Od ponad 35 minut wisiałem na infolinii T-Mobile i nikt mi nie pomógł (mają ewentualnie oddzwonić, jeśli coś się uda ustalić). Mimo wszystko może szybciej pójdzie na mirko, niż z typem, który sam mówił, że "właśnie oglądałem filmik na yt i też nie było rozwiązania" xD
Do rzeczy - zamówiłem w T-Mobile internet dla firm wraz z routerem i anteną zewnętrzną (mieszkam pod miastem, nie ma innej opcji niż mobilny albo radiówka).
Do rzeczy - zamówiłem w T-Mobile internet dla firm wraz z routerem i anteną zewnętrzną (mieszkam pod miastem, nie ma innej opcji niż mobilny albo radiówka).





Chodzi konkretnie o Fasty pod Białymstokiem.
#internet #internetmobilny