Jaką stację lutowniczą polecacie w zakresie cenowym tak do max 250zł? Lutowanie głównie tht ale SMD jakieś pewnie też, jakieś naprawy drobne, hobbystycznie #elektronika #elektryka #elektronikadiy #elektroda
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny ja polecam QUICKO T12-942. Jest tańsza od KSEGERa i lutuje się przyjemnie o ile dorwiesz dobrej jakości groty. Używałem do napraw kart graficznych, płyt głównych i innej dróbnicy i nigdy nie sprawiała problemów.
@L3gion: mogę Ci opchnąć 2060 od gigabyte, tylko wymienię w nim kostkę ramu. 450zł myślę, że będzie dobra cena i dam gwarę na 3 miechy. Na razie jednak muszę znaleźć czas ( ͡°͜ʖ͡°)
Coraz więcej gier wideo sprzedawanych jest jako produkty, ale są tak zaprojektowane, że stają się całkowicie niegrywalne dla wszystkich, gdy wsparcie się kończy. Legalność takiej praktyki jest na świecie nieprzetestowana, a wiele rządów nie ma jasnych przepisów dotyczących takich działań.
Era prawdziwych gier, które miały miodność minęła ponad 20 lat temu (╯︵╰,) Dzisiaj liczy się tylko grafika. Pokolenie gimbazy zniszczyło branżę a nie producenci i wydawcy.
Czy satelity Muska zawsze lecą obok siebie tworząc linię czy są też ułożone w kształt litery V? Trochę mnie przeraziło to, co naście minut temu zobaczyłem na niebie, bo akurat testowałem stellarium na iphone i zobaczyłem taki obiekt, który poruszał się na pewno kilkanaście razy szybciej niż zwykle samoloty.
@Zielonkazdr nie leciały w linii prostej obok siebie tylko V zalamaniem skierowanym w kierunku w którym się poruszały Rozproszone bardzo szeroko na niebie i w dodatku o wiele słabiej widoczne niż gwiazdy(np. Jowisz).
@LeonardoDaWincyj a czy te satelity poruszają się kilkanaście razy szybciej niż samoloty? Na niebie te punkty były rozstawione w dość dużej odległości.
Jestem na skraju wyczerpania nerwowego z powodu tego gówna. Mam starego iphone 11 który jest totalnie zasypany zdjęciami (ważnymi dla mnie służbowymi zdjęciami). Powywalane wszystkie niepotrzebne aplikacje, a wolnego miejsca 500mb. Muszę zgrać te zdjęcia ale oczywiście airdrop nie działa. Połączenie usb z dwoma komputerami apple i czterema windowsami, na kilkunastu kablach- BEZ SKUTKU. Po usb zgrywa 5-25 zdjęć i zrywa połączenie... Jakiś magiczny sposób na zgranie filmów i zdjęć z tego
@vivanat apka FEFilexplorer(płatna) i zgrywasz po sieci na dowolny udostępniony zasób sieciowy dane albo odpalasz file server w tej samej apce, potem na kompie w tej samej sieci wpisujesz podany adres url z tel i zgrywasz co chcesz. Nie potrzebujesz do tego chmury.
Witam wszystkich! W związku ze świeżutką premierą naszej gry Planetiles na Steam ruszamy z #rozdajo. Nad grą bardzo intensywnie przez rok pracowały cztery osoby, a kolejne pięć wspierało nas w mniejszym zakresie. Ja odpowiadałem za część programistyczną, chętnie opowiem!
@ronin88666 miałem to samo jak poznałem i zakochałem się w jednej kobiecie. Alko odstawiłem na 1.5 roku, zacząłem biegać i gdy się rozstaliśmy, to znowu wróciłem do alko, bieganie jednak zostało, bo to jedna z najlepszych rzeczy w życiu. Jak chcesz zrzucić kilogramy, to nie zapomnij o odpowiniej diecie, bo tutaj nawet bieganie nie pomoże.
Polecam to arcydzieło z gatunku psybient. Idealny kawałek do pracy i oglądania gwiazd późnym wieczorem. Leci już u mnie któryś tydzień z rzędu. Właśnie czekam na księżyc ( ͡°͜ʖ͡°) #muzyka #psybient
Ashes 2063 to darmowa całkowita konwersja o tematyce postapokaliptycznej dla silnika GZDoom. Prawdziwa perełka z genialnym klimatem! Z silnika doom wyciśnięto wszystko na maxa. Nie trzeba nic kombinować z plikami wad. Mozna ściągnąć i od razu grać.
#elektronika #elektryka #elektronikadiy #elektroda
Jest tańsza od KSEGERa i lutuje się przyjemnie o ile dorwiesz dobrej jakości groty.
Używałem do napraw kart graficznych, płyt głównych i innej dróbnicy i nigdy nie sprawiała problemów.