Wpis z mikrobloga

Hej, szybkie pytanie, może ktoś będzie w stanie coś doradzić. Powoli kończę budowę domu w #fasty, okolice #bialystok i poszukuję aktualnie najlepszej oferty na internet radiowy. Niestety kabel i tym bardziej światłowód odpada, bo dom jest pierwszym, który powstaje na tej ulicy, więc nic tam nie ma dociągniętego. Czy możecie doradzić jakiś internet radiowy, ewentualnie bardzo mocno jakiś odradzić?
  • 9
  • Odpowiedz
@FunkyGogo: sprawdź w jakiej odległości masz maszt, wtedy będziesz miał nejlepszy zasięg. Jeszcze jedna sprawa, proponuję wbić adres na orange, bazują na starej sieci tp ;)
  • Odpowiedz
@100kW: Właśnie się orientuję, ale generalnie już trochę firm odpadło. Koba ma mi jutro dać znać, czy Fasty się łapią, bo dzisiaj już nie zdążą. Niedaleko w domu rodzinnym żony jest radiówka od Globnetu, ale to tragedia i chciałbym, żeby to była ewentualnie ostateczność (wystarczy zresztą zajrzeć na ich opinie)

@Barham: Niestety sprawdziłem i Bialnet nie obsługuje Fast :<

@rothejro: Jak sprawdzić gdzie są najbliższe maszty?
  • Odpowiedz
@100kW: Czasami muszę pracować zdalnie, być może jak znowu nadejdzie kolejna fala, to będzie trzeba do tego wrócić. Mam czasami sporo konferencji na meetsach, więc limity raczej słabo. Co do DG to się właśnie zastanawiam czy nie warto mi przejść, więc to byłby jakiś + do tego.
Na pewno jakiś tooway jest dostępny w Fasatch, jutro mają się ze mną skontaktować, bo chciałem o rzeczy techniczne podpytać.
  • Odpowiedz
@FunkyGogo: Jak masz możliwosc wziac na firme (nawet kogos z rodziny, po podpisaniu umowy nie obchodzi ich czy firma dalej istnieje itp) to w tmobile maja najlepsza oferte, nielimitowany internet LTE + numer bez limitow w dobrych pieniądzach.
  • Odpowiedz