Afera że krewetka to luksus, ale nikt nie widzi że woda w butelce to też luksus.

Po ostatnich aferach z pizza z krewetkami, śmieje się bo nikt nie krzyczy że idąc do restauracji czy żabki kupując butelkę wody, płacimy 23% VATu. Przecież woda powinna byc dobrem podstawowym
z- 110
- #
- #
- #




Ale właśnie często nie spełnia żadnych kryteriów - różnie pachnie czasem chlorem czasem nie wiadomo czym, rury stare może i jakieś azbestowe.
No i do ujęcia wody nie wiadomo co się dostaje bo kiedyś to ścieki przemysłowe na potęgę wlewali gdzie się da a w wcześniej czy później dostanie się to do sieci wodociągowej