz takiego bo firma kupiła więc grzej do kasy i jedynie kasjerka może coś podziałać.
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista
Autor
11.06.2022, 05:40:20
  • 0
@fatoom87: w sumie nie było tematu, kupa mnie przycisnęła i już nie zdążę na wcześniejszy XD
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 10.06.2022, 06:51:32
  • 1
Męczy mnie praca przy komputerze. Po pracy jestem wykończony i nie mam na nic ochoty. Myślę o zmianie branży. Jakieś pomysły? Najlepiej żeby to było w części na powietrzu. Trochę komputera może być, ale w mniejszej części. No i zarobki, żeby były podobne jak mam teraz czyli ok 20k. Da się w ogóle coś takiego znaleźć? Lubię jeździć i załatwiać różne rzeczy, może być praca z ludźmi.
#pracbaza #rozwojosobisty
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
10.06.2022, 07:06:45
  • 2
@maur: Pewnie, że nie. Ale istnieje takie stanowisko :D
  • Odpowiedz
Wiesmin
Wiesmin
10.06.2022, 07:51:05
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 04.06.2022, 19:19:30
  • 4
Pani kotek jest chora. Czasem kicha, prycha, widać wydzielinę z nosa. Oczy wydają się bez zmian. Słyszałem, że katar dla kotów może być groźny. Myślicie, że powinienem jutro szukać czynnego veta, czy można czekać do poniedziałku? A może u kotów katar też trzeba po prostu przeczekać? Jest niewychodząca, więc nie wiem skąd mogła złapać. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to, że teściowa przyjechała trzy dni temu, może coś na sobie przeniosła
PanProgramista - Pani kotek jest chora. Czasem kicha, prycha, widać wydzielinę z nosa...

źródło: comment_1654370363XHaKyji9KbJtszCrFU20wi.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sandrinia
Sandrinia
04.06.2022, 19:21:02
  • 5
@PanProgramista: hmm, chyba lepiej jak pójdziesz jak najszybciej
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 28.05.2022, 12:27:30
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....r
a.....r
konto usunięte 28.05.2022, 12:39:22
  • 4
@PanProgramista: Potrzeba końcówki Y00 - są w zestawach iFixit albo solo można za grosze kupić w necie.
  • Odpowiedz
budus2
budus2
28.05.2022, 14:37:25
  • 2

Komentarz usunięty przez moderatora

PanProgramista
PanProgramista 26.05.2022, 22:03:05
  • 0
W-----a mnie nowy interfejs i stagrama, jest jakaś opcja przywrócić poprzedni?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanProgramista
PanProgramista 25.05.2022, 20:17:12
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaloryfe
Kaloryfe
Kaloryfe
25.05.2022, 20:29:44
  • 2
@PanProgramista: Tam jest mediatek to trzeba mieć autoryzowane konto xiaomi albo serwis
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista
Autor
03.11.2022, 16:39:28
  • 1
@portoryko43: trochę z tym zeszło, ale naprawiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napisałem pani, że nie umiem naprawić i żebyśmy się umówili na oddanie telefonu i jakoś kontakt się urwał. Tel sobie spokojnie u mnie leżał aż wczoraj miałem trochę czasu i pomyślałem, co ja nie naprawię? Oj omęczylem się strasznie. Zwieranie test pointow nadal nic nie dawało, przekopałem internet aż trafiłem na jakiś skrypt, który był
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 11.05.2022, 08:16:10
  • 2
Taki oświecony umysł spotkałem dzisiaj na drodze.
#cringe
PanProgramista - Taki oświecony umysł spotkałem dzisiaj na drodze.
#cringe

źródło: comment_1652256968FtEjDRdOqzoaHDO6781l1B.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
11.05.2022, 08:19:04
  • 2
@PanProgramista: wyłącz włącz, TV myślenie co to za składnia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Y.....n
Y.....n
konto usunięte 11.05.2022, 08:20:27
  • 3
@PanProgramista: firma budowlana, esencja intelektualistów
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 08.05.2022, 20:21:33
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub-krzewicki
jakub-krzewicki
08.05.2022, 20:29:10
  • 3
@PanProgramista: To nie jest Kreml, tylko znajdująca się w jego pobliżu prawosławna ruska katedra pod wezwaniem św. Wasyla na Placu (jeszcze) Czerwonym.
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista
Autor
08.05.2022, 20:31:01
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 06.05.2022, 12:08:42
  • 62
Mircy, zrobiłem sobie drzemkę w pracy i ona położyła się na mnie. Jak ja mam teraz wstać? Halp
#kitku #pokazkota #koty
PanProgramista - Mircy, zrobiłem sobie drzemkę w pracy i ona położyła się na mnie. Ja...

źródło: comment_1651838915GbFl3PkVwRzbIjLSFkBqph.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
06.05.2022, 12:11:11
  • 7
Jak ja mam teraz wstać?


@PanProgramista: wstaniesz jak ci pozwoli
  • Odpowiedz
natte
natte
06.05.2022, 12:11:53
  • 13


@PanProgramista: nie ma wstawania
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 05.05.2022, 05:00:13
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
05.05.2022, 05:17:23 via Android
  • 0
@PanProgramista Na koniec przyjechała policja
  • Odpowiedz
Czesc_i_czolem
Czesc_i_czolem
Czesc_i_czolem
05.05.2022, 05:20:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanProgramista: pójdziesz siedzieć za te sny
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 04.05.2022, 17:15:35
  • 0
Hej, znowu muszę dopytać w temacie #elektryka.
Kupiłem włącznik światła dotykowy i chciałem wymienić. W puszce mam trzy przewody: fazowy, lampa1, lampa2. Podłączyłem zgodnie z instrukcją, zasilanie do L, lampa1 do L1 i lampa2 do L3. Małe światło ledowe nad lustrem zapala się normalnie, ale dlowne światło w ogóle nie dziala. Do zestawu był jeszcze dołączony kondensator i informacja, że jakby nie działało, to trzeba go dodać równolegle do
PanProgramista - Hej, znowu muszę dopytać w temacie #elektryka.
Kupiłem włącznik świ...

źródło: comment_1651684532Xy8OGE1Roke1NT6PbQwaeN.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
04.05.2022, 17:18:26
  • 3
Do zestawu był jeszcze dołączony kondensator i informacja, że jakby nie działało, to trzeba go dodać równolegle do N i L


@PanProgramista: Masz :) Tylko ze nie w wylaczniku a w lampie :) Tam se mozesz kondensatora wpiac :)
  • Odpowiedz
ucho150519945
ucho150519945
ucho150519945
04.05.2022, 17:22:45
  • 2
@PanProgramista: zamień kable L1 i L3 i sprawdź czy teraz dolna lampa działa a górna nie
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 02.05.2022, 13:38:37
  • 20
Monitoring w domu to świetna sprawa. Jak wyjeżdżam, to mogę patrzeć, co mój #kitku robi.
#pokazkota #monitoring
PanProgramista - Monitoring w domu to świetna sprawa. Jak wyjeżdżam, to mogę patrzeć,...

źródło: comment_16514987169OX5ZgDcIBnAnxqmc2awHf.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bialy100k
bialy100k
02.05.2022, 14:42:59
  • 5
@PanProgramista: A zgoda na przetwarzanie danych kota jest? ;)
  • Odpowiedz
podomka
podomka
podomka
03.05.2022, 18:44:05 via iOS
  • 0
@PanProgramista: Zgadzam się, ale 3 noce to jednak długo. Nie myślałeś, żeby ktoś przyszedł napełnić niskie i wyczyścić kuwetę? Są usługi petsiterow. Ja na 2 dni dokładam 2 kuwetę, bo koty nie lubią robić do brudnej. Co on je? Tylko sucha? Kot powinien jeść więcej mokrej niż suchej. Sucha to tylko dodatek. Sama sucha będzie zabójcza dla kotka.
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 01.05.2022, 07:49:56
  • 1
Już kiedyś pisałem o tym post, ale wtedy byłem daleko. Jestem u teściowej. Teść w zeszłym roku nastawił wino, a w listopadzie zmarł. Szkoda żeby się zmarnowało. Polecicie jakiś poradnik co z tym dalej zrobić, taki dla kompletnego debila w tym temacie?
#wino
PanProgramista - Już kiedyś pisałem o tym post, ale wtedy byłem daleko. Jestem u teśc...

źródło: comment_16513913835PA4EmA3w7KNBFFO7eyUoQ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VrubeL
VrubeL
01.05.2022, 08:01:09 via Android
  • 1
@PanProgramista tego co widzę to tam pływają resztki owoców więc przelej przez jakąś gaze lub gęste sito do gara. Baniak umyj i wlej z powrotem. Rozumiem że już nie pracuje? Możesz dolac przegotowanej wody z cukrem jak będzie cierpkie.
  • Odpowiedz
pdk_kmwtw
pdk_kmwtw
04.05.2022, 11:22:02
  • 0
W tym gdzie owoce, tam była woda w rurce? Bo na zdjęciu nie widać dobrze.
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 28.04.2022, 15:15:39
  • 0
Chcę rozliczyć PIT. Zawsze używałem programu e-pity i tam miałem wszystkie formularze. Niedawno musiałem przeinstalować system i wszystko przepadło. Skąd teraz mam wziąć kwotę przychodu za 2020? Da się jakoś pobrać stare pity z systemu rządowego? Nic takiego nie znalazłem.
#pit
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanProgramista
PanProgramista
Autor
28.04.2022, 15:48:56
  • 0
@moll: teraz tak pomyślałem, że to się chyba podaje tylko swój przychód, a to mam w systemie księgowym. Wysłałem tak, zobaczymy, czy przejdzie.
  • Odpowiedz
moll
moll
28.04.2022, 15:50:06
  • 0
@PanProgramista: spoko, ale i tak na Twoim miejscu bym żebrała o kopie swoich rozliczeń
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 24.04.2022, 16:45:33
  • 0
Mam teraz #orange love. Place 130 zł. W pakiecie dwa numery, internet i tv. Mam ich funbox 3, ale nie jestem zadowolony, proponowali mi funbox 6, ale procedura zmiany jest skomplikowana, musielibyśmy najpierw wypowiedzieć umowę żony i podpisać nową na mnie, wtedy mój numer byłby w pakiecie, a żony dodatkowy i w sumie płacilibyśmy tyle samo, ale musimy zapłacić od nowa za aktywację i za cesje dwóch numerów. Bez sensu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzywy_kanister
krzywy_kanister
krzywy_kanister
24.04.2022, 17:10:15
  • 0
@NieoznaczonaReklama: Jest problem poniewaz funbox nie ma trybu media bridge, jak postawisz router to masz podwojny nat, ewentualnie jako access point. Akurat funboxy w teorii nie sa zle, funbox 3.0 ma wifi 5 3x3 lub 4x4, funbox 6.0 podobnie tylko wifi 6.
  • Odpowiedz
jombl
jombl
24.04.2022, 18:24:57 via Android
  • 0
@PanProgramista wymiana routera na życzenie 129 zł jednorazowo
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 22.04.2022, 17:11:59
  • 0
Taki problem mam od dłuższego czasu. Mam #internet od #orange i funbox 3.0. Na kompach wszystko działa bez problemu, ale w telefonie moim i żony co chwilę zrywa połączenie (mam ikonkę WiFi z wykrzyknikiem), jak rozłączę WiFi i włączę, to przez chwilę jest ok. Nie ma znaczenia, czy jestem daleko, czy przy samym routerze i tak to się dzieje. Jakieś pomysły jak to naprawić? Czemu to dotyczy tylko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanProgramista
PanProgramista
Autor
22.04.2022, 17:18:47
  • 1
@AbaKowner: sprawdzam.
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista
Autor
24.04.2022, 06:30:05
  • 0
@AbaKowner: no nie jestem przekonany, bo rzadziej, ale nadal mi rozłącza.
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 20.04.2022, 07:01:21
  • 0
Hej, potrzebuje na miesiąc internet mobilny do laptopa. Udostępnianie z tel. nie wchodzi w grę. Musi być dobry i bez umowy jak się da. Jest coś takiego?
#internet
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mp107
mp107
20.04.2022, 07:35:12
  • 1
@PanProgramista: Skoro potrzebujesz internetu mobilnego na chwilę, to najbardziej opłacalnie jest skorzystać z bieżących promocji operatorów.

W zależności od potrzeb i tego, jak działają poszczególne sieci w Twojej lokalizacji:
- Orange: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-na-karte-bez-limitu-i-131-gb-za-darmo
- Play: https://www.play.pl/nowy/kampania/100gb
-
  • Odpowiedz
Sonaht
Sonaht
Sonaht
20.04.2022, 07:43:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanProgramista: tak, potrzebujesz jeszcze mobilnego routera
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 19.04.2022, 08:10:10
  • 0
Przed świętami syn trafił do szpitala z dużą biegunka i wymiotami. Zajęli się nim, porobili badania, wykluczyli koronawirusa, rotawirusa, norowitusa, salmonellę i jeszcze inne i powiedzieli, że w sumie nie wiedzą co mu jest. Wygląda jak jakaś bakteria, ale nie znają jej... Na razie nadal leży na zakaźnym. Ciekawe czy to jakaś nowa choroba, myślicie, że nazwą ją naszym nazwiskiem?
#medycyna
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanProgramista
PanProgramista
Autor
19.04.2022, 08:18:28
  • 3
@dracuch: ale jakby teraz była epidemii sraczki, to wiecie od kogo się zaczęło.
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista
Autor
19.04.2022, 08:33:40
  • 1
@elf_pszeniczny: to było przed świętami, jeszcze tej dawki nie wyprodukowano wtedy.
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 14.04.2022, 20:24:19
  • 4
Mirki, chyba mnie pogrzało, pierwszy raz tyle u fryzjera wydałem. Przynaniej żona mówi, że warto.
#fryzjer #modameska trochę #chwalesie a trochę #zalesie
PanProgramista - Mirki, chyba mnie pogrzało, pierwszy raz tyle u fryzjera wydałem. Pr...

źródło: comment_1649967855vXp9mAfBmSvtLdVSdqT2AB.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....i
konto usunięte 14.04.2022, 20:26:45
  • 23
@PanProgramista: Robili Ci od razu przeszczep włosów?
  • Odpowiedz
Scorpio412
Scorpio412
14.04.2022, 20:42:10
  • 31
@PanProgramista: Z happy endem?
  • Odpowiedz
PanProgramista
PanProgramista 14.04.2022, 01:55:11
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlavedWizard
SlavedWizard
14.04.2022, 04:10:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Bos1san
Bos1san
Bos1san
14.04.2022, 04:15:53
  • 1
@PanProgramista: Jak stoi bez owoców to nie powinno się nic stać. Chyba, że rurka fermentacyjna jest pusta, to jakieś syfy i inne muchy mogły do środka wlecieć i zaburzyć proces fermentacji. Wszystko zależy co w balonie jest. Jak owoców nie ma to spróbuj czy ocet się nie zrobił i tyle.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 20
  • Strona 5 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.11.2024

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.04.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking