Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FunkyGogo
FunkyGogo

FunkyGogo

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 427
  • Znaleziska 20
  • Mikroblog 407
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 24.09.2021, 20:28:31
  • 0
Kogo możecie polecić w #bialystok , kto dobrze ogarnia sieci i ich podłączenie? Nic poważnego, ale mam 2 tyg na zdecydowanie się, czy chcę dalej mieć umowę w T-Mobile, a router z anteną zewnętrzną za 1100 zł ma mniejszą prędkość pobierania niż mój stary telefon z kartą Orange na hotspocie. Zanim się zdecyduję, chciałbym, żeby ktoś to sprawdził.
Chodzi konkretnie o Fasty pod Białymstokiem.

#internet #internetmobilny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ogarnijsiesynek
ogarnijsiesynek
ogarnijsiesynek
24.09.2021, 20:31:05 via Android
  • 4
@FunkyGogo kup starter za 5 innych firm i sprawdz
  • Odpowiedz
Paracelsus
Paracelsus
Paracelsus
25.09.2021, 10:15:10
  • 0
@ogarnijsiesynek: Tak, bo wymaga do działania podania danych "innym firmom", a już od dawna nie polega tylko na kupieniu karty SIM i włożeniu od razu do routera.
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 24.09.2021, 19:18:31
  • 0
Od ponad 35 minut wisiałem na infolinii T-Mobile i nikt mi nie pomógł (mają ewentualnie oddzwonić, jeśli coś się uda ustalić). Mimo wszystko może szybciej pójdzie na mirko, niż z typem, który sam mówił, że "właśnie oglądałem filmik na yt i też nie było rozwiązania" xD
Do rzeczy - zamówiłem w T-Mobile internet dla firm wraz z routerem i anteną zewnętrzną (mieszkam pod miastem, nie ma innej opcji niż mobilny albo radiówka).
FunkyGogo - Od ponad 35 minut wisiałem na infolinii T-Mobile i nikt mi nie pomógł (ma...

źródło: comment_1632510732Jf80974vbw94xLOwLDsWqc.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
24.09.2021, 19:19:51
  • 0
Tak wygląda panel d-linka
FunkyGogo - Tak wygląda panel d-linka

źródło: comment_1632511180gbNBzgxkJ0KZcTipbDTKuU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
24.09.2021, 19:24:32
  • 0
@leon121: D-Link DWP-812KT
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
24.09.2021, 19:32:43
  • 0
@retromirek: W sensie odłączyć od prądu/wyłączyć? Nie, o niczym takim nigdy nie słyszałem
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
24.09.2021, 19:47:02
  • 0
@leon121: Sprawdzałem wcześniej BT-esy i dokładnie w najbliższy skierowana jest antena. Jeśli tak ona dziala, to chyba podziękuję jednak t-mobile, bo właśnie zrobiłem speed test i z routerem i anteną zewnątrzną mam prędkość pobierania 6,89 mb/s, a przez mój zwykły stary telefon, gdzie udostępniam hotspot 9,66 mb/s (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 04.07.2021, 12:57:07
  • 0
Siemka, jak wygląda obecnie możliwość wypicia piwka na Pb? Wiem, że rektor już zupełnie wyłączył strefę rekreacyjną, ale jak to wygląda w praktyce?
#bialystok
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MilczGdyMowisz
MilczGdyMowisz
04.07.2021, 16:38:36
  • 1
@skarbnik_: @skarbnik_: Tydzień temu zostałem wyproszony z murków
  • Odpowiedz
supertomek
supertomek
08.07.2021, 21:20:41 via Android
  • 0
@FunkyGogo Policja jeszcze niedawno jeździła i spisywała lub mandatowała, już nie można legalnie tam pić...
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 23.06.2021, 10:36:54
  • 0
Hej, szybkie pytanie, może ktoś będzie w stanie coś doradzić. Powoli kończę budowę domu w #fasty, okolice #bialystok i poszukuję aktualnie najlepszej oferty na internet radiowy. Niestety kabel i tym bardziej światłowód odpada, bo dom jest pierwszym, który powstaje na tej ulicy, więc nic tam nie ma dociągniętego. Czy możecie doradzić jakiś internet radiowy, ewentualnie bardzo mocno jakiś odradzić?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
23.06.2021, 13:52:13
  • 0
@100kW: Właśnie się orientuję, ale generalnie już trochę firm odpadło. Koba ma mi jutro dać znać, czy Fasty się łapią, bo dzisiaj już nie zdążą. Niedaleko w domu rodzinnym żony jest radiówka od Globnetu, ale to tragedia i chciałbym, żeby to była ewentualnie ostateczność (wystarczy zresztą zajrzeć na ich opinie)

@Barham: Niestety sprawdziłem i Bialnet nie obsługuje Fast :<

@rothejro: Jak sprawdzić gdzie są najbliższe maszty?
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
23.06.2021, 14:20:42
  • 0
@100kW: Czasami muszę pracować zdalnie, być może jak znowu nadejdzie kolejna fala, to będzie trzeba do tego wrócić. Mam czasami sporo konferencji na meetsach, więc limity raczej słabo. Co do DG to się właśnie zastanawiam czy nie warto mi przejść, więc to byłby jakiś + do tego.
Na pewno jakiś tooway jest dostępny w Fasatch, jutro mają się ze mną skontaktować, bo chciałem o rzeczy techniczne podpytać.
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 19.05.2021, 22:26:57
  • 0
Siemka, szybkie pytanie - jutro chciałem się wybrać z żoną i dzieckiem do #zoo w #warszawa. Czy parkowanie od Ratuszowe jest płatne, ewentualnie czy oprócz Galerii Wileńskiej jest sens gdzieś bliżej szukać miejsca? Dziecko nie ma jeszcze 2 lat, więc wolałbym mieć w miarę blisko samochód ze wszystkimi rzeczami.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
19.05.2021, 22:45:53
  • 1
@ArekJ: Dzięki!
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 30.04.2021, 08:56:54
  • 0
Dla osób, które mogą skorzystać:

Dziekujemy, przyjelismy Twoje zamowienie. Oto Twoj kod na dodatkowe 5 Hot Wings przy nastepnym zamowieniu KFC Dostawa: 3I17TY284K. Kod wazny 7 dni.

#kfc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 17.04.2021, 14:08:18
  • 1
Co może być problemem, że stycznik pompy hydroforowej cały czas włącza się i wyłącza? Kiedy włączam wodę, stycznik cały czas stacze, do tego widać, że woda też leje się co chwilę mocniejszym i słabszym strumieniem. Na manometrze ciśnienie też cały czas skacze, ale jak woda nie leci dłuższy czas, to spada do 0, to samo ale szybciej, jeśli stycznik odłączy się od prądu - ciśnienie spada do 0.

Zawór zwrotny był już wymieniany,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
17.04.2021, 14:21:09
  • 0
@marcin-el-mops: wody zleciało, pół szklanki, hydrofor 80 litrów (sama woda nie jest jeszcze puszczoną na instalacje.
Tak, ciśnienie mimo braku poboru spada na manometrze
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
17.04.2021, 14:28:12
  • 0
@marcin-el-mops: do jakiego momentu trzeba byłoby dopompować? Już sprężarkę podłączałem i są prawie 4 bary.
Instalacja za hydroforem jest zamknięta.
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
17.04.2021, 14:36:39
  • 0
Dzięki, będę szukać rozwiązania problemu może właśnie w tym zaworze zwrotnym. Niby Hydraulik go wymieniał, ale wcześniej montował ten sam, to może po prostu źle montuje.

Jeśli chodzi o dopompowanie, to właśnie tak robiłem.

Jeszcze raz dzięki za rady :)
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 11.04.2021, 15:31:57
  • 0
Pytanie odnośnie #b2b, #pracbaza i trochę #hr .
Jeśli w ogłoszeniu jest zaznaczone, że zatrudnienie jest na b2b i podają widełki netto (np. 8-10k netto), to oznacza to, że to jest kwota jaka ma być na fakturze (i trzeba od tego będzie opłacać koszty)? Czy może jednak już te 8-10k wychodzi po odliczeniu kosztów?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
11.04.2021, 15:37:22
  • 0
@qmork: Może biorą uśrednione wartości, czyli vat 23%, skale podatkową, etc. Oczywiście kosztów księgowych nie ogarną, ale to są koszty rzędu 150-300 zł miesięcznie.

Mimo wszystko nie wiem - czyli np. od kwoty 10k sam liczę ile mi wyjdzie na czysto i czy to mi się opłaca?
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 06.03.2021, 08:28:45
  • 0
Mam pytanie, może ktoś podpiwie.
Moja mama chce zacząć obsługiwać #smartfon . Te dziadkowe telefony ogarnia, pisze sms-y, z samym smarfonem ma trochę styczności, bo czasami na moim ogląda YT. Teraz chciałbym jej coś kupić niedrogiego (do ok. 300 zł), żeby spróbowała już zupełnie się przestawić (wcześniej przed dziadkofonem też się broniła, od kilku lat mówi, że jest super ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Moje wymagania to:
- menu w języku polskim
-
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
06.03.2021, 15:29:26
  • 0
@pocojak: @AVATARKUBA122: dzięki za opinie, to będę zamawiał
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 20.02.2021, 10:52:44
  • 0
Czy przepuszczalność ciepła, jeśli chodzi o podkłady jest bardzo istotna? W sensie wiem, że jest, ale jeden sprzedawca mówi, że różnica 0,04 a 0,004 jest tak niewielka, że nie ma znaczenia, natomiast inny, że może to już zatrzymywać z 1-2 stopnie w podłodze, a więc sporo. Chodzi oczywiście o podkłady przy ogrzewaniu podłogowym. W połowie domu (salon, korytarz) będą panele winylowe, a w drugiej połowie panele podłogowe laminowane, jeśli to ma jakieś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukastrz
lukastrz
lukastrz
20.02.2021, 16:53:40
  • 0
@FunkyGogo: ja wzialem podkład z maty kwarcowej 1.5mm prinz albo printz (jakos tak) polecam, panele leza jak wsciekle
  • Odpowiedz
a.....o
a.....o
konto usunięte 20.02.2021, 18:00:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FunkyGogo: na moje oko, 0.04 a 0.004 to różnica x10
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 31.12.2020, 14:53:48
  • 0
Podrzuci ktoś kod do KFC? Zamawiam i od razu oddaje :)
#kfc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 27.12.2020, 20:03:38
  • 0
Mirki, pytanie do osób, które ogarniają, bo wiadomo, że majstry mogą wkręcać. Ekipa do ocieplenia domu miała wchodzić już w listopadzie, coś tam się poprzekładało, mam nadzieję, że po Nowym Roku wejdą. W każdy razie załatwiałem materiały już wcześniej i mówią, że nie robią z kołkami do styropianu, bo teraz kleje trzymają zajebiście i nie ma sensu używać kołków.
Co ważne dom stoi jako jedyny na górce, więc mówiłem, żeby chociaż górę
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
27.12.2020, 20:14:39
  • 0
@100mph: robię u siebie
@jajcek: tak też myślałem, dzięki wszystkim tak też myślałem, że lepiej zawczasu kazać to robić i tyle :)
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
27.12.2020, 20:30:54
  • 0
Dzięki panowie za pomoc, jutro już nie będę dzwonić, ale po Nowym Roku od razu zadzwonię do szefa ekipy i powiem dlaczego musi kołkować, a jeśli coś będzie marudził, to pewnie dopiero na wiosnę, lato ocieple dom, ale lepiej to zrobić raz, a porządnie.
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
27.12.2020, 20:51:30
  • 0
@dare4more: niby fachowcy, ale każdy sam się tak tytułuje ;)
Co znaczy, że na samych plackach nie polecasz?
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
28.12.2020, 06:02:29
  • 1
@Rafalski45: dzięki, będę wiedział co kontrolować :)
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 25.11.2020, 16:49:52
  • 0
Siemka, mam pewnie głupie pytanie, dla większości siedzących w temacie. Obecnie jestem zamknięty na kwarantannie, więc postanowiłem spełnić jedno że swoich marzeń i zacząć uczyć się grać na perkusji. Póki co mieszkam w bloku, a i nie chciałem wydawać milionów monet na coś, czego jeszcze nie próbowałem, więc kupiłem używaną "perkusje" elektroniczną na olx (pic rel). Oglądam jakieś filmiki i uczę się podstaw na werblu, natomiast szukam wszędzie i nigdzie nie mogę
FunkyGogo - Siemka, mam pewnie głupie pytanie, dla większości siedzących w temacie. O...

źródło: comment_1606322932pKJmI8sVkDSBvCU2MCpnUv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
25.11.2020, 16:58:29
  • 0
@Zordon_ tak właśnie sądziłem, ale jako 1 powinien być chyba najbardziej domyślny, standardowy układ.
@Profil_Internetowy tak właśnie ćwiczę, na 2 jako werblu ;)
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
25.11.2020, 17:16:28
  • 0
@Profil_Internetowy: tak, stopy na hi-hat i kick są.
@niktvvazny: dzięki :)
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 21.10.2020, 06:57:52
  • 0
Siemka Mirki, gdzie najlepiej w Białymstoku kupić i nabijać butle z gazem? Nigdy jej nie brałem, a będzie mi potrzebna do domu.

#bialystok
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0utsider
0utsider
21.10.2020, 07:06:27
  • 1
Pamietam, ze kiedys nabijalem w https://goo.gl/maps/edkuU5E5ACnyVe7r7 ale juz od dluzszego czasu wygodniej jest po prostu wymienic butle na dowolnej stacji paliw. Pusta butle mozesz kupic w hipermarketach budowlanych.
  • Odpowiedz
alquere
alquere
21.10.2020, 16:58:03 via Android
  • 0
@0utsider polecam ten punkt, zawsze tam uzupełniam butle 2kg
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 06.09.2020, 19:24:17
  • 9
Czy wiecie, że dojrzewającą budowę powinno się podlewać od czasu do czasu, aby wyrosła na duży i silny dom?

#budujzwykopem #budowadomu #heheszki
FunkyGogo - Czy wiecie, że dojrzewającą budowę powinno się podlewać od czasu do czasu...

źródło: comment_1599420187rRmlW1zS3Z6iPMEtLJAGru.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....9
A.....9
konto usunięte 06.09.2020, 19:32:26
  • 2
@FunkyGogo: jeśli "podlewasz" posadzkę to radzę użyć węża, sporo więcej wody i foli.
  • Odpowiedz
bb89
bb89
07.09.2020, 00:12:06 via Zakop
  • 1
@FunkyGogo: posadzki wewnątrz nie podlewalem, wystarczy nie wietrzyć na całego przez pierwszy tydzień
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 03.09.2020, 06:40:11
  • 0
Mirko pomocy. Jestem w trakcie budowy domu i obecnie muszę podłączyć studnię głębinową z domem. Studia głębinowa już wykopana, pompa zamontowana. Chodzi o dociągnięcie rury i przewodu od domu do studni i podpięcie wszystkiego. Zarówno rurę, jak i przewód, mamy już wypuszczone z domu przez hydraulika, odległość od studni to ok. 10 metrów.
Koleś, który przyjechał z firmy wyliczył podłączenie studni na ok. 5,5k. W tej cenie jest wykopanie dołu wokół studni
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
03.09.2020, 06:54:18
  • 0
@hocuspocus: Wcześniej tak kombinowałem, ale same kręgi + ich dowóz trochę kosztuje, do tego ich obsadzenie, podłączenie całej instalacje, wyregulowanie ciśnienia, etc. Zbierają się rzeczy, których jeśli nie potrafisz zrobić, to IMHO możesz zrobić je źle i potem znowu płacić za naprawę. Natomiast rzeczywiście zastanawia mnie najbardziej koszt tego wykopu od domu do studni, bo wychodzi rzeczywiście drogo.
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
03.09.2020, 07:00:56
  • 1
Ok, dzięki za radę. Może rzeczywiście spróbuję to sam ogarnąć, a z samym podłączniem jak będę mieć problem, to najwyżej po hydraulika będę dzwonić.
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 16.05.2020, 21:02:19
  • 354
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
17.05.2020, 09:41:11
  • 1
@worldmaster: Polecam film "Beats of Freedom – Zew wolności". Świetnia opowiada o czasach komunizmu i o polskiejmuzyce, która dawała wtedy wytchnienie. Cenzurowany był nie tylko sam Maanam, ale też np. Brygata Kryzys, czy nawet T. Love
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 09.05.2020, 19:55:23
  • 336
Czołem Mirki i Mirabelki!

Różowa wraca na poważniej do swojego sklepu z półproduktami kosmetycznymi, więc z tej okazji robimy małe #rozdajo. Ponad pół roku temu urodziła nam się córa, więc sklep nie funkcjonował przez dłuższy okres i różowa raczej planowała wracać na etat. Niestety, sytuacja z koronawirusem raczej to uniemożliwia. Z racji tego, że lepiej robić cokolwiek niż nic, znowu chce zacząć działać normalnie ze sklepem.
Z plusujących wybierzemy jedną osobę
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
09.05.2020, 20:25:12
  • 0
@Hatam: Dzięki! Ja jak typowy mirek mam problem z zakolami, ale trochę pomaga olejek rycynowy - genów jednak nie oszukasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z drugiej strony teraz i tak latam zarośnięty jak wszyscy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
10.05.2020, 07:30:19
  • 0
@Anoniemamowy: U różowej poziom atencji -5, to raczej słabo, bo potem przez dłuższy czas schabowych na obiad nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
10.05.2020, 08:48:25
  • 4
@Anoniemamowy:
FunkyGogo - @Anoniemamowy:

źródło: comment_15891004983l9L2xtXfvaWkCP5ldBqkj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
11.05.2020, 08:28:33
  • 1
Sorry, że dopiero dzisiaj, ale wczoraj nie miałem jak usiąść do kompa. Wygrywa @WPR93 - graty :)
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
11.05.2020, 08:29:38
  • 0
@WPR93 - masz zablokowane wiadomości - odblokuj, albo sam odezwij się do mnie na pw :)
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 17.04.2020, 19:45:43
  • 1
Chciałbym wrzucić #rozdajo , a zupełnie nie działa mi mirkorandom (jakikolwiek wpis bym nie wrzucił). Ktoś też tak miał? https://nimb.ws/VaeH9u

#mirkorandom
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo
Autor
17.04.2020, 19:50:36
  • 2
@Lookazz: pięknie dziękuję :)
  • Odpowiedz
FunkyGogo
FunkyGogo
FunkyGogo 09.12.2019, 10:54:03
  • 0
Gdzie mogę za free sprawdzić pojazd po numerze VIN? historiapojazdu.gov odpada, bo pojazd zza granicy, a strony gdzie mi wyszukuje raport samochodu są płatne.

#motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

peterr767
peterr767
peterr767
09.12.2019, 10:56:10
  • 2
@FunkyGogo: nigdzie. Te kilkadziesiąt złotych za raport nie jest chyba dużym wydatkiem w porównaniu do zakupu auta, co?
  • Odpowiedz
j.....y
j.....y
konto usunięte 09.12.2019, 11:49:17
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking