Sąsiedzi przymierzają się do budowy domu, postawili kibel dla murarzy, w samym rogu ich działki, a więc tuż przy granicy, po której drugiej stronie jest moja działka.
Rozumiem, że to tymczasowy wychodek, ale nie powiem, że trochę mi to przeszkadza.
W sieci są rozbieżne informacje, że taki wychodek może być raz 2m od granicy, a druga 7.5m. Nie wiem która jest prawidłowa, ale nawet ta mniejsza odległość raczej nie jest zachowana.
#siatkowka mam wrażenie, że Michał Gierzot gra mega drewnianie. Przy czym jest mega skuteczny i łapie niebotyczny zasięg. Jako skromny kibic siatkówki stawiam go nawet jako nr 3 w kadrze ofc za Wifi i Fornim
@Makavlani a jeśli chodzi o środkowych to tak ... Szkoda mi Bartka strasznie. Za to Kewin Sasak to poezja. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to obecnie nr 1 wśród atakujących?
Jakie samochody mają trzy rzędy siedzeń, ale w drugim rzędzie dwa osobne siedzenia, zamiast kanapy? Pytam o coś dużego i wygodnego - nie pokroju Multivan/Transit/Vito tylko bardziej duży SUV/w miarę atrakcyjny kombivan.
#siatkowka Drzyzga się wypowiada o Bułgarach jakby on myślał, że w tym sezonie jeszcze Cwetan Sokołow wróci z braćmi Bratojew a to już skład docelowy XD oni tak cały sezon dojadą oczywiście z dodatkiem Grozdanowa. Jest jeszcze wśród powołanych Martin Atanasow, ale to gracz z niezłą karierą klubową. Reprezentacyjnie nigdy się nie odnalazł. To już lepiej sobie tego Tatarowa budować do Alexa Nikołowa.
Często czytam na wykop albo Reddit że w sumie Polska to najfajniejszy kraj do zycia i to tylko pokazuje wąski horyzont bo oczywiście porównujcie Polskę do "Europy" czyli w waszym rozumowaniu Niemiec, ewentualnie Holandii. Co takiego jest fajnego w Polsce czego nie ma w takich krajach jak np. Słowenia, Litwa, Łotwa, Estonia? #pytanie #polska #europa #przemyslenia
Montpellier Volley
Halkbank Ankara
Asseco Resovia Rzeszów