Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pallazo

Pallazo

Dołączył 14 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5527
  • Znaleziska 315
  • Mikroblog 5212
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 96
  • Dodane (168)
  • Komentowane (1971)
  • Plusowane (3073)
CzekoDonut
CzekoDonut
01.05.2026, 17:16:30
  • 3641
Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobra...

źródło: BIOS_4812_481_33

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xgre
xgre
01.05.2026, 17:18:39 via Wykop
  • 717
@CzekoDonut: Ja go słyszę
  • Odpowiedz
A.....l
konto usunięte 01.05.2026, 17:20:35 via Wykop
  • 764
@CzekoDonut: #gimbynieznajo
A.....l - @CzekoDonut: #gimbynieznajo

źródło: IMG_9799

Pobierz
  • Odpowiedz
alittlegosu
alittlegosu
25.04.2026, 12:21:49
  • 618
Dacie miraski z 40 plusow staremu dziadowi z okazji urodzin ? No i pijcie ze mna kompot !
¯\(ツ)/¯

Z tej okazji #rozdajo 50 zl blik czy jak kto tam woli.
Wylosuje 1 osobe sposrod plusujacych do konca dnia!

P.S.
alittlegosu - Dacie miraski z 40 plusow staremu dziadowi z okazji urodzin ? No i  pij...

źródło: 32341

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
25.04.2026, 12:23:47 via Wykop
  • 75
@alittlegosu: co za gowniak :D

  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
25.04.2026, 12:23:48 via Wykop
  • 15
najlepszego!
  • Odpowiedz
Damianowski
Damianowski
04.04.2026, 13:43:40
  • 70
Zmontujemy ekipę i zobaczymy co z tego będzie xD

Jako, że ostatnio w internecie jest "moda"... a raczej potrzeba, na "męskie kręgi" postanowiłem u siebie sprawdzić w Białymstoku czy są tego typu spotkania. Ogólnie znalazłem jeden... ale kontakt mega słaby.
Czeka się kilka dni na odpowiedź moderatora, a później do tego jeszcze się dowiadujesz, że wpisowe to 300zł xD
A później dziwne, że ciągle robią "nabór"... ( ͡º ͜
Damianowski - Zmontujemy ekipę i zobaczymy co z tego będzie xD

Jako, że ostatnio w i...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-22 002532

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qullion
Qullion
04.04.2026, 13:52:04 via Wykop
  • 46
@Damianowski: plus za ciekawy pomysł. Na wykopie nie oczekiwałbym sukcesów.
  • Odpowiedz
vateras131
vateras131
04.04.2026, 14:34:35 via Wykop
  • 71
@Damianowski:
Będę się modlić za wasze wątroby.
  • Odpowiedz
Aeterna
Aeterna
26.12.2025, 13:28:36
  • 9
Richard Durand - Always The Sun

Wspomnienia huopowi wracają (╯︵╰,)

#trance #elektroniczna2000 #muzykaelektroniczna
Aeterna - Richard Durand - Always The Sun 

Wspomnienia huopowi wracają (╯︵╰,)

#tran...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aeterna
Aeterna
Autor
26.12.2025, 13:33:50 via Wypiek
  • 0
Fenomenalny utwór gdzie melodia nie jest skomplikowana a sam podkład prościutki. I tak chwyta za duszę. Dużą robotę robi świetny wokal, ale sam Durand to mistrz.
  • Odpowiedz
Borys125
Borys125
26.12.2025, 16:07:59 via Wykop
  • 1
@Aeterna: zawsze wolałem w wersji Fall Down Mix czy jakoś tak
  • Odpowiedz
Enigmameister
Enigmameister
04.01.2026, 23:02:21
  • 5
#muzyka #muzykaklasyczna #piano #trance

Robert Miles - Children
Enigmameister - #muzyka #muzykaklasyczna #piano #trance

Robert Miles - Children
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Squirell_
Squirell_
04.01.2026, 23:40:23
  • 18
Tylko #trance ma sens
https://youtu.be/g8pNRCtzOTQ?si=vnj0FPshcf19usk_
Squirell - Tylko #trance ma sens 
https://youtu.be/g8pNRCtzOTQ?si=vnj0FPshcf19usk
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Enigmameister
Enigmameister
04.01.2026, 23:42:50 via Wykop
  • 7
@Squirell_: ʕ•ᴥ•ʔ
Enigmameister - @Squirell_: ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
w.....8
w.....8
konto usunięte 04.01.2026, 23:46:02 via Wykop
  • 3
w.....8
  • Odpowiedz
nmap
nmap
14.12.2025, 12:26:14
  • 889
Jakiś czas temu uruchomiłem stronę https://portfelik.com i chciałbym, żeby więcej osób się o niej dowiedziało. Robię z tego powodu #rozdajo
Do wygrania dwa razy po 100 zł w postaci karty podarunkowej Allegro.

* Pierwsze 100 zł za plusik tego wpisu.
* Drugie 100 zł za opinię w komentarzu odnośnie korzystania z Portfelika (wymagane założenie konta).

Więc
nmap - Jakiś czas temu uruchomiłem stronę https://portfelik.com i chciałbym, żeby wię...

źródło: portfelik.com

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lentilek
lentilek
lentilek
14.12.2025, 13:07:00 via Wykop
  • 72
@nmap: Bez aplikacji mobilnej, widzę że pracujecie nad nią, ale dopóki ich nie będzie to ciężko raczej będzie o sukces. Bo sam wolę na bieżąco na szybko dopisywać wydatki, niż potem w domu przed kompem segregować wydatki. A jak już to robię, to robię w prostym excelu.

@Placi Wiem, że niektóre tego typu aplikacje pozwalają na takie coś ale nie wiem jak to do końca działa i czy to
  • Odpowiedz
Okaz_prawilnosci
Okaz_prawilnosci
14.12.2025, 13:22:21 via Wykop
  • 40
@nmap: podoba się dla mnie, wszystko działa fajnie, wszystko git jest dobry przekaz leci
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
13.12.2025, 05:48:44
  • 267
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr
13.12.2025, 06:18:11 via Wykop
  • 85
@Sonny86: zawsze. A najbardziej tak mają te które twierdzą że one nie mają problemu z przyznaniem się do błędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jednorazowka
jednorazowka
13.12.2025, 08:49:48 via Wykop
  • 102
@Sonny86:
jednorazowka - @Sonny86:

źródło: comment_1619522611GDAPmry0k8yur1e8lFg8F0

Pobierz
  • Odpowiedz
peanut_whu
peanut_whu
11.12.2025, 16:49:37
  • 2385
Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mnie ręcznie wykonany pasek na wymiar, bo kto to widział, żeby człowiek chodził w jakimś syfie z sieciówki, co to się kruszy w rękach po roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pasku mogę wybić inicjały na życzenie.

Pasek jaki jest, każdy widzi – prosty i pancerny, w zasadzie na całe życie, bo składa się tylko z trzech elementów: jednolitego
peanut_whu - Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mni...

źródło: 1000061518

Pobierz
  • 604
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryptun
Ryptun
11.12.2025, 16:51:47 via Wykop
  • 167
@peanut_whu: biały 128cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dumpmuzgu
dumpmuzgu
11.12.2025, 17:03:19 via Wypiek
  • 182
@peanut_whu Ładne, ale nie wiem czy Ci surowca wystarczy na mój obwód.
  • Odpowiedz
Poroniec
Poroniec
07.12.2025, 12:57:05
  • 213
Już za 10 dni premiera 2. sezonu Fallouta, która rozgrywać się będzie głównie w New Vegas (。◕‿‿◕。) Tym razem premiera każdego odcinka tydzień po tygodniu. Zaplusuj a zawołam Cię do przypomnienia dzień przed premierą.

#fallout #fallout4 #seriale #primevideo #amazon #scifi #sciencefiction #xbox
Poroniec - Już za 10 dni premiera 2. sezonu Fallouta, która rozgrywać się będzie głów...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyszniarz
pyszniarz
07.12.2025, 12:58:52 via Wykop
  • 92
@Poroniec: słaby serial
  • Odpowiedz
szalony_bombardier
szalony_bombardier
07.12.2025, 13:22:22 via Wykop
  • 395
@Poroniec: mocny serial
  • Odpowiedz
Aeterna
Aeterna
30.11.2025, 20:18:00
  • 6
Tiësto - Forever Today

#trance #elektroniczna2000 #muzykaelektroniczna #muzyka #tiesto
Aeterna - Tiësto - Forever Today

#trance #elektroniczna2000 #muzykaelektroniczna #mu...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hotshops_pl
hotshops_pl
27.11.2025, 17:06:33
  • 2223
Hej #wykop, tak jak obiecaliśmy z okazji Black Friday robimy #rozdajo

Dzisiaj polecimy na grubo i rozdajemy:
Smartwatch Amazfit GTR 3

Portal z promocjami HotShops.pl to miejsce gdzie codziennie pojawią się promocje, kupony i okazje z przeróżnych sklepów! Tworzą nas użytkownicy - to oni dodają i oceniają
hotshops_pl - Hej #wykop, tak jak obiecaliśmy z okazji Black Friday robimy #rozdajo

...

źródło: rozdajo-amazfit-gtr-3

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaskun
Blaskun
27.11.2025, 17:17:51 via Wykop
  • 508
@hotshops_pl:
Blaskun - @hotshops_pl:

źródło: QLtyuby5xEDNVxsn

Pobierz
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
27.11.2025, 18:07:23 via Android
  • 87
@hotshops_pl
ROTTEN - @hotshopspl

źródło: temp_file6718451152189810685

Pobierz
  • Odpowiedz
hotshops_pl
hotshops_pl
20.11.2025, 16:04:55
  • 1311
Hej #wykop rozdajemy #lego

Z okazji tego #blackfriday robimy #rozdajo

Rozdajemy Prom kosmiczny LEGO 31134

HotShops.pl
hotshops_pl - Hej #wykop rozdajemy #lego

Z okazji tego #blackfriday robimy #rozdajo
...

źródło: Lego rozdajo

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moczymorda77
Moczymorda77
20.11.2025, 16:12:33 via Wykop
  • 160
@hotshops_pl:
Moczymorda77 - @hotshops_pl:

źródło: comment_0BlcNNLuQcpAqHSqgEZgdojoShY8dgCI

Pobierz
  • Odpowiedz
Foxbat
Foxbat
20.11.2025, 16:39:56 via Wykop
  • 166
@hotshops_pl: a co to za guwno
Kiedyś to było
Foxbat - @hotshops_pl: a co to za guwno
Kiedyś to było

źródło: 2b3e56194178bf879e94cb3c04c4

Pobierz
  • Odpowiedz
Kwasny_konfident
Kwasny_konfident
12.11.2025, 16:52:46
  • 761
Wypłata przyszła? Zainwestuj ją w żelki!
Możesz też spróbować swojego szczęścia inaczej.

ROBIMY ŻELKOWE ROZDAJO!
2 osoby dostaną po paczce żelków o wartości minimum 100 zł. Paczka będzie zawierała na pewno coś kwaśnego i żelki malinki. Wysyłka – do paczkomatu.
Warunki?
Kwasny_konfident - Wypłata przyszła? Zainwestuj ją w żelki!
Możesz też spróbować swoj...

źródło: zelki-rozdajo-znow

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....y
J.....y
konto usunięte 12.11.2025, 17:36:31 via Wykop
  • 19
@Kwasny_konfident: panie żelku ja jelly czyli zazdrosny, biedny renciak, wyślij colę i kwaśne bo nie jadłem sto lat
  • Odpowiedz
n3xo
n3xo
12.11.2025, 18:26:03 via Wykop
  • 12
@Kwasny_konfident: Tyle lat obserwuje aż kupiłem. Ale te kwaśne to morde wykrzywią czy tylko tak lekko?
  • Odpowiedz
Aeterna
Aeterna
23.10.2025, 19:34:27
  • 3
Armin van Buuren & Richard Durand - Always You - Hymn ASOTu 2026 oficjalnie! Pięknie i w końcu od czasu covida godny utwór jako hymn. Poprzednie były ok, ale aż zbyt na siłę Tranceowe. Tylko Relfection mi dupę urwało.

#trance #muzykaelektroniczna #upliftingtrance #muzyka #arminvanbuuren
Aeterna - Armin van Buuren & Richard Durand - Always You - Hymn ASOTu 2026 oficjalnie...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdziwek
prawdziwek
24.10.2025, 05:42:55 via Wykop
  • 1
@Aeterna: każdy hymn jest dobry, bo nawet jak nie jest to sie z nim osłuchasz i sie spodoba. ale destination było dwie klasy wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem"
  • Odpowiedz
prawdziwek
prawdziwek
28.10.2025, 06:25:31 via Wykop
  • 1
@Aeterna: ja sobie obejrzałem maraton jak powstawało destination i sie wkręciłem
https://www.youtube.com/watch?v=sjYilst4NFU
prawdziwek - @Aeterna: ja sobie obejrzałem maraton jak powstawało destination i sie w...
  • Odpowiedz
Kwasny_konfident
Kwasny_konfident
30.09.2025, 11:26:58
  • 2774
Jest Dzień Chłopaka, to z tej okazji zrobimy sobie rozdajo.

Z wszystkich plusujących 2 osoby dostaną po paczce żelków o wartości minimum 100 zł. Paczka będzie zawierała na pewno coś kwaśnego i żelki malinki. Wysyłka do paczkomatu.

Jesteś tu nowy(-a) i nie znasz jeszcze żelków Gusto? Czas poznać! (。◕‿‿◕。)
Na początek możesz przetestować za 24,90 zł z darmową wysyłką.
Kwasny_konfident - Jest Dzień Chłopaka, to z tej okazji zrobimy sobie rozdajo.

Z wsz...

źródło: Dzien-Chlopaka-rozdajo-zelki

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirkopro_bot
mirkopro_bot
30.09.2025, 11:37:48 via mirko.proBOT
  • 81
❇️ Ogłaszam zasady loterii użytkownika @Kwasny_konfident ❇️

Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 1 października 2025 - 13:30
Liczba zwycięzców: 2
  • Odpowiedz
LZBNZ
LZBNZ
30.09.2025, 11:47:25 via Wykop
  • 31
@Kwasny_konfident: dej mnie w koncu to
  • Odpowiedz
SIGMATV
SIGMATV
SIGMATV
13.09.2025, 20:36:56
  • 5
Blue Tente - Walk Alone (Simon O'Shine Remix)
#trance #muzykaelektroniczna #muzyka #upliftingtrance
SIGMATV - Blue Tente - Walk Alone (Simon O'Shine Remix)
#trance #muzykaelektroniczna ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElMurano
ElMurano
07.09.2025, 17:17:44
  • 4
Ale się jaram, że niedługo będę mógł łazić swoimi Warfemami po planetach w Systemie Tau. System Pochodzenia jest już za "ciasny" po paru latach gry, a nowe planety dodadzą nowej świeżości i mam nadzieję, że będzie conajmniej jedna otwarta lokacja, najlepiej kilka ale i jedną się zadowole. Jeszcze na tamtych planetach może być bardzo dużo w dobrym stanie technologii Orokin i dużo technologii Świadomych stworzonych od zera na swoje potrzeby, a nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pallazo
Pallazo 07.09.2025, 18:07:47 via Wypiek
  • 2
@ElMurano Racja, trzeba dostać też że dostaniemy Exca Prime na potrzeby misji oraz w końcu rework wyglądu operatora oraz nowe umiejętności Operatora. :)
  • Odpowiedz
GhostofChristmasPast
GhostofChristmasPast
08.09.2025, 13:07:21 via Wykop
  • 2
Myslalem o tym pomysle wiele lat temu i w końcu się zrealizowal. To moglby byc ratunek dla warframe
  • Odpowiedz
Salido
Salido
27.06.2025, 10:30:47
  • 4025
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
27.06.2025, 10:32:43 via Wykop
  • 1159
@Salido: oby jak najmniej wypadkow ze skutkiem smiertelnym w te wakacje
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
27.06.2025, 10:38:12 via Wykop
  • 1404
@Salido: obyśmy my, ani nasi bliscy nie zostali jedną z tych kropek.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 179
  • Strona 1 z 179
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.12.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.12.2013

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking