Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
IV_RP

IV_RP

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2208
  • Znaleziska 73
  • Mikroblog 2135
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 14
Bujak
Bujak
12.11.2025, 14:27:42
  • 16
gość z którym kiszak robi gierke, brzmi tak jak kiszak XD 40 minuta 30 sekunda

https://youtu.be/nsK72Vd_f5E?t=2428
#kiszak
Bujak - gość z którym kiszak robi gierke, brzmi tak jak kiszak XD 40 minuta 30 sekund...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 12.11.2025, 14:51:54 via Wykop
  • 8
@Bujak: typ sam ze sobą gada.
  • Odpowiedz
wocash97pl
wocash97pl
10.11.2025, 19:58:37
  • 12
#kiszak Kuuuurde Microsoft po tym się nie pozbiera kompletnie. Nie co że Arkadikuss sam zmasakrował ich to jeszcze naczelny legolód go popiera. Słyszałem że Spencer i cały zarząd Microsoftu mają dzisiaj nadzwyczajne zebrane ds. krytycznych sytuacji żeby udobruchać polskich ludologów
wocash97pl - #kiszak Kuuuurde Microsoft po tym się nie pozbiera kompletnie. Nie co że...

źródło: XDD

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 10.11.2025, 21:43:03 via Wykop
  • 0
Ten cwel stamtąd ukręcił łeb całemu studiu The Initiative,


@totem_lesnych_ludzi: dziwne żeby tego nie zrobił, jak oni nie zrobili w życiu nic po za Perfect Dark i może, MOŻE by zrobili reboot, który by się pewnie nie sprzedał, jak coś nie zarabia to się to zamyka, a nie liczy na cud.
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
09.11.2025, 09:50:59
  • 398
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 09.11.2025, 11:51:09 via Wykop
  • 1
zazdroszczę Czechom prezydenta ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@matti-nn: zazdrościsz im, że prezydentem jest były wojskowy z komunistycznej partii, z podejrzanie "szczęśliwą" karierą?
  • Odpowiedz

510

Hiszpania: Sprzedali 14-letnią córkę za 5000 euro i butelkę whisky

Pokaż treści 18+

Hiszpania: Sprzedali 14-letnią córkę za 5000 euro i butelkę whisky

Rodzice i kupiec "należeli do społeczności romskiej"

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 08.11.2025, 15:39:36
  • 112
  • #
    handelludzmi
  • #
    wiadomosci
  • #
    przestepczosc
  • #
    hiszpania
IV_RP
IV_RP 09.11.2025, 11:46:04 via Wykop
  • 1
@Howsitgoing: jakbyś ich spytał, to twoja kultura według nich też jest pewnie gorsza.
emerytowany_emeryt
emerytowany_emeryt
08.11.2025, 18:23:05
  • 92
Cały kraj toczy beczkę z rumuna
#kiszak
emerytowany_emeryt - Cały kraj toczy beczkę z rumuna 
#kiszak

źródło: temp_file7173246849348451701

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 08.11.2025, 19:33:49 via Wykop
  • 0
jego dziewczyna


@Optimus_Seba: jego BYŁA dziewczyna.
  • Odpowiedz
kubanfs
kubanfs
07.11.2025, 16:45:06
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 07.11.2025, 18:51:59 via Wykop
  • 4
@kubanfs: to o Giertychu jak uciekał od wyroku w sprawie Polnordu do Włoch?
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
07.11.2025, 17:01:20
  • 80
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 07.11.2025, 18:49:15 via Wykop
  • 0
Przecież patrząc i słuchając przez parę minut polityka pisu od razu można wyczuć nieuczciwość, chamstwo i obłudę.


@Nobody32: no tak, bo Tusk to jest kryształowy człowiek, który wcale przez całą swoją karierę polityczną nie obiecuje rzeczy, które potem ma totalnie w dupie i wcale jego najbliżsi współpracownicy nie robili wałów na miliony (Giertych, Nowak). XD
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
07.11.2025, 17:28:56
  • 428
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 07.11.2025, 18:47:30 via Wykop
  • 1
bez dostępu do tajnych informacji lol


@dqdq1: sąd uchylił polityczną decyzję SKW.
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
07.11.2025, 16:46:18
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 07.11.2025, 18:43:36 via Wykop
  • 0
tak tutaj pewnie zlewa wszelkich ekspertów związanych z PRem i komunikacją wizualną.


@Reepo: jakich ekspertów, przypomnij sobie kampanię prezydencką Trzaskowskiego. XD Platforma nie korzysta z ekspertów, tylko zatrudnia kolegów z partii.
  • Odpowiedz
IV_RP
IV_RP 07.11.2025, 18:45:16 via Wykop
  • 0
z tymi flagami to spin dla prawackich debili


@szmichal: a może unijne flagi są spinem dla lewackich debili? Domyślnie to chyba powinny być flagi państwowe, a nie jakiejś organizacji międzynarodowej.
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
07.11.2025, 12:42:41
  • 15
Jak ktoś ma słabsze nerwy to nie polecam reakcji Overa na Kiszaka.
Oglądam sobie na przyspieszaniu x2 voda jak naiwnie go broni i nie jest dobrze. Ale widzowie ładnie go cisną.

Over broniąc kiszaka popełnia podstawowy błąd typowy dla osób które nie słuchają dokładnie rumuna gdy ocenia gry, wcale go nie słuchają bo ich to nie interesuje jak on ocenia gry singlowe, lub po prostu nie ma wiedzy w temacie danych gier. Widzowie piszą
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 07.11.2025, 18:38:25 via Wykop
  • 0
@ActiveekHere: bo Over to ciepła klucha i chce uniknąć dramy jakiejś, dlatego tak reakcyjnie i neutralnie mówił. Inna sprawa, że Mateuszek jest aktualnie totalnym chłopcem do bicia i dopóki nie będziesz do niego pisał na jego czacie, to totalnie nic z tym nie zrobi.
  • Odpowiedz
wocash97pl
wocash97pl
06.11.2025, 21:10:28
  • 3
#kiszak w ogóle dobrze kojarzę że kiszak mówi że daggerfall jest lepszy niż morrowind? mógłby ktoś potwierdzić i przytoczyć argumenty? ewentualnie wysłać filmik
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 06.11.2025, 22:28:07 via Wykop
  • 1
@wocash97pl: bo go boli, że Morrowind jest 3D, ale korzysta z mechanik klasycznych RPG, gra każdy atak przelicza przez staty i możesz graficznie trafić strzałą z łuku, ale spudłować - jego mózg tego nie ogarnia.
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
06.11.2025, 22:20:49
  • 36
#kiszak #snakeiter #ursynowskipies
Huptys - #kiszak #snakeiter #ursynowskipies
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 06.11.2025, 22:22:59 via Wykop
  • 6
@Huptys: jakby ktoś o rudym zrobił, to by się co najwyżej podniecał, że ktoś się nim interesuje bardziej niż jego rodzice.
  • Odpowiedz
meemphis11
meemphis11
03.11.2025, 13:58:05
  • 259
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 03.11.2025, 15:32:10 via Wykop
  • 1
@meemphis11: 60 tysięcy kary. XD To na pewno jakieś przepotężne przestępstwo, a nie zaraz, przecież jest wprost napisane, że tylko niedopełnienie obowiązku sporządzenia oceny ryzyka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
IV_RP
IV_RP 03.11.2025, 17:09:36 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
IV_RP
IV_RP 03.11.2025, 17:39:00 via Wykop
  • 1
no, w szczególności ten drugi punkt to “formalna bzdura” ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@makaronzjajkiem: tak, bzdura, widać to po wysokości kary, jednak sądom ufam bardziej niż randomowym hejterom Stanowskiego.
  • Odpowiedz

261

Przez 27 lat nie wychodziła z domu. 42-latka potwierdza: nie zmuszano mnie

Przez 27 lat nie wychodziła z domu. 42-latka potwierdza: nie zmuszano mnie

Pani Mirella ze Świętochłowic (Śląskie), która przez 27 lat nie wychodziła z mieszkania, została ponownie przesłuchana. RMF FM ustalił w chorzowskiej prokuraturze, że kobieta miała potwierdzić, iż nie była przetrzymywana w domu i nie stosowano wobec niej siły.

Poludnik20
z
rmf24.pl
dodany: 31.10.2025, 13:57:07
  • 72
  • #
    slask
  • #
    swietochlowice
  • #
    chorzow
  • #
    slaskie
  • #
    polska
  • #
    gniazdownicy
IV_RP
IV_RP 01.11.2025, 11:22:03 via Wykop
  • -4
Jesteśmy pokoleniem introwertyzmu nabytego


@michalxd21: patologiczne jednostki, nie ważne w jakiej ilości, nie reprezentują całego pokolenia.
IV_RP
IV_RP 03.11.2025, 13:24:38 via Wykop
  • -1
nie przeszkadzało ci to obrzucać ukraińskiego narodu gównem w znalezisku sprzed trzech tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CitroenPicaso: specjalnie przeleciałem wszystkie moje komentarze do znalezisk i nie mam pojęcia o co ci chodzi.
alverini
alverini
03.11.2025, 11:45:25
  • 7
Dzień dobry, przybywam z przyszłości. Za 30 lat kiszak i amanda udzielą wywiadu w telewizji, gdzie będą się opowiadać o kłótni z psami w rumunii. Rumun daje popis jak szczekał na psy
#kiszak
alverini - Dzień dobry, przybywam z przyszłości. Za 30 lat kiszak i amanda udzielą wy...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 03.11.2025, 13:17:04 via Wykop
  • 0
kiszak i amanda


@alverini: chyba oddzielnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

576

Ponad 50% młodych osób o lewicowych poglądach ma problemy psychiczne? Sprawdzamy

Ogólne stwierdzenie, że ponad połowa młodych osób o liberalnych poglądach ma problemy psychiczne, jest nieprecyzyjne. Dane, do których odnosi się Ziemkiewicz, oparte są prawdopodobnie na ankiecie przeprowadzonej w 2020 roku w USA.

Pravda_org
z
pravda.org.pl
dodany: 31.10.2025, 13:56:40
  • 349
  • #
    lewica
  • #
    psychiatria
  • #
    psychologia
  • #
    medycyna
  • #
    psychoterapia
  • #
    fakenews
IV_RP
IV_RP 01.11.2025, 11:15:46 via Wykop
  • 7
@sogen: nic dziwnego, bo skrajna lewica i skrajna prawica to praktycznie to samo, kontrola państwa nad wszystkich i cyniczna hipokryzja.
IV_RP - @sogen: nic dziwnego, bo skrajna lewica i skrajna prawica to praktycznie to s...

źródło: hhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Pobierz
splinter96
splinter96
30.10.2025, 17:15:02
  • 264
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IV_RP
IV_RP 30.10.2025, 22:16:01 via Wykop
  • 0
kobiety chcą mieć prawo do aborcji żeby móc samemu zdecydować kiedy urodzić i wychowac dzieci


@splinter96: od tego jest antykoncepcja, aborcja nie powinna być używa zamiast antykoncepcji.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
  • Strona 4 z 10
  • >

Darek Matecki

  • kaczysta oświecony

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 12.08.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 06.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking