Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko126
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Magikm

Magikm

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 928
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 927
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 9
N.....s
N.....s
konto usunięte 27.07.2019, 05:43:19
  • 562
Spotkał sie ktos z Was z obecnościa duchow w mieszkaniu? Mam sasiadke z 4 dzieci. Wczoraj wybiegła z krzykiem z domu. Dostala mieszkanie po zmarlej w nim pani.

Pare lat temu jej syn zaczal krzyczec "Mamo ona tu jest, ona tu chodzi. " potem jakis czas spokoj. A wczoraj jej corka ro samo "mamo ona tu jest, ona tutaj chodzi." Dodam ze dzieci widza jakas postac kobiety i dzieje sie to tylko
  • 447
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm 27.07.2019, 10:29:01
  • 0
@NightChanges: Powiedz gdzie. Przyjadę
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm 27.12.2018, 14:54:04
  • 1
Mirki pomocy. Ma problem z telefonem (lg v30). Gdy chcę włączyć hotspot pokazuje mi się komunikat "Dla Przenośnych Punkt Dostępu, wyłącz serwer danych". W ustawieniach nic niedostępne. #smartfon #pomocy
Magikm - Mirki pomocy. Ma problem z telefonem (lg v30). Gdy chcę włączyć hotspot poka...

źródło: comment_rOX31ax649E9uvZUyWr36i0cgX2XimuT.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm
Autor
24.07.2019, 17:50:07
  • 1
@En1u: Wyłącz oszczędzanie danych
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm 20.07.2019, 21:00:37
  • 3
Wstyd mi że jestem Polakiem. Boli mnie gdy widzę gdzie zmierza ten kraj. #oswiadczenie
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm
Autor
20.07.2019, 21:07:41
  • 0
@vrohn: Czy w świetle wydarzeń z ostatniego miesiąca, roku a nawet 10 lat muszę Ci tłumaczyć co jest nie tak.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
20.07.2019, 21:09:58
  • 0
@vrohn: Dokładnie taka mentalność jest w tym wszystkim najsmutniejsza
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
20.07.2019, 21:16:50
  • 0
@vrohn: Zamiast oglądać innych zacznijmy od siebie. Przerzucanie winy nic nie da. Należy zacząć od naprawy swojego podwórka zamiast mówić że sąsiad ma gorzej.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
20.07.2019, 21:31:51
  • 0
@vrohn: Znowu smutna mentalność szarej masy. Oczywiście że wszystko da się zmienić.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
20.07.2019, 21:43:31
  • 0
@vrohn: Społeczeństwo idzie w jakiś kierunku można go zmieniać. To są bardzo długofalowe zmiany. Społeczeństwo cały czas ewoluuje. Zniesiono niewolnictwo, kobiety otrzymały prawa do głosowania itd. Te zmiany zachodzą powoli ale bez odpowiedniego celu, kierunku nigdy do nich nie dojdzie. Należy uczyć że głupota nie jest fajna. Zerwać z propagowaniem patologii i wychwalania nienawiści. Do tego potrzeba czasu i wszytko jest możliwe.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
20.07.2019, 21:53:18
  • 0
@vrohn: Jakie organizacje?
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
20.07.2019, 22:07:12
  • 0
@vrohn: Zbierają informacje do preferencji reklam. Polecam mniej teorii spiskowych.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
20.07.2019, 22:20:40
  • 0
@vrohn: Chcesz mi powiedzieć że to wszystko wina Google?
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
20.07.2019, 22:37:47
  • 0
@vrohn: Chcesz mi powiedzieć że bliżej nieokreślone organizacje zbierają informacje by kontrolować ludzi i wmawia im że homoseksualiści są źli i trzeba ich bić.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
20.07.2019, 23:20:04
  • 0
@vrohn: Nie chce mi się tego czytać bo zauważyłem stwierdzenie brak dowodów. To są jakieś teorie spiskowe. Trzymajmy się faktów
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
20.07.2019, 23:23:47
  • 0
@vrohn: Bo Ukraina graniczy z Polską bo mieszka tu wielu Ukraińców bo ruski to zło i wiadomo że polaczki ich nie lubią bo były obawy że będziemy następni. Dlaczego nie o Kurdystanie? Bo to daleko bo większość nawet nie wie gdzie to jest. Media pokazują to co interesuje społeczeństwo
  • Odpowiedz
Hiobe
Hiobe
20.07.2019, 21:18:09 via iOS
  • 114
#heheszki #humorobrazkowy #samorozwoj #sen
Hiobe - #heheszki #humorobrazkowy #samorozwoj #sen

źródło: comment_d10ZUoWdnAFnJtCiYZurLQ55SgsvOtnW.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm 20.07.2019, 21:19:18
  • 51
@Hiobe: Nie można udusić się przez samo wstrzymanie oddechu.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm 20.07.2019, 21:24:34
  • 4
@steemm: To nie jest wstrzymanie oddechu tylko uduszenie reklamówka. Wstrzymanie oddechu =/= uduszenie
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm 20.07.2019, 21:27:18
  • 3
@steemm: Nie. Wtrzymujesz oddech bo przestajesz wykonywać wdech wydech. Natomiast uduszenie polega na zablokowaniu dostępu do powietrza.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm 20.07.2019, 21:29:55
  • 4
@steemm: (-‸ლ)
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm 20.07.2019, 22:03:51
  • 4
@alcest: Dziękujemy kapitanie oczywisty
  • Odpowiedz
misiek735
misiek735
misiek735
20.07.2019, 21:11:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ma ktos link gdzie mogę pobrać #strangerthings sezon 3 w formacie AVI albo MP4? Bo wszędzie jest mkv, a tv który jest w domu (wynajmuje przez airbnb) nie obsługuje tego formatu.

Nie mam możliwości podłączenia kompa / przesłania obrazu bezprsewodowo / inna wymyślona metoda

#seriale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm 20.07.2019, 21:22:56
  • 2
@misiek735: Załóż konto na netflix
  • Odpowiedz
Abel11
Abel11
Abel11
14.07.2019, 18:35:45
  • 43
Mirki, chciałbym się podzielić swoim osiągnięciem. 8.0km w 55 min i 40 sek !!
Jestem z siebie dumny z racji że zawsze byłem ulańcem, a jeszcze w marcu było 4.7km w 50 min
Cel to zejść poniżej 10km w 50 min na biegu niepodległości w Ww-e
#bieganie #mikrokoksy #mirkokoksy #chwalesie
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm 14.07.2019, 20:26:38
  • 1
@Abel11: Powodzenia. Nie poddawaj się.
  • Odpowiedz
KimpMB
KimpMB
14.07.2019, 18:19:23
  • 1
Siema! Proszę Was o pomoc w znalezieniu gierki do popykania na luzie. Aktualnie kończę Wiedźmina 3 i szukam jakiejś gierki w zastępstwo. Fajnie jakby była z podobną fabułą aczkolwiek nie musi to koniecznie być RPG. Chodzi mi o gierkę nad którą nie będę musiał ślęczeć godzinami aby ogarnąć co do czego. Ma być luźno, wciągająco i bez spiny. Może być MMO, nawet online byle nie trzeba było dni i nocy zarywać. Myślałem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm 14.07.2019, 18:21:17
  • 0
@KimpMB: tetris
  • Odpowiedz
Aanacron
Aanacron
14.07.2019, 18:10:38
  • 0
przez takie oksy na czerwono widać, czy to z zewnątrz tylko?
#okulary #kiciochpyta
Aanacron - przez takie oksy na czerwono widać, czy to z zewnątrz tylko? 
#okulary #k...

źródło: comment_GzprgArTB6j9kAxv5DCPXcktr66ibDa2.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm 14.07.2019, 18:14:25
  • 2
@Aanacron: Tylko na zewnątrz.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm 14.07.2019, 18:12:39
  • 16
#heheszki #smiesznekotki
Magikm - #heheszki #smiesznekotki

źródło: comment_tdQpxOZdMqzHpcHEDUMmzpf29YTxPtZM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierdziuszek
Pierdziuszek
12.07.2019, 04:22:57
  • 758
Dzisiaj bronię magisterkę, na której mi mocno zależy. Będzie jakiś plus na odwagę? Niby nie czuję się spięty, a i tak nie spałem pół nocy (╥﹏╥)
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm 12.07.2019, 07:21:27
  • 1
@Pierdziuszek: Masz r-------ć tę obronę. Nia ma innej opcji
  • Odpowiedz
P.....r
konto usunięte 10.07.2019, 10:18:53
  • 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm 10.07.2019, 13:06:02
  • 3
@Piwniczny_haker: Miałeś uderzyć w stół a nie w klawiaturę. Miałeś jedno proste zadanie (-‸ლ)
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm 02.07.2019, 13:43:11
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm
Autor
02.07.2019, 13:44:30
  • 2
@Magikm: Muszę wywalić 11000 zł na mieszkanie wyglądające jak chlew obsrany głównej żeby móc zamieszkać.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
02.07.2019, 13:56:50
  • 6
@nine: Czynsz płatny z góry za rok!!
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
02.07.2019, 15:32:25
  • 1
@darck: Pokazanie 3 ostatnich wypłat mnie nic nie kosztuje. Tak 2000 kaucji za jeden pokój dla studenta to dużo i takich ofert jest wiele
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
02.07.2019, 15:38:24
  • 1
@Terki: Czytaj że zrozumieniem 1100 plus 320 lub 580 w sezonie grzewczym. Także mamy już kwotę 1420 lub 1680. Do tego opłaty ze wodę prąd. Do tego nie wiem jak wy. Nie jestem programista 15k i mam do zamrożenia 11000zł. Dodatkowo taka płatność uniemożliwia ci odstąpienie od umowy.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
02.07.2019, 17:02:28
  • 0
@blackcurr4nt: Bardzo fajnie ale musiałaś płacić za cały rok z góry?
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
02.07.2019, 17:09:48
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
02.07.2019, 18:23:16
  • 0
@blackcurr4nt: Zastanów się ma swoją wypowiedzią. Na początku mówisz że to mój nieogar bo coś takiego znalazłem. Później stwierdzasz że jednak nikt na to nie przystanie. Wygłaszasz przeczące sobie tezy. Mówisz że rynek zweryfikuje. Ja jestem częścią rynku i to weryfikuje. A Ty mi zaprzeczasz i jednocześnie potwierdzasz że to zła oferta.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
03.07.2019, 02:34:35
  • 0
@blackcurr4nt: Ty myślisz że ja to wynajmę? Śmieje się tylko z oferty. Znów proszę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem bo w żadnym fragmencie nie napisałem że to wynajmuje oraz że to jedyna oferta bp innej nie potrafię znaleźć.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
03.07.2019, 06:52:34
  • 0
@Chlaposz_Minetosz: Sory pisze z napleta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
03.07.2019, 11:46:21
  • 0
@blackcurr4nt: Proszę bez wyzwisk. Minimum kultury. Objaśnia ci to jak dzieciom w przedszkolu bo widzę że nie rozumiesz. Wyśmiewam cały rynek mieszkań. Te wszystkie pokoje po 4 metry kwadratowe za 1000zł. A obrazek dodałem jako przykład i w nim nie chodzi mi o cenę mieszkania za miesiąc jak się tego uczepilas. Tylko płatności z góry i utrapienia po pierwsze dużej ilości pieniędzy ale także braku możliwości rezygnacji przez rok. Koszt
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
03.07.2019, 13:33:07
  • 0
@blackcurr4nt: Cieszę się Pani ogromnym doświadczeniem życiowym i umiejętnościami oceny wieku rozmówcy bez jakiejkolwiek wiedzy o nim. Musi być Pani na prawdę wiekową osobą także życzę zdrowia. Proszę także nie zapomnieć że temat może Pani zamknąć jedynie pod swoimi własnymi postami. Wracając do tematu dyskusji. To Pani niekonsekwentnie trzyma się swojej hipotezy lawirując z jednej skrajności w drugą. Zgadzam się że 1100 to super ofera ale to tyle nie kosztuje.
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm 03.07.2019, 09:58:55
  • 17
#heheszki #podlasie
Magikm - #heheszki #podlasie

źródło: comment_Rpwr2C9LAzqEVffJACkQf7D8Y6vZ3tJe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....a
s.....a
konto usunięte 27.06.2019, 07:46:43
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm 27.06.2019, 12:46:28
  • 0
@simsyletlansmisja: Gardzę tobą
  • Odpowiedz
C.....x
C.....x
konto usunięte 23.06.2019, 17:36:50
  • 98
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm 23.06.2019, 18:56:58
  • 2
@Chudzinx: Mmm zerwany biceps
  • Odpowiedz
Goodie_pl
Goodie_pl
20.06.2019, 13:57:48
  • 2979
Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm 20.06.2019, 16:04:04
  • 0
@Goodie_pl: klasycznie biały 64Gb
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm 19.06.2019, 10:06:17
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magikm
Magikm
Autor
19.06.2019, 11:16:39
  • 3
@cyb3rm4n: Brawo kapitanie oczywisty
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm
Autor
19.06.2019, 11:44:06
  • 1
@ChoNoTu: Patrzcie jaki kozak
  • Odpowiedz
Magikm
Magikm 16.06.2019, 15:33:53
  • 0
Zakupiłem adapter z hdmi do vga. Niestety okazał się za słaby bo nie posiadał oddzielnego zasilania. Przerobiłem go na adapter z zewnętrznym zasilaniem i wszystko pięknie śmiga. Jest tylko jeden problem. Po podłączeniu konsoli PlayStation 4 na ekranie pojawia się komunikat D-SUB POZA ZAKRESEM PRACY 67.2kHz / 60Hz. Czy jest możliwość aby to współgrało czy pozostaje tylko wymiana monitora. #pytaniedoeksperta #playstation #playstation4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • Strona 2 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.11.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.09.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking