Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KilY

KilY

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3607
  • Znaleziska 1419
  • Mikroblog 2188
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 91

33

Ed Skrein porzuca nowego "Hellboya". Powodem wybielanie postaci

Ed Skrein porzuca nowego "Hellboya". Powodem wybielanie postaci

Wybielanie postaci to ponownie głośny temat w Hollywood. Tym razem burzliwe reakcji miały wpływ na zmianę w obsadzie nowego Hellboya. Aktor oraz studio opublikowali oświadczenia prasowe w tej sprawie

konto usunięte
z
naekranie.pl
dodany: 29.08.2017, 08:35:52
  • 14
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    afera
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    komiks
KilY
KilY 29.08.2017, 15:09:14 via Android
  • 6
@jakkun Gdybyś czytał, to myślę, że byś pamiętał ulubiony zwrot Susannah do Rolanda: "Ty pieprzony białasie".
KilY
KilY 11.08.2017, 15:20:36
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RBNG
RBNG
RBNG
11.08.2017, 15:21:51
  • 1
@KilY: tak tych berett nie mozna uzyc do kontraktu tak samo jak czerwonych skinow
  • Odpowiedz
S.....l
S.....l
konto usunięte 11.08.2017, 15:22:03
  • 1
@KilY: Mogę sie mylić ale kiedyś tak to działało ale valve CHYBA zablokowało używanie broni które nie mają wyższego stopnia w kolekcji
  • Odpowiedz

489

Atak rekina z perspektywy człowieka. Autentyczne nagranie.

Atak rekina z perspektywy człowieka. Autentyczne nagranie.

Nagranie skutecznego ataku rekina na człowieka to rzadkość, a tu proszę takie nagranie jedne z niewielu żadna symulacja z taniego programu przyrodniczego.

TamTenPolak
z
youtube.com
dodany: 19.07.2017, 17:34:55
  • 69
  • #
    swiat
  • #
    nauka
  • #
    sport
  • #
    rozrywka
KilY
KilY 20.07.2017, 07:10:17 via Android
  • 266
@MegaKox Panie, to spokojny rekin, nie gryzie. On się tylko tak bawi.
KilY
KilY 14.07.2017, 18:23:50
  • 2
Jakiś rozkład jazdy majora z Krakowa znajdę gdzieś w necie? Chodzi o czas, kiedy kto gra swój mecz?
#csgo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....o
P.....o
konto usunięte 14.07.2017, 18:28:36
  • 4
@KilY: hltv
  • Odpowiedz
ju_q
ju_q
14.07.2017, 18:44:48
  • 2
@KilY: Czyli znalazłeś na przykład oficjalną stronę majora i myślisz, że to nie jest "coś sprawdzonego"? ;p
http://major.pglesports.com/schedule-group-stage/
wiki.teamliquid.net/counterstrike/PGL/2017/Krakow
https://www.hltv.org/matches?event=2720
  • Odpowiedz
KilY
KilY 01.07.2017, 17:24:56
  • 2
Siema, jest na Steamie jakaś grupa gdzie można się wymienić tymi kartami z wyprzedaży? Zawsze wcześniej była taka gdzie można zostawić ogłoszenie, ale teraz nie mogę podobnej znaleźć. Ktoś coś widział?
#steam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Avmatrac
Avmatrac
01.07.2017, 17:28:16
  • 1
@KilY: karty z tych samych setów możesz wymienić z botami na steamtradematcher.com/compare
  • Odpowiedz
KilY
KilY
Autor
01.07.2017, 17:32:05
  • 0
@Avmatrac: Spróbuję, dzięki, nie wiedziałem o tym.
  • Odpowiedz
KilY
KilY 08.06.2017, 08:50:01
  • 23
Śmiać mi się chce jak słyszę głosy takich ignorantów jak Sobczak @MikolajDominikSobczak-RadnyOliwy którzy forsuja pomysł Drogi Zielonej z tunelem pod Pachołkiem. Argument Sobczaka: "Chcemy deptak na Rybińskiego!" Rozumiecie? Wydać kilkaset milionów złotych (na sam tunel) po to, żeby w Oliwie był nikomu niepotrzebny deptak i z górką 400 mieszkańców tej ulicy i kilku przyległych miało ciszę i spokój. Nic tam, że to koszta niewspółmierne do zysków, nic tam, że Droga Zielona
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik
08.06.2017, 09:23:35
  • 5
@MikolajDominikSobczak-RadnyOliwy:
Wygodne, co nie? Wy przepychacie złodziejskie i nielegalne buble prawne, ale jak przychodzi co do czego to "to nie nasza działka, to ZDiZ".
  • Odpowiedz
KilY
KilY
Autor
08.06.2017, 10:36:25
  • 7
@Polinik: To, że nie ma poczucia żenady to się zgodzę, ale czy jest cwaniakiem? Mi się wydaje, że on jest po prostu naiwny. Jest takim typowym bezmyślnym, bezideowym karierowiczem, ale raczej o niskich aspiracjach. Wystarczy mu zdjęcie z Wałęsą, uścisk ręki Adamowicza, Kuźniara, zdjęcie w 10. rzędzie gdzieś za Tuskiem i dzięki temu ma poczucie, że jest kimś, że jest ważny, że należy do tych "z góry" i dlatego ich
  • Odpowiedz
KilY
KilY 24.05.2017, 14:38:49
  • 1
Jakby ktoś chciał zagrać misje co-op to zapraszam, bo niestety nie mam z kim :-)
http://steamcommunity.com/id/duqq/
#csgo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY
Autor
24.05.2017, 14:50:19
  • 0
@Kevin1337: Pewnie, dodaj mnie do znajomych. Tych wspólnych misji trochę jest więc jak nie dziś to zawsze można innym razem.
  • Odpowiedz
KilY
KilY
Autor
24.05.2017, 14:50:31
  • 0
@beliver: Poszło.
  • Odpowiedz
KilY
KilY 23.05.2017, 16:23:39
  • 1
Hejka, jest tu może jakiś mirek elektryk? Taki bardziej instalator domowy, instalacje,gniazdka, oświetlenie. Chciałbym się trochę poradzić w kilku kwestiach na pw. Dzięki ;-)

#budownictwo
#elektryka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Solitary_Man
Solitary_Man
23.05.2017, 16:24:13
  • 7
@KilY: lepiej jak tu napiszesz wiecej odp dostaniesz
  • Odpowiedz
1.....h
1.....h
konto usunięte 23.05.2017, 17:36:12
  • 0
@KilY: u mnie na wsi około 1500-2000 cebulionów
  • Odpowiedz

1200

„Przeprosisz na kolanach i możesz iść”. Kolejna ofiara przemocy w gimnazjum.

Pokaż treści 18+

„Przeprosisz na kolanach i możesz iść”. Kolejna ofiara przemocy w gimnazjum.

Bulwersujące nagranie ujawnione przez internautów.

world
z
tvp.info
dodany: 16.05.2017, 13:12:57
  • 226
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    gdansk
  • #
    gimbaza
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
KilY
KilY 16.05.2017, 13:47:36 via Android
  • 30
@cozadzien Bolek pochodzi z Popowa, gdzieś chyba na Kujawach.
KilY
KilY 10.05.2017, 15:50:19
  • 3
Dobra Mirki z Gdańska, koniec żartów. Za nami już druga rocznica drugiej rocznicy drugiego pożegnania Mostku Weisera. Jednak już prawie na dniach, bo za jedyne 1,5 roku wybory samorządowe. Jak wszyscy wiemy czasy Budynia się kończą i nasze wspaniałe miasto potrzebuje następcy. Musi to być osoba lubiana, mądra, inteligentna, kompetentna, najlepiej spoza układu. Wydaje mi się, że znam taką osobę i jest to nasz kolega, który piastuje obecnie ważne stanowisko Radnego Oliwy.

Czy w wyborach na prezydenta Gdańska poparłbyś/poparłabyś kandydaturę Mikołaja Dominika Sobczaka?

  • Tak, to najlepszy kandydat i ma poparcie L. Wałęsy 28.6% (24)
  • Tak, bo Adamowicz musi odejść 9.5% (8)
  • Tak, w rocznicę mostku będzie dzień wolny od pracy 39.3% (33)
  • Nie wiem, ale raczej TAK, bo jak nie ON to KTO? 6.0% (5)
  • Nie. 16.7% (14)

Oddanych głosów: 84

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....y
M.....y
konto usunięte 10.05.2017, 20:32:02
  • 6
aha, xD
  • Odpowiedz
tepiciel_absurdow
tepiciel_absurdow
10.05.2017, 22:05:56
  • 4
@Polinik:
Szczerze? Widzę Twoją/Waszą szyderę i podziwiam odpowiedzi @MikolajDominikSobczak-RadnyOliwy, on was po prostu zlewa i prawidłowo - co się będzie szarpał z gówniarzami.

Traktuje mikrobloga jako bloga, relacjonuje wydarzenia i spoko.

Lamenty nad mostkiem weisnera mi się nie podobają, ale podoba mi
  • Odpowiedz
KilY
KilY 09.05.2017, 15:12:01
  • 13
Czołg alpinista
#warthunder
KilY - Czołg alpinista
#warthunder

źródło: comment_j3XX6NQeTcaFWPAjgcTlzfYwNd1U7SqZ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hphp123
hphp123
hphp123
09.05.2017, 16:22:07 via Android
  • 0
@KilY Dostał prezent? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
6.....6
konto usunięte 09.05.2017, 17:02:20
  • 0
@KilY: cziter ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KilY
KilY 08.05.2017, 14:15:17
  • 1
Czy robił ktoś ostatnio remont mieszkania, jest zadowolony i może polecić ekipę? Raczej takie standardowe sprawy, ułożenie podłóg w mieszkaniu, kafelki i terakota w kuchni/łazience, elektryka, instalacje, gniazdka. Jak ktoś coś to będę wdzięczny.
#gdansk #trojmiasto
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slowbro
Slowbro
08.05.2017, 16:14:10 via Android
  • 1
Znam jednego speca, ale chyba obecnie w Toruniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pdk
  • Odpowiedz
Z.....3
Z.....3
konto usunięte 08.05.2017, 16:35:09
  • 1
@KilY: Znam, ale jest tak dobry, że w tym roku na termin nie można liczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
KilY
KilY 04.05.2017, 10:47:56
  • 19
Znalezione na strychu
#gdansk #sobczakcontent
KilY - Znalezione na strychu
#gdansk #sobczakcontent

źródło: comment_j2XJuu1NLTnwpX000JF1rAgmS5rEofa6.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....o
P.....o
konto usunięte 04.05.2017, 10:49:12
  • 22
@KilY: (podczas przejazdu przez Most Weisera, druga rocznica trzeciej odbudowy)
  • Odpowiedz
t.....l
t.....l
konto usunięte 04.05.2017, 11:25:40
  • 4
Mostku Weisera


@Iduun: @Polinik: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wiadukt_Weisera

Oficjalne pożegnanie wiaduktu, którego organizatorem był Mikołaj Sobczak, odbyło się 27 kwietnia[7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18]


xD
  • Odpowiedz
KilY
KilY 28.04.2017, 08:17:30
  • 20
No to ładnie się dzieje. Podobno wczoraj tj. 27 kwietnia 2016 r. w drugą rocznicę drugiej rocznicy drugiego pożegnania Mostku Weisera odbyło się w Bibliotece Miejskiej w Gdańsku spotkanie autorskie radnego dzielnicy Oliwy Mikołaja Dominika Sobczaka Radnego Oliwy na którym opowiadał historii i o drugim pożegnaniu Mostku, oraz o budowie linii PKM ze Strzyży do Kościerzyny. Po spotkaniu Radny Oliwy rozdawał autografy i co najlepsze podobno na spotkanie przyszedł po autograf od
KilY - No to ładnie się dzieje. Podobno wczoraj tj. 27 kwietnia 2016 r. w drugą roczn...

źródło: comment_3FnihS8wdOI7KpmufQcLl86sVWaeWm5R.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dine
Dine
28.04.2017, 08:23:18
  • 6
@KilY: @jaywalker:
Dine - @KilY: @jaywalker:
  • Odpowiedz
Polinik
Polinik
28.04.2017, 09:00:33
  • 2
@KilY: Jeszcze większe haki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polinik - @KilY: Jeszcze większe haki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_lXY3eY84WswZAyx1pj7hGBeyK0gArDn1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
KilY
KilY 07.04.2017, 11:49:02
  • 12
@MikolajDominikSobczak-RadnyOliwy Panie Mikołaju Dominiku Sobczak Radny Oliwy czy dowiedział się już Pan czy kurs franka szwajcarskiego się ustabilizował? Czy premier Panu odpowiedział?

#gdansk #sobczakcontent #thebestofmirko
KilY - @MikolajDominikSobczak-RadnyOliwy Panie Mikołaju Dominiku Sobczak Radny Oliwy ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssi33k
krzysssi33k
07.04.2017, 11:55:14
  • 6
@KilY: xddddddddddddddddddd
  • Odpowiedz
Chicane
Chicane
07.04.2017, 15:15:50
  • 0
@KilY: co to za rak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KilY
KilY 03.04.2017, 09:28:24
  • 16
Mam pytanie do Pana Mikołaja Dominika Sobczaka Radnego Oliwy @MikolajDominikSobczak-RadnyOliwy
Czy to prawda, że z okazji okrągłej czwartej rocznicy drugiego pożegnania mostku Weisera planuje Pan wydać przy współudziale środków budżetu obywatelskiego dzielnicy Oliwy książkę poświęconą Mostkowi Weisera oraz Linii PKM ze Strzyży do Osowej? Czy album będzie ilustrowany historycznymi zdjęciami wykonanymi podczas Pańskich spacerów wzdłuż linii oraz przy mostku? Czy można zamawiać książkę w przedsprzedaży? Dziękuję serdecznie za odpowiedź!
#gdansk
KilY - Mam pytanie do Pana Mikołaja Dominika Sobczaka Radnego Oliwy @MikolajDominikSo...

źródło: comment_zKiAOiPYeyNBptXE9v4iIwVSERrvvKyh.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik
03.04.2017, 10:30:44
  • 7
Tu podśmiechujki, ale najsmutniejsze jest to, że Mikołaj Dominik Sobczak Radny Oliwy tak na serio z tym mostkiem.
  • Odpowiedz
Slowbro
Slowbro
03.04.2017, 12:20:28 via Android
  • 2
@Polinik I depcze psom ogony, nie zapominajmy o najważniejszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KilY
KilY 31.03.2017, 14:28:26
  • 11
Tym, którzy jeszcze nie wiedzą chciałbym przypomnieć, że już za niecałe 4 tygodnie będziemy mieli okazję obchodzić okrągłą czwartą rocznicę drugiego pożegnania mostku Weisera (nazwanego tak ku pamięci bohaterskiego podoficera Wehrmachtu z Gdańska, Dawida Weisera, który podobno przez 2 dni, w marcu 1945 r., samotnie, z zamaskowanego bunkra pod wiaduktem odpierał zmasowane ataki 1. frontu białoruskiego i zniszczył 3 czołgi T-34, oraz rozbił cztery kompanie gen. Żukowa - co zresztą zostało upamiętnione
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY 23.03.2017, 11:26:14
  • 2
Nie grałem w GO od dosyć dawna, jakoś od tej operacji kiedy wprowadzili stopnie. Wczoraj zainstalowałem ponownie i patrzę troche zmian. Spraye dodali (płatne, bo jakże) i pozmieniało się na mapach. Cały mój config przepadł i znów muszę ustawiać wszystko na nowo, aby dało się przyjemnie grać. Powiedzcie jak to jest teraz ze skrzynkami, skinami, itd. Dalej wypadają losowo po końcu meczu, czy teraz dostaje się je jedynie za wbicie kolejnego stopnia?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrystJan
KrystJan
23.03.2017, 13:17:26
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
TheCzabcio
TheCzabcio
23.03.2017, 13:43:40
  • 2
@delyr: ja za lvl chyba nie dostalem nic innego niz spray XD
  • Odpowiedz
KilY
KilY 17.03.2017, 07:50:34
  • 1
Orientuje się może ktoś czy da radę jakoś w AB usunąć z ekranu te powiadomienia typu "trafienie 100 XP 1000 SL" przy trafieniu we wrogi samolot, "Samolot zniszczony" i jeszcze te kółko pokazujące kierunek lotu? Tak aby został tylko sam celownik? Szukałem w opcjach ale nie mogłem znaleźć. Przeszkadza to w celowaniu, bo wyskakuje dziadostwo na samym środku ekranu.
#warthunder
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....s
C.....s
konto usunięte 17.03.2017, 08:42:56 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

onlajf
onlajf
17.03.2017, 10:14:41
  • 0
@KilY: Opcje > Interfrejs > Pokaż premie na ekranie (25 wiersz od góry)
  • Odpowiedz
KilY
KilY 15.03.2017, 10:08:51
  • 16
Odkopałem ostatnio stare czasopismo i znalazłem tam artykuł nt. balu sylwestrowego 1998/99 w Trójmieście. Były ankiety z podziałem na mężczyzn i kobiety, wiek i wykształcenie. M.in. czy lubią tańczyć, gdzie by poszli, oraz na przykładzie ówczesnych celebrytów, z kim by poszli.
Wyniki przedstawiają się następująco:

#gdansk #trojmiasto #walesacontent
KilY - Odkopałem ostatnio stare czasopismo i znalazłem tam artykuł nt. balu sylwestro...

źródło: comment_SglWPiMyz1VL3qCfzJvH3PZEAkWyRLHx.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KilY
KilY
Autor
15.03.2017, 10:09:14
  • 5
@KilY: Opis grupy, która poszłaby z Wałęsą (zdjęcie) wydał mi się dosyć dobrze oddający elektorat tego człowieka. Swoją drogą ciekawe jak by zagłosował rzecznik Wykopu, miłośnik wiaduktu kolejowego, Radny Oliwy @MikolajDominikSobczak-RadnyOliwy ?
KilY - @KilY: Opis grupy, która poszłaby z Wałęsą (zdjęcie) wydał mi się dosyć dobrze...

źródło: comment_teuXTmDRg3cqFV0uvJsHWZ1AFmyZdXWc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
wytrzzeszcz
wytrzzeszcz
16.03.2017, 00:05:14 via Android
  • 0
@KilY gdzie szczurek
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • Strona 19 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.12.2011

    Komentator
  • Trybun
    od 31.07.2011

    Trybun
  • Rocznica
    od 20.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.04.2014

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz
  • Honorowy Wampir
    od 23.09.2022

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia