Wprowadzamy podatek cukrowy ponieważ "Chodzi o zdrowie Polaków"

Podatek cukrowy został wprowadzony, bo ma służyć zdrowiu Polaków - stwierdził Mateusz Morawiecki. Szef rządu dodał, że dzięki wpłatom polskich przedsiębiorców z danin rząd ma środki, aby wspierać branże najmocniej dotknięte pandemią, a także, aby wspomóc gospodarkę kraju.
z- 138
- #
- #
- #
- #


















źródło: comment_16063375953o2TJbf9I3YnC4DTrBLWvk.jpg
Pobierz