#kiszak Kuuuurde Microsoft po tym się nie pozbiera kompletnie. Nie co że Arkadikuss sam zmasakrował ich to jeszcze naczelny legolód go popiera. Słyszałem że Spencer i cały zarząd Microsoftu mają dzisiaj nadzwyczajne zebrane ds. krytycznych sytuacji żeby udobruchać polskich ludologów
Ten cwel stamtąd ukręcił łeb całemu studiu The Initiative,
@totem_lesnych_ludzi: dziwne żeby tego nie zrobił, jak oni nie zrobili w życiu nic po za Perfect Dark i może, MOŻE by zrobili reboot, który by się pewnie nie sprzedał, jak coś nie zarabia to się to zamyka, a nie liczy na cud.
Przecież patrząc i słuchając przez parę minut polityka pisu od razu można wyczuć nieuczciwość, chamstwo i obłudę.
@Nobody32: no tak, bo Tusk to jest kryształowy człowiek, który wcale przez całą swoją karierę polityczną nie obiecuje rzeczy, które potem ma totalnie w dupie i wcale jego najbliżsi współpracownicy nie robili wałów na miliony (Giertych, Nowak). XD
tak tutaj pewnie zlewa wszelkich ekspertów związanych z PRem i komunikacją wizualną.
@Reepo: jakich ekspertów, przypomnij sobie kampanię prezydencką Trzaskowskiego. XD Platforma nie korzysta z ekspertów, tylko zatrudnia kolegów z partii.
@szmichal: a może unijne flagi są spinem dla lewackich debili? Domyślnie to chyba powinny być flagi państwowe, a nie jakiejś organizacji międzynarodowej.
Jak ktoś ma słabsze nerwy to nie polecam reakcji Overa na Kiszaka. Oglądam sobie na przyspieszaniu x2 voda jak naiwnie go broni i nie jest dobrze. Ale widzowie ładnie go cisną.
Over broniąc kiszaka popełnia podstawowy błąd typowy dla osób które nie słuchają dokładnie rumuna gdy ocenia gry, wcale go nie słuchają bo ich to nie interesuje jak on ocenia gry singlowe, lub po prostu nie ma wiedzy w temacie danych gier. Widzowie piszą
@ActiveekHere: bo Over to ciepła klucha i chce uniknąć dramy jakiejś, dlatego tak reakcyjnie i neutralnie mówił. Inna sprawa, że Mateuszek jest aktualnie totalnym chłopcem do bicia i dopóki nie będziesz do niego pisał na jego czacie, to totalnie nic z tym nie zrobi.
#kiszak w ogóle dobrze kojarzę że kiszak mówi że daggerfall jest lepszy niż morrowind? mógłby ktoś potwierdzić i przytoczyć argumenty? ewentualnie wysłać filmik
@wocash97pl: bo go boli, że Morrowind jest 3D, ale korzysta z mechanik klasycznych RPG, gra każdy atak przelicza przez staty i możesz graficznie trafić strzałą z łuku, ale spudłować - jego mózg tego nie ogarnia.
@meemphis11: 60 tysięcy kary. XD To na pewno jakieś przepotężne przestępstwo, a nie zaraz, przecież jest wprost napisane, że tylko niedopełnienie obowiązku sporządzenia oceny ryzyka. ( ͡°͜ʖ͡°)
Pani Mirella ze Świętochłowic (Śląskie), która przez 27 lat nie wychodziła z mieszkania, została ponownie przesłuchana. RMF FM ustalił w chorzowskiej prokuraturze, że kobieta miała potwierdzić, iż nie była przetrzymywana w domu i nie stosowano wobec niej siły.
Dzień dobry, przybywam z przyszłości. Za 30 lat kiszak i amanda udzielą wywiadu w telewizji, gdzie będą się opowiadać o kłótni z psami w rumunii. Rumun daje popis jak szczekał na psy #kiszak
Ogólne stwierdzenie, że ponad połowa młodych osób o liberalnych poglądach ma problemy psychiczne, jest nieprecyzyjne. Dane, do których odnosi się Ziemkiewicz, oparte są prawdopodobnie na ankiecie przeprowadzonej w 2020 roku w USA.
https://youtu.be/nsK72Vd_f5E?t=2428
#kiszak