Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FoxCode

FoxCode

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8941
  • Znaleziska 1317
  • Mikroblog 7624
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 68
  • Dodane (37)
  • Komentowane (186)
  • Plusowane (7401)
InnyWymiar90
InnyWymiar90
06.09.2025, 01:51:29
  • 1007
3wiedźmin3 najlepszy
InnyWymiar90 - 3wiedźmin3 najlepszy

źródło: temp_file2515764523377722638

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
06.09.2025, 01:53:19 via Wykop
  • 48
@InnyWymiar90: taka prawda
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
Autor
06.09.2025, 01:56:49 via Android
  • 13
@annlupin proste (〃´ω`〃)
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
05.09.2025, 15:09:08
  • 510
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WaveCreator
WaveCreator
05.09.2025, 15:12:07 via Wykop
  • 233
@CipakKrulRzycia: ja p------ę, ale czy on nie może się uśmiechnąć jak normalny sympatyczny człowiek, a nie jak właściciel autokomisu na widok baby z torebką kasy?
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
05.09.2025, 15:34:50 via Wykop
  • 102
@WaveCreator:

normalny sympatyczny człowiek

Są tacy którzy twierdzą że bije od niego pozytywna aura i dobroć itd. xDDDDDD
Pan Jerzy się przekonał o tej dobroci
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
04.09.2025, 05:40:25
  • 304
#heheszki #humorobrazkowy #biblia
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #biblia

źródło: temp_file246958057042987342

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
04.09.2025, 05:56:45 via Wykop
  • 86
@Sonny86: a to wszystko przez zmiany klimatu, które spowodowały, że 4k lat p.n.e. woda w Zatoce Perskiej zaczęła przybierać przez zalew wody z Tygrysa i Eufratu. Wówczas Sumerowie i Akadowie musieli uciekać wgłąb lądu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
04.09.2025, 06:26:31 via iOS
  • 395
@Sonny86 a te które dostały się na Arkę musiały odtworzyć gatunek przez kopulacje w drugim pokoleniu w kombinacjach brat/siostra, matka/syn, ojciec/córka. Wspaniała historia to jest
  • Odpowiedz
SotrazX
SotrazX
01.09.2025, 07:36:34
  • 1236
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieveble
vieveble
01.09.2025, 08:07:09 via Android
  • 554
@SotrazX nie zginęli tylko zostali zabici przez ukraińców
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
01.09.2025, 09:30:46 via Wykop
  • 322
Tak przyszło Ukraińcy na rozkaz Żeleńskiego i ich zamordowali. Ty masz jakiś stopień upośledzenia?


@sandal: Nieszczęśliwy wypadek, ale reakcja strony ukraińskiej, która szła w zaparte i nie wypłacono nawet symbolicznego odszkodowania rodzinom zmarłych, tak pod tym względem na pewno napluto na ich groby i niewiele się to różni od morderstwa. Jest to po prostu potężna wpadka ukraińskiej dyplomacji i nie ma co ich tłumaczyć, polski rząd też się nie popisał.
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
10.08.2025, 04:53:34
  • 811
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27
10.08.2025, 05:49:10 via Wykop
  • 287
@Sonny86: @luke-dolla7 Z moich "badań" wynika ze te brazowe zawsze byly lagodne. Najbardziej agresywne w moim doświadczeniu były te białe. Czyli całkowicie odwrotnie niż u...
  • Odpowiedz
moonlisa
moonlisa
10.08.2025, 05:52:12 via Wykop
  • 427
@Davy27: Otóż wszystko w porządku. Białe wykonywały swoją pracę ochrony stada przed intruzem a te drugie się obijały (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
teoretyk_peklunku
teoretyk_peklunku
09.08.2025, 10:47:19
  • 537
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Horrorystyczny_Demon_Pagona
Horrorystyczny_Demon_Pagona
09.08.2025, 10:50:25 via Wykop
  • 84
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
teoretyk_peklunku
teoretyk_peklunku
Autor
09.08.2025, 10:51:50 via Android
  • 578
@Horrorystyczny_Demon_Pagona spokojnie, jeden się zachlał a drugi powiesił rok temu XD
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
08.08.2025, 09:03:33
  • 429
pierwszy raz się zgadzam z paskiem grozy w tv republika

#kpo #afera #polityka
okoboji - pierwszy raz się zgadzam z paskiem grozy w tv republika

#kpo #afera #polit...

źródło: Zrzut ekranu 2025-08-8 o 11.02.59

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PierdekAlonso
PierdekAlonso
08.08.2025, 09:10:38 via Wykop
  • 141
dlatego to mnie przeraża jakie kwoty poszły np do firm budowlanych i innych diagnostyk.


@okoboji: A do kogo miała ta kasa pójść? Tak zawsze działały wszelkiego rodzaju dotacje. Jak inaczej to sobie wyobrażasz?

Przypominam, że przed chwilą poparłeś pasek grozy, który jest zwykła manipulacją, bo na szpitale onkologiczne poszło dużo dużo więcej kasy, a pasek twierdzi że nie ma pieniędzy na onkologię
  • Odpowiedz
PierdekAlonso
PierdekAlonso
08.08.2025, 09:13:26 via Wykop
  • 409
@okoboji: https://www.kpo.gov.pl/strony/szpitale-onkologiczne-kpo/

Mam tylko prośbę. Nie kasuj teraz tego postu. Niech w gorących będzie jakimi gnidami jest republika :)
PierdekAlonso - @okoboji: https://www.kpo.gov.pl/strony/szpitale-onkologiczne-kpo/

M...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Janusz_herbu_sKoryBut_Wisnioweczka
Janusz_herbu_sKoryBut_Wisnioweczka
08.08.2025, 19:49:07
  • 809
- wystawiła pani 5 wniosków do KPO przez cały dzień?

- 9 :) cały czas się uczę rządowego portalu

- co proszeeeee. Chyba pani żartuje. To dziękuję do widzenia. Ja nie płacę za naukę
JanuszherbusKoryBut_Wisnioweczka - - wystawiła pani 5 wniosków do KPO przez cały dzie...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TechnoScorpion
TechnoScorpion
08.08.2025, 20:19:16 via Wykop
  • 60
@Janusz_herbu_sKoryBut_Wisnioweczka: złoto
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908
08.08.2025, 21:37:04 via Wykop
  • 81
@brednyk: @deton24 nie przez messa tylko na Skype - i sie doczepił że ta dziewczyna grafik nie umiała programu do grafiki, mimo że mu o tym przypomniała przez zatrudnieniem xD
  • Odpowiedz
horoksus
horoksus
horoksus
08.08.2025, 12:10:05
  • 1451
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
08.08.2025, 12:11:58 via Wykop
  • 595
@horoksus:
pisu też nie rozliczą bo bawią się w to samo
  • Odpowiedz
horoksus
horoksus
horoksus
Autor
08.08.2025, 12:13:27 via Wykop
  • 99
@armin-van-kutonger: nie no cerata siedzial tydzien czy tam dwa xD takze fajrant
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
07.08.2025, 12:29:26
  • 4135
Jestem aktualnie w Hiszpanii, jeżdżę sobie wynajętym Seatem i tak się dzisiaj zapędziłem, że wjechałem pod prąd w jednokierunkową XD
Przejechałem dobre 100m zanim obciąłem się, że otoczenie nie gra...
Z przeciwka "POLICIA"
Pszypał.jpg
Włączyłem awaryjne i byłem gotowy na niezjedzenie dzisiaj i jutro obiadu w celu zaoszczędzenia na mandat.
Na co Pan antyperspirant macha mi ręką żeby wycofać i zawrócić.
  • 205
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
07.08.2025, 12:32:12 via Wykop
  • 1805
@wujek_srednia_rada: u nas fajniej bo by popieścili prądem na komendzie. Tam to jednak lenie i się im nie chce.
  • Odpowiedz
fishery
fishery
fishery
07.08.2025, 12:35:26 via Wykop
  • 1591
@wujek_srednia_rada: Polizei zdjeła mnie tajnowozem w Berlinie. 82 na ograniczeniu 50. Trzy pasy, bezkolizyjne ale ograniczenie do 50. Pokazali nagranie i dostałem wykład dlaczego powinienem jednak jechać 50. Na koniec wyrazili nadzieję że będę jeździł przepisowo, pozegnali się i pojechali.
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
05.08.2025, 03:37:52
  • 1546
Dzień dobry
MLeko29 - Dzień dobry

źródło: 1000064115

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o.....e
konto usunięte 05.08.2025, 03:46:24 via Wykop
  • 50
@MLeko29: Sprawiedliwie do bólu
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
05.08.2025, 03:48:20 via Wykop
  • 245
@MLeko29: w sumie to się nazywa podatek
  • Odpowiedz
John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
04.08.2025, 05:52:59
  • 420
#podroze #heheszki
Polska jest piękna, ale my w Pelplinie to już przesadziliśmy.
JohnEdgarHoover - #podroze #heheszki
Polska jest piękna, ale my w Pelplinie to już pr...

źródło: 20250803_170951

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....v
konto usunięte 04.08.2025, 05:57:21 via Wykop
  • 76

Komentarz usunięty przez moderatora

dugi123
dugi123
dugi123
04.08.2025, 06:21:16 via Android
  • 197
@John_Edgar_Hoover
"-boże co za zniszczenia
-Panie prezydencie to dopiero Pelplin"
  • Odpowiedz
the_good_guy
the_good_guy
04.08.2025, 07:06:35
  • 2844
Ostatnio miałem okazję rozmawiać z miłośnikami hałaśliwych motorów. No i mój szacunek do nich spadł poniżej 0 (wcześniej wynosił 0). Dowiedziałem się, że jeżdżą w stoperach do uszu, a kaski dobierają m.in. z uwzględnieniem tego, jak dobrze kask tłumi dźwięki. Czyli, rozumiecie, jeździ taki cymbał po mieście maszyną produkującą hałas o natężeniu ostrzału artyleryjskiego, bo to taki wspaniały dźwięk. Jednak sam się od tego dźwięku izoluje, za to skazuje na ten uciążliwy
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheWalkingBed
TheWalkingBed
04.08.2025, 07:16:40 via Wykop
  • 347
@the_good_guy: ale ty wiesz że powyżej 100km/h wydechu już praktycznie nie słychać, tylko to wiatr przeszkadza ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze
04.08.2025, 07:58:46 via Wykop
  • 1804
ale wiesz że tu chodzi o szum wiatru


@Podstarzaly_Mandalorianin: no ale co to zmienia w wydziweku wpisu?
Panu Motocyklisice przeszkadza szum wiatru, wiec wciska sobei stopery w uszy.
Ale to ze jego maszyna p------------o-pierdzaca generuje halas ktory przeszkadza wszystkim w okolicy, ma gleboko w p-----e, bo on go nie slyszy, a na reszte w------e.
  • Odpowiedz
Jakimialemlogin
Jakimialemlogin
Jakimialemlogin
03.08.2025, 05:24:35
  • 2238
Będąc na urlopie we Władysławowie zauważyłem ciekawą rzecz xD otóż patrol straży miejskiej przyczepiał się, legitymował i robił zdjęcia dziewczynkom na stoiskach z tatuażami i warkoczykami, a przy wejściu na plażę 3 razy w ciągu jednego dnia spotkałem oszustow grających w 3 kubki i nikt ich nie legitymował ani nic xD #wladyslawowo #morze #morzebaltyckie #wakacje #urlop
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D00D00
D00D00
03.08.2025, 05:46:26 via Wykop
  • 2866
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Skowyrny_Johnny
Skowyrny_Johnny
03.08.2025, 06:01:55 via Wykop
  • 1259
@Jakimialemlogin: i tak się żyje w tym kraju z dykty i kartonu. Przedsiębiorczy ludzie są tłamszeni i terroryzowani, a oszuści i złodzieje mają raj na ziemi.
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
30.07.2025, 06:23:24
  • 1270
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kukold
kukold
30.07.2025, 06:33:38 via Wykop
  • 1058
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kukold
kukold
30.07.2025, 06:59:25 via Wykop
  • 1583
@meister_chlepka: wiadomo, projektant/architekt/inżynier powinien zarabiać tyle co chłop z miotłą, który w obowiązkach ma tylko bycie trzeźwym ( ͡° ͜ʖ ͡°) róbmy tak dalej, na pewno to zachęci ambitnych do nauki trudniejszych zawodów
  • Odpowiedz
frugASS
frugASS
24.07.2025, 16:13:15
  • 460
frugASS

źródło: Gwmy9HGXUAAqMvO

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

srgs
srgs
24.07.2025, 17:34:53 via Wykop
  • 350
@frugASS: perpetum polakum
  • Odpowiedz
Kremufka2137
Kremufka2137
24.07.2025, 17:44:30 via Android
  • 27
@frugASS czasami chciałbym móc być słaby
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
21.07.2025, 03:56:01
  • 1292
piaskun87

źródło: 1000014528

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plyty_chodnikowe
plyty_chodnikowe
21.07.2025, 07:04:11 via Wykop
  • 835
@tomilipin: Jakie depresyjne i smutne musi być życie takiego neurotycznego przegrywa jak ty, który nie rozumie skrótów, stylizacji, internetowego języka, slangu, czegokolwiek plastycznego w języku polskim poza analną neurozą poprawności ortograficznej... Więc co to jest "trzydzieścistka"? Otóż jest to schizofreniczny demon walący cię od tyłu w kakao za każdym razem gdy niepytany wpychasz się w wątek ze swoją osobowością anankastyczną, chociaż nikt cię tu nie chce i nikt się nie
  • Odpowiedz
sisalessa
sisalessa
21.07.2025, 07:45:07 via Wykop
  • 199
@plyty_chodnikowe: based, bordo wyjaśnione
  • Odpowiedz
mleko23
mleko23
07.07.2025, 03:34:07
  • 463
JUMPJET
mleko23 - JUMPJET

źródło: MrqYCWZuOXl3FxyTlxqzK1FoX6JZcviP

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaSSaN
HaSSaN
07.07.2025, 05:05:34 via Android
  • 88
@mleko23 aezakmi
  • Odpowiedz
Incel_Abdul_Al_Stulejari
Incel_Abdul_Al_Stulejari
07.07.2025, 05:11:19 via Android
  • 54
@ROLAZ UZUMYMW
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
06.07.2025, 19:41:17
  • 361
#lotr
djtartini1 - #lotr

źródło: 495341946_995679652758933_3966129399811503488_n

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Greg36
Greg36
06.07.2025, 21:57:03 via Wykop
  • 110
Greg36

źródło: ChatGPT Image Jul 6, 2025, 11_56_51 PM

Pobierz
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
26.06.2025, 11:18:51
  • 729
Nigdy nie rozumiałem w szkole takich osób, po co i dlaczego. W sumie się zawsze zastanawiałem czy to dobrowolna decyzja dziecka, czy po prostu p------i rodzice
#szkola #edukacja
LamajHarma - Nigdy nie rozumiałem w szkole takich osób, po co i dlaczego. W sumie się...

źródło: 3223

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

re5ublimacja
re5ublimacja
26.06.2025, 11:22:36 via Wykop
  • 901
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
Autor
26.06.2025, 11:31:52 via Wykop
  • 1025
wolisz ludzi, którzy wszystko zlewają i się migają czy tych odpowiedzialnych i zaangażowanych?

a już podejście do szkoły jak do miejsca gdzie możesz i chcesz zdobyć wiedzę, a nie przykrego obowiązku z opcją minimum, to też rzadkość.


@gargantel: Zazwyczaj takie osoby chodziły do szkoły nawet jak były chore, to nie jest odpowiedzialne zachowanie, tylko głupie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 371
  • Strona 7 z 371
  • >
  • Inspekcja do spraw spraw.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.06.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia