Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Maglite

Maglite

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13916
  • Znaleziska 1863
  • Mikroblog 12053
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 62
Maglite
Maglite 30.06.2024, 13:06:14
  • 8
Pa na to, pa tera jakiego kijka znalazłem.
Znaleźć takiego kijka to.... Sam nie wiem
#kijek #kij #las
Maglite - Pa na to, pa tera jakiego kijka znalazłem.
Znaleźć takiego kijka to....  Sa...

źródło: temp_file641427248197578019

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite
Autor
30.06.2024, 13:08:37 via Android
  • 0
@plusikdziczku droga dla służb leśnych. To rezerwat, v więc aut tam nie ma
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 30.06.2024, 09:20:17
  • 3
Mój pierwszy scam. Jestem szczęśliwy ;)
#olx #scam
Tak się zastanawiam, co się stało. Ja nic nie zgłaszałem, a ktoś ich wyłączył? Olx monitoruje takie próby wyłudzenia danych?
Maglite - Mój pierwszy scam. Jestem szczęśliwy ;)
#olx #scam
Tak się zastanawiam, co ...

źródło: temp_file885937670313937574

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....r
S.....r
konto usunięte 30.06.2024, 09:21:03 via Wykop
  • 4
@Maglite: Monitoruje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 29.06.2024, 08:44:28
  • 0
Pany, i Panie mam pytanie.
Chodzi o park rozrywki Energylandia
Jak to wygląda, jeśli chodzi o wejście?
czy jak kupuje bilet, to korzystam z każdej atrakcji?
Czy można wejść na teren na zasadzie towarzystwa? Bo jako, że nie mogę się kręcić na karuzelach, i źle znoszę wszelkie przeciążenia, to nie chce płacić 200zl za to, że będę tam tylko jako statysta.

#energylandia #pytanie #rozrywka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite
Autor
29.06.2024, 08:57:17 via Android
  • 0
@gorzki99 dzięki.
Trochę to głupie. Przecież jeśli nawet nie korzystam, to jest szansa że coś kupię do jedzenia, może jakiś gadżet, więc pieniądze pewnie jakieś zostawię
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite
Autor
29.06.2024, 09:03:58 via Android
  • 0
@gorzki99 więcej stracą, bo rozsądek mi nie pozwoli płacić 200, tylko po to żeby wejść. A tak to te 20 i może jakieś jedzenie/napoje tak jak wspomniałem to wydam
  • Odpowiedz
Hellicon
Hellicon
28.06.2024, 13:07:44
  • 2
Ale p---------o, grad jak groch, ulewa tworzy strumienie (ʘ‿ʘ)

#gdansk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 28.06.2024, 14:57:51 via Android
  • 1
@Hellicon na Kowalach pogrom
Maglite - @Hellicon na Kowalach pogrom

źródło: temp_file7349624441376367279

Pobierz
  • Odpowiedz

14

Złomowanie okrętu podwodnego ORP KONDOR

Złomowanie okrętu podwodnego ORP KONDOR

Złomowanie okrętu podwodnego ORP KONDOR .

piotr1900
z
youtube.com
dodany: 25.06.2024, 18:11:02
  • 8
  • #
    polska
  • #
    gdansk
  • #
    ciekawostki
Maglite
Maglite 25.06.2024, 18:50:39 via Android
  • 2
@enron a co trepy mają do tego?
Okręt był w rękach prywatnych. Właściciel od ponad roku starał się nim kogoś zainteresować. Nawet poza granicami kraju. Nie udało się z niego zrobić atrakcji turystycznej, a utrzymanie takiego obiektu kosztuje krocie, więc podjeto decyzję o złomowaniu.
Ale nie całość idzie na złom. Kiosk i parę innych części zostanie sprzedane zainteresowanym.
alberto81
alberto81
23.06.2024, 18:09:54
  • 15
Ładne przystanki w tym Gdańsku na Morenie macie. U mnie takich ładnych nie ma. Zazdraszczam.
#gdansk #trojmiasto #polska #imigranci #strazgraniczna #granica
alberto81 - Ładne przystanki w tym Gdańsku na Morenie macie. U mnie takich ładnych ni...

źródło: temp_file522023009565548250

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 23.06.2024, 18:23:42 via Android
  • 1
@alberto81 jadą do pracy...
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 23.06.2024, 08:52:35
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....y
konto usunięte 23.06.2024, 08:54:37 via Wykop
  • 10
@Maglite: Musi być czujny jak przy pilnowaniu żony
  • Odpowiedz
Rabusek
Rabusek
14.06.2024, 17:34:53
  • 1
Gdzie w #gdansk wyrzucic zuzyte tonery?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 14.06.2024, 18:28:28 via Android
  • 0
@Rabusek dużo tego masz?
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 14.06.2024, 20:30:27 via Android
  • 3
@Rabusek to weź to do śmieci wyrzuć. Z jedną sztuką to nie warto się produkować. Zawiń tylko szczelnie w folię, to na sortowni to wyciągną. Szkoda twojego czasu i pieniędzy, żeby po pszokach jeździć.
A jak jesteś bardzo EKO, to możesz na Chełm podjechać, to go od ciebie zabiorę. U mnie w robocie wysyłamy tego całe palety do utylizacji
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 14.06.2024, 20:39:26 via Android
  • 0
@Rabusek czyli masz swoje śmietniki? Ja mieszkam w bloku, więc mamy wspólne i nikt nie dojdzie co kto kiedy i gdzie wrzucił,
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 14.06.2024, 20:41:40 via Android
  • 1
@Rabusek przecież kamera nie zajrzy do worka
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 14.06.2024, 20:45:32 via Android
  • 3
@Rabusek popadasz w paranoję, chłopie ;)
  • Odpowiedz
CleMenS
CleMenS
10.06.2024, 20:16:59
  • 7
Mama mojego kolegi miała wypadek i szukają na Śląśku pilnie kogoś z 0 Rh-
Ma ktoś może?
#krew #krwiodawstwo #zdrowie #czestochowa #katowice #sosnowiec #dabrowagornicza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 10.06.2024, 21:01:50 via Android
  • 4
@CleMenS banki krwi mają
  • Odpowiedz
czz17
czz17
czz17
06.06.2024, 13:15:36
  • 0
Pytanie do osób oddających krew:
Czy jak chcę oddać krew konkretnie na kolegę leżącego w szpitalu, a jeszcze nigdy nie oddawałem krwi, to czy wystarczy, że pójdę rano do Centrum Krwiodastwa i od razu na miejscu robią jakieś badania i pobierają, czy muszę coś załatwić wcześniej i np. prywatnie przynieść jakieś gotowe wyniki badań?

#krwiodawstwo #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 06.06.2024, 19:35:38 via Android
  • 1
@AndrzejGupota jak pierwszy raz to z palca nie pobiorą, tylko z żyły, żeby mieć do badań. A te 450ml to poza tymi próbkami.
  • Odpowiedz

3

Budimex wkracza w kolejną fazę budowy Terminala T3 Baltic Hub w Gdańsku

Budimex wkracza w kolejną fazę budowy Terminala T3 Baltic Hub w Gdańsku

Nowy terminal kontenerowy T3 Baltic Hub w Gdańsku, budowany przez konsorcjum Budimex i Deme Dredging, osiągnął 60% zaawa

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 06.06.2024, 13:39:19
  • 2
  • #
    gdansk
  • #
    inwestycje
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Maglite
Maglite 06.06.2024, 19:32:44 via Android
  • 0
Dlaczego widzę posty gościa, którego mam na czarnej?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

noipmezc
noipmezc
02.06.2024, 21:58:42
  • 14
macie swojego ulubionego grzyba?
noipmezc - macie swojego ulubionego grzyba?

źródło: plakat-grzyby-granat

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 02.06.2024, 22:21:44 via Android
  • 1
@noipmezc ten spod paznokcia
  • Odpowiedz

3

NOC W OPUSZCZONYM SIEROCIŃCU URBEX

NOC W OPUSZCZONYM SIEROCIŃCU URBEX

Słynny kanał Old Finders! przenosi się na nowy kanał @phantomframe64 i już w nowym miejscu kolejny super film Urbexowy w mega klimacie! Jeśli lubicie Urbex, i jeśli lubicie trochę się bać, ten film jest dla Was! Oglądać koniecznie nocą ze słuchawkami na uszach! I zasubskrybujcie nowy kanał! Wooooow!

ken-wawa
z
youtube.com
dodany: 26.05.2024, 18:33:58
  • 8
  • #
    urbex
  • #
    opuszczone
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    rozrywka
  • #
    youtube
Maglite
Maglite 26.05.2024, 19:18:02 via Android
  • 3
Ubrali się jak komandosy, i poszli zwiedzać zdezelowany budynek.
Sam lubię urbex, ale to już przerost formy nad treścią. Ehhhhh
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Noxgate
Noxgate
24.05.2024, 22:23:53
  • 0
Pewnie zadam głupie pytanie, ale nigdy nie byłem w Gdańsku, więc nie bijcie. W lipcu będę rowerem z sakwami w Trójmieście i tak sobie patrzę, jak dojechać z centrum na Westerplatte i z tego co widzę, muszę jechać naokoło, a potem tą drogą wracać; wyjdzie prawie 20 km. Czemu jakoś bliżej północy nie ma żadnego mostu czy jakiejś przeprawy promowej?
#gdansk
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 24.05.2024, 22:27:40 via Android
  • 3
@Noxgate poszukaj czy już jeździ autobus przez tunel pod Wisłą. On ma przyczepę czy bagażnik rowerowy, i nie trzeba jechać "na opkoło" ;)

A prom był, ale go zezlomowali po otwarciu tunelu.
  • Odpowiedz
Nyapi
Nyapi
23.05.2024, 16:41:31
  • 81
Hejka, jedliście makaron z truskawkami? Rozmawiałam z randomami z północy Polski i powiedzieli że nigdy w życiu nie jedli makaronu z truskawkami i że to musi być jakieś danie regionalne a byłam przekonana, że to danie popularne w całej Polsce i teraz nie wiem
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 23.05.2024, 17:52:03 via Android
  • 4
@Nyapi
oczywiście. Było w przedszkolu i w szkole na stołówkach. Bardzo dobrze wspominam te danie.
Gdańsk here
  • Odpowiedz
Orbiter01
Orbiter01
Orbiter01
23.05.2024, 09:57:55
  • 1
#krwiodawstwo Czy pracodawca może zabronić mi oddania krwi i tym samym dostania 2 dni zwolnienia lekarskiego od państwa?
Orbiter01 - #krwiodawstwo Czy pracodawca może zabronić mi oddania krwi i tym samym do...

źródło: mtszVaNhbUSDARxSA1aZFEGpxSGXaoV5

Pobierz

Pracodawca mi zabrania oddać krew

  • Może zabronić! 12.5% (10)
  • Nie może zabronić 76.3% (61)
  • Nie wiem czy może zabronić? 11.3% (9)

Oddanych głosów: 80

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 23.05.2024, 11:53:10 via Android
  • 0
@macan za oddanie osocza liczy się 200ml krwi pełnej
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 22.05.2024, 16:41:53
  • 6
Płytki, płyteczki, płytunie... i osocze

Na liczniku 33.65 litra :)

Jak to ktoś ostatnio pisał, że w Gdańsku po generalnym remoncie oddziału, zrobili drzwi do gabinetów lekarskich otwierające się na zewnątrz, i ludzie na nie wpadają. No i dziś wyłapałem takimi drzwiami od wychodzącej lekarki. Na szczęście zdążyłem się trochę odsunąć.
Tak więc uważajcie gdańskie mirki, co by nie oddać krwi w inny sposób niż zamierzacie.
Maglite - Płytki, płyteczki, płytunie... i osocze

Na liczniku 33.65 litra :)

Jak to...

źródło: temp_file7017451921578268761

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magiol
magiol
22.05.2024, 16:01:47
  • 0
Hej mirki, od kilku dni świruje mi lewy kierunkowskaz, po wbiciu go od razu odskakuje (nie ma znaczenia czy podczas jazdy czy na postoju) pacjent opel corsa d, czy ktoś wie gdzie może leżeć problem?

#motoryzacja #pytaniedoeksperta #mechanikasamochodowa #opel #elektronika #elektryka
magiol - Hej mirki, od kilku dni świruje mi lewy kierunkowskaz, po wbiciu go od razu ...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 22.05.2024, 16:07:57 via Android
  • 2
@magiol poczytaj o module CIM. nie wiem czy nowsze opele to mają, ale Corsa C, Vectra C i jeszcze parę innych miały ten moduł i lubił się psuć.
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 22.05.2024, 16:20:03 via Android
  • 0
@magiol chyba jednak jakiś miał
https://sklep.dixi-car.pl/modul-kolumny-kierowniczej-corsa-p-6669.html
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 25
  • Strona 8 z 25
  • >

Lukas

  • Freie Stadt Danzig

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.07.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking