Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!

Różowa wraca na poważniej do swojego sklepu z półproduktami kosmetycznymi, więc z tej okazji robimy małe #rozdajo. Ponad pół roku temu urodziła nam się córa, więc sklep nie funkcjonował przez dłuższy okres i różowa raczej planowała wracać na etat. Niestety, sytuacja z koronawirusem raczej to uniemożliwia. Z racji tego, że lepiej robić cokolwiek niż nic, znowu chce zacząć działać normalnie ze sklepem.
Z plusujących wybierzemy jedną osobę (zielonki out). Wygrana to 100 zł do wykorzystania w sklepie Mydlasie. Wyniki jutro o 22.

Jeśli ktoś chce skorzystać, to także dla wszystkich z mirko jest kod do wykorzystania dający 10% zniżki na zakupy. Przy podsumowaniu zamówienia wystarczy wpisać "07zglossie" - kod ważny do końca przyszłego tygodnia (17.05.2020).

Ps. Różowa poleca Zestaw na rozstępy innym kobietkom, które mają delikatną skórę i mogą używać raczej jedynie naturalnych rzeczy.
(a oprócz tego różowa przygotowała solidny opis, a to w ogóle nie chce zacząć rankować, więc może ten link pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • 15
Fajna inicjatywa. Sam mam problem z trądzikiem i to po 30, ale wszystko to przez stres. Powodzenia życzę. Zawsze serce roście jak jakiś mirek rozwija swoją działalność i próbuje swoich sił na nieznanym gruncie :)
@Hatam: Dzięki! Ja jak typowy mirek mam problem z zakolami, ale trochę pomaga olejek rycynowy - genów jednak nie oszukasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z drugiej strony teraz i tak latam zarośnięty jak wszyscy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@FunkyGogo: Nie wierze, polubiłam was fanpage pare dni temu bo szukałam rzeczy do świec sojowych, a sama jestem fanka sklepów kosmetycznych z Podlasia. Powodzenia!