@CipakKrulRzycia: ja p------ę, ale czy on nie może się uśmiechnąć jak normalny sympatyczny człowiek, a nie jak właściciel autokomisu na widok baby z torebką kasy?
@Sonny86: a to wszystko przez zmiany klimatu, które spowodowały, że 4k lat p.n.e. woda w Zatoce Perskiej zaczęła przybierać przez zalew wody z Tygrysa i Eufratu. Wówczas Sumerowie i Akadowie musieli uciekać wgłąb lądu ¯\(ツ)/¯
@Sonny86 a te które dostały się na Arkę musiały odtworzyć gatunek przez kopulacje w drugim pokoleniu w kombinacjach brat/siostra, matka/syn, ojciec/córka. Wspaniała historia to jest
Tak przyszło Ukraińcy na rozkaz Żeleńskiego i ich zamordowali. Ty masz jakiś stopień upośledzenia?
@sandal: Nieszczęśliwy wypadek, ale reakcja strony ukraińskiej, która szła w zaparte i nie wypłacono nawet symbolicznego odszkodowania rodzinom zmarłych, tak pod tym względem na pewno napluto na ich groby i niewiele się to różni od morderstwa. Jest to po prostu potężna wpadka ukraińskiej dyplomacji i nie ma co ich tłumaczyć, polski rząd też się nie popisał.
@Sonny86: @luke-dolla7 Z moich "badań" wynika ze te brazowe zawsze byly lagodne. Najbardziej agresywne w moim doświadczeniu były te białe. Czyli całkowicie odwrotnie niż u...
dlatego to mnie przeraża jakie kwoty poszły np do firm budowlanych i innych diagnostyk.
@okoboji: A do kogo miała ta kasa pójść? Tak zawsze działały wszelkiego rodzaju dotacje. Jak inaczej to sobie wyobrażasz?
Przypominam, że przed chwilą poparłeś pasek grozy, który jest zwykła manipulacją, bo na szpitale onkologiczne poszło dużo dużo więcej kasy, a pasek twierdzi że nie ma pieniędzy na onkologię
@brednyk: @deton24 nie przez messa tylko na Skype - i sie doczepił że ta dziewczyna grafik nie umiała programu do grafiki, mimo że mu o tym przypomniała przez zatrudnieniem xD
Jestem aktualnie w Hiszpanii, jeżdżę sobie wynajętym Seatem i tak się dzisiaj zapędziłem, że wjechałem pod prąd w jednokierunkową XD Przejechałem dobre 100m zanim obciąłem się, że otoczenie nie gra... Z przeciwka "POLICIA" Pszypał.jpg Włączyłem awaryjne i byłem gotowy na niezjedzenie dzisiaj i jutro obiadu w celu zaoszczędzenia na mandat. Na co Pan antyperspirant macha mi ręką żeby wycofać i zawrócić.
@wujek_srednia_rada: Polizei zdjeła mnie tajnowozem w Berlinie. 82 na ograniczeniu 50. Trzy pasy, bezkolizyjne ale ograniczenie do 50. Pokazali nagranie i dostałem wykład dlaczego powinienem jednak jechać 50. Na koniec wyrazili nadzieję że będę jeździł przepisowo, pozegnali się i pojechali.
Ostatnio miałem okazję rozmawiać z miłośnikami hałaśliwych motorów. No i mój szacunek do nich spadł poniżej 0 (wcześniej wynosił 0). Dowiedziałem się, że jeżdżą w stoperach do uszu, a kaski dobierają m.in. z uwzględnieniem tego, jak dobrze kask tłumi dźwięki. Czyli, rozumiecie, jeździ taki cymbał po mieście maszyną produkującą hałas o natężeniu ostrzału artyleryjskiego, bo to taki wspaniały dźwięk. Jednak sam się od tego dźwięku izoluje, za to skazuje na ten uciążliwy
@Podstarzaly_Mandalorianin: no ale co to zmienia w wydziweku wpisu? Panu Motocyklisice przeszkadza szum wiatru, wiec wciska sobei stopery w uszy. Ale to ze jego maszyna p------------o-pierdzaca generuje halas ktory przeszkadza wszystkim w okolicy, ma gleboko w p-----e, bo on go nie slyszy, a na reszte w------e.
Będąc na urlopie we Władysławowie zauważyłem ciekawą rzecz xD otóż patrol straży miejskiej przyczepiał się, legitymował i robił zdjęcia dziewczynkom na stoiskach z tatuażami i warkoczykami, a przy wejściu na plażę 3 razy w ciągu jednego dnia spotkałem oszustow grających w 3 kubki i nikt ich nie legitymował ani nic xD #wladyslawowo #morze #morzebaltyckie #wakacje #urlop
@Jakimialemlogin: i tak się żyje w tym kraju z dykty i kartonu. Przedsiębiorczy ludzie są tłamszeni i terroryzowani, a oszuści i złodzieje mają raj na ziemi.
@meister_chlepka: wiadomo, projektant/architekt/inżynier powinien zarabiać tyle co chłop z miotłą, który w obowiązkach ma tylko bycie trzeźwym ( ͡°͜ʖ͡°) róbmy tak dalej, na pewno to zachęci ambitnych do nauki trudniejszych zawodów
@tomilipin: Jakie depresyjne i smutne musi być życie takiego neurotycznego przegrywa jak ty, który nie rozumie skrótów, stylizacji, internetowego języka, slangu, czegokolwiek plastycznego w języku polskim poza analną neurozą poprawności ortograficznej... Więc co to jest "trzydzieścistka"? Otóż jest to schizofreniczny demon walący cię od tyłu w kakao za każdym razem gdy niepytany wpychasz się w wątek ze swoją osobowością anankastyczną, chociaż nikt cię tu nie chce i nikt się nie
Nigdy nie rozumiałem w szkole takich osób, po co i dlaczego. W sumie się zawsze zastanawiałem czy to dobrowolna decyzja dziecka, czy po prostu p------i rodzice #szkola #edukacja
źródło: temp_file2515764523377722638
Pobierz