Wpis z mikrobloga

@Iduun: Średnio raz w tygodniu wrzuca jakiś spam wyrażający żal po utracie Mostku Weisera oraz przypomina kolejne rocznice drugiego pożegnania Mostku Weisera. Drugie, pamiętaj. Pierwsze się nie liczy, DRUGIE for life.
Więc stał się obiektem drwin i żartów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomash-pl: Wiesz, to (zaraz po zdjęciach z Wałęsą, Komorowskim i Kwaśniewskim) dla niego największe życiowe osiągnięcie. to się nim chwali. Do końca życia będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Iduun: jeśli po wyglądzie nie jstes w stanie określić typu człowieka, to niech ktoś tu podrzuci link z filmami i opowieści z sylwestra- ogólnie temat milion razy był tutaj poruszany
@Iduun:
Ja Ci pisałem, czemu drę z niego łacha. Ciągle przypominanie "Hej, zorganizowałem Drugie Pożegnanie Mostku Weisera. To ja! To ja je zorganizowałem! Pamiętajcie. Drugie. Nie Pierwsze! Drugie! To ja, przypominam, jakby ktoś zapomniał. W ogóle to na Wikipedii jest nawet o tym, jakby ktoś chciał sobie przypomnieć. To ja napisałem, żeby nikt nie zapomniał! Tylko nie pomylcie z pierwszym, ono się nie liczy. Tylko Drugie. Jestem radnym Oliwy." wywołuje u
@Polinik: Ja bym po prostu wrzuciła człowieka na #czarnolisto gdyby mi tak bardzo przeszkadzał. No i szkoda by mi było czasu na tworzenie na jego temat śmiesznych hehe memów, no ale jeśli ktoś nie ma innych rozrywek w życiu, to trochę współczuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Iduun:
I stracić takie dobre źródło rozrywki? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja traktuję Sobczaka trochę tak jak traktowano osobę Wioskowego Głupka. Czasem irytujący, czasem męczący ale ogólnie dobre źródło uciechy. I tak jak Wioskowemu Głupkowi -- nie przeszkadza mu, że jest pośmiewiskiem, więc no harm done. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Iduun: Jaki lincz? Memy z Dudą to też linczowanie prezydenta? Nasz radny to po prostu wielki miłośnik kolei, mostku weisera o którym napisał książkę, jest to taki nasz wykopowy #atencyjnyniebieskipasek, rzecznik portalu ze śmiesznymi obrazkami, przyjaciel Adamowicza i Wałęsy. Osoba publiczna na eksponowanym stanowisku, jak czasami sobie z niego sobie zrobimy podś#!$%@? to nic złego się nie stanie :-) Lepsze to niż setne pytanie o nocleg w mieście czy gdzie