Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Just_Jump
Just_Jump

Just_Jump

Dołączył 6 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28762
  • Znaleziska 21568
  • Mikroblog 7194
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 18
Glupiii
Glupiii
06.01.2026, 19:52:13
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 06.01.2026, 19:57:29 via iOS
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 06.01.2026, 20:18:45 via iOS
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 06.01.2026, 19:18:04
  • 7
ASTS i RKLB jak dzik w żołędzie. Moon soon. #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codon
Codon
06.01.2026, 19:20:24 via Android
  • 5
@Just_Jump: uwielbiam to
  • Odpowiedz
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
06.01.2026, 14:40:58
  • 5
Wszystko w Microsoft i ręce pod dupą

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 06.01.2026, 14:52:05 via iOS
  • 0
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: dlaczego?
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 06.01.2026, 14:54:04 via iOS
  • 0
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: hmmm no w sumie
  • Odpowiedz
p.....k
p.....k
konto usunięte 06.01.2026, 14:20:00
  • 3
#gielda początek pompy wiecznej na śmieciuchach. Ładujcie się póki śmierciarka nie odjedzie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 06.01.2026, 14:22:04 via iOS
  • 0
@polllk: dawaj tickety
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 06.01.2026, 09:40:50
  • 0
Miśki może macie rozeznanie, który makler najtańszy pod względem „wrzuć 200k w etf i zapomnij na pare lat”? Ja se śmigam na #xtb, ale chciałbym to rozdzielić. #gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump
Autor
06.01.2026, 09:52:22 via iOS
  • 0
@Frwrd05: o dzięki, rzucę okiem!
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
06.01.2026, 07:31:08
  • 0
#gielda co sądzicie o Dino?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 06.01.2026, 08:01:33 via iOS
  • 0
@justlooking5: jak ruszą ze stacjami paliw to będzie szał.
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 06.01.2026, 08:00:41
  • 1
KGHM to taki dzik, że nie mam pytań. Jaka jest Wasza projekcja na ten rok? #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
06.01.2026, 08:17:12 via Wykop
  • 0
@Just_Jump: Tak dlugo jak miedz jest potrzebna bedzie rosnąć jak szalone
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 05.01.2026, 18:33:06
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hambercios
Hambercios
05.01.2026, 18:37:17 via Wykop
  • 51
@Just_Jump:
Tak to jest przez 37 lat demokracji, nie potrafisz zbudować jednej elektrowni atomowej.
A rządzący chwalą się, że pierwszy blok powstanie już za 10 lat XDDD
  • Odpowiedz
Zdzichu_alkoholik
Zdzichu_alkoholik
05.01.2026, 20:41:15 via Wykop
  • 11
@Hambercios: czy w niemczech sa jakies elektrownie atomowe?
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
05.01.2026, 08:17:40
  • 4
klasycznie, z dwoch amerykanskich olejarzy musialem wybrac exxona ( ͡° ʖ̯ ͡°)

jak Jan Pawel, zawsze drugi...

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 05.01.2026, 08:27:23 via Wykop
  • 0
@Glupiii: dlaczego jest to zły wybór?
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 05.01.2026, 08:35:21 via Wykop
  • 1
@Glupiii: e tam, 5 razy się to obróci, a na koncu i tak obydwie pójdą
  • Odpowiedz
macieeek77
macieeek77
29.04.2025, 06:50:21
  • 0
cześć,
rozglądam się za jakąś furką i wpadł mi w oko Mini Cooper s 1.6 r56 bodajże, co sądzicie o tym samochodzie? chciałbym coś małego dla singla/pary
Warto względem drogich napraw, spalania itd? jakich silników unikać, a jakie są warte zakupu? no i przede wszystkim jak wyglądają koszty utrzymania takiego samochodu? to będzie moje pierwsze autko
#mini #minicooper #motoryzacja #samochody
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 04.01.2026, 15:36:12 via iOS
  • 0
@Strzalka: i jak tam to Wasze mini? Też szukam czegoś podobnego?
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 03.01.2026, 10:08:35
  • 0
Poszukuje używanego samochodu do miasta. Budżet do 40k. Coś niewielkiego. Jakie macie typy? Nie mam żadnych szczególnych wymagań. Byle był bezpieczny. A może iść w wynajem? #samochody #kupnosamochodu #motoryzacja #pytaniedoeksperta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump
Autor
04.01.2026, 09:50:13 via iOS
  • 0
@hadrian3: @r5678 @bidzej @sberatel @NuklearnySzpadel dziękuję przyglądnę się, a co myślicie o takim mini?
https://www.olx.pl/d/oferta/mini-cooper-mini-countryman-r60-CID5-ID18Du8u.html
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump
Autor
04.01.2026, 10:54:14 via iOS
  • 0
@r5678: @NuklearnySzpadel bardzo Wam dziękuję za informacje. Macie rację i będę Was słuchać. Benzyzna zdecydowanie. A w takim wypadku takie mini w benzynie? Samochód ma być dla kobiety i tak jej się te mini w głowie uklepaly, że szok. Budżet większy, ale może by się coś znalazło w okolicy 50k. Btw ceny używanych samochodów to jakiś kosmos. Ja jebe.
https://www.olx.pl/d/oferta/mini-cooper-s-2-0-benzyna-192km-pierwsza-rej-11-2017rok-CID5-ID18FxK6.html
  • Odpowiedz
HerrBorowiecki
HerrBorowiecki
04.01.2026, 09:21:10
  • 3
Moja hipoteza inwestycyjna, to nie porada, tylko moja opinia. Ponieważ siedzę w surowcach od dawna stawiam hipotezę short term:
1. Cena ropy w dół
2. Wycena amerykańskich spółek naftowych i branży w górę
Dlaczego?
Każda rafineria specjalizuje się w różnych rodzajach ropy, bardzo mało na Świecie jest rafinerii, które potrafią przerabiać każdą ropę. A tak się akurat składa, że amerykańskie rafinerie specjalizowały się zawsze w zasiarczonych ciężkich odmianach jak np. Merey z Wenezueli. Ropa łupkowa jest
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 04.01.2026, 09:23:39 via iOS
  • 0
@HerrBorowiecki: które spółki masz na myśli oprócz exxon?
  • Odpowiedz
auto_reply
auto_reply
04.01.2026, 05:45:07
  • 24
Czy moje zęby wyglądają w miarę normalnie i mają dobry kolor? Nie zwracajcie uwagi na suche usta #zeby #dentysta
auto_reply - Czy moje zęby wyglądają w miarę normalnie i mają dobry kolor? Nie zwraca...

źródło: 1000022870

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 04.01.2026, 09:18:00 via iOS
  • 2
@auto_reply: kamień wyczyść
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
03.01.2026, 20:10:27
  • 1
Ktoś aktualnie ładuje się w ionq jeszcze? Jest dość duży dip #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 03.01.2026, 20:18:15 via iOS
  • 6
@sprynek: XD
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13
03.01.2026, 12:35:45
  • 3
#gielda #wenezuela

Teraz juz wiem dlaczego palantir ma p/e 400
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 03.01.2026, 14:20:54 via iOS
  • 1
@golomb13: dlaczego? Ze pomogli złapać Maduro? Ale jak?
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 02.01.2026, 19:08:44
  • 6
Palantir, ty to mi pokaż, że ci na mnie chociaż trochę zależy. #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gonzo91
gonzo91
02.01.2026, 19:31:13 via Wykop
  • 0
@Just_Jump: $PLTR już tylko w dół, główny naganiacz @mam_odwage_nic_nie_osiagnac dzisiaj zamknął całą pozycje.
  • Odpowiedz
t.....3
konto usunięte 02.01.2026, 21:06:48 via Wykop
  • 0
@Just_Jump: Michael Burry ma opcje PUT amerykańskie (na 100 krotnym lewarze), że w 2027 chyba spadnie to poniżej 90$ czy jakoś tak. Dane wzięte z głowy
  • Odpowiedz
mamypo20lat
mamypo20lat
30.12.2025, 20:33:37
  • 4
Na żywo można się dopatrzeć delikatnych śladów ołówka po niedokładnym szlifowaniu i małych wyrwań po boku, ale tylko w dębie:D w czwartej desce, jeśli kiedykolwiek jeszcze zrobię to wyeliminuje te błędy. No i miała być grubsza pół cm, ale krzywo się skleiło i wyszło 3.6 cm. Deski sztorcowe fajnie się robi, z minusów to dużo tu czekania po klejeniu, ale polecam spróbować jak ktoś nie robił a ma czym

#stolarstwo
mamypo20lat - Na żywo można się dopatrzeć delikatnych śladów ołówka po niedokładnym s...

źródło: 1000001799

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 30.12.2025, 20:47:11 via iOS
  • 0
@mamypo20lat: Mhm pokaż ją po paru myciach
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 31.12.2025, 05:51:39 via iOS
  • 0
@mamypo20lat: @van-der-staas Mhm na bank
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 31.12.2025, 10:16:11 via Wykop
  • 0
@van-der-staas: chłopie, chodzi mi o klejenie. to sie rozdupcy raz dwa, wiem bo kiedyś popełnułem błąd i kupiłem taką "domową" deskę do krojenia
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
31.12.2025, 07:51:03
  • 14
Ależ to był rok! Nadal wg filozofii GEM ex-USA > USA, przy czym w tym roku wyniki poza USA ciągnęła Europa. Polska gurom!
EPOL jeszcze nie uwzględnia poprawnie grudniowej dywidendy (。◕‿‿◕。)

Za kilka dni będą gotowe rankingi stóp zwrotu z giełd krajowych za 2025, stay tuned.

ossprime - Ależ to był rok! Nadal wg filozofii GEM ex-USA > USA, przy czym w tym roku...

źródło: iShares_MSCI_Poland_ETF__atlasETF (2)

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 31.12.2025, 07:53:33 via Wykop
  • 1
@ossprime: ja pieprze, aż niemożliwe. Kiedy spadki?
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 31.12.2025, 08:02:05 via Wykop
  • 0
@HAMSKLOSS89: @ossprime to lepiej powiedzcie czy jest sens dalej w to iść?
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
30.12.2025, 21:46:06
  • 1242
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 31.12.2025, 07:44:36 via Wykop
  • 0
@Caracas: brawo!
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump 30.12.2025, 19:36:07
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trevoz
trevoz
31.12.2025, 11:58:26 via Wykop
  • 0
@Just_Jump: najpierw powinni zamykać e-coorvy w więzieniach a potem klientów
  • Odpowiedz
Bonaparte_34
Bonaparte_34
31.12.2025, 16:02:19 via Android
  • 0
@Just_Jump: w ogóle co obchodzi państwo co robią dwaj dorośli ludzie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 20
  • Strona 8 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.06.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 05.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking