Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest jakaś kumulacja - najpierw policja aresztuje senatora, który ma immunitet, a niedługo potem radiowa trójka unieważnia listę przebojów, którą wygrała piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój".
Najlepsze jest to, że Policja pisze na Twitterze, że senator sam wszedł do radiowozu, pomimo tego, że żyjemy w XXI wieku i jest mnóstwo materiałów, że to nieprawda. W międzyczasie #tvpis od razu wypuszcza link do artykułu o tym, że wspomniany polityk był członkiem sekty (_ )
W radiowej trójce też mętne tłumaczenia dyrektora. Pamiętajmy, jak za czasy PRL tak samo cenzurował chociażby Maanam.

To się na prawdę już dzieje - zamykanie osób niewygodnych, cenzurowanie mediów, o propagandzie w #tvpis nawet nie ma co mówić. Serio nikt nie organizuje teraz jakichś protestów ogólnopolskich? Nigdy nie brałem w czymś takim udziału, ale teraz i ja bym się przeszedł.

#protest #bekazpisu #polityka
FunkyGogo - Dzisiaj jest jakaś kumulacja - najpierw policja aresztuje senatora, który...
  • 13
Serio nikt nie organizuje teraz jakichś protestów ogólnopolskich? Nigdy nie brałem w czymś takim udziału, ale teraz i ja bym się przeszedł.


@FunkyGogo Serio, serio. Dziwi mnie to, że chociaż Wykopki się nie mobilizują do wyjścia na ulice i protestów - ale po co, wygodniej sprzed komputera/tel obserwować i psioczyć na tym portalu jak komuna wraca na naszych oczach, zamiast ruszyć tyłki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Serio, serio. Dziwi mnie to, że chociaż Wykopki się nie mobilizują do wyjścia na ulice i protestów - ale po co, wygodniej sprzed komputera/tel obserwować i psioczyć na tym portalu jak komuna wraca na naszych oczach, zamiast ruszyć tyłki ( ͡° ʖ̯ ͡°)


- powiedziała @Ag90 pisocząc sprzed telefonu, że komuna wraca na jej oczach zamiast ruszyć tyłek.
powiedziała @Ag90 pisocząc sprzed telefonu, że komuna wraca na jej oczach zamiast ruszyć tyłek.


@Dzieban Powiedziała Ag90, która mieszka w UK, więc nie ma jak w PL protestować. Pozdro.