Wpis z mikrobloga

  • 2
@wfyokyga: ja niby jestem rocznik 2000 ale wychowalem sie z 13 lat starszym bratem i 10-15 lat starszym kuzynostwem wiec jestem rozdarty między zbieractwem a życiem w chmurze xd ale szczerze mówiąc to strasznie mnie irytuje obecne pchanie wszystkiego w subskrypcje, abonamenty, gejmpasy itp i sam zaczynam zbierac mase klasycznej kultury
  • Odpowiedz
@Leniek: przecież bez trudu znajdziesz dowolną mp3 w sieci, pobieranie całego takiego zbioru, z którego spodoba ci się 3% piosenek jest raczej bez sensu. A fakty są takie, że większość mp3 pobieranych z sieci była właśnie w jakości ok.128kb i człowiek się cieszył że grało.
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: ja tam dalej ściągam :D W danym okresie czasu (miesiąc, dwa, trzy) dodaje na playlistę YT wszystkie nowe utwory które wpadły mi w ucho (+shazam) i potem raz na parę miesięcy wszystko ściągam, tworzę Nowy Folder i tam wszystkie nutki razem wrzucam, a w nawiasie jeszcze opisuje główne wydarzenia z okresu kiedy tracki były zbierane. W ten sposób mam ponad 110 folderów które są soundtrackami do różnych okresów w moim
Aleksander_Wayne - @6aesthetic9: ja tam dalej ściągam :D W danym okresie czasu (miesi...

źródło: 1000015343

Pobierz
  • Odpowiedz
pobieranie całego takiego zbioru, z którego spodoba ci się 3% piosenek jest raczej bez sensu.


@w9rT_wv_bIAn37l: rekordbox mi sam odsieje i posortuje jak zsciagne zbiór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz